Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "végleges" Szőrtelenítés.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 6 hónapja #49869

Mivel mostanában sajnos nem vet fel a zseton, emiatt költséghatékony megoldásként az arcomon hetente körülbelül kétszer alaposan kitépkedem, egyéb teatájaimon pedig rendszeresen epilálom a bőrömmel együtt szépen elpuhult és megvékonyodott szőrzetet.
Reklám :blush: : Attól még minden lány járjon szépen az előbb említett két IPL-es csajhoz, mert aranyosak, ügyesek és kedvesek! :kiss:

(Az Aesthetica ugyan fejlett, erős és hatékony, a villanás során természetes égett szagot persze az is okoz. Mindez azért az alkalmankénti cirka 30-40 ezerért el is várható.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 6 hónapja #49928

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Na voltam az Aestheticá-ban... Most így glamour napok 1+1 tehát 50% kedvezménnyel 28 ezerre jön ki egy alkalom... Megégni nem égtem meg viszont már most tényleg ahogy néztem hol teszteltek jönnek ki a szőrök, IPL-nél sose jött ki semmi, itt meg tényleg elégtek o.O Picit piros vagyok ez tény.. Amúgy ennek is lehet szőrtüsző gyulladása, de égési sérülést mint amit IPL-el kaptam azt mondják nem okoz... Csak egy problémám lenne vele, mert így két havonta 28 ezer kifizethető tekintve hogy pesten tényleg nekik a legjobb a lézer berendezésük, hogy első alkalommal 28 ezer utána meg 4x kell fizetned 50 ezret, ezt nem értem miért van miért nem kezelésenként fizetsz... Amúgy 8 kezelést kell fizetned és ha több kell akkor ingyen van elvileg(?) :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.168 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook