Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Karácsonyfa díszítés

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54629

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Egy ilyen oldalon mi szükség a két profilra? O.o
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54637

ha valakinek többféle vágya van? B)
pl. a biszex pasiknak van heteró nick-jük is. Legalábbis én megszoktam találni...érdekes összevetni a kétfajta leírást..

pl. :whistle:
biszex negyed: aktívat keresek
heteró negyed: szeretem az anális szexet. szeretem a szép harisnyát (persze nem magamon :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54640

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Ha egy önmagát férfinak valló egyén egy másik, önmagát férfinak valló valakivel többször is kufírcol (tehát határozottan nem a tipikus "kipróbálom" esete, ráadásul a nőket tartja vonzónak, vagyis magát heteroként azonosítja), akkor elnézést kérek amiért én világosítom fel az illetőt biszexualitásáról. :D Őszinte leszek: az ilyen embereket nem értem meg. Az a minimum, hogy magammal őszinte vagyok, nem? Köszi a választ. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54644

nagyon érdekel a téma, köszönöm , hogy foglalkozol vele..

többfajta megközelítésben szoktam vizsgálni és mindig máshová lyukadok ki :kiss: kérlek egyiket se tekintsed szigorúan az én berögzült véleményemnek, nyitott vagyok meghallgatni más véleményét, remélem, hogy mást is érdekel itt ezen az oldalon.

meleg :(az aki képes érzelmi kapcsolatra egy másik férfivel), élhet párkapcsolatban (férfival), illetve rejtőzködve a heteró világban megfelelve a társadalmi elvárásoknak (család, gyerekek, stb), de nem azonos a teljes meleggel (nagyon kevesen vannak=soha nem képesek nőt megérinteni, legföljebb barátságból=gyakorlatilag nem volt nővel kapcsolata)

biszex: sokáig hallgattam, hogy nem létezik, de most, hogy az elmúlt két évben csak velük volt valamilyen kapcsolatom, határozottan állítom, hogy sokfélét láttam...

az egyik legfontosabb tulajdonságuk, hogy nem keresnek érzelmi kapcsolatot. Családjukat , gyereküket el nem hagynák, soha.. A másik legfontosabb tulajdonságuk, hogy időszakonként támad fel a vágy (némelyikük küzd ellene), és főleg a férfi nemi szerv és annak produktuma (szeretik az orális szexet)iránt. Nagyobb részük passzív, ritkán találkoztam aktívval, vagy azok nem engem keresnek. Van egy olyan csoportjuk, akik análisan vágyakozik kielégítésre, vagy azért, mert szeretnék érezni azt az érzést, amit Ők okoznak (női szerep: némelyikük vonzódik a női alsóneműhöz), vagy tényleg sokkal nagyon kielégülést nyernek. Találkoztam olyannal, aki egy dugás után, puha farokkal elélvezett.. Nagyon ritkán csókolnak meg férfit :blush:
Persze létezik igazi biszexuális, aki hol nővel, hol férfival él együtt...(érzelmi kapcsolat)

Heterók: vannak a kíváncsi heterók... megpróbálják.. sokszor egy gyerekkori szexuális izgalom, esemény alkalmas erre..

Nagyon fontos a társadalmi megítélés, ami napjainkban már nem tiltja.. Készítettek egy felmérést Angliában, ahol a huszonéves korosztály 49 % -a biszexuálisnak tartja magát(ebben benne vannak a kíváncsi heterók is). Ahogy a korosztályban haladnak előre úgy csökken a önmagukat biszexuálisnak tartók száma: 50-60-70 évesek kb. 10 %-a

Sokszor vélekedek úgy B) , hogy valójában mindannyian biszexuálisok vagyunk :) De legalábbis a jövőben teljesen természetes lesz, hétköznapi lesz... szerintem nem kell hozzá 50 év. A távoli jövőben, hogy másoknak is mondjak vigasztaló szavakat B) a nemváltás teljesen természetes lesz!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54645

a japán dalt szívesen meghallgatnám, de pathword-öt kér ;)
j.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54647

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Ott a jelszó a link előtt. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54648

JA, LÁTOM B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54649

Hát nálam azért azok se heterok
, akik csak szex, és ennyi, pláne többszörös, rendszeres is, a mai világban sokan nem is akarnak elköteleződni, érzelmileg se, akkor azok miért heterok nálad, vagy hogy? :S B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54650

Heterókról nem igazán beszéltem, mert még olyan heteróval nem találkoztam, aki dugni szeretett volna Velem. De biztos bennem van a hiba, nem vagyok elég vonzó Számukra :blush: :) ! (Vagy talán nem is vágynak erre? B) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54652

meleg :(az aki képes érzelmi kapcsolatra egy másik férfivel), élhet párkapcsolatban (férfival)

Én csak ezért kérdeztem, mert így belefoglaltad az érzelmi, és így nem értettem :unsure: :) azt hittem ez a feltétel nálad...mert így akkor sok hetero lenne, ami nincs így. :S B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54653

Amugy nekem kicsit szemet szúr, ez a sok nővel elkényelmeskedő biszex, aki kiugrik egy szopásra utána meg visszaül vacsira
, azt nem tudom, hogy akkor olyan, aki férfivel él, és nőhöz ugrik ki, olyat találtál?, vagy az mennyire jellemző? :S B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54654

Szerintem ezek is tudnának érzelmi kapcsolatra férfival, csak gyávák, és kényelemesebb ez így, eltespedni az otthoni kiszolgálás miatt. :) B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54655

Mindenesetre ezek ez a típus alkalmi szexre továbbra is ideális, és semmi mocera nincs is...kivéve, ha otthon lebukik.mert lefog előbb utóbb.

Hát ennyit tudok hozzáfűzni..hirtelen. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54656

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
El nem bírom képzelni, hogyan tudták régebben az LMBT tagok a társadalmi elvárásokat választani. Vegyük a melegeket. A pasikat szerették, de hogy ne gyilkolják le őket, inkább gyorsan megnősültek, lett egy gyerek, aztán annyi a szexuális életnek. Örülök, hogy 91-ben születtem, ahol már kezdett jobbá válni a helyzet, most meg már aranykor van a régi időkhöz képest. :-)

Ha már így előjött a téma *kézdörzsölés*... :D Én úgy gondolom, aki képes a vele azonos neműre ráfanyalodni akármilyen indíttatásból is (alias kíváncsi hetero), az nem a heterók csoportját erősíti. Az ismerőseimből kiindulva: a büdös életben nem veszel rá egy hetero férfit arra, hogy veled bármit is csináljon. Leitathatod, bedrogozhatod, akkor se. Akiben ott a szikra, abban előbb-utóbb tűz is lesz.

Összehozott már a sors néhány biszex pasival. Hozzám abszolút úgy közelítettek, hogy ő a pasi, én a nő. Amit írsz, az nekem új. Na, ma is tanultunk valamit. :D A megmaradt ismerőseim is csak a férfi szerepkört vállalják az F+F felállásban, és keresnek is kapcsolatot mindkét nem irányában.

Volt már olyan kutatási eredmény is a britektől, ami szerint minden ember biszex, és már mit tudom én mi dönti el, hogy melyiknél tesszük le a voksunkat. Aztán volt olyan kutatás is, ahol arra jöttek rá, hogy minden 3. ember (átlagban) LMBTQ tag. Ez után egy 49%-os dolgon már meg sem bírok lepődni. :P

Ha a jövőben természetes lesz az LMBTQ dolog, akkor visszajutottunk oda, ahol az ókori Egypitom tartott. :D Az első nemváltó műtétet egyébként pont ekkor és itt végezték. A trón várományosa MtF volt, akit a műtét után az apja kitagadott. Már nem tudom, hol olvastam ezt. Bele se merek gondolni, hogy annó hogyan tudták elvégezni ezt a műtétet. :-/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.219 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook