Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Láb fájdalom Hormonozás után!?

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57461

Sziasztok!

1 hete kezdtem a hormonozni Estrimax 4mg és Androcur 50mg szedek és furcsa bizsergés és zsiabadás van főleg a bal lábamban de nem mindig érzem valamikor elmulik majd vissza jőn kicsit feszülnek az izmaim kellemetlen érzés.
Voltam trombózis vizsgálaton de szerencsére nincsen trombozisom.
Más is tapasztalt láb fájdalmat hormonozás után? Lehet a hormonozástól? Esetleg magátol elmúlik majd? Eléggé aggodok miatta.

Válaszaitokat előre is köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57467

Szia - Én is ugyanezt a kombót szedem, nálam nem volt semmi ilyesmi az elmúlt 1 év alatt. Nem tudom mennyit mozogsz, én sportolok és magnéziumot iszom, lehet érdemes kipróbálni ezeket. A mozgás mindíg jót tesz a vérkeringésnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57472

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Sziasztok! Spiron 50mg estrimax 2 mg kb 2hete mellbimbó alatti fájdalom enyhe nyomásra
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57509

Köszi a válaszokat. Én főleg kockulok egésznap az lehet a baj de napi 10km-t bicklizek hobbiból remélem az elég lesz, magnéziumot pezsgő tablettában iszod?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57514

Az jó, meg érdemes esetleg tornázni egy keveset reggel/este, hogy átmozgasd mindenedet.

Igen pezsgőtablettázom, én Calcium Sandoz-t iszom, de biztos a többi is jó. A lényeg hogy amióta rászoktam azóta nem görcsölnek a lábaim nyújtásnál pl.

Androcurnál mondjuk írják hogy lábszár vagy láb dagadása vérrög kialakulását jelezhetik, de ha nem vagy hajlamos rá akkor nem tudom. Mindenesetre ha nem múlik el ez a dolog akkor mindenképpen menj el orvoshoz, akár legközelebb ha az endokrinológusodhoz mész mond el neki hogy ez van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57560

vivien85 beküldte:
Calcium Sandoz-t

Nem tudom mi járt a fejemben mikor ezt írtam, szóval Magnesium Sandoz-t iszom... (Calciumot is ittam régen, az sem árt mondjuk.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Láb fájdalom Hormonozás után!? 7 éve 9 hónapja #57580

Köszi. Nem tudom mi van a lábammal kicsit feszül és az erek is kiduzadtak egy kicsit a bokámon és láb fejemen, olvastam külföldi forumonkon hogy előfordulhat hormonoktol de akkor is ilyesztő, na mind1 jövöhéten megyek endohoz majd emgmondja túlélem-e
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.169 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook