Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: fiú-ból nővé vállás

fiú-ból nővé vállás 11 éve 3 hónapja #47356

  • Edina20
  • Edina20 profilkép
Sziasztok én pár hónapja érdeklődök még csak az íránt hogy átváltozzak nővé és már nagyon vágyok is rá :)) de nem tudom hogyan kénne kezdenni :)) kérlek segítsetek nekem :)) (sminkelésben,öltözködésben,parókákban) személyes történeteiteket is nagyon szívesen elolvasnám biztos abból is tanulnék :))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 3 hónapja #47358

  • Mel
  • Mel profilkép
Kedves Edina20!
A fórumban rengeteg olyan információt találsz, ami a kérdéseddel kapcsolatos. Ha vennéd a fáradtságot és végigolvasnád, akkor erre te is rájönnél és nem nyitnál fölöslegesen új témát! De ha neked úgy egyszerűbb, keress meg levélben és szívesen segítek, amiben tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 3 hónapja #47359

  • ttim81
  • ttim81 profilkép
Szia Edina!

Mivel nem M2F vagyok, így saját tapasztalatommal nem tudok segíteni, de itt pl. nagyon jó sminktanácsokat olvashatsz Sushiflowernek köszönhetően :kiss: (az Ó utcában lévő bolt pedig még mindig megvan és tényleg nagyon kedvesek és segítőkészek az eladók!!!)
www.pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis...-sminkelesi-tanacsok
Öltözködéssel kapcsolatban pedig szerintem bármelyik barátnőd tud segíteni! ( kivéve persze a paróka... de van itt pár sorstársad, akik biztosan adnak erre is pár tippet!)
Sok sikert és kitartást!!! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 3 hónapja #47360

  • ttim81
  • ttim81 profilkép
közben olvasgattam a témák közt és erre akadtam:
sommer-paroka.internettudakozo.hu/main.html
így a "paróka gond" is megoldódhat . :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 3 hónapja #47361

  • Edina20
  • Edina20 profilkép
Kösszi szépen :)) pusszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 3 hónapja #47363

Sok sikert kívánok!
Puszi
Dóri
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 2 hónapja #47600

  • Barbica
  • Barbica profilkép
Szia .. ugyan én is kezdo vagyok, de hasonló cipoben járunk .. én neten keresztul rendelek mindent és postán kuldetem el .. vagy csomagszállítoval. Nemrégen rendeltem parokát is elég jo árban volt. udv..Veronika
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: fiú-ból nővé vállás 11 éve 2 hónapja #47800

  • Enii
  • Enii profilkép
Fiúból Nővé nem lehet válni meg fordítva sem. Aminek érzed magad, az voltál mindigis, max a testi jellegek nem passzoltak hozzád eléggé, amin változtatni kell természetesen, de olyan nincs hogy pasiból nő lesz valaki vagy fordítva :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.210 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook