Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Szőrmentes arc - pár napig!

Szőrmentes arc - pár napig! 10 éve 8 hónapja #49156

  • LiliMarlene
  • LiliMarlene profilkép
Sziasztok lányok!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elérni, hogy az arcomon legalább 2 napig ne legyen egy szál szőr sem.
Nem kell (még) végleges megoldás, mert nincs rá pénzem, de a borotválás csak egy napig (15-20 óráig) szünteti meg a nem kívánatos szőrszálaimat.

5 éve egy barátnőm tanácsára elkezdtem szálanként szedegetni.
Köszi! :D Inkább egy olyan nektek már bevált módszert szeretnék, amivel nem több, csupán 2 maximum 3 napig szőrmentes maradhat az arcom.

Köszönöm előre is, :blush:
Lili
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szőrmentes arc - pár napig! 10 éve 8 hónapja #49162

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
SEHOGY!!!!Egyszerűen biologiailag képtelenség, ha neked a teszo szinted maitt gyorsan nő a szörzeted! Ha csak nagyon nagy a fájdalom küszöböd és képes vagy leepilálni, bár férfi archoz már nagyon komoly epilátor kell és készülj fel k...ra fáj, én inkább borotválkozom mindennap.. De egyébként az IPL 5 alkalom szokott lenni 10 ezerért kuponos oldalakon, szerintem arra simán össze lehet rakni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szőrmentes arc - pár napig! 10 éve 8 hónapja #49164

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Jajj az kimaradt hogy ha elkezded a hormonkezelést, az arc és test szőr növekedése a felére lassul (körülbelül), és sokkal könnyebben kiírható lézerrel vagy villanófénnyel!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szőrmentes arc - pár napig! 10 éve 8 hónapja #49167

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Ha van valakinek megoldása és hiányzik épp egy fél karja, az enyém bármikor rendelkezésére áll, csak szólok. :lol:

Ha olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy nem lesz lehetőségem diszkréten megoldani ezt a dolgot, akkor elektromos borotvát viszek magammal, pár mp alatt lehúzod, nem kell sokáig távol maradnod a társaságtól, elég egy "pisiszünet".

Továbbá sminkkel is jobban készülök, erősebb korrektort viszek és mindig tartok magamnál mindenhol tükröt (az ágyamban is :) ), hogy reggel se látsszon semmi.

Sajnos ez a 3napi szőrtelenség olyan, hogy vagy van, vagy nincs. Magyarán vagy tartós (IPL-lézer, stb...) vagy semmilyen. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szőrmentes arc - pár napig! 10 éve 8 hónapja #49177

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Helló Lányok!

A kérdezőnek üzenem, hgy cinna jól íta az epilátor használatát férfi szőrzettel kapcsolatosan.
Iszonyúan tud fájni.
Én egyszer leepiláűltam az egész arc, nyak , bajusz környékemet, nem tartott sokáig, viszont borzasztó fájdalmat kell átélni közben.
Kiváltképp a bajusz körmyéki rész fájdalmas.
Ezenkívül az is megemlítendö, hogy mire meggyógyulna a gyulladásból és irritációból a bőröd, arra újra megjelennek azok a rohdék szőrszálak.
Én alapból nőies vagyok, így ha nekem nem lenne szőrproblámám (az arcon), már réges régen nevet váltottam volna, és nőként élnék, de nem tehetem, mert rohadtul erős arcszőrzetetem van.
Rendesen meg is keseríti a mindennapjaimat e tény, főleg, hogy rá kellett jöjjek, hogy az ipl se ér szart se, már bocsánat, míg nincs elnyomva a tesztoszteron szint , vagy nincs az ember lánya kasztrálva :-)
Lassan majd már én is elkezdem a hormonokat, eljárok újra ipl re, aztán lesz, ami lesz, meglátjuk.

Viszont azt megkérdezném azoktól a csajsziktól, akik már hormonoznak, vagy kasztrálva vannak, hogy a hormonok elkezdése után kb mennyi idő múlva lehet számítani arra , hogy gyengül az arcszőrzet, és milyen mértékben gyengül?
Lassabban nő? láthatóan kevesebb szőr nő? vagy hogyan kell ezt elképzelni?

Köszi, ha ír valaki és puszi mindenkinek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szőrmentes arc - pár napig! 10 éve 8 hónapja #49180

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hát, szívem ez nagyon egyedi, mint általában a kémia.
Hallottam olyat, hogy valakivel egyenesen csodát művelt, de nálam pl. nem sok látszata van, így 3 hónappal SRS után... enyhe lassulás, de ugyanolyan erős, szürke fosh minden áldott reggel. :unsure:

Más meg arról számol be, hogy szinte teljesen megszűnik.
Különbözőek vagyunk, hála az égnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.167 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook