Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ts hírek, cikkek

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57688

De jobbat is tudok, Állatkert, ott vannak ilyen unalmas, normális emberek, meg az állatok megnyugatatóak pl.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57689

Vidám park..hehee :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57690

Szóval valami normális program, biztos lesz majd még ,aki kiadja magát más nevére..szóval, aki nem itt egyeztet velem az nem én vagyok!!! csak itt. Társkeresőn se. NEM ÉS nem!!!!! meg nem. NEEEEEMMMMMM!! SZÓVAL NEM.( így talán megérted.) de ez a játék nem erről szólt amugy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57691

Mercike orvosi eset, koràbban kezeltèk pszichiàtriàn. Nyilvàn paranoid skizofrèn, tèveszmèi vannak, üldözèsi màniàja.
Nyomorùsàgos lehet ìgy èlni. Az ő vilàgàban ő egy gyönyörű nő akire minden nő fèltèkeny ès minden fèrfi meg akarja kùrni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57692

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Látom már nem fogsz megváltozni! Folyamatosan gyújtogatod a zsinór végét! Állj le a Merci baszogatásával mertaz nem szeretkezés ! Nemkéne továb ártani az itt lévők önbizalmának.
Tudom hogy sajnos itt akarod megbosszulni az iskolásban ért inzultusaidat! de ez nemjó ötlet. Ha megnézed egy csomó topikban csak a cívódás megy , pedig itt barátokra is szert tehetsz persze ha okosabban állsz a dolgokhoz. Előre is köszönöm :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57693

Ne haragudj már rám! Senki se haragudjon rám!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57694

Én is orvosi eset vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57695

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szépnapot Zsófi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57696

Ez jól esett. Neked is nagyon szépnapot rókácska.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57697

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Nekem mindig jólesik ha itt vagy! :) :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57698

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Itt mindenki klassz !!! Csak sok a marakodás :( tudom hogy senkinek sem könnyű az élete és néha itt vezetik le a feszültséget. Úgy látszik ez már így marad.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57712

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Úgylátom a pihenést választottátok, jó éjt mindenkinek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57718

Igazából az nem marakodás ez Rókatündér. Csak mindenki okosabb a másiknál. Én is. Nagy erőkkel dolgozunk magunkon, hogy ez ne így legyen. Rövidesen kapok egy hisztérikus kirohanást ezért - de megbékél majd mert tudja hogy szeretem látatlanban is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57719

Megértőbb itt a hang most, mint nem is régen volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57720

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia Zsófi :) tulajdon képpen nem rátok gondoltam . nem szép dolog más baján élcelődniami történt megtörtént valaki jóljárt és valaki kevésbé de nem illik bizonygatni. Ráadásul nem ezért járunk erre az oldalra.van és lessz is még ellenségünk éppen elég.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57721

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Az jó mert már énis leakartam lépni pedig jó fejek vagytok :) viszont azt is tudom hogy ez csak vihar előtti csend :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57723

Jó fejek vagyunk csak bunkók. Igazából senki nem akar semmit bizonyítani. Beakarja bizonyítani mindenki, hogy kevésbé elesett a másik. Pedig hol beszélhetnénk a rettenetes bajunkról? Most nem okoskodok - leszögeztem az álláspontomat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57724

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57725

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
A cikk elején még arról van szó hogy nincs nemi átalakitó műtét és ez sértő aztán taglalják hogy milyen előnyei vannak a férfi szervezetnek a női vel szemben. Szóval ha megtörténik a műtét hirtelen elvész az előny???????????????????????? :laugh: :laugh: :laugh: vanbenne valami! Veszélytelenebb lessz a gátfutás :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts hírek, cikkek 7 éve 9 hónapja #57726

Nincs semmi előny szerintem. Legfeljebb, hogy nincs mensesünk.
Mindenkinek magának kell visszavonhatatlan döntéseket hoznia. Nem kell orvosi képesítés. hogy belássuk - működőképes vaginát nem lehet bicskával, tablettával meg teával létrehozni. Agyat meg pláne nem. Én tudomásul vettem, hogy férfi öltönyben, piros tangában rohadok el élve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.241 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook