Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: szőrtelenítés

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53579

Akkor én most be is bújok az ágyba, mert felvettem a pizsim, ilyen rózsaszín szívecskés, én is mindig kívánom a szexet. :S cupp
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53580

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
lovestorysecret beküldte:
Tuti nem beteges, miért ne lenne, én is ébredtem már fel így, különböző álmokból. ;) De veled nem szexálom volt.
Velem is álmodtál? Mit?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53582

Az sikerült kiálmodnom, utána mondtam is, hogy ezt meg, hogy tettem össze, mikor nem is gondoltam semmi ilyenre :) :lol: ... miután felébredtem éjszaka...

Az volt benne, hogy egy franciaágyon voltál valami bikssel gyors menetbe. Utána meg még valaki, aki gyorsan elhúzott.
Barna hajjal voltál, aztán meg majd kiderül, hogy mennyire csalóka egy álom, más hajszínbe vagy. Láttam az arcod. :)

Aztán meg nálam voltál, akkor meg az volt, hogy befeküdtél az ágyba nálam.
Nem volt szex, ilyen lelki együtt alvás, ilyesmi, mivel engem érdekelnek a gondolatai, akivel vagyok, de az álomba felmerült. hogy akkor lesz-e valami, vagy nem. :blush: :lol:
Mikor felébredtem áááááááááááá mondom, úgy vettem le full biksek.
De az bevallom, hogy voltam már travival, mivel közel kerültünk barátságba.

Utána meg az történt, hogy nálad voltam és kivasaltad a hajam, meg kihajszárítoztad. Nem tudtam erre vágyok, de beszereztem egy babyliss hajszárítót, mert olvastam mennyire tuti, meg ionzált, de nekem nincs elég türelmem hozzá.
Egy barninő, mikor nálsm aludt, csodálkozott, miért nem non-stop.

Hát ezek, azt nem tudom, hogy hoztam ezt össze, nem is gondoltam semmire, csak annyira durva azt leszámítva, hogy nem ismerjük egymást, de volt olyan kiálmodtam valamelyik ismim szarul van.

Neked ilyesmi volt már, vagy valami érdekes álom? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53583

Na, ezt aztán gépeltem :) , mivel odalett a munkamenetem, egy rövid telcsi, bezzeg a blogom, az órák hosszat, de nem érdekel, mert, amit szeretnék úgyis kigépelem. :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53587

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Elég fura álmod volt. :) ne offoljuk szét a topikot az admin nem fog örülni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53589

Hát gondolkodtam is előtte leírjam-e, de aztán arra jutottam viccesnek is találtam, mondjuk én ennél durvább álmokat hallgattam meg ismiktől.
Azért szőrtelenítéssel nem szeretnék álmodni, ha lehet. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 6 hónapja #53591

Azért még tudtam volna mit írni,ami még eszembe jutott a szőrtelenítés témába, dehát meghúztad a csengőt, azt nem tudom jártál-e így :lol: , mivel annyira nem offoltuk szét a topikot, meg eddig se zavartattuk magunkat annyira :S ....akkor most azt kihagyom. de úgy vettem le, azért tudnánk jót dumcsizni, ha úgy alakul. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 2 hónapja #55320

  • damvp
  • damvp profilkép
Sziasztok!

Nektek volt szükség végleges szőrtelenítésre SRS előtt?
Azt olvastam amerikai cikkben, hogy mindenképp szükség van rá, hogy ne nőjön bellül ki...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 2 hónapja #55321

  • Fanni0
  • Fanni0 profilkép
Ezen én is töprengtem, mert olvastam magam is, de nekem a doki nem szólt ilyesmiről, pedig három hét és megyek :3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 2 hónapja #55323

damvp beküldte:
Sziasztok!

Nektek volt szükség végleges szőrtelenítésre SRS előtt?
Azt olvastam amerikai cikkben, hogy mindenképp szükség van rá, hogy ne nőjön bellül ki...

Ha a doki műtét közben nem távolítja el a szőrtüszőket, kell. Az én dokimnál nem kell előzetes szőrtelenítés, ő oldja meg. Elvileg ebben az esetben még jobb is a szövet rugalmassága, mert a lézeres vagy elektrolízises szőrtelenítés hatására elvileg veszít a rugalmasságából.

(Ezt sikerült gyönyörűen megfogalmaznom, de érted...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 2 hónapja #55326

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nem kellett szőrtelenítenem. Ami növekszik a nunimon azt letudom húzni mindent 2 perc alatt. Lassan írtja a szőröket rajtam az ösztró. Láb mellbimbó körül a köldököm alatt is eltünt már vagy féléve. De a pofámról nem akarja kiírtani. :angry: mármint teljesen nem akarja. Pedig csak az van hátra. Ha nunim borostás az kifejezetten vonzó tud lenni. Valójában a pasik semmit nem néznek csak dugnak az sem érdekli őket ha egésznap a bugyimba izzadok. A szexel foglalkoznak. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 8 éve 2 hónapja #55331

szar :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 7 éve 11 hónapja #56884

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Vettem egy otthoni IPL gépet. Százezer forcsi volt van rá 5 év gari is akár ha valaki úgy kéri plusz pár ezerér hosszabítják. Ez jó mert lehet arcra is használni és nem kell izzót cserélni benne. :) ami százezer alatt van azt nem lehet arcra használni plusz izzócserések is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 7 éve 11 hónapja #56892

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Egykis tisztán látás. Az otthoni IPL gépet lehet használni bármikor. Az ipari IPL-t kozmetikus nyáron nem ajálja. Nagyon erős,az otthoni nem olyan erős. Az otthoni IPL hez nem kell szemüveg sem. Az igaz hogy többször kell használni mire teljes siker lesz. Dehát otthon ezt kényelmesen el lehet intézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 7 éve 11 hónapja #56894

Nagyon jók az otthoni gépek is de a teljes szőrtelenséghez kell 1.5 év :(
Arcon meg mindig vékonyabb es vékonyabb lesz (1 éve használom) de még nem tűnt el. Bár már olyan gyenge hogy egy sima bb krém egész napra takarja. Szóval hajrá használni kell jó lesz az ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 7 éve 10 hónapja #57204

Egy barátném megválna RIO IPL Evolution készülékétől, . Alig használt (ezer üzem órát sem használta), papiron 50ezer órát tud, utánna 20eFt egy uj lámpa hozzá. Új ára 60 eFt körül van, ezért irányár 50 000 Ft.

Budapesti!
Kipróbálási lehetőség van!

kepfeltoltes.hu/160619/ipl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A linkre kattinva látható a típusa!

Elérhetőség: 0620/461-26-32
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

szőrtelenítés 7 éve 10 hónapja #57209

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Az egész arcon nem használható csak bajusznál kis területen. Aki teljes arcra szeretné az felejtse el. Csak jelzem mert sokan félre értik. 100000 ezer alatt nincs gép ami az arcot is kezeli ahoz külön fej van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.275 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook