Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Viták, nézeteltérések stb.

Viták, nézeteltérések stb. 11 éve 6 hónapja #46085

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Viták, nézeteltérések stb. 11 éve 2 hónapja #47483

  • Mel
  • Mel profilkép
Wini beküldte:
20 centi? Na ne dicsekedjünk kérem!

Szerintem inkább irigykedned nem kéne!

Irigykedni egy identitászavaros "nőre", akinek 20 centis farka van?
Wini beküldte:
Ps: Sajnos nem sok kedvem van hozzá hogy megnézzem a profilod, de a nyakam teszem rá hogy te a M2F et választottad, ergo ex pöcsöslánynak vallod magad...

Látod én egyesekkel ellentétben őszinte vagyok! Vállalom a múltam és a jelenem is. Nem tartom magam különbnek és nem nézek le másokat. És nem vagyok "ex pöcsöslány", mivel még megvan.
Esetleg harapsz is? Mert akkor szerintem belőled simán operálnak kutyát, ha már témánál tartunk....

A harapás egy dolog, az ugatás szerintem fontosabb. De ez a tulajdonság nem rám jellemző...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Viták, nézeteltérések stb. 11 éve 2 hónapja #47506

  • Mel
  • Mel profilkép
Wini beküldte:
Ezt nem tudhatom, tekintve hogy nincs farkam, szóval döntsd el hogy irigykedsz e, egy identitászavaros nőre akinek 20 centis farka van, vagy megelégszel a sajátoddal?!

Korábban meg ezt írtad:
Szerintem inkább irigykedned nem kéne!
Jól összezavartál! Most akkor irigykedhetek vagy nem?
Hát nagy őszinteségre vall, hogy fűnek fának beszámolsz a töködről! Le a kalappal! A megtudottak fényében elnézést kérek, nem vagy ex pöcsöslány, csak simán pöcsöslány (ezek szerint).

Már megint pontatlan voltál! Szó nem volt a tökeimről, azok már régen testen kívüli élményben részesültek :laugh:
Fű meg fa pedig köszönik, hogy beszámoltál arról, hogy nincs farkad.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Viták, nézeteltérések stb. 11 éve 2 hónapja #47507

  • Mel
  • Mel profilkép
KeshaJAlexa beküldte:
Mellike, Mellike.. nem kell bekóstolni mindenkit egyből. :)
Igaz.. a boltív sem mutat jól a híd alatt az éjszakai hidegben.. pedig volt lehetőség a jó teszt eredményre.. nekem inkább tűnt kísérleti terápiás gyakorlati helynek leendő doktoranduszoknak mint sem segítő közösség.. igaz a neve is csoport.. én tévedtem. :whistle: :P ;)

Egyből? Honnan tudod, hogy én milyen viszonyt ápolok Winivel? Vele így szoktunk beszélgetni :lol: Te vagy az újonc az oldalon, de máris jól bemutatkoztál. Amúgy fogalmam sincs mire célozgatsz, talán ha érthetőbben fogalmaznál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.177 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook