Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: F to M átalakító műtétek

F to M átalakító műtétek 7 éve 4 hónapja #59068

  • Frankie
  • Frankie profilkép
Magyarországon kb mennyibe kerülnek az alap (mell, pénisz) nőből férfivá alakító műtétek, és hormonok? Kinél érdemes érdeklődni? Sok orvosról hallottam jót és rosszat is. Főként személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

F to M átalakító műtétek 7 éve 3 hónapja #59349

Szia, nekem Rozsos Tamásnál a műtét 485.E. volt + gyógyszerek amiket felírt 10.E., +heti 1x kell feljárni kontrollra+kötözésre.
A kipakolást mások elmondása szerint 120-250.E.körül végzik.
Tizedes 2 éve alsó-felsőre egybe kb. 650.E-t mondott(de őt nem ajánlom)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

F to M átalakító műtétek 7 éve 3 hónapja #59350

Államiban megkockáztatom, hogy mind a 3 kijön 500.000Ft-ból.

Kórházak plasztikáján érdemes érdeklődni és akkor még abból is lejön a 10% tb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

F to M átalakító műtétek 7 éve 3 hónapja #59351

Most találtam egy fél éves hozzászólást.
Kevin:
Sziasztok ! Valakinek kérdése lenne melleltávolító ,méh-petefészek eltávolításról engem lehet kérdezni nyugodtan.
Nekem Pécsenvolt a műtétem a Da Vinci maganklinikan.( Dr Tizedes György) Az árak ott úgy voltak hogy ha egybe csináltatom meg a műtétet ( mellevétel és petefészek kivétel ) akkor így került 950.000 ft ba.
Ha külön csináltattam volna hogy először pl a mellet, aztan később a petefészket akkor így sokkal drágább lett volna kb 300.000 rel.
Nagyon Kedvesek az orvosok és az ápolok segítőkészek.
Ha jóltudom ezt Tb támogatassal is lehet csinálni, De persze nem a magánklinikán. Először úgy volt hogy Pécsi Korházba jön majd át a Dr úr és ott fog megműteni olcsobban, De a várólista tb alapon több mint fél év volt , Én meg nem tudtam volna már annyit várni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

F to M átalakító műtétek 7 éve 3 hónapja #59352

Darx- államiba mondták nekem a 120-E-t.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.162 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook