Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Meleg és biszex transz fiúk

Meleg és biszex transz fiúk 9 éve 8 hónapja #51971

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Lebzselni egy dolog, sőt nem is rossz. Én még anno a Népligetben "lebzseltem", nem szexért, hanem a szakvéleménygyárban és a kórházban való üzemlátogatás között szerettem volna látni, hogy látják az életet, akik élik és nem olvasnak róla. Egy fiatal fickó jött oda hozzám cigit kérni, közölte, hogy szép szemem van, ő amúgy nős, nem meleg, csak azért jár ki a ligetbe, hogy némi orális szex révén plusz bevétele legyen, amiből eltarthatja a családját. A ts témáról is elbeszélgettünk, amit nem értett, de úgyis nagyon lefoglalta, hogy a heteróságát bizonygassa.

Melegbuliba szívesen mennék, szaunába egyáltalán nem. A zárt térben izzadást az irodában is megélhetem, és legalább nekem fizetnek érte, nem nekem kell.

Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy egy meleg transzférfi ilyen helyeken szex- vagy párkapcsolatot alakítson ki, ezek direkt területek, ahol nincs szerepe a férfi mentalitásnak, intelligenciának: a fiúk-férfiak nem fognak eltekinteni tőle, hogy az illető nem szállít kolbászt. Én is kíváncsi lennék, hogy ért-e valakit pozitív meglepetés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 9 éve 8 hónapja #52026

  • Secret
  • Secret profilkép
A TS témát csak úgy bedobtad vagy mondtad is neki, hogy érintett vagy ebben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 9 éve 8 hónapja #52049

  • Secret
  • Secret profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 11 hónapja #52957

  • halfogo
  • halfogo profilkép
érdekes volt olvasni a témát. Magam bi ffi vagyok, általában a nőket szeretem, sokszor a fiús gondolkodásút, de lányos külsővel (nm feltétel a mellméret, vagy hajhossz, csak egy kis lányos arc, vagy egyéb). Szexben szeretem a férfiakat is, féfias külsővel is, -ekkor valahogy a női oldalam jön elő... Travikat is szeretem. Viszont azt vettem észre, nagyon sok fíúsan öltözködő és viselkedő lány taszít - nem tudom transsexek vagy leszbik voltak-e, de rettentően túlpörögtek, valami megjátszott fiút alakítottak, ami egyáltalán nem volt az... a minap is láttam egy ilyen lányt (fiút?) nagyon megkívántam, míg le nem szált a buszról. Látszott hogy nem lóg ott a "kolbász" mégsem taszított. Ami visszataszító volt, az a hüle járása, a sok erőltetett tetkó, ahogy rágyújtott, és valami erőltetett lezserség.
Szóval azt akarom mondani, a "kolbász" dolog nem biztos hogy akkora probléma, el tudja sok ember fogadni létét/nemlétét, de a viselkedés mindent elront.
És bár hozzáteszem, egy teljesen férfias nővel nehezen képzelem el, de kipróbálnám, szívesen ismerkednék, és ég egy felcsatolható sem zavarna. D azt hiszem ilyen esetekben az őszinteség a jobb, mint a meglepetések okozása.
Azt hiszem még nők is elmondhatnák véleményüket, bár a meleg klubok látogatása miránk tartozik tökösökre...szóval nem zárnám ki hogy bátran felvállalva lemenjek egy szaunába is egy ilyen trans barátommal... smmivel sem rosszbb, és ha fiúnak érzi magát menjen... az hogy ott talál-e valakit nem tudom... szerintem azért rajtam kívül mást is érdekelne...
Ja és ha valaki le akar jönni a Magnumba, írjon elkísérem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 11 hónapja #52958

Szia! Szerintem te nem vagy képben, hogy kik a transgender fiúk. Egy nőből férfi transznemű hormonokat használ és attól a kinézete teljesen olyanná válik, mint bármelyik férfi. Észre sem veszed őket az utcán, mert az a céljuk hogy feltűnés mentesen beilleszkedjenek a társadalomba férfiként! Valamennyien át operálják magukat az intim részen is. De aki nem, az sem mászkál kolbász nélkül mert a nadrágban minden esetbe pótlást tesz, hogy kerülje a feltűnést.
A felcsatolósról pedig annyit, hogy attól még hogy férfias egy transz nemű, attól még nem biztos, hogy aktív.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 11 hónapja #52959

  • halfogo
  • halfogo profilkép
Kösz...szerintem meg olvasd már el miről írkálnak elöttem... nos én ezekre reagáltam, elmondtam a véleményem, aki tudja használja. aki meg nem érti, az nem érti...de nagyon okos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 11 hónapja #52964

  • grindylow
  • grindylow profilkép
halfogo beküldte:
Ami visszataszító volt, az a hüle járása, a sok erőltetett tetkó, ahogy rágyújtott, és valami erőltetett lezserség.
Szóval azt akarom mondani, a "kolbász" dolog nem biztos hogy akkora probléma, el tudja sok ember fogadni létét/nemlétét, de a viselkedés mindent elront.

Van igazság abban, amit mondasz, viszont sok "kezdő" ts-ben ott munkál, hogy nagyon pasisnak/csajosnak kell lenni, hogy nehogy megalázzák, pláne nem nyilvánosan - na tessék, nézik a buszon az ember gatyáját :ohmy: -, persze az is lehet, hogy akit láttál, alapból ilyen lezserkedő típus.

"a viselkedés mindent elront" - egyéni ízlés kérdése, mindenesetre sokaknak a nemi szerv mássága igenis probléma, amit azok, akik ezt tudják, kompenzálni próbálnak akár felvett viselkedéssel. Bár akadnak olyan emberek, akiknek a férfi/nő átmenet jön be.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 10 hónapja #53074

  • halfogo
  • halfogo profilkép
Igen akiket láttam,és észrevettem! Mert lehet sokat nem vettem észre, annyira jó volt.
Viszont azt is észrevettem,hogy az általam leírt túlzóakat más is észreveszi, és inkább kineveti. Szóval mindenképpen nevetségessé nem kéne válni, ez csak tanács. Ahogy az is tanács, hogy parázni a "kolbász" miatt kevésbé kell, mert van akinek bejön- mondjuk én sem vagyok ellene, és van akinek nem, de ez egy kisebb - kevésbé észrevehető - probléma. Úgy értem, a pár találásban az lehet, de a mindennapi életben kevésbé, mint a hülye viselkedés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 10 hónapja #53081

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Hey tesa, jó h szóltál h mi az ami cink XD remélem itt a fórumban nem láttál erőltetett férfias lazaságot haver XD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 10 hónapja #53086

halfogo beküldte:
Igen akiket láttam,és észrevettem! Mert lehet sokat nem vettem észre, annyira jó volt.
Viszont azt is észrevettem,hogy az általam leírt túlzóakat más is észreveszi, és inkább kineveti. Szóval mindenképpen nevetségessé nem kéne válni, ....


Én úgy tapasztaltam, hogy a férfiasságra való túlzott rájátszás inkább az átalakulás elején van, amikor nagy erővel próbálják meggyőzni a környezetüket, hogy ők megkérdőjelezhetetlenül férfiak, Félnek, hogy sérül az énképük, az önértékelésük a nőiességükre való célzások miatt és ez jogos félelem, csak rossz következménye lesz. Ebből mesterkéltség adódik, ami még jobban feltűnővé teszi, hogy valamit leplezni akarnak. Ahogy a kínai mondás tarja, csak az bizonygat, aki bizonytalan. Csak az lesz hiteles, aki meri önmagát vállalni, és kiáll magáért, nem más szerepében, hanem saját magában egyenesen felállva. Ez többet fog nyomni a latban mint 100 tetoválás, buzogánnyal a vállon
Bátran, műmájerkedés nélkül, nem félve semmilyen beszólástól belenézni mások szemébe egy kemény férfiassági próbatétel. Az idő pedig a tesztoszteronnak dolgozik.
Aki nem kérdőjelezi meg magában annak elfogadását, hogy ő férfi és eként természetesen elfogadható, azt könnyebben elfogadja a környezete.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mijan

Meleg és biszex transz fiúk 8 éve 6 hónapja #53482

A Transvanilla Transznemű Egyesület csoportot szervez és programokat nyújt novembertől meleg, biszexuális, pánszexuális stb. transz férfiaknak (FtM). Célunk meghitt és biztonságos teret biztosítani nekik, ahol nyíltan beszélgethetnek, tapasztalatot cserélhetnek, ismerkedhetnek és közös programokon vehetnek részt.

Az esemény zártkörű, jelentkezéshez kötött!

Részvételi szándék jelzése és további információk: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Szeretettel várunk minden meleg, biszexuális, pánszexuális stb. transz férfit és szimpatizánst!


romeos.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.217 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook