Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: TS Coming out (történetek, tanácsok)

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58624

Sok filozófia létezik nyilván, de nem gondolt valaki arra, hogy a Földön az ember büntetésből van itt? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58626

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Szerintem meg Zsófiának találkoznia kéne emberekkel és beszélni velük. Akikből nő lett és boldogok vagy épp boldogtalanok, de nőként élnek már. Akik meggondolták magukat. Akik most kezdik. Nézni őket, megismerni, esetleg rácsodálkozni: jé, egy hasonló ember! És itt ül velem! (Esetleg fekszik, akár.)

Továbbá szerintem Zsófiának el kéne mennie egy nagypofájú pszichológushoz. Pl. én (már a szakvélemények birtokában) kerestem itt egy másik pszichót, elmentem hozzá, hogy újabb szakmai látásmódot ismerjek meg, mielőtt belefogok. Ő közölte, hogy szakvélemény kiállítását amúgy sem vállalja, de ha én meleg férfinak vallom magam, akkor nézzem meg, hogy élnek ők, és vegyem tudomásul a határaimat is. Nem hadovált rossz testbe születésről. Azt mondta, menjek ki a Népligetbe, nézzem meg, milyenek a meleg mindennapok, ismerjek meg melegeket. Beszélgettem minden korú, magát vállaló és nem vállaló meleggel, ts-sel, cigiztem melegkurvával a Népligetben.

Könnyű? Nem. Főleg, ha az ember vállalja azt, hogy nyit egy másik ember felé.
Megalázhatják sokan. Viszont amíg nem a saját útját járja, addig saját magát alázza.

Szóval Zsófia, többet tanulsz abból, ha leülsz egy kapucsínóra egy másik csipkés bugyissal, mint ha ideírsz még néhány ezer karaktert.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58628

"Beni, a "röhögve napii 100 jó dolog összejön" az azt jelenti, hogy egyre többet tudsz felidézni, de nem szegődik melléd szignifikánsan nagyobb szerencse, vagy a pozitív szemlélet a pozitív történések számát is emelte?"

Elnézést, tényleg félreérthető voltam. Úgy értettem, egyre könnyebben talál az ember okot, hogy hálát adjon, ezzel párhuzamosan egyre több mindent tud felidézni, és ez ad egy fajta lelki megnyugvást. Ha úgy akarom, egy fajta öngyógyító mechanizmus. Több szerencse nem járul hozzá, csak egy eszköz, hogy az ember könnyebben túl tudjon lépni a csalódásokon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58629

grindylow beküldte:
Szerintem meg Zsófiának találkoznia kéne emberekkel és beszélni velük. Akikből nő lett és boldogok vagy épp boldogtalanok, de nőként élnek már. Akik meggondolták magukat. Akik most kezdik. Nézni őket, megismerni, esetleg rácsodálkozni: jé, egy hasonló ember! És itt ül velem! (Esetleg fekszik, akár.)

Továbbá szerintem Zsófiának el kéne mennie egy nagypofájú pszichológushoz. Pl. én (már a szakvélemények birtokában) kerestem itt egy másik pszichót, elmentem hozzá, hogy újabb szakmai látásmódot ismerjek meg, mielőtt belefogok. Ő közölte, hogy szakvélemény kiállítását amúgy sem vállalja, de ha én meleg férfinak vallom magam, akkor nézzem meg, hogy élnek ők, és vegyem tudomásul a határaimat is. Nem hadovált rossz testbe születésről. Azt mondta, menjek ki a Népligetbe, nézzem meg, milyenek a meleg mindennapok, ismerjek meg melegeket. Beszélgettem minden korú, magát vállaló és nem vállaló meleggel, ts-sel, cigiztem melegkurvával a Népligetben.

Azért az nagy szemétség volt egyenesen a Népligetbe küldeni, vannak normális életvitelű melegek. Szép példa. :S Ebből látszik., hogy áll hozzá a témához. Miért nem felolvasó estre küldött pl...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58630

Szégyellje magát az ilyen mélységesen!!!!! Nem csodálkozok, ilyen lettél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58631

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Gondolom, a szexmentes idealizálástól akart óvni. Szerintem jó tanácsot adott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58632

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
Nem csodálkozok, ilyen lettél.

Van tippem, kitől vélsz "ismerni", bár sosem beszélgettünk egymással.

Szerinted az lenne helyes, ha a pszichók mindenkinek azt tanácsolnák: olvasgass a neten, aztán válts nemet gyorsan?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58633

Nem adott jó tanácsot, én is voltam arra kocsival, de ez kell a fasznak. ( valakinek hehee) Jó tanács a szarba dobni? Én elküldenélek felolvasóestre, kiállításra.. meg beszélgetni párkapcsolatba lévő melegekkel, aki ne adj isten gyereket nevelnek, jó szakmájuk, és sikeresek. :) :S Ilyen is van, jó, oké, ezt láttad, ez az egyik vége a szarabb, és jót is..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maximilien

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58634

grindylow beküldte:
lovestorysecret beküldte:
Nem csodálkozok, ilyen lettél.

Van tippem, kitől vélsz "ismerni", bár sosem beszélgettünk egymással.

Szerinted az lenne helyes, ha a pszichók mindenkinek azt tanácsolnák: olvasgass a neten, aztán válts nemet gyorsan?

Nem, a pozitív példát is. Tanulni, dolgozni, amit írtam még. Én is voltam anno mindnehol.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58635

  • grindylow
  • grindylow profilkép
A meleg lét kulturális, rózsaszín oldalát már láttam előtte is, ezt valóban nem említettem. Gondolom, ezért "dobott szarba" a doktornő, ne csak vattacukrot egyek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58636

Hát pedig te nem a legjobb helyzetből indultál, és 10-szer hajlomasabb vagy, áááááá jaj de jó, akkor beállok oda pénzt keresni. Hülye az nő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58637

meg, hogy elmenjen a kedved...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58638

"Sok filozófia létezik nyilván, de nem gondolt valaki arra, hogy a Földön az ember büntetésből van itt? :S"

Dehogynem, sokan gondoltak már hasonlót. :) Én személyesen ezt nem hiszem. Ellentmond mind a jóságos I.ten-képnek, amiben hiszek, mind a józan észnek. Ha így volna, elég lenne hátradőlni, leülni a büntit, és várni a kaszást. Szerintem konkrét céllal vagyunk itt. Semmi extrára nem kell gondolni, lehet csak találkoznunk kell vkivel, amely találkozó előrelendít vmit a világban. Lehet nem is érzékeljük, ha beteljesül a feladatunk (na leszámítva azt, hogy nyilván meghalunk... :) ).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58640

grindylow beküldte:
. Azt mondta, menjek ki a Népligetbe, nézzem meg, milyenek a meleg mindennapok, ismerjek meg melegeket.
.

Szép véleménye lehetett a melegekről, ha odaküldött és mondjuk nem egy meleg kulturális csoportba. Második ülésen biztos a gloryhole nézőt javasolta AIDS szűréssel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58641

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Ebből a válaszból az jött le, hogy te vagy a hülye. Nem jutott eszembe kurválkodni, ha erre utalsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58642

maximilien beküldte:
grindylow beküldte:
. Azt mondta, menjek ki a Népligetbe, nézzem meg, milyenek a meleg mindennapok, ismerjek meg melegeket.
.

Szép véleménye lehetett a melegekről, ha odaküldött és mondjuk nem egy meleg kulturális csoportba. Második ülésen biztos a gloryhole nézőt javasolta AIDS szűréssel.

Valami emberjogi felolvasó est. Megértem Grindy meg kell védeni ez egot, ez csak példa volt, lehet drog is.. akármi. :S megtetszik...stb. az emberek, rossz körbe kerülsz, stb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58643

Amúgy neked is igazad van Grindy, pszichológus és mindenféle sorstárssal való személyes találkozó. Mint mondtam, tök mindegy, csak ki kell lépni a passzivitásból, mert az hazavág mindent.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58644

Kitartok rossz a példa, szűz lányokat se küldenék ki mélyvízbe, tessék ez lesz. Legalább láttasd, de olyan is lehet megtetszik, erre célzok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58645

Beni beküldte:
"Beni, a "röhögve napii 100 jó dolog összejön" az azt jelenti, hogy egyre többet tudsz felidézni, de nem szegődik melléd szignifikánsan nagyobb szerencse, vagy a pozitív szemlélet a pozitív történések számát is emelte?"

Elnézést, tényleg félreérthető voltam. Úgy értettem, egyre könnyebben talál az ember okot, hogy hálát adjon, ezzel párhuzamosan egyre több mindent tud felidézni, és ez ad egy fajta lelki megnyugvást. Ha úgy akarom, egy fajta öngyógyító mechanizmus. Több szerencse nem járul hozzá, csak egy eszköz, hogy az ember könnyebben túl tudjon lépni a csalódásokon.


Ezt kipróbálom. Ha a csalódást említed. Mit javasol a leendő rabbi úr arra a szituációra, amikor két, valaha egymást nagyon szerető ember közül az egyik annyira megharagszik a másikra, hogy nem hajlandó vele békét kötni, az konfliktus okait feloldani, amellyel a szemben álló értelmetlen és egyoldalúan ellenséges viszonyt az azzal járó feszültséggel fenntartja?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58646

maximilien beküldte:
grindylow beküldte:
. Azt mondta, menjek ki a Népligetbe, nézzem meg, milyenek a meleg mindennapok, ismerjek meg melegeket.
.

Szép véleménye lehetett a melegekről, ha odaküldött és mondjuk nem egy meleg kulturális csoportba. Második ülésen biztos a gloryhole nézőt javasolta AIDS szűréssel.

Ez fasza Maximilien, a meleg mindennapok a népligetbe, nagy a lenézés, pedig sok a diplomás is, stb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.254 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook