Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Jogaink Transzszexuálisként

Jogaink Transzszexuálisként 11 éve 4 hónapja #47028

  • wilber
  • wilber profilkép
Mit tegyek, hogy fogadjon a nőgyógyász FTM-ként? Már megvolt a nemváltásom, férfi papírokkal élek. Phalloplasty vagy metoidio nem volt egyelőre, tehát az van alul, ami eredetileg. Most betegség miatt többek közt a nőgyógyászhoz irányított a háziorvosom, de ott férfiként nem tudnak fogadni. Tudnék-e valamire hivatkozni vagy szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Jogaink Transzszexuálisként 11 éve 4 hónapja #47030

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Szia,
Itt ( transvanilla.hu/informaciok/hazai-orvoso...logusok-nogyogyaszok ) van pár nőgyógyász, akik már biztos láttak transzokat. Hirtelen, első körben az jutott eszembe, hogy próbálj meg beutalót kérni a listából valakihez, és mondd el az orvosnak időpontkérésnél, mi a helyzet, fogadjon már, betegség stb.
Azt simán el tudom képzelni, hogy egyébként egy "mezei nőgyógyász" elhajt a fenébe, de ők hátha nem. :(
Remélem, sikerrel jársz. (És a többiek adnak valami értelmesebb tanácsot, infót.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Jogaink Transzszexuálisként 11 éve 4 hónapja #47031

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Szerintem is ők fogadnak, ha telefonon vázolod a helyzetet, én is az ott lévő egyiknél voltam ;) . Magánrenelésesek, de néha fizetni kell, hogy nyugodtan megoldjuk a dolgainkat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Jogaink Transzszexuálisként 11 éve 4 hónapja #47065

  • shadow
  • shadow profilkép
Nem látom az adatlapodon, hogy hol laksz, de pl. Debrecenben van egy endó, aki egyben nőgyógyász is. Ilyen alapon többen is lehetnek, érdemes rákeresni a neten, vagy felhívni a közelebb levő sztk-kat, hátha van olyan doki. Akkor egyszerűen be tudsz jelentkezni hozzá mint endóhoz férfiként, és megbeszéled vele a többit.
A másik megoldás a magánrendelés lehet, ha más nem, akkor megkéred egy nőismerősödet, hogy kérjen magának időpontot, aztán elmentek együtt és a többit megbeszélitek a dokival.
Sok szerencsét!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.155 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook