Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Budapesti orvosok akik vállalnak arcműtéteket?

Budapesti orvosok akik vállalnak arcműtéteket? 8 éve 6 hónapja #53406

Halottam hogy egy lánynak szedtek le az állából és jó lett neki, de nem tudom ki volt az és ki csinálta neki?! Nagyon szeretném a homlokomat és az állvonalamat megcsináltatni, de nem tudom hogy van egyáltalán tapasztaltabb plasztikai sebész itthon? Légyszi írjatok mert a Dr. Bart Belgiumba 10.000 euro...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Budapesti orvosok akik vállalnak arcműtéteket? 8 éve 6 hónapja #53408

A dr. Rose magánkórházba fix csinálnak ilyet, a sebészeket, meg áraikat nem ismerem, azt személyesen gondolom, csak a helyszín, az van
Magyarországon, meg a Dr. Pataki Gergely írt a témába, mármint állplasztika. Gondolom ő is csinál ilyet.
Vannak ilyenek itt is...biztos akad, aki jól dolgozik., persze jól utána kell nézni a jó eredmény érdekébe, és úgy. :S
Meg Bécs sincs messze...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Budapesti orvosok akik vállalnak arcműtéteket? 8 éve 6 hónapja #53409

Oké hogy megcsinálja, de ha még életében nem csinált... :D Most contactoltam Dr. Bartal nála 8 ezer euro lenne az áll/homlok és hajvonal. A Facial Team és Dr. Capitain meg több mint 12 ezer euro....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Budapesti orvosok akik vállalnak arcműtéteket? 8 éve 6 hónapja #53410

Miért, akkor ezeket kicontactoltad? :S , háát a honlapon az volt kiírva, hogy európai szintű tapasztaltságba vannak, akkor mégse?, azért egy diplomára csak nem a semmire adják ki...
Mert akkor én is tudni szeretném... ;)
Az a Dr. Bart fix jó, de csillagos árba van, nyilván azért nem elérhetetlen, aki akarja, előbb utóbb eléri. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.161 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook