Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: hormonok

hormonok 7 éve 11 hónapja #56349

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Sziasztok! andocur és estrimax tablettát vennék!ha van valakinek feleslegben előre is köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56350

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Hali Androcurt tőlem tudsz venni! 25000 egy dobozzal. Estrimaxot nem tudok azt máshonnan kell beszerezned.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56524

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia Mercike köszönöm a gyors választ! sajnos csak most jutottam ide a géphez mert sokat dolgozom.
örülök ,hogy ilyen tapasztalt régi tag válaszolt!mielöt regisztráltam sokat olvastam a bejegyzéseket és elösször is arra vagyok kiváncsi,hogy vagy mert én csak most kezdem a hrt orvosnál még nem voltam mert dorogi vagyok és a legközelebbi tatabányán van a másik dolog ,hogy már minek változtatnék nevet és nemet ha azt sem tudom hogyan fogok kinézni???
persze tudom,hogy fontossak a vizsgálatok mert a hrt nem játék!
most nincs ennyi pénzem az androcur-ra ezért tovább kérdezősködtem és talán nem hiába mert az anyukám vagy a munkatársam tud szerezniestrimaxot és spiront úgy tudom a spiron is jó az androcur helyett. mindez szerdán elválik lessz-e belőle valami. vissza térve az androcur-ra neked 100-as van ez az adag meddig lenne elég lehet-e felezni vagy csak minden másnap bevenni? egyébként neked mivált be? kérlek segits ha tudsz előre is köszönöm jóéjt ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56526

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
100 as Androcurom van igen. Először napi félel kell kezdeni ha nem elég akkor napi 1 kell mindennap kell szedni. 60 darabos 2 havi adag. Ha elég a napi fél akkor nyilván négyhónapig elég. De felesleges ezt írnom neked hiszen nen fogsz hormonozni. Ha már ki írod hogy hormont veszel de pénzed nincs rá kár erőfeszítéseket tenned mert már egy lefutott kör. A Spiron a kálium szintet emeli ami szív gondokat okoz amellett kàlium mentes diéta kell ételell a legkevesebb kàliumot vidd be. A Spiront doki nélkül feketén veszélyes szedni leginkább az adagolás miatt ha túl adagolod kiüti a szivet akár. Anyukád azt mondja amit hallani akarsz de nem fog segíteni lehet hogy elfogadja ami vagy de mást ne várj tőle és ez érthető is. Épp most volt erre példa egy másik sors társnál aki rájött hogy az annya hazudott neki és semmit nem segít söt ellenkezőleg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56527

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Emellett persze vízhajtó hatása van még a Spironnak amely szintén nem kellemes dolog. Az ösztrogéntól amúgy is sűrün kell pisilni. Én nem használtam ilyen bogyókat! Depo Proverát szúrtam a tesztóra az nagyon bevált olcsóbb is, minimális a veszély az mellett. Feketén mondjuk ahoz nem igen lehet hozzájutni. Most megvagyok bár nagyon oda kell figyelnem magamra hogy az egyensúlyt fenn tudjam tartani. Könnyen összeomlik az állapotom ha nem vagyok résen. Szar egy kicsit hogy mindig résen kell lennem de ez van. Fontos hogy elegendőt egyek mindennap. Kellő mozgás meglegyen mindennap stb. Gyógyszerelésemre odafigyelni mikor mire van szükség. Egyszóval nem könnyű rengeteget kell foglalkoznom magammal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56528

Foxylady! Ém Jimi Hendrix örökös és megbonthatatlan rajongója vagyok. Vagy nem beszélő név a neved? ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56529

Én
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56531

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia inkább maradjunk a rókalánynál:-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56533

Lehetnél rókatündér is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56534

Igazán sajnálom, hogy nem szereteted Jimi Hendrixet! Azt hittem barátra találok a neved alapján.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56535

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
köszike sajnos még nem tudtam kicserélni a képet maret azt irja ki hogy a jóváhagyásra vár
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56536

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
ne sajnáld azazigazság hogy még nemsokat halgattam a zenéjét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56537

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Kedvesem a pénz hiány a hónap végét tükrözi mint az összes proli melósnál de vigasztal hogy azért megvan a havi 230000-320000 között. tehát nem vagyok olyan csóró csak szeretném tudni hogy melyik bogyo lenne a leg kimélőbb a számomra ezért kértem segitséget tőled .továbbra is várom a tanácsaidat és a többiekét is aki úgy gondolja hogy segítene egy kezdőnek. előre is köszönöm további szép estét :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 11 hónapja #56588

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
kérdés hormonozó srácokhoz: nálatok hány hónap T után jött el az a pont, amikor már az utca embere is végre fiúnak, férfinak látott titeket? tudom, hogy ez mindenkinél változó, de érdekel, mi az átlag. ahogy külföldi FtMek videóit nézem, ott ilyen 5-6 hónap körül már szinte mind elérik ezt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 10 hónapja #56972

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia 2 hete szedem a spiront és az estrimaxot egyet egyet nem pisilek többször mint eddig a táplálkozásra pedig oda figyelek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 10 hónapja #57082

  • Kevin
  • Kevin profilkép
Én áldom az eget hogy már 9 évesen fiúnak néztek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 10 hónapja #57145

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Engem meg lánynak a tejföl szőke hullámos hajammal a boltos csak ennyit kétdezett mit kérsz kislány? Nagyon jól esett hallani!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 10 hónapja #57213

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia Mercike! Mtf ek nek kell a progeszteron is és ja igen kb mikortól?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 10 hónapja #57214

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
A külső nemijegyek kialakulásáért csupán az ösztrogén felelős. Én sokáig használtam progeszteront nem vettem észre semmi különbséget. Sokáig szúrtam illetve szedtem tabiba Utrogestant az nem medroxiprogeszteron acetát. A hormonozás kezdésével kell a progeszteront is szedni. Szőrösíthet vigyázni kell vele. A Progeszteron sárgatest hormon mely a tesztoszteron mellékterméke. Nagy dózisban ezért képes elnyomni a tesztoszteront lásd Depo Provera. Férfiaknál fontos a progeszteron megakadályozza a tesztoszteron dihidrotesztoszteronná alakulását. Fontos a szintentartása férfiaknál. Nőknél a terhesség alatt van szerepe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

hormonok 7 éve 10 hónapja #57221

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
A hajhagymák receptorai is a dht-ra érzékenyek de a dht-ra Jó a fűrészpálma kivonat is sőt rendben tartja a prosztatát legalább is ezt olvastam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.225 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook