Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2578

  • danken
  • danken profilkép
Szervusz Jemo! Mindkéttőt kivették a rák miatt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2587

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Mindkettőt? Mindhármat! A 2 petefészkem és a méhem is. Aztán a nyakamra küldtek egy kórházi pszichológust a műtét után, hogy vigasztaljon, hogy "ettől még teljs értékű nő vagyok...stb". És meg azt sem tudtam hova legyek boldogságomban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2590

  • danken
  • danken profilkép
Jemo érdeklődött afelől,hogy milyen gyakran kell a Testosteron Depot szúrni. Személyes tapasztalatom nekem is volt,a Nebido előtt én is Testoviron Depotot kaptam.Több endokrinológusom is volt mire már ez az elfogadható van akihez járok.Volt amelyik kéthetente írta fel míg egy másik háromhetente.Az elgodadott sztenderd kéthetente 200mg, a Depo 250mg,azaz 2 és fél hetente kell nyomni.A nebido 1000mg és 12 hétre kapom.Sokkal sűrűben nincs értelme szuratni magad,mert az nem gyorsítja fel az átalakulást és jobban előjöhetnek a mellékhatások.
A betegséged leszámítva szerencsés vagy,hogy már túl vagy az eltávolításokon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2615

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Danke danken!
Akkor most kicsit átírtam a naptáram, 17 naponta fogok beadni 1 ampullát.
Milyen hatást kell/lehet észrevenni a hormontól? Nem a mellékhatásokra gondolok, azokat tapasztalom.
Szóval milyen lesz a hatása, amit objektíven észre lehet venni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2700

  • kynkus
  • kynkus profilkép
hűűű.... ez nekem elég úttévesztős JeMo.. nő-pasi aztán mégse.. de leeht újra elkéne olvasnom csak:)
amúgy azt kérdezném,hogy kinek mennyibe kerülnek kb havi átlagban ezek a hormonkészítmények?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2717

  • hmm
  • hmm profilkép
itt is fennt van,(összeszámolva:) ha tb-re kapod olyan 5-7 ezer, ha nincs tbd, akkor meg 50-70 között várható havonta tudtommal, de a többiek talán jobban tudják, én is majd csak most kezdem el....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2719

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
hmm írta::
itt is fennt van,(összeszámolva:) ha tb-re kapod olyan 5-7 ezer, ha nincs tbd, akkor meg 50-70 között várható havonta tudtommal, de a többiek talán jobban tudják, én is majd csak most kezdem el....
Igen fent vannak az árak,de valamit rosszul értelmeztél szerncsére.:) Én jogosult vagyok ezért a Nebido injekció majd 3000Ft és ez 12 hétre van.Nem a hormonok jelentenek kiadást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2738

  • JeMo
  • JeMo profilkép
kynkus!
Mit nem értesz? Én F2M vagyok. Kb. 20 éve már belekezdtem, de akkor megakasztottak. Most újra rászántam magam a változásra, ezért kezdtem el a hormonokat. Ezen mi az úttévesztő? Hogy nem kell nekem hivatalos papír?

A másik kérdésed, a hormonok ára: nekem mmost 1 ampulla (amit 17 naponta adok be) 2500 Ft.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2746

  • andreas
  • andreas profilkép
JeMo írta::
A másik kérdésed, a hormonok ára: nekem mmost 1 ampulla (amit 17 naponta adok be) 2500 Ft.
2500 egy ampulláért a fekete piacon is sok.:huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2839

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Most már tudom, hogy drágán vettem. :angry: Egyáltalán örültem, hogy sikerült szereznem. Most már ajánlottak 1600-1800-ért is.
A Nebido és Testosteron Depo között van-e hatásban különbség? Vagy csak az, hogy ritkábban kell szúrni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2840

  • Armin
  • Armin profilkép
JeMo írta::
...A Nebido és Testosteron Depo között van-e hatásban különbség?..

pinkvanilla.hu/tv/92-kezdetek/392-hormon.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2878

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
JeMo írta::
Most már tudom, hogy drágán vettem. :angry: Egyáltalán örültem, hogy sikerült szereznem. Most már ajánlottak 1600-1800-ért is.
A Nebido és Testosteron Depo között van-e hatásban különbség? Vagy csak az, hogy ritkábban kell szúrni?
Nem a jó vagy jobb kérdése,hanem a gyógyszergyártók lobbija.A fő különbség a szúrás gyakorisága,ami egyértelmű ha az egyik négyszer akkora mennyiség,akkor annyival ritkábban kell adni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3103

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Sziasztok! Ezt ajánlották nekem, ismeritek?

"ajánlom neked a testoplex 300at.ez egy 5 komponensü tesztoszteron kombináció,eléggé 5csillagos a szerek közöt."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3104

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
JeMo írta::
Sziasztok! Ezt ajánlották nekem, ismeritek?

"ajánlom neked a testoplex 300at.ez egy 5 komponensü tesztoszteron kombináció,eléggé 5csillagos a szerek közöt."
JeMo te nagyon furcsa helyeken informálódsz ezek szerint.Nekünk szimplán tesztoszteronra van szükségünk,nem "szerre",nem a hülye kokszosokkal kellene foglakozni.nem kell ötkomponensű ccuc,ha agyonszúrja magát valaki akkor se tudja meggyorsítani a férfiasodási folyamatot! :ermm:
Azt írtad Testovironod van,az tökéletes,felesleges ugrálni,nem tudom miért nem bírsz nyugodni már 2 injekció után?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3105

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ilyen hirdetőktől meg semmikpp nem szabad informálódni meg vásárolni,mert szépen átcseszik az agyad.

Eredeti, minőségi tömegnövelők és fogyasztó szerek a legjobb áron!
Deca Durabolin, Sustanon, Enatntát, Propionát, Omnadrent, Primabolan, Parabolan, Masteron, Testoplex,Agovirin, Superanabol,Stanol, Winstrol, Hcg, Növi, Naposim, Anabol, Oximethalon, Danabol, Stanol, Proviron, Tamoxifen, Nolvadex
Sok más termék is ! Több dolog vagy nagyobb tétel esetén kedvezmény!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3117

  • Armin
  • Armin profilkép
xtrevor írta::
Ilyen hirdetőktől meg semmikpp nem szabad informálódni meg vásárolni,mert szépen átcseszik az agyad.

Eredeti, minőségi tömegnövelők és fogyasztó szerek a legjobb áron!
Deca Durabolin, Sustanon, Enatntát, Propionát, Omnadrent, Primabolan, Parabolan, Masteron, Testoplex,Agovirin, Superanabol,Stanol, Winstrol, Hcg, Növi, Naposim, Anabol, Oximethalon, Danabol, Stanol, Proviron, Tamoxifen, Nolvadex
Sok más termék is ! Több dolog vagy nagyobb tétel esetén kedvezmény!

Ez fasza hogy pl. a Tamoxifent tömegnövelőként fogyasztószerként hirdetik. Köze nincs hozzá. Ez egy aromatáz enzim inhibitor ami azt gátolja hogy a tesztosztertonból az aromatáz hatására ösztradiol alakuljon ki. Ösztrogén függő emlőtumorokban alkalmazzák, mint daganatellenes gyógyszert.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3119

  • Armin
  • Armin profilkép
JeMo írta::
Sziasztok! Ezt ajánlották nekem, ismeritek?

"ajánlom neked a testoplex 300at.ez egy 5 komponensü tesztoszteron kombináció,eléggé 5csillagos a szerek közöt."

Ennek utánanéztem. Ez volt róla. "TestoPlex releases serum-bound testosterone; thereby optimizing the bioavailability of this crucially important hormone."

Szóval ez egy növényekből összerakott cucc, (Green oat (Swiss Oats A111™), Nettle, Sea buckthorn, Mung bean extracts, and beta glucan-enriched oat bran) ami annyit csinál csupán, hogy a szervezeted által megtermelt tesztoszteront leszorítja a szexuálhormon kötő fehérjékről így abból több válik szabaddá és ezáltal megnő a tesztoszt. biológiai hasznosulási aránya.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3120

  • andreas
  • andreas profilkép
Alapvető probléma hogy Jemo összetéveszti a HRT-t valami mással.Két szurka után már azon filózni,hogy melyik a jobb "szer".Nekünk tesztoszteron kell és az számít hogy mennyi a hatóanyag.Nem azt kereni hogy mi a csodaszer.Mert minek kellett volna már történnie?Inkább kerülni kellene a sok kamus dílert! :noo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3153

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Figyeljetek! Nem ugrálok, csak kérdezek. És azért kérdezek, mert nekem nem orvos adja, nekem kell beszereznem, és nem akarok kamu szar mérget venni. Nem egyszerre akarok többfélét magamba nyomni. Kicsit félreértettétek a kérdéseimet. Tapasztalataitok alaján vártam volna választ, hogy meyik kiszerelésű tesztoszteront érdemes beszereznem.
Köszönöm a segítséget!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hónapja #3155

  • andreas
  • andreas profilkép
Többen is leírták már régebben Testoviron vagy Testosteron Depot(mindegy a neve) most meg Nebidot kapnak.Mindezek előtt meg mint pl. még én is mindig Andriol tabit.Neked ez miért nem felel meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.263 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook