Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Vá: Hormonok 15 éve 1 hete #4918

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Szörnyen nyomorult a helyzetem. :crying: Pajor féle SRS-n túlvagyok, elégedett vagyok vele, kisebb esztétikai hibája van csak. A hormon a nagy bánatom, már régen nem szedem, nincs pénzem, munkám.Ezért a hangommal gond van, a cickóm is mini.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 1 hete #4920

  • Patty
  • Patty profilkép
"Pajor féle SRS-n túlvagyok, elégedett vagyok vele, kisebb esztétikai hibája van csak."

Lehet esetleg tudni, hogy milyen féle hiba ez? A kisajkak? Mert úgy tudom, ez sok embernél hibázik.
Én most készülök hozzá SrS-re ezért kérdezem, ha nem vagyok nagyon tolakodó. Előre is köszike.

A Ts-ség miatt nem kapsz munkát?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 5 napja #5000

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Főként azért nem kapok munkát és ezzel együttjár,hogy külsőségekben is van még gond az ábrázatommal.:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 5 napja #5020

  • Patty
  • Patty profilkép
Kcicu írta::
Főként azért nem kapok munkát és ezzel együttjár,hogy külsőségekben is van még gond az ábrázatommal.:(

Sajnálom.
Még engem is megnéznek, hol kevesebben, hol többen. De nyugi, egyszer csak kinőjük ezt is! :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 11 hónapja #5659

  • Linda
  • Linda profilkép
Sziasztok!

Párommal (FtoM TS a srác) azon kezdtünk vacillálni, hogy mivel különböző okokból nehezen jut férfi hormonhoz (egyrészt mások tapasztalatai alapján tart attól, hogy a dokik jobb esetben nem veszik komolyan, rosszabb esetben kiröhögik, másrészt a fekete piacon egetverő árakról hallani, és ahhoz képest lehet pancsolt és/vagy veszélyes a készítmény), szóval, kompromisszumként esetleg fel lehetne használni olyan termékeket, amelyeket testépítők szoktak szedni. Ezek között ui. találni ösztrogénblokkolókat is és tesztoszteronszint-növelőket is (a kettőt kombinálva esetleg még hatékonyabb lehet a dolog), és nem utolsósorban legalább valamelyest bevizsgált termékekről van szó. Most arra keressük körötökben a választ:
- valaki próbálta-e már így hormonizálni magát;
- ha igen: milyen eredményekkel;
- illetve elméleti síkon hozzá tud-e tenni valamit az ötlethez mindannyiunk okulására.

Nos?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 11 hónapja #5680

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Szia Linda!

Nem próbáltam ilyen készítményeket soha,de ha az elméletet nézzük az ösztrogénblokkoló jó lehet,de a tesztoszintnövelő az nem lehet valami hej de hatásos,ha azt nézzük,hogy biológiailag nőnek csak a mellékveséje termel egy kicsit.Lehet csak pénzkidobás lenne.
A legjobb mégis az lenne,ha a párod szerezzen be szakvéleményeket arról,hogy transz és akkor majd lesz doki aki szobaáll vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 11 hónapja #5681

  • Armin
  • Armin profilkép
Az ösztrogénreceptor blokkolókhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy biológiai nőknél csak azt használni még nem eredményez olyan virilizációt ami egy ftom esetében elvárt ( ezt használják mellrákos nők esetében is). Úgy tudom a testépítők Zitazoniumot (tamoxifen) használnak ösztrogén recepetor blokkerként. Azért érdemes elkalandozni a mellékhatásoknál kicsit, mielőtt valaki beleugrik csak úgy. Ezt írja Pharmindex pl:
Általános tünetek:
Klimaktériumra jellemző tünetek (hőhullámok, arckipirulás, szapora szívműködés, izzadás), ritkábban gyengeség.
Gastrointestinalis rendszer:
Étvágytalanság, émelygés, hányinger, hányás.
Máj:
Ritkán enyhébb májműködési zavarok (a májfunkció paramétereinek változása) előfordulhatnak. Súlyosabb esetben zsírmáj, cholestasis, hepatitis, necrosis is előfordulhat, ilyenkor a terápia megszakítása javasolt.
Kardiovascularis rendszer:
Fokozott vízvisszatartás, ritkábban trombózis, tüdőembólia.
Központi idegrendszer:
Ritkábban fejfájás, aluszékonyság, zavartság.
Urogenitalis rendszer:
Ritkábban menstruációs ciklus zavarok (esetleg a ciklus teljes hiánya), hüvelyi vérzés, pruritus vulvae. A menopauza előtt tamoxifént szedő nőknél ritkán az ovárium cisztikus duzzanata figyelhető meg. Uterus fibromát és endometrium elváltozásokat (hyperplasia és polip, valamint az endometrium karcinoma (magyarul méhnyálkahártya rák) előfordulási gyakoriságának növekedését) is jelentettek.
Érzékszervek:
Igen ritkán látászavar, homályos látás, cornea elváltozások, színlátás csökkenés, retinealis véna trombózis, retinopathia, kataracta.
Bőr:
Bőrkiütés, alopecia. Izolált esetekben erythema multiforme, Stevens-Johnson szindróma, bullózus pemfigoid előfordulását jelezték.
Vérképzőrendszer:
Ritkábban leucopenia, thrombocytopenia, anémia, ritkán neutropenia és pancytopenia, ami néha súlyos is lehet.
Vérzsírok:
Igen ritkán trigliceridszint emelkedés, néhány esetben pancreatitis.
Csontrendszer:
Ritkábban csontfájdalom. Néhány csontáttétes betegnél a terápia kezdetén hyperkalcaemiát észleltek.
Allergiás reakciók:
Anafilaxia, bronchospasmus, bőrkiütés, angioneurotikus ödéma, igen ritkán interstitialis pneumonitis.
A mellékhatások nagy része magyarázható a tamoxifén farmakológiai hatásaival és más hormonális terápiák (ösztrogén, androgén) esetén is előfordulnak. Amennyiben ezek a mellékhatások kifejezettek, dóziscsökkentéssel (a napi adag ne legyen kevesebb 20 mg-nál) kell próbálkozni, így megmaradna a terápiás hatás. Ha a mellékhatások így sem csökkennek, a terápia befejezése válhat szükségessé.

Ha valakit érdekelnek gyógyszerekről hivatalos infók, itt utánanézhet.
www.pharmindex.hu/
regisztrációs jelszónak a pharmindex szót kell beírni a többi értelemszerű.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 11 hónapja #6148

  • Linda
  • Linda profilkép
Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat. Átrágtuk őket, és egyelőre mégis a táplálékkiegészítő mellett döntöttünk, ösztrogénblokkoló nélkül.

Most viszont saját dolgaimmal (MtoF) kapcsolatos kérdésem lenne: jól emlékszem arra, hogy hivatalosan csak akkor írnak fel hormonreceptet, ha már a névváltás megtörtént, vagy elegendő a két szakvélemény bemutatása is hozzá?

Tapasztaltabbaktól kérdezem: ismertek a fővárosban olyan endokrinológust, akihez (majd) lehet fordulni ilyen dolgokkal úgy, hogy nem kell tartani azoktól a dolgoktól, amitől a párom is tart? (Kinevettetés, ok nélküli várakoztatás, vagy egyéb hátrányos megkülönböztetés)

Üdv: Linda
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 11 hónapja #6207

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Hát én koránt sem vagyok tapasztalt, de ahogy én tudom, a hormonokat akkor írnak fel, ha bemutattad az endokrinológusnak a szakvéleményeket. Van aki előtte, van aki mikor már látszanak a hormonok hatásai változtat nevet.

http://pinkvanilla.hu/tv/92-kezdetek/391-endokrinonogyogy

Bár én személy szerint csak Dr. Gasztonyi Zoltán-ról hallottam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 10 hónapja #6817

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Mióta szedem az Andriolt elég furán érzem magam. (másfél hete) Feszült,ideges vagyok, hőhullámom van, elég levert vagyok és érzelmileg olyan instabil.
Ez normális?? :stress:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 10 hónapja #6820

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Nekem az elején amikor kezdtem szintén Androllal,nem volt ilyen gondom.Talán enyhe hőhullám,de a közérzetem,hangulatom jobb volt,mint előtte.
Semmi gond,te reagálhatsz úgy rá.Ez van.:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #7411

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Ha teljes áron veszem a Nebidot, akkor egy havi adag mennyibe kerül?
Azt tudom, hogy ez az injekció 29E ft.
De azt nem tudom, hogy hány ampulla van benne és milyen időközönként kell használni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #7412

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Csabi írta::
Ha teljes áron veszem a Nebidot, akkor egy havi adag mennyibe kerül?
Azt tudom, hogy ez az injekció 29E ft.
De azt nem tudom, hogy hány ampulla van benne és milyen időközönként kell használni.
Az 1 ampulla és 3 havonta kell szuratni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #7414

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Kösz a gyors választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #7775

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Csabi írta::
Kösz a gyors választ!
Szivesen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #8181

  • Szancsi
  • Szancsi profilkép
Sziasztok

A párommal most vettünk Tesztoszteron Depo ampullákat. A papírokat is intézzük 1000-rel, mellkasműtét szeptemberben. De ő egy kicsit türelmetlen. A kérdésem hová kell szúrni? Izomba, bőr alá? Minden mással tisztában vagyunk kb. nagyon régen rajta vagyunk a dolgon.
Negatív és pozitív hozzászólásokat is szívesen vennénk.

További sok sikert mindenkinek. Szandi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #8184

  • danken
  • danken profilkép
Szia Szancsi!

Részletesen le van itt írva,hogy hová és hogyan.
http://pinkvanilla.hu/tv/92-kezdetek/394-injekcio
Személy szerint azt mondom,hogy farizomba a legjobb,ha van aki beadja.Aki szóló annak meg mrad a comb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #8240

  • Barno
  • Barno profilkép
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet feketén, de nem túl drágán Testosteronhoz jutni. Hogyan oldhatnám meg, hogy ennek az átkozott női testnek a havi működése leálljon? Sajnos túl kicsi és túl nőies formájú vagyok, ezért maradnék a félmegoldásnál. Vagyis hogy legalább az istenverte havibajtól meg kellene szabadulnom, de nem tudom, hogyan. Sokszor már élni sincs kedvem, úgy gyűlölöm az egészet!!! :angryy Van valakinek ötlete, mit kellene szednem, és honnan szerezzem meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #8241

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Jaaaj, de irigyellek.... :)
Én úgy örülnék, ha tudnék menstruálni..... :( :( :(
Sajnos forrást én nem tudok neked. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 14 éve 9 hónapja #8254

  • Barno
  • Barno profilkép
Szia!
Hát, ez a TS-ség, egyikünknek sem jó az, ami van! :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.312 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook