Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ts és munkahely

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59215

hihi :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59216

Igen, olyan csodásan beszéltél velem, eszembe jut elhányom magam. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59217

Hát csak ezt akartam mondani, jó szórakozást a hamis illuziókba. :S Nem leszek úgyse.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59218

lovestorysecret beküldte:
Igen, olyan csodásan beszéltél velem, eszembe jut elhányom magam. :S
Ilyet mondani nekem! Vannak akik panaszkodhatnak a modoromra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59219

Maximiliennek! Pont Te dőltél be ennek a faszfejnek? Ezek csak kitalációk. Minket csak idegesít. Nem mercikét meg magamat védem csak. Ez egy szar. Kurva élet hogy nem találkozhattam vele. Magyarországon még soha sem voltam ilyen helyen. Meghívókat kaptam már, de nem mertem elmenni egyszer sem. Minden keresztény ünnep után berúgok, mert nem bírom ezt a képmutatást. Otthon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59220

Zsófi, de hát találkozHATtál volna vele.

Változatos módon orvosolják az emberek a rossz érzéseiket.Csak annyit mondok: mielőtt bárki megnyilvánul a másik felé, tegye fel magának a kérdést: Nekem hogy esne?
Legyen szó durvaságról, vagy épp leszarásról, akár bármi másról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 4 hónapja #59222

Nem láttad az első reakciókat? Volt aki megijedt, volt aki begurult, és lesz aki szétrúgja a pofáját. Az leszek én. Nem mercike páncélos lovagja vagyok - nem is ismerem. Az ilyen élőlényeket nem tűröm. Nem jó ez nekem se. Békét akarok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hanzo

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59500

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59501

Ja, és ( und) nem vagyok magyar, ja ahhoz képest már itt születtem, meg azért anyanyelvem is.. na mindegy, lehet még wunderfullosabb? ( ez így nyilván vicc írva)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59509

Hát akkor jó, jó a helyzet Magyarországon, legalább mindenhol, tetszek, és flört, meg megjegyeznek, csakhát kár, hogy ebbe gyorsan ki lehet égni, így tartogatom magam. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59510

Ellőbb fog értelmet nyerni nekem a Rodomei-sztélé - pedig a fél gyerekkoromat ezzel töltöttem - mint Klaudia beírásai.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59511

Ja, ez csak azért van, MERT KÉPMUTATÓ VAGY!!!!!, ezenkívül meg bele vagy hülyítve a kapitalizmusba ( mielőtt valaki félreérteni az iszlám nem jön be), múltkor azt is mondtad megveted magad , amiért szóba állsz velem, vagy azóta Berlinbe kiszellőztél? :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59512

Miről mutatok én képet? Én nem hazudok sose. Nincs rá okom - pláne itt. Nem azért vetem meg magam hogy bárkivel szóba állok. Azért, hogy élek. Hogy, hímneműként nőnek érzem magam. Azért. Nem sértegettelek sohasem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59513

Világosan leírtad, nem kezdhetsz velem, és megveted magad, nem értem ezek után, ja és nem nyugszol ebbe bele, az egészbe. :S Szóval ennél kapósabb vagyok, mint itt tűnik, mindenki úgy általába élőbe nyomul utánam, miért kellene akkor veled ezek után. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59514

NEM FOGOK ITT ILONKÁZNI VELED, BOCS!!! :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59516

Semmit sem értesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59517

Hát neked akkora arcod van, hogy azt hiszed csak te küzködsz, világosan leírtam, hogy éreztem magam, másként, de tudom tetszettem is, de mégis. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59518

Én nem látókra és nemlátókra osztom fel az emberiséget. Látni nem akarókra és látni akarókra. Lényegesen nem súlyosbítod a magányomat a gonoszkodásoddal. Csak rosszul esik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59519

Palla beküldte:
Én nem látókra és nemlátókra osztom fel az emberiséget. Látni nem akarókra és látni akarókra. Lényegesen nem súlyosbítod a magányomat a gonoszkodásoddal. Csak rosszul esik.

Nekem eleget ártottál, és SHOW KEDVÉÉRT, azért vagy itt beírom szerettelek, akkor elsírod magad?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59520

Olyan emberek társaságát keresem akiknek nem célja, hogy másokat megbántson.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.250 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook