Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46237

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46238

  •  profilkép
Köszönöm. Ez tényleg nagyon nem szép... :( szegénykém.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46239

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ellentétben Pajor dokival, akihez egyszer mentem és kb. úgy beszélt velem, mint egy fertőző állattal.

Még mindig nem gondolom, hogy a Pajor aki egyébként elismert szaktekintély a témában, csak úgy minden ok nélkül úgy beszélne emberekkel, mint egy fertőő állattal.

Egyik ismerősömet elküldte, mert nem találta elég nőiesnek az SRShez. Egy évvel később (talán) visszament, és akkor meg már megműtötte. Volt olyan aki annyira csajos volt, hogy még a kérelmet sem kapta meg, és úgy műtötte meg. Szerintem nagyon jól teszi, hogy szűri a futóbolondokat, és azokat, akiket hátráltatna az SRS.

Mert sokan beleesnek abba a hibába, hogy megoperáltatják magukat, aztán értetlenül dühöngenek, mert leolvassák őket, pedig már vaginájuk van... Nem ez a legfontosabb! Vagina ide vagy oda, az a legofontosabb, hogy a társadalomba be tudj illeszkedni hétköznapi nőként. Kutya nem nézi az utcán mi a van a lábad között, lehet vaginád, ha mellette meg úgy nézel ki mint egy terminátor.

Én pedig még mindig azt állítom, hogy nekem az volt a lényeg, hogy tudjam folytatni a HRT-t, mert a gyógyszereim nem bírtam. Tehát egy kaszt is elég lett volna anno, ezt már kb. meg sem hallgatta, hanem gyakorlatilag kidobott, mint egy kutyát, azzal, hogy szedjek tovább mindent, figyelmen kívül hagyva, hogy a dokim pont azért küldött, mert nem szedhettem tovább. Nem érzem magam futóbolondnak, engedéllyel mentem hozzá, pszichológus, pszichiáter látott, nem csak úgy berohantam félőrülten. Meg sem hallgatott. Ennyit a nagy tekintélyéről.

Biztos Tizedesnek is vannak hibái, de legalább meghallgatott, ha már elutaztam hozzá és nem dobott ki úgy, hogy az se érdekelte miért kerestem fel.

Plusz Tizedes asszisztense nem szaladt utánam és nem közölte velem, hogy sokkal jobban járok, ha elkerülöm és máshová megyek. Pajornál ez így történt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46247

  • Enii
  • Enii profilkép
Tizedes majd hülye lenne kidobni, nem saját maga ellensége, hogy megfossza magát a bevételtől. Pajor meg állami kórházban dolgozó orvos és ugyanannyit kap ha 1 ts-t se műt meg egy hónapban és ugyanannyit ha 2-t. A hálapénzt pedig most ne számoljuk bele.
Lehet csak simán rossz napja volt Pajornak amikor voltál nála és ha visszamentél volna egy hónap múlva simán megcsinált volna mindent. Velem is beszélt már úgy a régebbi endokrinológusom, mintha a seggéből rántott volna ki, én megmondtam neki, hogy nem rajtam kéne levezetni a feszültségét, mert az előző beteg aki bent volt nála idióta volt és felhúzta az agyát. Ez főleg idősebb a munkájukba meg a sok hülye betegbe már belefásult orvosoknál szokott előfordulni és a volt endokrinológusom és Pajor professzor is mindketten ebbe a kategóriába tartoznak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46248

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Bocs, de én nem mászok vissza olyan dokihoz, akinek a napi hangulatától függ, hogy kit hallgat meg és kit zavar el ok nélkül.

Ilyesmivel játszadozzon otthon, de ne egy rendelőben, egy ismeretlen emberrel, akinek segítségre van szüksége.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46249

  • Enii
  • Enii profilkép
Ezzel teljesen egyetértek, amúgy én sem mennék Pajorhoz. Már öreg, belefásult a munkájába, nem szívvel lélekkel csinálja, csak ímmel ámmal rutinból, nem haljandó újítani, elavultak a módszerei stb..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46256

  • Wini
  • Wini profilkép
hanem gyakorlatilag kidobott, mint egy kutyát,

Szerintem azért ez túlzás! Nem gondolom, hogy kegyetlenül nekedesett, és a gallérodnél fogva kidobott az ablakon!
Ennyit a nagy tekintélyéről.

A tekintélyének semmi köze a személyiségéhez. Nem azért elimert, mert modoros, hanem mert tud valamit, amiről sok urológusnak gőze sincs!
Pl: amikor az engedélyhez kellett urológusi szakvélemény, gőze nem volt róla az orvosnak(!), hogy mi fán terem a dolog, folyamat, és én világosítottam fel!
Plusz Tizedes asszisztense nem szaladt utánam

Na arra várhatsz, hogy az aszisztense utánad szaladjon! Örülj neki ha felveszi a telefont és belebüfög valamit!
nem közölte velem, hogy sokkal jobban járok, ha elkerülöm és máshová megyek.

Komolyan, mit vársz egy ápolónőtől? Köztudott, hogy pletykában a legjobbak!

Lehet csak simán rossz napja volt Pajornak amikor voltál nála és ha visszamentél volna egy hónap múlva simán megcsinált volna mindent.

Pajor nem rossz ember! Érdekes hogy velem barátságos volt, és készségesen segített, sőt még poénkodott is!

kit zavar el ok nélkül.

Továbbra sem gondolom, hogy ok nélkül küldött el. Nyilván erről ő máshogy vélekedik!
Már öreg, belefásult a munkájába, nem szívvel lélekkel csinálja, csak ímmel ámmal rutinból, nem haljandó újítani, elavultak a módszerei stb..

Ezt te sem gondolhatod komolyan!
Idős, tehát tapasztalt! Ha belefásult volna, akkor nem dolgozna egyáltalán, hanem otthon lazsálna! Egy nagy műtétet, vagy egy életmentő beavatkozást szerinted, hogy lehet szívvel lélekkel, vagy ímmel ámmal csinálni??? Mert mint tudjuk nem csak SRS-t végez, hanem a nagyobb, veszélyesebb, időigényesebb urológiai műtéteket is ő végzi. Ezt vagy szakszerűen csinálja vagy kinyírja a betegét, ami az ő és a kórház hírnevét befolyásolja.
Ami pedig a módszereit illeti, ismét megcáfolható. Ugyanis, a műtétem után egy másik lányt teljesen más technikával operált. Láttam a végeredményt, és valóban látható jelei voltak, hogy nem azonos technikával végezte a beavatkozást mint nálam.
Az elavult módszereinek köszönhető, hogy ma sok száz TS vaginával a lába között boldogan éli a hétköznapjait. Érdekes, hogy rengeteg embernek megfelel az elavult technikával készült neovagina.
Nem mellesleg, az ide feltett Tizedes által készített nemiszerv esztétikailag meg sem közelíti a Pajor féle nunikat!
Szóval indokolatlanul nem kellene lehúzni a Pajort!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46259

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Szerintem azért ez túlzás! Nem gondolom, hogy kegyetlenül nekedesett, és a gallérodnél fogva kidobott az ablakon!

Ott voltál talán? Nem. Kb. olyan lekezelően zavart ki, hogy már csak az hiányzott, hogy belém rúgjon. Ismét említem, úgy, hogy még csak meg sem hallgatott (akkor nem tudom mi alapján lett volna bármi oka rá, azon kívül, hogy pofátlan volt).
A tekintélyének semmi köze a személyiségéhez. Nem azért elimert, mert modoros, hanem mert tud valamit, amiről sok urológusnak gőze sincs!
Pl: amikor az engedélyhez kellett urológusi szakvélemény, gőze nem volt róla az orvosnak(!), hogy mi fán terem a dolog, folyamat, és én világosítottam fel!

Az én nézeteimet illetően a tekintély modorral együtt jár.
Komolyan, mit vársz egy ápolónőtől? Köztudott, hogy pletykában a legjobbak!

Lehet, de lehet az is, hogy többet látott Pajorból, mint te valaha.
Pajor nem rossz ember! Érdekes hogy velem barátságos volt, és készségesen segített, sőt még poénkodott is!

Nem fogok örömkönnyeket hullatni, mert veled jófej volt, engem meg ismét említem meghallgatás nélkül és ok nélkül elzavart.

Továbbra sem gondolom, hogy ok nélkül küldött el. Nyilván erről ő máshogy vélekedik!

Mint fentebb írtam, meg sem hallgatta miért mentem hozzá, így elég nehéz okot találni bármire...
Az elavult módszereinek köszönhető, hogy ma sok száz TS vaginával a lába között boldogan éli a hétköznapjait. Érdekes, hogy rengeteg embernek megfelel az elavult technikával készült neovagina.

S ki tudja hány TS kívánja magát a másvilágra, akinek esetleg jól elcseszte, pl. ha épp rossz hangulatban ébredt fel. Nyilván nem fogjuk megtudni.
Ha olyan "gyönyörű" a Pajor-féle nuni, miért nem mutogatott eddig belőle senki egyet sem? ...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46263

  • Enii
  • Enii profilkép
"Idős, tehát tapasztalt! Ha belefásult volna, akkor nem dolgozna egyáltalán, hanem otthon lazsálna! Egy nagy műtétet, vagy egy életmentő beavatkozást szerinted, hogy lehet szívvel lélekkel, vagy ímmel ámmal csinálni??? Mert mint tudjuk nem csak SRS-t végez, hanem a nagyobb, veszélyesebb, időigényesebb urológiai műtéteket is ő végzi. Ezt vagy szakszerűen csinálja vagy kinyírja a betegét, ami az ő és a kórház hírnevét befolyásolja."

Azért Pajort sem kell isteníteni.. Igen, idős és tapasztalt, ez nem kétséges. De olyan nincs hogy gondol egyet, aztán otthagyja a munkáját, mert amíg nem érte el a nyugdíjkorhatárt addig dolgoznia kell. És szerintem rohadtul belefásult, gondold már végig, hány éve dolgozik a szakmában. Amennyi idióta beteggel kellett foglalkoznia már, meg amilyen szar a magyar egészségügy helyzete, neked is eleged lenne ennyi idő után. De gondolom te nem olyan munkát végzel ahol emberekkel kell foglalkoznod nap mint nap, mert fogalmad sincs mennyire meg lehet utálni a sok hülyével való munkát. Én pénztáros vagyok szóval elég jól tudom, mert rengeteg az idióta vásárló, és el kell viselnem őket. És hidd el 40 év után rohadtul bele lehet fásulni és nem szívvel lélekkel fogod csinálni. Csak rutinból. Pajornak elég nagy rutinja van, és hiába nem szívvel lélekkel csinálja azért oda tud figyelni a munkájára, hogy ne nyírjon ki senkit, szakszerűen végzi a feladatát. De attól még unhatja a banánt rohadtul és lehet elege belőle.
A te műtéted meg már mikor volt? Én a mostani helyzetről beszélek. Nem hagyja Király dokit az új, Belgrádban tanult jobb és korszerűbb technikákkal dolgozni, mert ő a góré és azt kell csinálni amit ő mond. Ő meg már nem akar újítani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46266

  •  profilkép
Igaziból mindenkinek van egy álláspontja, ami vagy helyes vagy nem...
Akkor lehet csak eldönti kinek van igaza, ha látnánk Pajor és Tizedes doktor utolsó 20-20 munkáját és akkor lehet valóban véleményt mondani....
Én ezt sajnálom, hogy tényleg fogalmam sincs melyik milyen nemi szervet alakít ki....
Attól függetlenül, hogy szép lett vagy sem persze megértem, hogy senki nem mutogatja ezen testrészét....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46271

  • Enii
  • Enii profilkép
Amúgy a hozott anyagtól is nagyban függ a végeredmény. Magyarul ha valakinek 5cm hosszú akkor abból nem lehet elég mély hüvelyt képezni és vagy kicsi lesz vagy bélpótlással kell megoldani. Jelenleg ez a két módszer van. Vagy ha pld, összement a herezacsó, mert előtte kasztrálva volt akkor abból se lehet már annyit felhasználni. Az a jó SRS sebész aki a lehetőségekből a lehető legjobbat tudja kihozni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46274

  • Wini
  • Wini profilkép
S ki tudja hány TS kívánja magát a másvilágra, akinek esetleg jól elcseszte, pl. ha épp rossz hangulatban ébredt fel. Nyilván nem fogjuk megtudni.
Ha olyan "gyönyörű" a Pajor-féle nuni, miért nem mutogatott eddig belőle senki egyet sem? ...

Láttál már Pajortól undormány munkát??? Azt mutogatja bárki? Akkor az akinek szép lett miért mutogatná?? Alapvetően miért mutogatná bárki a nemi szervét nyilvános fórumokon? Te miért nem mutogatod a kasztod eredményét? Biztosan mindenkinek jól esne, ha láthatná a before képet. Ha meglesz az SRSed meg fogod mutatni? Kirakod mindenkinek az After(lifex) képed???
Azért Pajort sem kell isteníteni..

Én a tapasztalataim írom le, ami nem istenítés, csak erősen ellentétes egy két ember megítélésével.
Én pénztáros vagyok szóval elég jól tudom, mert rengeteg az idióta vásárló, és el kell viselnem őket.

Talán egy nüansznyit több lehet a nyomás Pajoron, mint egy pénztároson (és ezzel nem a munkád szólom le).
Pajor nem mindig szűrte a tseket, egészen addig nem, amíg neki nem állt a sok birka perelgetni, hogy pénzt szedjen ki belőle!
A te műtéted meg már mikor volt?

Nem tegnap! :)
Amúgy a hozott anyagtól is nagyban függ a végeredmény. Magyarul ha valakinek 5cm hosszú akkor abból nem lehet elég mély hüvelyt képezni és vagy kicsi lesz vagy bélpótlással kell megoldani. Jelenleg ez a két módszer van. Vagy ha pld, összement a herezacsó, mert előtte kasztrálva volt akkor abból se lehet már annyit felhasználni. Az a jó SRS sebész aki a lehetőségekből a lehető legjobbat tudja kihozni.

Még bélből is szoktak kivenni, és azzal pótolják ha nem lenne elegendő alapanyag. Ami viszont plusz heggel jár a hason.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46276

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Láttál már Pajortól undormány munkát??? Azt mutogatja bárki? Akkor az akinek szép lett miért mutogatná?? Alapvetően miért mutogatná bárki a nemi szervét nyilvános fórumokon? Te miért nem mutogatod a kasztod eredményét? Biztosan mindenkinek jól esne, ha láthatná a before képet. Ha meglesz az SRSed meg fogod mutatni? Kirakod mindenkinek az After(lifex) képed???

Nem láttam, szépet sem, épp ezért nekem aztán írhatod Te is, meg más is, hogy mennyire profi...

Alapvetően senki nem mutogatja (nem is várom el), ahogyan én sem fogom, ha meglesz, de vannak, akik felrakják (lásd külföldi oldalak/fórumok).
Mindezt csak azért írtam, mert a linkelt kép le volt szólva általad is (én is láttam már ezerszer szebbet valóban), s hogy Pajor mennyivel szebbet kreál, viszont ezek csak szavak. Nem látok mellette Pajor példát...
Én a tapasztalataim írom le, ami nem istenítés, csak erősen ellentétes egy két ember megítélésével.

Ez a saját tapasztalatod, de lehet másnak totál ellentétes. Mi van azokkal, akik elvileg perelgették, illetve akikkel totál paraszt volt? Ne is mondd! Persze, tudom, nyilván mindenki elmebeteg volt, csak le akarta húzni, ő pedig okkal zavarta el, vagy okozott nekik kellemetlenséget, hiszen Pajor nem Isten, hanem felette áll... Gondolom te ott voltál az összes peres ügy alatt is elejétől végéig, és 100% biztos vagy az előbb említett dolgokban! Ne nevettess...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46277

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Enii beküldte:
Amúgy a hozott anyagtól is nagyban függ a végeredmény. Magyarul ha valakinek 5cm hosszú akkor abból nem lehet elég mély hüvelyt képezni és vagy kicsi lesz vagy bélpótlással kell megoldani. Jelenleg ez a két módszer van. Vagy ha pld, összement a herezacsó, mert előtte kasztrálva volt akkor abból se lehet már annyit felhasználni. Az a jó SRS sebész aki a lehetőségekből a lehető legjobbat tudja kihozni.

Nem volna lehetséges annyit felhasználni, de meg lehet oldani szövettágítással is, bár az sem kellemes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vaginoplasty 11 éve 6 hónapja #46355

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
... Úgyis mindenki oda fog menni SRS-re, és egyéb műtétre ahová akar, ahová tud. Meglátogathatja mindenki személyesen a dokikat, kérhet "ízelítőt" előző műtéti eredményekből, aztán majd eldönti, hogy szimpatikus neki vagy sem.

Személy szerint évekkel ezelőtt is csak rosszat hallottam pl. Pajor dokiról, és mivel Tizedesről nem tudtam, meglátogattam, de akkor is paraszt volt, mert az sem érdekelte, miért mentem hozzá, mint írtam már. Wini szerint nem az, mert lehet épp jó napja volt és megműtötte. Ez nem alap egy ésszerű döntéshez, ezzel kétlem, hogy segítünk bárkinek itt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46590

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Voltam Pajornál konzultálni. Olyan pokolbéli démonnak lett lefestve, hogy már muszáj volt megismernem. :side:
Egyébként egyáltalán nem sátáni teremtés.
Kedvesnek semmiképp nem mondanám, mert gyakorlatilag kérdezz-feleleket játszottunk tőmondatokban, de abszolút nem volt bunkó, tiszteletlen, vagy ilyesmi. Mondjuk nem is kokettálni mentem oda.
Hogy Afterrel miért bánt el úgy, ahogy, az továbbra is rejtély marad... :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46591

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Sikerült döntést hoznod? Pajor, Király vagy Tizedes lesz a befutó?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46592

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Igazából ez nem döntés kérdése volt, Királynál is voltam már konzultálni, de mivel megkísérelem méltányosságot, ezért eleve Pajor áldása kell és akkor már ő is óhajt megműteni. Tizedes meg azért em jön szóba, mert Pajor némileg közelebb áll az OEP-hez (Tizi is próbálkozott, csak azt nem nagyon nézték jó szemmel, pedig maga a szándék nemes volt), így inkább a biztosabbra megyek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46598

Ellenier beküldte:
így inkább a biztosabbra megyek.

Ott a lényeg! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ellenier

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46679

  • Amanda
  • Amanda profilkép
Támadt egy ötletem, hogy lehet beperelni az OEP-et, amiért nem támogatják az SRS-t. Ha valakit egy állásra nem vesznek fel, mert nincs túl az SRS-en, azért már lehet perelni. Én a modellkedésre gondoltam mint állás, ott simán elutasíthatják az embert emiatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.285 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook