Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Sziasztok Los Angelesbol.

Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45666

  • Cadence
  • Cadence profilkép
Sziasztok.

En egy Magyar Trans-lany vagyok es immar egy jo ideje Los Angelesben elek es dolgozom.

Orommel latom hogy Magyarorszagon van ilyen oldal ami osszekoti a helyi transznemu testvereimet.

Roviden rolam annyit hogy 32 eves vagyok es azutan hogy egesz eletemben ereztem hogy valami nincs rendben es nem tudok bekevel elni magammal, tavaly tavasszal vegre megtortent a heureka momemtum mikoris rajottem hogy mi az ami ennyi ideje ott volt a felszin alatt.

Nem volt teljessen meglepetes mivel kiskorom ota szerettem lanykent oltozni titokban persze, de sosem gondoltam hogy ez annal tobb.

Tavaly szeptemberben kezdtem el a "transition" folyamatot, azaz a hormonkezelest es 2012 Februarjatol elek nokent.

Ugy dontottem hogy viszzamegyek egyetemre ahol pszichologiat tanulok es aktiv vagyok a helyi LGBTQ rendezvenyeken illetve mozgalmakban.

Hat rolam igy ennyit, ammenyiben barkinek barmi kerdese, kerlek, kerdezz nyugottan. Nekem valoszinuleg rengeteg kerdesem van hogy milyen transznemunek lenni most Magyarorszagon.

Udv es szeretet mindannyiotoknak!

Cadence
(ejtsd: Kédensz)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45669

  • filemon
  • filemon profilkép
Üdv, kedves Cadence. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45679

Üdv a fórumon :)

"es azutan hogy egesz eletemben ereztem hogy valami nincs rendben es nem tudok bekevel elni magammal, tavaly tavasszal vegre megtortent a heureka momemtum mikoris rajottem hogy mi az ami ennyi ideje ott volt a felszin alatt."

De örülök hogy nem csak nálam történt így :lol: Én 23 éves transz srác vagyok, tavaly nyár óta Skóciában élek, és csak idén februárban esett le (aránylag derült égből villámcsapás szerűen) hogy miújság nemi identitás téren. Emiatt sokáig kételkedtem az érzéseim valódiságában, mert nem esem abba a "már 4 éves korom óta tudtam" kategóriába :whistle: De jó látni, mikor más is hasonló háttérsztorival bukkan fel :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45763

  • Enii
  • Enii profilkép
Ismét bebizonyosodott az a tény, hogy főleg azok tanulnak pszichológiát, akiknek lelki problémáik voltak életük során és ennek szentelik az életüket, hogy a sorstársaikon segítsenek. Bár én nem tartom a transzszexualizmust mentális betegségnek, viszont ha nem kezelik időben akkor elég komoly mentális betegségek okozója lehet. És bizony elég sok sorstársunk szenved az idejében nem kezelt probléma által okozott lelki problémákkal, pld: depresszió.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45903

  • Cadence
  • Cadence profilkép
@ Filemon:
Koszonom Szepen. :)

@ Mooneyes:
Az a "teny" hogy ez valami olyasmi amit az ember szuletesetol tud, egyebkent meg nem igazi teljes hazugsag. Tobb embert ismerek akik kesobb jottek erre ra mint akik babakortol tudtak.

Bevallom, sokaig ott voltak a jelek, de valamiert csak nem tudtam osszerakni a kepletet. Mindent megprobaltam annak erdekeben hogy "ferfi" legyek. Elmentem tengereszgyalogosnak, autoverseny pilota voltam, nyitottam "hot rod" muhelyet ahol versenyautokat epitettem, tehat minden nemu kompenzacio megvolt mar eletemben de soha nem tudtam egyrol a kettore jutni hogy ezek a dolgok miert nem tudjak kioltani bennem azt az erzetet hogy bennem valami maskent ketyeg es meginkabb, hogy mi is valojaban ez a "mas."

@ Enii:
Amiota az eszemet tudom, az empatia erzetem mindig is eros volt es mindigis annak voltam vedoje ki nem tudta magat megvedeni. Ugy gondolom hogy inkabb ennek tudhato a vegleges palyavalasztasom, de ki tudja, lehet hogy van valami abban amit mondasz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45904

Cadence beküldte:
Bevallom, sokaig ott voltak a jelek, de valamiert csak nem tudtam osszerakni a kepletet. Mindent megprobaltam annak erdekeben hogy "ferfi" legyek. Elmentem tengereszgyalogosnak, autoverseny pilota voltam, nyitottam "hot rod" muhelyet ahol versenyautokat epitettem, tehat minden nemu kompenzacio megvolt mar eletemben de soha nem tudtam egyrol a kettore jutni hogy ezek a dolgok miert nem tudjak kioltani bennem azt az erzetet hogy bennem valami maskent ketyeg es meginkabb, hogy mi is valojaban ez a "mas."
Igen ez nálam is így volt, a jelek, a "másság" érzése meg volt, de nem jöttem rá hogy mi az oka. Bár nálam csak egy évig tartott a túlkompenzáció, mikor anyai és nővéri győzködés hatására nőiesen kezdtem öltözködni, hátha attól majd jobban, nőiesebben érzem magam belül is. Ez tartott egy évig, aztán jött a felismerés... :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Sziasztok Los Angelesbol. 11 éve 6 hónapja #45961

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Üdv, Cadence a fórumon!
Jó olvasni Téged! :)
Cadence beküldte:
Amiota az eszemet tudom, az empatia erzetem mindig is eros volt es mindigis annak voltam vedoje ki nem tudta magat megvedeni. Ugy gondolom hogy inkabb ennek tudhato a vegleges palyavalasztasom, de ki tudja, lehet hogy van valami abban amit mondasz.

Ez nagyon szép gondolat volt. Tartsd meg kérlek jó szokásod!! :) Én magam is ilyesmi típus vagyok, de egy oka volt, hogy miért nem a pszichológián kötöttem ki: nincs türelmem a hülyékhez. Én minden 2. páciensem problémáját kilencessel oldanám meg. :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.188 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook