Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: SRS

SRS 8 éve 9 hónapja #53043

  • Kira92
  • Kira92 profilkép
;) Sziasztok !

Nemrég értekezem e-mail-ben Miroslav L. Djordjevic az SRS műtéttel kapcsolatban
1000 euro nála egy ilyen műtét ha esetleg valakit erdekel :) szép estét nektek :)
www.genitalsurgerybelgrade.com/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53063

egy ezer euro azaz cirka 300.000 HUF? na az lehetetlen... :lol: nem 10.000? :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53064

egyébként mindenkinek mondom hogy ne menjen se a djordevichez se sehova, thaiföldön van 2 doki aki olyat csinál hogy megszólal, a többi csak egy pina lesz :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53075

  • kreya
  • kreya profilkép
biztosan 10 000 EU, mert 1 000 EU-m majdnem nekem volt úgy, hogy nem is dolgoztam.

Szóval azt mondod, hogy Magyarországon ugyan olyan puncit kapsz, mint Belgrádban meg Thaifoldon? :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53090

Most kaptam én is e-mailt Djordjevictől, amiben azt írja, hogy az inverziós hüvelyképzés ára 10 000 EUR = 3 MFt. Ebben a tágítókészlet ára NINCS benne. Hiba esetén a munkára garanciát kapsz, minden korrekció ára 500 EUR = 150 eFt. E mellé ajánlott költőpénzt is magaddal vinni!

Lányok, nem tudom, de a Műtét utáni 3 hetes munkába állás még nekem szellemi munkára is eléggé húzósnak tűnik, főleg, amit hallottam a többiektől, és Noémitől is. Gondolom, akinek volt, az 3 héttel Műtét után nem igazán dolgozott még, főleg, mert 2 hét kórházzal járt.

Kérésre az e-mailt mellékelem (természetesen cenzúrázva)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53092

  • kreya
  • kreya profilkép
Az biztos, hogy jól meg kell gondolni az egészet.
Korrekciónál is meg kell oldani a kiutazás.
Olyan 15 000 EU-ra lehet számítani. Annyi biztosan elég. A kérdés, hogy megéri-e? Itt is megtudod csináltatni, korrekció esetén is kozelebb van.. a maradék pénz meg elkoltheted más fontos dolgokra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53093

Nem éri meg!! Akkor már azt mondom itthon, csak ne kérj pöcköt hanem fordítsanak be mindent akkor nem hal el. Thaiföldi és európai/amerikai SRS között ég és föld van... Olyan csiklót, arányos kis és nagy ajkat nem csinálnak csak Thaiföldön! Ezerszer bánom hogy nem oda mentem... Mondjuk 3 barátom volt azóta, mindegyik elég fullos csávó, azon kívül hogy sikosítót 2-vel kellett használni, nem vettek észre semmit, sőt mindegyik azt mondta nagyon jó és nagyon szűk vagyok :blush: Orgazmus fiúval még nem volt olyan húú de jó, de mindenki próbálja ki a "magic wand massegert" és az után órákig bizsergek :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 8 éve 9 hónapja #53094

  • kreya
  • kreya profilkép
és a Thaiföldi mennyibe fáj?? Mondjuk nem tudom.. gondolom a korrekciókat is ott végzik.. párszor oda repulni pedig elég drága...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 7 éve 7 hónapja #57981

  • metro
  • metro profilkép
nol.hu/archivum/archiv-385452-198106


Valaki tudja mi lett ezzel a lánnyal? Vagy valaki ismeri?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 7 éve 7 hónapja #57985

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Hú de dúrva! :ohmy: Végülis a doki utalt a kisérletre mikor mondta hogy felhasználják a lompost. Nem lehet hibáztatni. Csak ki tudja mit szedtek még ki belőle. Ezért kockázatos külföldön csináltatni,főleg ami nincs is leinformálva kórház. Lehet hogy fél vesével jössz vissza vagy kitudja mit szednek ki belőled. Aztán pereskedj külföldel egyenlő a szarnak egy pofonnal. Mert hogy nem nyersz az tuti. Valszeg a doktornő is szakított jó lóvét. Ilyen a szerv kereskedelem sose tudhatod ki szemel ki magának. Srs nél nincs is olyan hogy valami nem kell minden kell kivéve a heréket. Ez szívás volt sajnálom hogy így bepalizták és kihasználták a helyzetét de a mai világ ilyen sajnos!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS 7 éve 7 hónapja #57986

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Végülis nekem is Ausztriába lett volna az Srs. Teljes Magyar EÜ minisztérium felügyelet alatt. De mivel itthon is elvállaltak így nem intéztem azt a procedúrát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.186 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook