Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ts és munkahely

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59521

Nem is ismerlek. Csak itt "beszélgettünk". Hogyan árthattam én neked?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59522

Palla beküldte:
Olyan emberek társaságát keresem akiknek nem célja, hogy másokat megbántson.

Jól van, nem kell játszani magad, most már máshogy van, és hát te vagy a negatív eléggé, jobb, ha tudod. :S Magadról.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59523

Ha valaki azt mondja: szeret - én elsírom magam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59524

Nem játszom magam bazd meg!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59525

Írtam privátot Zsófi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59526

Az a baj gyerekek, hogy tudatában vagyok a helyzetemnek. Hogy én az emberi létezés legalja vagyok - pedig nem ártok senkinek ebben a minőségemben. Rosszul esik, hogy az gonoszkodik velem akinek nincs oka rá. Akiknek volna oka kedvesek hozzám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59527

A normális hangütés itt nem vált ki reakciókat. Csak a bunkóság. Ha elkezdenék buzizni tizenhat seggfej ugrana rám érvek nélkül torokhangon ugatva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59528

Akit illet az olvassa! Én egy beszari seggfej vagyok - ezt mindenki tudja rólam. Nem ígértem soha senkinek semmit. Sőt közöltem, hogy én egy idiota vagyok - tőlem ne reméljen senki semmit. Barátsággal annak is aki most rossz hozzám.

Zsófi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59530

Visszahívtak, de nyomába se ér az osztrák munkavégzésnek. :S Tudtam hiányozni fogok, a kétélű fegyverbe.

EZ A TUTI KLIP. :) :S Ez engem felemel,ebbe vagyok,. de ettől függetlenül is fel tudok szállni. hehee Liebe a Pallának így tovább a magyarságba.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 2 hónapja #59531

Tudom bunkó voltam ,hogy nem reagáltam valaki kedves rajzaira. Nekem még soha sem rajzolt senki. És még sem tudtam értékelni. Ebből is látszik, hogy mekkora hülye vagyok. Ezúton kérek elnézést az érintettől. Nem rosszindulatú vagyok - csak egy barom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 1 hónapja #59899

Palla: nyugi. Az élet nehéz; vannak dolgok, amik legtöbbeknek talán alapvetők, de másnak esetleg tanulnia kell még, mert úgy alakult. Nem tehet róla az érintett.
Én pl. épp hogy szeretnék szépet rajzolni valakinek :) A motorikus képességeim elvileg megvannak hozzá, a látásmódom is talán, de olyan korán, olyan erős gátlásokat égettek belém, hogy még ma sem bírtam el velük. Pár éve volt talán: valami kis egyszerűvel akartam volna meglepni a lakótársam - arra érkezett meg, hogy egy rakás megkezdett, szétdobált lap felett zokogok.
Nem adtam még fel. Majd jobb időkben pótolom.
Viszont, azóta, rengeteg kímlódással, újrakezdéssel, de már alkottam néhány kötött plüsst, és amivel sosem gondoltam, hohy sikerülni fog, horgoltam is - amigurumit. Nem, nem olyan szépet, amit az Etsyn lehetne mutogatni - de ő elfogadta.
Rajzolni, horgolni; elfogadni mások alkotását, s mindebnen a jót: egyformán tanulható, még ha sokáig tart is.
Csak ne add fel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 1 hónapja #59900

"Az emberi létezés legalja" - biztos, hogy nem a társadalom a beteg, amikor olyasmiért viselkednek veled ostoba állat módjára, amivel nem jelentesz rájuk valódi veszélyt?

Magadat talán nem tudod lecserélni. De a társadalmat igen. (Költözés) Ha nem kell nekik a jó, amit adhatsz, meg sem érdemlik. (Én ezt rettentő sokszor átéltem, nem transz dolgokban is).

Ha igaz volna a legenda, s megszületett volna Spártában Napóleon, s a satnyasága miatt lehajítják a szikláról, akkor úgy kell nekik, hogy a zseniális stratéga képességeit is kidobva eltűntek a történelem süllyesztőjében. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 1 hónapja #59901

Kitartást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.235 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook