Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4328

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Szia! :)

Hivatalosan nem tudom, de véleményem szerint, ha megvannak a szakvélemények elkezdheted a hormonokat. Az orvosnak kötelessége ellátni téged, ez nem olyan mint az alkoholfogyasztás, vagy a dohányzás...
Szerintem már 14 évesen is elkezdhetted volna, ha meg vannak a szakvélemények, no meg a család bírja anyagilag.

Kim Petras is korán elkezdte...de jó neki...igaz ott kicsit mások a körülmények, de nem hiszem, hogy ebből a szempontból más lenne.
[url]
http://pinkvanilla.hu/tv/92-kezdetek/389-nemnevvaltoztatas[/url]
Ezt olvasd el és az itt megadott telefonon, vagy e-mailon tudsz érdeklődni. :)
Ha nem tudnál rányomni a linkre (nekem nem engedi), felső menüben TransVanilla és ott a kezdetekben megtalálod. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4329

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Szia Anna! Szép és nőies vagy, nem semmi hormonok nélkül. :virag:
http://pinkvanilla.hu/tv/92-kezdetek/391-endokrinonogyogy
Itt van Gasztonyi doktor elérhetősége, ha nem gond neked Budapestre feljönni, akkor őt keresd meg, ha megvan a 2 szakvéleményed! Ő az aki rugalmasabban kezeli a kérdést és biztos talál valami alternatívát a te korodban is. Hivatalosan fogalmam sincs hány éves kortól adnak, hormont, mert annyira begyepesedett emberek kezében van a döntés, hogy sokakban fel sem merül a kérdés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4333

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
:D Bameg Tamira :D csak olvasom olvasom aztán most nézem hogy te írtad :D csókollak cerizlek ! Köszi az infókat.Kimnek annyira nem jó mert fiatalon kezde,most mell mellrákos..ennyi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4334

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Köszi Harcos :) aranyos vagy ! :inlove: Sajnos pestre utazni nem lenne egyszerű...De köszönöm a linket azért a telefonszámot elmentettem nátha :D
Végre egy oldal ahol nem nézlek le :)
CSÓK HARCOSNAK :blush: :mus:
PUSZIKA TAMIMNAK :) :lol: :woohoo: :side: B)

:byekiss: :tanc:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4335

  • danken
  • danken profilkép
AnnaA írta::
:D Bameg Tamira :D csak olvasom olvasom aztán most nézem hogy te írtad :D csókollak cerizlek ! Köszi az infókat.Kimnek annyira nem jó mert fiatalon kezde,most mell mellrákos..ennyi :)
Hello AnnaA!Hol olvastad ezt,mert én annyira lemeredtem,hogy próbáltam utánanézni még angol nyelven is,de nem találtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4336

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
AnnaA írta::
Csak az írjon aki nem bántani tud,több oldalon is piszkáltak TSek,hogy miért nem tudom...

Valószínűleg mert nagyon jól nézel ki! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4339

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Szija Drága Danken ! Kim pszichiátere :) Német férfi mondta egy német talkshowban,pontosan nem tudom milyen showk vannak ott...na és ott mondta.Nekem is csak a pszichiáterem mondta MERT:
Kérdeztem tőle,hogy hány évesen lehet elkezdeni a hormonokat.Azt mondta akárhány évesen,de nem ajánlott 16 év alatt.De mondom egy német kisfiú 10 éves kora óta szedte,azóta 16 éves kislány.És mondta,hogy igen,tudom Petras kisasszony.Mellrákos.Most hallottam 1-2 napja,mondta a (mittomén mi a neve) pl.:Sturcc Gizi XD (nem tom mi Kim pszihomókusának a neve) ,hogy mellrákos . Hogy a hormonok miatt,avagy sem az szikret.Az viszont biztos,hogy (és ezt nem én,hanem egy pszichiáter mondta) aki nagyon fiatalon kezdi mint pl Kim Petras,vagy Nadia Almada,akkor nagyon valószínű,hogy vagy mellrákos lesz vagy 40-50 éves korára tönkremegy az immunrendszere.Azért én ezt nem hiszem,vagy nemtudom...Mindenesetre,ha tehettem volna (leszarva ki mit mond) énis elkedztem volna 14 évesen,csak akkoriban éppen elég volt mindezt felvállalni,meg elmondtani a családnak..értitek hogy van ez.Most elkezdem aztán meglátom mi lesz.Mindenesetre számomra nem az a fontos,hogy ki - minek és hogyan lát engem. Én boldog vagyok,jól érzem magam a bőrömben,nem látom magam szépnek,de boldog vagyok,és élvezem az életet.Sok TS (leginkább M2F) siránkozik azon,hogy istenem hormonok,istenem még a mellek,istenem még a punci istenem....Szerintem élvezni kell az életet.Ne legyen az hátrány,hogy más testbe születtünk mint kellett volna.Ez csak egy állapot,amely tart addig amég fel nem vállaljuk.Aztán meglátjuk mi lesz.De le kell szarni ki mit mond.Csúnyának látnak?Hagy lássanak.Szépnek látnak?Hagy lássanak.Beszólnak?Bunkók,hagy szóljon..Én élvezem az életet.És ha valaha egyszer az életben végre szépnek és nőiesnek találom (főleg az arcom) magam akkor még boldogabb leszek.És mindenkinek csak annyit tudok mondani,hogy ne azon törjük a fejünket mi lesz ... azon ,hogy mi VAN...Az a fontos.Azok akik már át vannak műtve boldogok,és teljes életet élnek.És akkor mi akik nem vagyunk átműtve,meg hormonozva akkor mi már nem is élünk teljes életet??Ugyanmár..Dehogynem ! Kim Petrastól most jól el kanyarodtam XD de...Tudjátok én télleg boldog vagyok.Mert úgy élhetek aminek isten teremtett.Mert ő lánynak teremtett,egy fiú testbe igaz...de lányak.Én mindenkit úgy szeretek és úgy fogadok el ahogy van.Csendesz,visszahúzódó vagyok,de tudom mit akarok és mit fogok elérni az életben.Aki féltékeny rám ne tegye nincs rá oka.Én csak egy 7köznapi lány vagyok...1 lány a sok közül...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4340

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Szija Sushiflower :) Köszönöm,örülök hogy te így látod :) én nem tetszem magamnak :) de szerintem ezzel sokan vannak így :) te nagyon szép nő vagy :) puszika
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4355

  • Tamira
  • Tamira profilkép
De le kell szarni ki mit mond.Csúnyának látnak?Hagy lássanak.Szépnek látnak?Hagy lássanak.Beszólnak?Bunkók,hagy szóljon..Én élvezem az életet.És ha valaha egyszer az életben végre szépnek és nőiesnek találom (főleg az arcom) magam akkor még boldogabb leszek

Ezt azért megjegyzem nehezebb időkre :evilid: :szeri:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4367

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Döbbenet ez a Kim Petras betegség, kutatok, keresek, mert nagyon kiváncsi lettem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4373

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
drága Harcosom nem tudom a neten rátalálsz -e de ha gondolod megkérdezem a pszichiáterem a .os informáicókért ! Ezen ne múljon ! :)
Tamirám jegyezd :) annyirszor elmondtam már neked XD XD XD XD XD Úgy látszik,csak akkor 6 ha ország világ előtt teszem XD XD XD XD Szeretlek titeket.Puszika Anna (Petras dolgainak meg utánanézek) Tsók
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4384

  • Armin
  • Armin profilkép
AnnaA írta::
Kim pszichiátere :) Német férfi mondta egy német talkshowban,pontosan nem tudom milyen showk vannak ott..

Elég hihetetlen, hogy állítólag elhangzik egy ilyen egy német talkshow-ban és a neten meg null info. (Német, angol, holland, olasz nyelven néztem, semmi.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4386

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Armin írta::
AnnaA írta::
Kim pszichiátere :) Német férfi mondta egy német talkshowban,pontosan nem tudom milyen showk vannak ott..

Elég hihetetlen, hogy állítólag elhangzik egy ilyen egy német talkshow-ban és a neten meg null info. (Német, angol, holland, olasz nyelven néztem, semmi.)
Én sem találtam. Nagyon nem lenne jó, ha valóban így lenne, mert a sok ellenző és vaskalapos csak örülne ennek és példát is statuálhatnának vele. Visszalépést jelentene miközben orvosok egy csoportja is úgy látja, hogy 14 éves kortól kellene hormont adni, hogy egy transzszexuálist megkíméljenek a teste más irányú alakulásától.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4390

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Cegény kislány,bízom benne nincs semmi baja.:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hete #4396

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk, hogy szívesen elkezdtük volna már elég fiatalon a hormonokat. Egy csomó minden sokkal egyszerűbb lenne és egy csomó nemi jellegnek nem lenne ideje kifejlődni...jajj de szép álom...

És igen én is remélem, hogy Kiminek nincs semmi baja. Lehet, hogy csak valami rosszízű híresztelés, nem hiszem, hogy meg tudnák mondani, hogy több mint 30 év múlva majd mellrákod lesz...arról nem beszélve, hogy addigra ki tudja hol tart már az orvostudomány.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hete #4424

  • AnnaA
  • AnnaA profilkép
Na kicsikéim fellélegezhetünk.NEM Kim Petras mellrákos ! A pszichiátere beszélt az én pszichiáteremmel (ügye mivel Kim német közel van,és asszem még rokonok is a pszichiáterek) és azt hitték,hogy csak híresztelés NEM Kim mellrákos,de egy fiatal TS biztosan az !!! Hogy ki azt homály fedi,de rossznyelvek szerint egy amerikai 17 éves transzszexuális lány viszont a korai hormonoktól az lett..Többet én sem tudok.Amugy néha amikor választ akarok írni lefagy a böngészőm,mert szar XD Szalha 2 hét múlva jön csak válasz akkor sorry.Amugy most utazok külhonba,de majd sikonyálok ha hazajöttem.Puszilok Mindenkit ! Tami te meg vigyázzá ám magadra !!! Meg mindenki ! Pux
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hete #4425

  • Armin
  • Armin profilkép
AnnaA írta::
Na kicsikéim fellélegezhetünk.NEM Kim Petras mellrákos ! A pszichiátere beszélt az én pszichiáteremmel (ügye mivel Kim német közel van,és asszem még rokonok is a pszichiáterek) és azt hitték,hogy csak híresztelés NEM Kim mellrákos,de egy fiatal TS biztosan az !!! Hogy ki azt homály fedi,de rossznyelvek szerint egy amerikai 17 éves transzszexuális lány viszont a korai hormonoktól az lett..

Ez hogy van akkor Kisasszony? Mert:
AnnaA
Kimnek annyira nem jó mert fiatalon kezde,most mell mellrákos..ennyi
Danken:
Hello AnnaA!Hol olvastad ezt,mert én annyira lemeredtem,hogy próbáltam utánanézni még angol nyelven is,de nem találtam.
AnnA
Kim pszichiátere Német férfi mondta egy német talkshowban,pontosan nem tudom milyen showk vannak ott...na és ott mondta.Nekem is csak a pszichiáterem mondta MERT:
Kérdeztem tőle,hogy hány évesen lehet elkezdeni a hormonokat.Azt mondta akárhány évesen,de nem ajánlott 16 év alatt.De mondom egy német kisfiú 10 éves kora óta szedte,azóta 16 éves kislány.És mondta,hogy igen,tudom Petras kisasszony.Mellrákos
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 4 napja #4718

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Patty mióta vagy HRT-n?
Változtál sokat?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 4 napja #4720

  • Patty
  • Patty profilkép
Szia Kcicu!

20 és fél hónapja vagyok HRT-n.
Állítólag sokat változtam, én nem igazán látom ezt. (sosem fogom olyannak látni magamat, amilyennek szeretném :unsure: )
Nemrég voltam egy "más" rendezvényen és ott mondta az egyik lány, hogy alig ismert meg egy év után, ha a hajpántom nincs rajtam (arról ismert meg), oda sem mert volna jönni hozzám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 napja #4766

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Patty akkor bizti sokat változtál mert tisztán kívülről látnak minket. :talk:
Lányok a hangotok mennyire változott és mennyi idő alatt?Hangképzésre jár valaki vagy hangszálműtéten elgondolkoztatok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.299 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook