Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Transzszexuálisok Németországban

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 5 hónapja #50129

  • mayo
  • mayo profilkép
Németországban működő transzszexuális szervezetet, közösséget, ottani magyar (vagy nem magyar) TS-eket keresünk, barátkozás céljára.
Aki tud ilyenről, kérem, írja meg.

Köszönjük! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 5 hónapja #50130

Melyik környéken keresitek? Németország nagy és sok transz* csoport van melyek egymástól függetlenül működnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 2 hónapja #50802

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Sziasztok!

Én egy ilyen oldalt találtam, ahol még fórum is van. :)
dgti.info/

Viszont nekem is lenne egy kérdésem, hátha valaki tudja?

Németországban eléggé támogatott a műtét és több lehetőség is van állami szinten. A kérdésem az lenne, hogy ez igénybe vehető, ha az ember kiköltözik, kinti munkája van, oda fizeti a tb-t, vagy csak állampolgárként részesülhet a támogatásban?

Köszi,
Tami
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 2 hónapja #50803

Röviden és tömören: igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 2 hónapja #50805

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Köszi, de melyik részére igen? Csak állampolgár, vagy elég ha kicuccoltam és ott dolgozom?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 2 hónapja #50806

Tamira beküldte:
Köszi, de melyik részére igen? Csak állampolgár, vagy elég ha kicuccoltam és ott dolgozom?
"...ez igénybe vehető, ha az ember kiköltözik, kinti munkája van, oda fizeti a tb-t..."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 2 hónapja #50810

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Köszönöm a gyors választ, nagyon sokat segítetteket. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok Németországban 10 éve 2 hónapja #50910

  • shadow
  • shadow profilkép
Helló, én Münchenben lakom, és egy nagyobb közösséget ismerek:

forum.ftm-portal.net/

Bár itt 99%-ban srácok vannak.

A műtétek finanszírozása itt sokkal jobban működik, már akartam blog bejegyzést írni, de mindig közbejött valami.
A lényeg, hogy ha itt dolgozik az ember legálisan, és jó egészségpénztárban van, akkor van rá esély, hogy átveszik a műtétek költségeit, den nem biztos!
Nekem fizették a mellkas korrekciómat, ami kb. egy milla lett volna egy privát sebésznél. Most épp a péniszképzést szervezem, de azt még csak kb. 2 hónap múlva tudom meg, hogy fizetik-e. De bonyolult folyamat, és azért nincs teljesen igyen itt sem. Van pár mellékes költség. Hosszadalmas is. 4 lépcsőből áll, és a legfontosabbra, a konkrét péniszképzésre legalább egy év a várólista.
Német nyelvtudás nélkül nem javasolnám, hogy valaki nekiinduljon, mert nagyon nehéz. Nekem is csak úgy sikerült, hogy volt kihez jönnöm lakni, tudok németül és tűrhető szakmám van.
De ha egyszer lesz több időm, akkor nekiállok annak a bejegyzésnek. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.189 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook