Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: S.O.S Female to Male TB támogatás!

S.O.S Female to Male TB támogatás! 9 éve 7 hónapja #52178

Kedves Transzszexuális Férfiak, Kedves Sorstársaim!

A minap bent jártam egy klinikán hormonkezelések ügyében.
Jómagam is transzszexuális férfi vagyok, és jó egy éve testosteron depo injekció kúrát folytatok.

2héttel ezelőtt konzultáción voltam Tizedes doktornál, a kipakolás és a melleltávolítás ügyében.
Pécsen, a magán klinikán 800.000 és 1.000.000-ft között mozog a kettő egyben. A klinikán, ahol Tizedes doktor színtén ezeket a műtéteket végzi, de TB támogatottan fél-egy évig nem használható, mivel átépítés alatt van.
- azért azt meg kell említenem, hogy Tizedes doktor remek ember, szó se róla -, viszont anyagilag személy szerint ez baromi húzós összeg!

Beszéltem egy orvossal, aki a hormonkezelésemet végzi. Sokalta ezt a horribilis összeget, mondván, hogy nem mindenki teheti meg, hogy ennyi pénzt kifizessen.
Sőt, ha az ember megpróbálja összegyűjteni rá a pénzt, az sem két hónap, és azt gondolom, ha valaki már külsőleg is igen férfias, lelkileg fontos, hogy a mellműtét mihamarabb végbemenjen!

Telefon telefont követett, érdeklődött sebészek után, hogy tudnának- e segíteni rajtunk?! - ami egy igen nagy gesztus volt!
De arra kért, hogy tudjam meg, mi az amit a TB támogat KONKRÉTAN, és tudna intézkedni az ügyünkben! ;)

Aki valamelyest is ért hozzá, vagy adna nekem egy linket, ahol utána tudok olvasni, megtenné, hogy leírná?
Ez nem csak rólam szól, hanem RÓLATOK is! :-)

Köszönöm a segítségeteket!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

S.O.S Female to Male TB támogatás! 9 éve 7 hónapja #52179

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Ez vonatkozik a műtéteinkre általánosságban: transvanilla.hu/nemvaltoztatas/muteti-finanszirozas , és azokra akik anyagilag rászorulók: transvanilla.hu/nemvaltoztatas/oep-utasi...yi-szolgaltatasokrol
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

S.O.S Female to Male TB támogatás! 9 éve 7 hónapja #52180

  • donnie
  • donnie profilkép
Kicsit mas tema, de talan egy C, verzionak jo lesz.
Engem Dr. Rozsos Tamas mutott, es meg par sorstarsunkat szinten. Vagas nelkul csinalja a mellkas mutetet, legyen szo akar D kosaras meretrol. Teny, hogy o -tudtommal- csak mellkas mutetet vallal. De elnezve Tizedes munkait, foleg ar/ertek aranyban osszevetve, nekem tavaly abszolut nem volt opcio, az hogy hozza menjek.

Egyszeruen ma mar ott all a tudomany, hogy ezt igenis meg lehet csinalni szepen, es ha ram hallgatsz semmikep se csinaltatod vagassal. Nekem kis meretre 400-450 ezer ft kozott volt, de kozvetetten tudok C illetve D kosaras meretrol akiknek nem sokkal volt dragabb, kozeleben nem volt a 800 ezer ftnak.

Szoval ha nem erolteted a kipakolast, akkor esetleg nezz utana a wwww.drrozsos.hu-n

Ha gondolod kuldok kepet privatban a muteti eredmenyrol.

Igen tudom, hogy a kerdesed nem pont efele a tema fele iranyult, ez csak egy opcio :) mindenesetre sok sikert a tovabbiakban
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

S.O.S Female to Male TB támogatás! 9 éve 7 hónapja #52181

Srácok!

Hálás vagyok a gyors reakcióért, köszönöm nektek a segítséget! :-)

Donnie, lett volna kérdésem ez is, amivel megelőztél :-) de hirtelen nem akartam ennyi ' feladatot ' rátok hárítani.. :-)

Szívesen veszek minden segítséget, és a képeket is, ha tényleg elküldenéd!

:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

S.O.S Female to Male TB támogatás! 9 éve 7 hónapja #52184

  • donnie
  • donnie profilkép
kuldtem pm-et :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.172 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook