Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Férfiből nőt - nőből férfit / Prof. Dr. Pajor László előadása

Férfiből nőt - nőből férfit / Prof. Dr. Pajor László előadása 11 éve 5 hónapja #46280

  • Mel
  • Mel profilkép
Ahogy annak idején úgy most visszanézve is kiakadtam néhány mondatán. De mindenki döntse el maga, hogy rábízná-e a jövőjét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46281

  • Mel
  • Mel profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46282

  • Wini
  • Wini profilkép

Nekem nagyon tetszett az előadása. Korrekt és jópofa! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46284

  • Enii
  • Enii profilkép
Jajj ezt láttam ezt a videót. Amikor megkérdezi tőle az ember, hogy volt-e már olyan, hogy meg kellett tagadnia a műtétet, utána Pajor egyet hátralép és az a kemény fej amit vág :D :D Én mindig szakadok rajta :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46286

Megnéztem a videót és úristen... hogy a transzszexuálisok mind a saját nemükhöz vonzódnak? :laugh: Akkor szerinte én nem létezem lol... :laugh:
Jó, meg tudom h Magyarország meg 2008, de a nem-bináris transzneműeket teljesen figyelmen kívül hagyja... (Ha már a homoszexuálisokat meg a transzvesztitákat beleveszi...)

Azt ő is felhozza, hogy nem elég a beteg kérése, hanem majd az orvosok eldöntik, miközben sima plasztikai sebészethez semmit nem kérnek... Mert nem-nemátalakító műtétet ugye sosem nem kérnek skizofrének, ők nem b*ák el vele az életüket.... Éljen a rendszer kapuőr hozzáállása...

"Az az ideális MtF transzszexuális akinek a sarki zöldséges kezitcsókolomot köszön"
és ha szerencsétlent nem nézik nőnek hormonkezelés nélkül akkor már nem is "igazzy" transz.

"borzasztó nehéz nőnek öltözni egy férfinak"
Ezaz, tiszteljük a pácienseink nemi identitását.... egyébként nem ártott volna azzal kezdeni az egész előadást, hogy mi a különbség a testi és lelki nem között és akkor nem kéne az egész előadás folyamán téves nemmel emlegetni a TS embereket hogy a közönség is tudja tartani a lépést...

"hormonkezelés csak valódi, igazi transzszexuálisnál hajtható végre"
Megint a kapuőr rendszer, mert olyan jó poén az egyén helyett eldönteni hogy mit akar kezdeni az életével és testével...

És túlnymó részben csak az MtF-eket emlegeti... :(

És igen szót ejt a rejtőzködés szükségességéről is, remélem ez azért változik a jövőben :(

További gyöngyszemek:

"kihozzuk a húgycsövet és a klitoriszt, úgy ahogy az egy normális nőben megvan"

"hogy utána ez a nő, ez a mesterséges nő..."

"az okosabbja nevet változtat, várost változtat, egyszerűen egy új környezetben akar felnőni" (wtf? gyerekekről beszélünk?)

"fogalmunk sincs, hogy a homoszexuálisok hogyan éreznek orgazmust" (he? :huh: valószínűleg valami mágikusan eltérő módon, mint a hetero és biszexuálisok...)

"Azt kell mondani, 'Magából a büdös életbe nem lesz nő', és vssza kell utasítani"

És mégis milyen alapon utasítja el azt a beteget aki szerinte nem tudna elég nőiessé válni? Már megint, az ő életéről van szó, vagy mi? Felnőtt, minimális fantáziával rendelkező emberek el tudják képzelni a megfelelő tájékoztatás után, hogy mik a reális várható eredmények, és szerintem el tudják dönteni, hogy mit akarnak kezdeni a testükkel...

"vannak olyan betegek, akik teljesen kigyógyulnak ebből a dologból" (megint, wtf...)

Hogy jön az utolsó anekdota az egész témakörhöz? Doktorúr földesúrnak képzeli magát és kifejti hogy esze ágában sem lenne átoperált transz nővel ágyba bújni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mel,

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46288

Mel beküldte:
Pajor doktor úr nézetei az előbbi kritikák szerint is alátámasztva mára már szerencsére némileg elavulttá váltak, de tisztelem a munkásságát és az igyekezetét.
Köszi szépen a videót! Végignéztem. Meg kell hagyni, elég érdekes. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46290

  • filemon
  • filemon profilkép
Wini beküldte:
Korrekt és jópofa! :)
Szerintem ezzel nem arra céloztál, hogy pont egy ilyen mérhetetlenül transzfób ember végzi ezeket a nemi szerv átalakító műtéteket. :unsure:
És most lépjünk kicsit túl szakmai munkájának értékén (amit mellesleg elismerek), és annak méltányolásán.
Ez az ember úgy-ahogy kiművelte magát a sebészeti beavatkozásokon túlmutató transzszexualitás témában, de a vágni való húson kívül akkor sem lát semmi mást a páciensben. Nem igazán vélem az empátiának még a csíráját sem felfedezni benne. És milyen büszkén coming outol a transzfóbiájáról. : :ohmy:
Láthatóan fontos volt számára, hogy a kis anekdotájára feltétlenül jusson idő. És egy pillanatra sem gondolta azt, hogy talán ez nem is olyan vicces. Én pedig egy pillanatra sem gondolom azt, hogy ez az anekdota inkább az ő tartásáról, erkölcsösségéről és tiszteletéről szólna egy ember iránt (aki történetesen nő), mint a transzszexuális emberek (elsősorban nők) iránt érzett undoráról. :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46292

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Akármilyen sebész is azért ezzel meggyőzött, hogy messzire kerüljem el.
Igazi ts, mesterséges nő, minden ts a saját neméhez vonzódok....istenem segíts...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46297

  • Enii
  • Enii profilkép
Hát igen, műteni azt tud, de a TS dolgokról alapjaiban fogalma sincs... Király doki azért sokkal műveltebb ilyen szempontból.
De amúgy az a szomorú, nem csak Pajornak, hanem a pszichológusoknak, pszichiátereknek sincs lövésük se róla.
Én már nem egyszer hallottam, hogy csak úgy tekintenek a TS-ekre, mint nagyon identitás és személyiségzavaros nőkre FtM ek, vagy férfiakra MtF-ek esetében, akinek jobb ha megadják a papírt, nemet, nevet válthatnak és ellenkező neműként élhetne.
Szerintem ez elég szomorú és kiábrándító hogy velünk akarnak foglalkozni és fogalmuk nincs az egészről.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46298

  • Enii
  • Enii profilkép
De amúgy Tizedesnek sincs, az is úgy beszélt az MtF ekről, mint férfiakról egy riportban, ő sem különb.. Én biztos nem mennék ilyen orvoshoz aki szerint én csak egy beteg férfi vagyok.
Nem igaz nem tudom felfogni hogy lehet ennyire nemiszerv centrikus a sok hülye ember. Rohadtul nem számít ki milyen nemiszervvel született, nem lesz attól senki férfi hogy pöcse van, se nő attól hogy sunája van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46301

  • via
  • via profilkép
megnéztem a videót.

Pajor professzor úr végtelenül bölcsen beszélt. mindenki jól tenné ha megszívlelné a szavait.
főleg ezt a részt:


*****************************************************************

A média szerepe

Nagyon sokszor nehéz megmagyarázni a betegeknek, akiket mi átoperálunk: óvakodjanak a médiától!

A médiának ez egy kiváló téma. Borzasztó jól lehet csámcsogni rajta. Az átoperáltjaink megjelennek a televízióban, nyilatkoznak a rádióban, sajtóban, és ezzel elvesztik azt a rejtőzködő lehetőséget, amit az okos transzszexuálisok megfogadnak.

Mert mi történik azzal, aki nem szerepel a médiában?
Őt átoperáljuk, és boldogan beilleszkedik a társadalomba, hiszen senki nem tudja róla, hogy ő egy átoperált transzszexuális. Ezzel szemben, akiről mindenki tudja, mert egész nap a médiában mosolyog - ugye konkrét eseteink vannak - azt természetesen a bőrfejűek megvárják a kapu alatt, megrugdossák, rendesen ugye, különböző megjegyzések keretében; egy ilyen saját betegre is emlékszem, legfájdalmasabb számomra az volt, hogy ott rugdosták meg ahol én operáltam, és ezzel bizonyos értelemben tönkretették. De továbbra is azt kívánjuk sugallni a betegeknek, hogy ne szerepeljenek a médiában,

NE VEGYÉK FEL A TRANSZSZEXUÁLIS NÉVJEGYET,

hanem inkább fogadják el azt, hogy simán, békésen beilleszkednek a környezetükbe.

*****************************************************************


a megrugdosott betegnél egyébként kútvölgyi beára gondolt a professzor úr. kútvölgyi bea saját maga kürtölte tele a médiát a történetével és a megrugdosásos kalandjával is... igen tenyérbemászó módon. aztán beperelte a professzor urat, hogy őt (idézem az újságcikket) "rosszul operálták nővé". a pert elvesztette. a dologra a professzor úr úgy reagált hogy bármikor szívesen várja kútvölgyit a klinikán és segít neki amiben tud.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46302

  • via
  • via profilkép
hihetetlen és dühítő hogy mindenféle álomvilágban élő végtelenül buta kis identitászavaros élőlények belekötnek a professzor teljesen korrekt és reális szövegébe...

filemon beküldte:
a vágni való húson kívül akkor sem lát semmi mást a páciensben. Nem igazán vélem az empátiának még a csíráját sem felfedezni benne.

akkor biztosan csak egy pillanatra kihagy néha a transzfóbiája, amikor töri magát hogy a ts-eket lebeszélje a médiaszereplésről és ezáltal a boldog élet felé terelje őket minden erővel.

biztosan ezért szűri ki az alkalmatlan jelölteket akiknek az SRS tönkretenné az életét. mert ő egy transzfób ember.

és egyébként... azt érted hogy egy SRS sebészről beszélsz? egy olyan híres tudósról akit senki sem kötelezne rá hogy ts-eken segítsen?
filemon beküldte:
És milyen büszkén coming outol a transzfóbiájáról. : :ohmy:
Láthatóan fontos volt számára, hogy a kis anekdotájára feltétlenül jusson idő. És egy pillanatra sem gondolta azt, hogy talán ez nem is olyan vicces.

érdekes... te még sosem tréfálkoztál a transzszexualizmussal?
Enii beküldte:
Én biztos nem mennék ilyen orvoshoz aki szerint én csak egy beteg férfi vagyok.

ő egy sebész, és nem a gyönyörű rózsaszín lelkedet nézi hanem a testedet! és akár tetszik akár nem biológiailag egy férfi vagy! vagy legalább is egy női ruhás kisfiú!
lehet zokogni meg lázadni a valóság ellen meg kegyes hazugságokat gyártani ahogy a ts-körökben szokás... ahol mindenki aki MtoF-nek nevezi magát gyönyörűséges és NŐŐŐ!

MoonEyes beküldte:
Megnéztem a videót és úristen... hogy a transzszexuálisok mind a saját nemükhöz vonzódnak? Akkor szerinte én nem létezem lol...

egy kicsit sarkított... de azért sok igazság van benne... nézd meg a ts közösséget és általában azt látod hogy a férfiakhoz vonzódó MtoF-ek valahogy érdekes módon nőiesebbek... a leszbikus MtoF-ek meg férfiasabbak... tehát kis túlzással az "igazi" ts-ek a saját (régi) nemükhöz vonzódnak...

MoonEyes beküldte:
Jó, meg tudom h Magyarország meg 2008, de a nem-bináris transzneműeket teljesen figyelmen kívül hagyja..

és kit érdekelnek az ilyen identitászavaros idióták?!
ez már tényleg a legalja, hogy valaki ts-nek gondolja magát de nem azonosul teljesen a másik nemmel hanem valahogy a kettő között akar lebegni...

MoonEyes beküldte:
Azt ő is felhozza, hogy nem elég a beteg kérése, hanem majd az orvosok eldöntik, miközben sima plasztikai sebészethez semmit nem kérnek... Mert nem-nemátalakító műtétet ugye sosem nem kérnek skizofrének, ők nem b*ák el vele az életüket.... Éljen a rendszer kapuőr hozzáállása...

de azokat a műtéteket vissza lehet csinálni, ezt meg nem, érted?
miért nem figyeltél arra hogy mit mond, ha már bele akarsz kötni?

MoonEyes beküldte:
"Az az ideális MtF transzszexuális akinek a sarki zöldséges kezitcsókolomot köszön"
és ha szerencsétlent nem nézik nőnek hormonkezelés nélkül akkor már nem is "igazzy" transz.

ki mondta hogy hormonkezelés nélkül??? :ohmy:
és IGEN BMEG!!!... akinek nem köszön a sarki zöldséges kezicsókolommal azt nem szabad átoperálni! aki a mindennapi életben nem látszik teljes mértékben nőnek, azt NEM SZABAD ÁTOPERÁLNI!

egyszerű mint a pirítósteszt meg a nagylábujjteszt... csak ez nem baromság hanem működik. Real Life Testnek (RLT) hívják egyébként, ha már hallottál róla... és a legfontosabb szűrő a Harry Benjamin standard alapján...

mert az ilyen egyed nem nő lesz a műtét után... és 10 perc alatt fogja megbánni hogy megoperáltatta magát... aztán beperli a professzort, beperli a klinikát, telekürtöli a sajtót és felakasztja magát... de lehet hogy más sorrendben...
MoonEyes beküldte:
És túlnymó részben csak az MtF-eket emlegeti...

azért emlegeti őket túlnyomó részben mert ők vannak túlnyomó részben... érted már?
MoonEyes beküldte:
És igen szót ejt a rejtőzködés szükségességéről is, remélem ez azért változik a jövőben

mi változik a jövőben?!
ne ejtsen szót a rejtőzködés szükségességéről?
vagy majd a jövőben nem kell rejtőzködni?!?!?!
hol élsz te...?
MoonEyes beküldte:
"hogy utána ez a nő, ez a mesterséges nő..."

tessék most nőnek nevezte az MtoF-eket!
örülhetsz!
MoonEyes beküldte:
"fogalmunk sincs, hogy a homoszexuálisok hogyan éreznek orgazmust" (he? valószínűleg valami mágikusan eltérő módon, mint a hetero és biszexuálisok...)

én úgy tudom hogy a hetero férfiak nem dugják be a farkukat egy másik hetero férfi ánuszába...
MoonEyes beküldte:
És mégis milyen alapon utasítja el azt a beteget aki szerinte nem tudna elég nőiessé válni?


olyan alapon hogy meg akarja menteni az életedet!!!!
olyan alapon!

olyan alapon ahogy egy hülyegyerek kezéből is kiveszed a kést hogy ne tegyen kárt magában!
olyan alapon ahogy a rendőrség is trafipaxozik és ellenőrzi a közutakat mert sokan ön- és közveszélyesen vezetnek!
olyan alapon ahogy védőkerítéssel látják el a transzformátortelepet hogy az érett döntésképes felnőttek ne menjenek be halálra üttetni magukat az ipari árammal!
olyan alapon bmeg!
MoonEyes beküldte:
Már megint, az ő életéről van szó, vagy mi? Felnőtt, minimális fantáziával rendelkező emberek el tudják képzelni a megfelelő tájékoztatás után, hogy mik a reális várható eredmények, és szerintem el tudják dönteni, hogy mit akarnak kezdeni a testükkel...

felnőtt emberek olyan hülyék tudnak lenni mint a seggem és nem képesek magukról dönteni, ez a helyzet! meg kell védeni őket a saját döntésük hatásától! ez a reális valóság!
MoonEyes beküldte:
"vannak olyan betegek, akik teljesen kigyógyulnak ebből a dologból" (megint, wtf...)

na ezzel most mi volt a bánatod?!
MoonEyes beküldte:
Hogy jön az utolsó anekdota az egész témakörhöz? Doktorúr földesúrnak képzeli magát és kifejti hogy esze ágában sem lenne átoperált transz nővel ágyba bújni?

érdekes módon engem nem zavar hogy nem akart engem meghágni az orvosom a műtét után... ha téged ez zavar akkor küldjél neki romantikus leveleket hátha nálad kivételt tesz... ha tényleg ez hiányzik a boldogságodhoz...

ja és TERMÉSZETESEN a transzszexualizmus és a ts állapot olyan végtelenül KOMOLY dolog hogy TILOS vele viccelődni és anekdótázni! főleg egy olyan sebésznek aki a lehető legjobban ismeri a témát és önként segít az ilyen embereknek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46303

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
dorys beküldte:
Mel beküldte:
Pajor doktor úr nézetei az előbbi kritikák szerint is alátámasztva mára már szerencsére némileg elavulttá váltak, de tisztelem a munkásságát és az igyekezetét.
Köszi szépen a videót! Végignéztem. Meg kell hagyni, elég érdekes. :)

Inkább szánalmas, mint érdekes...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46304

Nyugi via, nagylevegő :)

Bár miután nyomorultnak, szerencsétlennek és identitászavaros idiótának neveztél asszem nem akarok veled beszélgetni a jövőben :huh: További szép, dühös őrjöngéstől mentes napot kívánok! :)

(Azért örülök, hogy a többség látja a doktorúr transzfóbiájának és korlátoltságának mértékét.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46306

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Enii beküldte:
De amúgy Tizedesnek sincs, az is úgy beszélt az MtF ekről, mint férfiakról egy riportban, ő sem különb.. Én biztos nem mennék ilyen orvoshoz aki szerint én csak egy beteg férfi vagyok.
Nem igaz nem tudom felfogni hogy lehet ennyire nemiszerv centrikus a sok hülye ember. Rohadtul nem számít ki milyen nemiszervvel született, nem lesz attól senki férfi hogy pöcse van, se nő attól hogy sunája van.

Azt a riportot nem láttam, viszont igazán nem is érdekel, mert velem élőben mindig úgy beszélt, mint aki érti, legalábbis próbálja megérteni, hogy mit éreznek a TS emberek. Pl. nem volt bunkó beszólása (Pajornak már biztos lett volna), mikor szégyelltem megmutatni neki nőként a jelenlegi nemi szervemet, hanem próbált megnyugtatni, hogy érti, mit érzek és miért viselkedek úgy ahogy...
Másrészt azokban a riportokban, amit eddig tőle láttam, mindig úgy nyilatkozott, mint akinek igenis van fogalma a TS-ekről. (Nem istenítem, csak azokban a riportokban nem hallottam "mesterséges nő" megjegyzést tőle...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46307

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
a dologra a professzor úr úgy reagált hogy bármikor szívesen várja kútvölgyit a klinikán és segít neki amiben tud.

Elég nagy idióta, aki ezt neki el is hitte...El tudom képzelni, valójában mi volt a reakciója.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46308

MoonEyes beküldte:
"vannak olyan betegek, akik teljesen kigyógyulnak ebből a dologból" (megint, wtf...)


Ezt a mondatot nem a transzszexualizmusból való kigyógyulásra értette, hanem a post.op. TS-ek utólagos pszichológiai/pszichiátriai támogató kezelésének későbbiekben szükségtelenné válására gondolt prof. Pajor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wini

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46309

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
hihetetlen és dühítő hogy mindenféle álomvilágban élő végtelenül buta kis identitászavaros élőlények belekötnek a professzor teljesen korrekt és reális szövegébe...

Azért ennyire nem kellene elszállni!
buta kis identitászavaros élőlények

Te kaptál F64.0-ás kóddal papírocskát vagy egyszerű pszichopata vagy? ... Gondolkodj mit írsz, ha elvileg! Te is rossz testben születtél...
akkor biztosan csak egy pillanatra kihagy néha a transzfóbiája, amikor töri magát hogy a ts-eket lebeszélje a médiaszereplésről és ezáltal a boldog élet felé terelje őket minden erővel.

biztosan ezért szűri ki az alkalmatlan jelölteket akiknek az SRS tönkretenné az életét. mert ő egy transzfób ember.

és egyébként... azt érted hogy egy SRS sebészről beszélsz? egy olyan híres tudósról akit senki sem kötelezne rá hogy ts-eken segítsen?

Szűrés: Tudtommal még Pajor sem Isten, mint ember, tévedhet!
ő egy sebész, és nem a gyönyörű rózsaszín lelkedet nézi hanem a testedet! és akár tetszik akár nem biológiailag egy férfi vagy! vagy legalább is egy női ruhás kisfiú!
lehet zokogni meg lázadni a valóság ellen meg kegyes hazugságokat gyártani ahogy a ts-körökben szokás... ahol mindenki aki MtoF-nek nevezi magát gyönyörűséges és NŐŐŐ!

Ez az igazi korlátolt gondolkodás... Kisfiúként is nőnek éreztem magam, s mivel ez megváltoztathatatlanul így is maradt, tettem azért, hogy a külsőm is illeszkedjen. De te gondolom kisfiúként is egy kisfiúnak gondoltad magad...csak akkor nem értem miért lettél nő, elnézést, "mesterséges nő".
Megnéztem a videót és úristen... hogy a transzszexuálisok mind a saját nemükhöz vonzódnak? Akkor szerinte én nem létezem lol...


egy kicsit sarkított... de azért sok igazság van benne... nézd meg a ts közösséget és általában azt látod hogy a férfiakhoz vonzódó MtoF-ek valahogy érdekes módon nőiesebbek... a leszbikus MtoF-ek meg férfiasabbak... tehát kis túlzással az "igazi" ts-ek a saját (régi) nemükhöz vonzódnak...

Egy kicsit óriási baromságokat beszélt néha, ami után kivezettem volna a teremből, hiszen baromságokat ne adjunk már elő "tudósként", ha nem értünk hozzá.
nézd meg a ts közösséget és általában azt látod hogy a férfiakhoz vonzódó MtoF-ek valahogy érdekes módon nőiesebbek... a leszbikus MtoF-ek meg férfiasabbak... tehát kis túlzással az "igazi" ts-ek a saját (régi) nemükhöz vonzódnak...

Te se akarj tudósként előadást tartani! Mondhatni fiús csaj vagyok (nem azért, mert még nem volt SRS-em), ahhoz képest, hogy "érdekes módon" a férfiakhoz vonzódok.
és kit érdekelnek az ilyen identitászavaros idióták?!
ez már tényleg a legalja, hogy valaki ts-nek gondolja magát de nem azonosul teljesen a másik nemmel hanem valahogy a kettő között akar lebegni...

Nézőpont kérdése. Egy transzfób ember szerint te is csak a legalja vagy, egy nyomorult kis buzi. Sajnos úgy tűnik, hasonló szinten gondolkodsz.

Péklapát kezűek meg egyszerűen nyírják ki magukat, hiszen ha már ilyen szerencsétlen helyzetbe született, akkor a büdös életben nem lehetne nő, mivel nem lehet elég péklapát kezű, vagy marha nagy lábú született nőt látni, illetve olyan széles vállú nőt, akinek 2x akkora, mint nekem, aki férfi testben született.

"Istent játszik a hülye gyerek", kb. nálam ezt a szintet érte el.

Ha valaki egyetért egy ilyen emberrel, akkor azzal tényleg komoly bajok vannak.

én úgy tudom hogy a hetero férfiak nem dugják be a farkukat egy másik hetero férfi ánuszába...

Hiányos a tudásod Miss Mindentudó! Vannak kíváncsi hetero srácok, akik életükben lehet, hogy csak egyszer, de kipróbálják.
olyan alapon hogy meg akarja menteni az életedet!!!!
olyan alapon!
olyan alapon ahogy egy hülyegyerek kezéből is kiveszed a kést hogy ne tegyen kárt magában!
olyan alapon ahogy a rendőrség is trafipaxozik és ellenőrzi a közutakat mert sokan ön- és közveszélyesen vezetnek!
olyan alapon ahogy védőkerítéssel látják el a transzformátortelepet hogy az érett döntésképes felnőttek ne menjenek be halálra üttetni magukat az ipari árammal!
olyan alapon bmeg!

Ezek valóban szánalmas hasonlítgatások voltak, gratulálok!
felnőtt emberek olyan hülyék tudnak lenni mint a seggem

Lehet, hogy más testrészed is hasonló értelemmel bír...
ja és TERMÉSZETESEN a transzszexualizmus és a ts állapot olyan végtelenül KOMOLY dolog

Nem az, olcsó kis poén, baromi jó kis tréfa, amit élvezünk! Gondolom szívesen születnél más testben többször is, hülye gyerek...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46311

  • Enii
  • Enii profilkép
Azt hiszem Via ilyenkor szokták mondani, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna... De most sikerült bebizonyítanod, hogy elvileg sorstárs lévén is ugyanannyira fogalmad sincs az egészről és ugyanannyira hülyén és korlátoltan gondolkodsz mint az emberek többsége.
Kit érdekel és mit számít, hogy genetikailag minek születtem? Az utódnemzésen kívül nincs jelentőssége a genetikai nemnek. Tanulmányozd te is a sokoldalú nem figurát a transvanilla oldalán, bár kételkedem benne, hogy sikerülne megérteni.
Engem meg aztán végképp ne akarj leírni hogy nézek ki, úgy hogy nem is láttál soha. Nem tartom magam gyönyörűszép lánynak, de az átlagot simán megütöm és be tudtam illeszkedni nőként a társadalomba.
Többet nem is akarok mondani, mert Afterlifex nagyon szépen összefoglalta és leírta a lényeget, köszönet neki érte :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Férfiből nőt - nőből férfit 11 éve 5 hónapja #46312

  • grindylow
  • grindylow profilkép
via beküldte:
hát pedig iszonyúan rászorulna itt a legtöbb szerencsétlen hogy felnőjön... közötök nincsen a valósághoz meg az igazi élethez... tisztelet a kivételnek...

felnőtt emberek olyan hülyék tudnak lenni mint a seggem és nem képesek magukról dönteni, ez a helyzet! meg kell védeni őket a saját döntésük hatásától! ez a reális valóság!

Ez a megvédés a pszichológus szakemberek feladata (volna). Nem futószalagon szakvéleményt gyártani, és eltenni a pénzt - Tolnai véletlenül egy citromos süteményrecept hátoldalára nyomtatta ki a szakvéleményemet, ezt különösebben nem figyelte, de a zsét elrakta (tessék, anekdota is van) - , hanem szűrni, és egyéb fennálló problémák mélyére menni. Ne legyen ünnep, hogy ki hogy ejtette át a dokit, mit hazudott be a pacateszten. Utána pedig sokan lefagynak, hogy a műtét nem oldotta meg a problémákat, hanem az amúgy is labilis alapokra helyeződött az egész átalakulás, ami annak ellenére, hogy felszabadítóként hat, igenis stresszhelyzetek forrása is.

A beteg ilyenforma megvédése tehát nem sebészi munkakör. Az a sebész, akinek a pénz az első, pedig nyilvánvalóan nem fog bunkón elhajtani senkit, akitől pénzt remél. Az srs ilyen értelemben számukra ugyanolyan futószalag, mint a szakvéleménygyártás egyes pszichológusok szemében.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.312 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook