Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom? 7 éve 10 hónapja #57077

Sziasztok. Kissé összevagyok zavarodva. Elég fiatal vagyok (16) és talán most jutott el az agyamig, hogy valami nincs rendben, legalábbis most vallottam be magamnak. Amióta tudok magamról végtelenül feminin vagyok, külsőleg-belsőleg. Szóval a lényeg hogy az utóbbi időben eléggé vívódok magammal, és nem tudom mit csináljak. Egyszer ezt érzem jónak egyszer azt. Ilyenkor jön elő az orvos téma? Tudnátok esetleg tanácsot adni vagy pszichológust ajánlani? Szegedi vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mit kéne csinálnom? 7 éve 10 hónapja #57205

Szia!

Semmi gond nincs veled, csak nem találod magadat, ettől függetlenül lehetsz transzszexuális vagy bármi! Én pl 19 éves koromban szembesültem magammal, hogy én tulajdonképpen egy transzszexuális nő vagyok férfitestbe gyömöszölve. Én pesti vagyok, de ha gondolod írj egy levelet az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. -ra és ott talán el tudnak egy jó pszichológushoz irányítani. Ill. megkérdezem egy szegeti sorstársamat ő kit tudna ajánlani.

Én pszichológushoz és pszichiáterhez egyaránt járok, segítenek rendet rakni a fejemben lévő gondolatokkal.

Örülök hogy írtál és no para :)!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Mit kéne csinálnom? 7 éve 9 hónapja #57225

Köszönöm szépen:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Estella

Mit kéne csinálnom? 7 éve 7 hónapja #58456

Bocsánat, sok dolog történt az életemben, ezért most tudok írni:

Szegedi Klinikai szakpszichológusok:

-Dr. Andó Bálint Ph.D.

-Dr. Domján Nóra Ph.D.

Semmelweis utca 6.

6725 Szeged, Csongrád

+36 62 544 000

www.klinikaikozpont.u-szeged.hu/psych/hu/
(mindketten a szegedi pszichiátria központnál dolgoznak!)

- Benák-Tömöri Judit www.pszichologus-szeged.hu/

-Pálkúti Adrienne www.palkutiadrienne.hu/

-Fodor Sándor fodorsandor.hu/

-Dr. Rafael Beatrix

www.sztgellert.hu/miert-a-szent-gellert/...aink/bodo-r-beatrix/

Szegedi pszichiáterek:

- Dr. Kiss-Szőke Anna

- Dr. Dudás Ilona Éva

-Dr. Demeter Ildikó

Semmelweis utca 6.

6725 Szeged, Csongrád

+36 62 544 000

www.klinikaikozpont.u-szeged.hu/psych/hu/ mindhárman ott rendelnek!)

-Dr. Boros Ildikó www.stefaniaklinika.hu/profil/boros_ildiko/

Ha egyik sem adna szakvéleményt, keress mást, nekem a 2. pszichiáter adta meg a szakvéleményt pesten, a klinikai szakpszichológus azonnal (Nekem Wéber Katalin kl. szakpszichológus és Dr. Fuchs Ágnes pszichiáter adta).

Sok sikert!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mit kéne csinálnom? 7 éve 7 hónapja #58457

Estella valószínűleg megtudná világosítani az elmémet - hogy a nap kering a föld körül. Nem kéne hülyeségekkel tömni gyerekek fejét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mit kéne csinálnom? 7 éve 7 hónapja #58458

Kötelességemnek érzem ezen gyerekek mellé állni. Hogy ne legyen olyan gyerekkoruk mint doktor Zsófinak volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mit kéne csinálnom? 7 éve 7 hónapja #58530

Most mit mondott Estella?
Zsófi nincs is már ezen a fórumon - egy jobb helyre távozott. Vele mi bajod van?

Ha ennyire profi vagy pszichiáterek témakörben, kérlek, oszd meg a tudásod nyilvánosan a többiekkel, mivel, gondolom a vidéki sorstársak nagyon szívesen vennének egy országos pszichiáter-listát, mivel nem mindenki tud feljönni Pestre Wéberhez és Tolnaihoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mit kéne csinálnom? 7 éve 7 hónapja #58531

Starkindler beküldte:
Most mit mondott Estella?
Zsófi nincs is már ezen a fórumon - egy jobb helyre távozott. Vele mi bajod van?

Ha ennyire profi vagy pszichiáterek témakörben, kérlek, oszd meg a tudásod nyilvánosan a többiekkel, mivel, gondolom a vidéki sorstársak nagyon szívesen vennének egy országos pszichiáter-listát, mivel nem mindenki tud feljönni Pestre Wéberhez és Tolnaihoz.


Palla a "doktor Zsófival" önmagára utalt, aki önveszélyes ötletnek tartja a nemváltást. Estella bejegyzésével csak az volt a baja feltételezem, hogy információjával hozzásegíti az olvasókat, hol találnak céljaik eléréséhez szakembereket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.219 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook