Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Sperma bank, késöbbi gyermek vállalás.

Sperma bank, késöbbi gyermek vállalás. 8 éve 3 hete #55482

Sziasztok!

Most tartok ott a tranziciomban, hogy felmerült bennem, hogy elrakassak a spermámból mivel kasztráció vagy hormonozás előtt állok. Sok külföldi forumot olvastam és sokan megbánták, hogy nem gondoltak erre anno.
Probáltam utánna nézni de Budapesten kivül nem találtam másik sperma bankot, illetve arra lennék, hogy ez menyibe kerül, hogy müködik stb.
Van-e Sperma bank máshol pl. Pécsen esetleg.
Valakinek tapasztalat ilyen téren?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sperma bank, késöbbi gyermek vállalás. 8 éve 3 hete #55486

Ez egy jó ötlet :S , örülök, hogy benned is felmerült, mert nem muszály felhasználni, és a késő bánat az a legszarabb, hát mikor ezt felvetettem ebbe is lehurrogtattak, de nem gond, végülis mindenki magának dönti el mit akar....hehee

Magyarországon fix ez sincs megfelelően szabályozva, vagy, ha igen, az meg túl bonyolítva, nem bíznék benne külföldre érdemes kitenni, ha lehet, mert, ha bemész x éve mulva, gondolnak valami nagy szart, és mneg se kapod, vagy több helyre is érdemes eltenni, biztos, ami biztos alapon.. :S ....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sperma bank, késöbbi gyermek vállalás. 8 éve 6 napja #55562

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Nekem az uccsó infóm a spermabankos dologgal kapcsolatban az, hogy női névvel már nem férhetsz hozzá a saját spermádhoz, hiába igazolod le, hogy a cucc hozzád tartozik. Talán változott azóta valamit a törvény/helyzet. Sok sikert, ha erre rászánod magad - úgy érzem, szükséged lesz rá. (Y) Én nem vagyok gyerekpárti; még feleség se akarok lenni. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.159 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook