Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Karácsonyfa díszítés

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54387

Megjött a húgom a nagy Bundesrepublikból. Úgy öltözködik mint a Princess of Walles. Heikével ketten díszítik azt a kurva fát. Apámmal bocsánatot kell kérnünk, hogy létezünk. Elmennénk a kutyával kóvályogni a rétre - de apám nem tudja, hogy hová dugta a pálinkát. Ha megtalálja nagyon improvizatívak leszünk este a kórusban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54393

Hast du Nutella bekommen? :P Nutella der morgen macht den Tag...hihi
Was w¨are ein Morgen ohne Nutella in Ungarn? Scheiße...

Hát nálam a fa az plafonba ér ki, imádom, nekem is lett több prinzess ruhám, szőrmemellény, az most lehet kabátra, meg alá, mindenhogy wunderbar :woohoo: ... :)

Meglett a pálinka, mikor megláttad a ruhákat, vagy mi? :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54394

Én ilyen esetben azzal karácsonyoznék, aki józanul is szívesen lát, azaz a kutyával.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mijan,

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54395

  •  profilkép
maximilien beküldte:
Én ilyen esetben azzal karácsonyoznék, aki józanul is szívesen lát, azaz a kutyával.

Ott a pont!! :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54397

Ha Erika megérkezik néha a férfi barbarizmus eme tatárpusztájára a fater a stockholm szindróma minden jelét mutatja. Az eszét vesztett bálványimádásnak a legsúlyosabb megjelenési formáit produkálja. Épp csak a nyála nem folyik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54398

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Miért vagy velük, ha megvannak az anyagi feltételei a külön életnek? A "nincs" sokszor jobb, mint a "van, de rossz".
Volt régebben egy szintén karácsony előtti rinyatopikom: Elutasító családtagok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54399

Nekem nem tudományosan rossz. Csak úgy simán. Nagyon szeretem az áspiskígyó hugicámat, nagyon bizalmasak vagyunk egymással. Én megvetem - ő meg lenéz. Azért szeretjük egymást nagyon. Tíz éve egyedül élek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54400

Erika az előnyös - feltűnően előnyös- külső megjelenését és magas intelligenciáját az áldozatát vigasztaló hóhérral ötvözte.
Tegnap mondtam, hogy jelentkezzen FIFA főtitkárnak. Százszor lelkiismeretlenebb mint Blatter és Platini együttvéve viszont tízezerszer okosabb. És egymilliárdszor néz ki jobban. Az, hogy nem érdekli a foci - külön előny.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54401

Kedvelem Erikát, az "idehányt" információk alapján. Férjezett? :pinch:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54402

A "férjezett" nem releváns kifejezés az ő párkapcsolatára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54403

nők közötti párkapcsolati formációban helyezi el magát? vagy csak egyszerűen egy szűz Királynő, mint első Erzsébet volt?
(gyerünk.. már annyi rosszat mondtál Róla, hogy ez már nem oszt nem szoroz.) :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54404

Nem fogom a szeretett kishúgom magánéletét kiteregetni vadidegenek előtt. Én úgy is nagyon szeretem, hogy a krokodil könnyeiről írta a szakdolgozatát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54405

Én gondoltam, hogy titokba szerelmes vagy belé, oder féltékeny. :P
Heike meg valami rokon lehet, vagy baráti ismerős. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54406

Heike, az anyja! Nem figyeltél, ezért kimaradsz egy körből, vagy állj inkább a sarokba... B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lovestorysecret

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54407

Akkor nem kedvesen díszítették a fát.. háát így jártam, majd akkor várom az udvarlóimat ott, de nem sokáig. hihi Aztán meg majd bezárlak a retyora egálba kerüljünk.
A 2. sor Erikára értve...az fix tuti. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54408

Csak sajnáltatni akartam magam. Hogy Erika annak az előnyeit élvezi aminek én csak a hátrányát látom. Anyám feltűnő genetikai dominanciáját. Voltak problémáim kollégista koromban a lányos pofámból, a kerek fenekemből és főleg a fanszőrzet szinte teljes hiányából. Kiröhögtek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54409

Rég tudom, hogy az egyéni gondoknak nincsenek közösségi megoldásai. Egy megértő szó azért jól esik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54410

Óvatosan a tutizással. Engem lehet minősítgetni, de a testvéremet nem hagyom olyanoktól akik a tányérnyalói sem lehetnének semmilyen vonatkozásban. Még humánusságban sem, bár az nem erős oldala.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54411

Örülök ennek a nagy öntudatnak, én is tudnék olyat mondani, hogy paff, lehet még faszábbak vagyunk, mi ti.... :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Karácsonyfa díszítés 8 éve 3 hónapja #54412

Nincs. Karácsonykor pláne. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.248 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook