Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2365

  • danken
  • danken profilkép
Kíváncsi vagyok arra, hogy én egyáltalán elkezdhetem e a hormonkezelést, ha lehetnek ilyen tünetei, ugyanis alapjáraton szar a vérnyomásom és szédülök is rendesen nap mint nap.
Alacsony vérnyomás az biztos nem hátrány,mert a tesztoszteron kúra mellékhatása lehet az is,hogy magas lesz.Ne aggódj ez még nem komoly ok a hormonkezelés ellenében!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2374

  • andreas
  • andreas profilkép
Armin írta::
andreas írta::
..Tegnap délután olyan erőteljes szédülés jött rám,hogy ágyba kényszerített,egyre szarabbul voltam és még most is vacakul vagyok..

Jobban vagy Andreas? Vérnyomásod, cukrod, vérképed rendben van? Máskor is volt már ilyen? Szédüléses panaszok, ami akár több napig is tart, nálam melegfrontkor illetve közv. előtte szoktak lenni, mikor pl 90/53-ra esik a vérnyomásom, érdemes lenne megmérned amikor ilyet érzel.
Mára már 100% vagyok,de kemény volt. :XEddig nem volt ilyen.Jobb,hogy túl vagyok rajta,mert már a dokit kérlelem,hogy Andriolról térjünk át valami komolyabbra,mondjuk Nebidóra.Nem fogom ezt említeni,mert lehet hátráltatná a dolgot. :lips:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2417

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Jobb,hogy túl vagyok rajta,mert már a dokit kérlelem,hogy Andriolról térjünk át valami komolyabbra,mondjuk Nebidóra.Nem fogom ezt említeni,mert lehet hátráltatná a dolgot.
Én azért megemlíteném ezzel nem szabad játszani.Én is ilyen voltam,mint te,bármit kockáztattam volna az alakulásért,egy műtétre is akár az életem feltettem volna,de nem hajt a tatár.Esetleg néhány hónap múlva válthatsz,nem akkora tragédia,de az is lehet,hogy így is szabad az út.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2448

  • hmm
  • hmm profilkép
örülök, hogy minden rendben Andreas, de azért lehet, hogy jobb lenne átgondolni amit Kcicu mondott... Mondjuk tudom magamról hogy hasonló helyzetben én is azt tenném amit te, ugyhogy meg is értelek...

Danken köszönöm a nyugtatást, most ez jól esett, megnyugtatott.

((Amúgy lenne egy kérésem.
Nem tudom hogy hogyan kell ezt az egészet elkezdeni, hogy mik pontosan a folyamatok, meddig tartanak, mennyibe kerülnek (idő és pénz)valaki nem magyarázná el nekem pontosan itt vagy emesenen? most valahogy nem tudok egyedül nekiindulni.))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2449

  • danken
  • danken profilkép
A hormon része,ha már papírokal rendelkezel és 90% támogatásra kapod nem. igazán költséges.Az endokrinológusok többsége nem írja fel amíg nincs eltávolítva a petefészek és a méh.
Mennyi ideig tart?Életünk végéig szükség van tesztoszteronra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2529

  • hmm
  • hmm profilkép
köszi
amúgy hogyan dől el az, hogy ki kap és ki nem kap 90%os "kedvezményt"? illetve a papírokat mennyi időbe tellik beszerezni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2530

  • andreas
  • andreas profilkép
hmm írta::
köszi
amúgy hogyan dől el az, hogy ki kap és ki nem kap 90%os "kedvezményt"? illetve a papírokat mennyi időbe tellik beszerezni?
Aki TB jogosult vagyis fizeti vagy fizeti utána vki az jogosult és ha nem magándokihoz mégy.Gasztony pl. teljes áron írja fel úgy tudom az Andriolt,de legalább felírja.
A két dokinál a papírt hamar le lehetb zavarni,időpont kérdése meg hogy mikor hívnak vissza.A minisztériumhoz benyujtott kérelmen valakinek 1 hónapot ülnek,nekem nyáron sz.rakodtak vagy hármat.Új iratok is hamar megvannak csak menni kell utána.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2536

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Sziasztok!
Nemrég kezdtem bele a hormonterápiába, magamtól. Papírokat úgysem kapnék, ezért feketén szereztem be Testosteron Depo injekciót. Már kettő bennem van. Használta közületek valaki ezt a szert? Kéthetente tervezem beadni. Mikorra várhatok valami kézzel fogható hatást? (Női hormonjaim szerencsére már nincsenek!) És van még valaki rajtam kívül, aki magától csinálja az egész átalakulást?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2537

  • andreas
  • andreas profilkép
JeMo írta::
Sziasztok!
Nemrég kezdtem bele a hormonterápiába, magamtól. Papírokat úgysem kapnék, ezért feketén szereztem be Testosteron Depo injekciót. Már kettő bennem van. Használta közületek valaki ezt a szert? Kéthetente tervezem beadni. Mikorra várhatok valami kézzel fogható hatást? (Női hormonjaim szerencsére már nincsenek!) És van még valaki rajtam kívül, aki magától csinálja az egész átalakulást?
Szia!
Azt hogy érted hogy már nincs női hormonod?
Nekem még nem volt meg a névváltoztatásom amikor kaptam,de csak Andriol tablettát)meg még most is).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2538

  • andreas
  • andreas profilkép
Most újraolvastalak és még két gondolat.Hogy érted,hogy nem kapnál papirokat?
És azt hallottam hogy a Testosteron Depoval nagyon kell vigyázni,mert a feketén beszerezhetőek 95 százaléka hamisitvány.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2539

  • JeMo
  • JeMo profilkép
23 éves koromban kipakoltak, nincs női hormonom. Papírokat meg nem adnak, mert 41 éves vagyok, és eddig nőként éltem, szerintük gond nélkül ...stb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2540

  • Armin
  • Armin profilkép
JeMo írta::
Sziasztok!
Nemrég kezdtem bele a hormonterápiába, magamtól. Papírokat úgysem kapnék, ezért feketén szereztem be Testosteron Depo injekciót. Már kettő bennem van. Használta közületek valaki ezt a szert? Kéthetente tervezem beadni. Mikorra várhatok valami kézzel fogható hatást? (Női hormonjaim szerencsére már nincsenek!) És van még valaki rajtam kívül, aki magától csinálja az egész átalakulást?

Hi. Miből gondolod, hogy nem kapnál papírokat? Feketén szerzed be. Miből tudod, hogy nem szennyezett, hatóanyag nélküli hamisítványt vásárolsz? A feketepiac u.i. tele van hamisított gyógyszerekkel. A másik meg, ha nem intézed el a papírjaidat de kialakítasz egy maszkulin külsőt elég ciki ha női néven azonosítanak be bizonyos élethelyzetekben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2541

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
JeMo írta::
23 éves koromban kipakoltak, nincs női hormonom. Papírokat meg nem adnak, mert 41 éves vagyok, és eddig nőként éltem, szerintük gond nélkül ...stb.
Hellóka JeMo! :bye:

Néha az életben szükség van csúsztatásokra.Úgy érzed férfi vagy,biztos vagy magadban,de a korod és más dolgaid miatt nem adnak jó szakvéleményt?Próbáld újra,próbáld másnál és mondd azt amit hallani akranak! Mindezt csak akkor,ha teljesen biztos vagy magadban,ha úgy érzed csak férfibőrben tudod elképzeni az elkövetkezőket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2544

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Mivel még nem ismertek, leírok pár dolgot magamról.
41 éves vagyok, 5 éves korom óta fiúnak érzem magam. Kamaszként, fiatal felnőttként kezdtem dolgozni azon, hogy megváltozhassak. Ez még a "régi rendszerben" volt. A vége az lett, hogy rámfogták dilis vagyok. Én meg más kiút nem lévén drogoztam. Akkor meg emiatt zártak be.
Aztán "kigyógyultam", legalábbis a függőségből, közben rákom lett, ami miatt kipakoltak. Aztán hogy normálisságomat igazoljam, nevelőszüöként magamhoz vettem egy kisfiút. Felneveltem, most 17 éves. De közben is úgy éreztem, hogy én férfi vagyok, csak a családi béke és a gyerek miatt is jegeltem ezt magamban.
Most (3 hónapja) elhatároztam, hogy belevágok abban, hogy a testem olyan legyen, mint amilyen a lelkem. Most már mondhatomm, hogy a külvilágot lesz.rom. Letettem annyit az asztalra, hogy jogom van magammal foglalkozni.

Bocs, hogy hosszú vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2546

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Én nem adnám fel,próbáld meg újra!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2547

  • JeMo
  • JeMo profilkép
A hivatalos utat próbáljam újra?
Már nem akarom, hogy férfiként fogadjanak el. Már csak a saját lelki békém miatt akarok változni. És csak annyit akarok, hogy a testem olyan legyen, mint amilyennek magamat látom belülről, nem a tükörben.
A mellműtétre gyűjtök, a hormont elkezdtem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2548

  • andreas
  • andreas profilkép
A leki béke a legfontosabb,de fogod bírni a kellemetlenségeket,hogy mindezek mellet hivatalosan nőként élj?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2549

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Eddig is "furcsa" voltam. Nem viselkedtem nőiesen, kinézetre is egy klasszikus macsós leszbikusnak tartottak. A lassú változást megszokják. észre sem veszik.

Visszatérve a hormonra: Még csak kettőt szúrtam magamba, de vannak hatások. Testépítőktől szerzem be, ők is ezt nyomják, gondolom ha hamis lenne, ők sem nőnének tőle. De ha lenne megbízható más forrás (segítőkész orvos), nem utasítanám vissza.
Eddigi hatások: sok-sok pattanás, zsíros bőr, kicsit magasabb vérnyomás, LIBIDÓ és néha ok nélküli hiszti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2550

  • hmm
  • hmm profilkép
hát nem is tudom JeMo... a helyedben megpróbálnám, mint ahogy írtad a múltban, abban a bizonyos másik rendszerben utasítottak vissza. szinte biztos vagyok benne, hogy neked előbb jóváhaggyák, mint mondjuk nekem.

tudod, én sem írtam meg még semmiféle kérvényt, se semmit; de csak a pénz miatt nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2551

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
JeMo ha te így jól fogod magad érezni akkor semmi gond,magadnak kell megfelelned.Azt azért tudjad,hogy sok testépítőt is átcsesznek gagyi cuccal.Hatásokat írsz le mondjuk,ezért csak benne van aminek benne kell lennie.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.235 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook