Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "végleges" Szőrtelenítés.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47423

Nikol beküldte:
dorys beküldte:
Erről a helyes kis készülékről kinek, mi a véleménye, tapasztalata?
(DEESS IPL otthoni tartós szőrtelenítő gép)
Erről annyit hogy te még hiszel a mesékbe? gondolod egy erős hatásos IPL-t kiadnak egy hétköznapi embernek pusztán a dobozba adott tájékoztató ismeretével? szval erről ennyit, akinek sok zséje van az megérdemli annyi.
Az ipl jó de csak szinte hófehér bőrre, ha nem az akkor az az erősség nem jó és fáj is! viszont folyamatosra kell tetetni nem szakaszos belövésre, az ipl-t nem ismerem.

Azt nem említettem, hogy konkrétan szándékomban is állna a házi IPL megvásárlása. Biztosabb, ha szakemberre bízom a kezelést.
Amennyiben a lézert még nem próbáltad ki, akkor hogyan tudod összehasonlítani a villanófény hatásosságával?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47515

Ajánlom mindenki szíves figyelmébe Tükrös Orsolya kozmetikus hölgyet, aki alkalmanként egy tízesért profi és alapos IPL kezelést végez.
Telefonszáma: 06-30-431-73-72
Info: szortelenites-vegleges.hu
(Ha többen jelentkeznek, akkor hamarabb ad időpontot.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 1 hónapja #48051

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!

Én is jártam ipl re, 3 alkalom után szinte 80 százaléka kihullott arcszőrzetemnek, de halottnak a csók volt, mivelhogy még nem hormonozok és a kasztrációm sem volt meg.(Amit mostanság tervezgetek).
Magyarul azt szeretném ezzel üzenni olyan ts társaimnak, akik úgy vannak az ipl-el, mint ahogy én voltam, hogy "kipróbálják, kipróbálnák",hogy
amíg a tesztoszteron nincs kellőképpen elnyomva, vagy kiürítve a szervezetből, addig az ipl szinte teljesen felesleges pénzkidobás.
Tehát vagy hormonok (és ebből a szempontból az androcur a lényeges) , vagy pedig kaszt és utána ipl...

Remélem tudtam segíteni, és aki hasonló helyzetben van , mint én, az nem "dobja ki" a pénzét szinte feleslegesen, mert ami elhullik, pár hét múlva vissza is nő a férfihormonok miatt.

Ui:

Én múlt héten leepiláltam az egész arcszőrzetemet, beleértve itt az egész arc és bajusz, nyak és áll környéket is.
Nem kívánom senkinek sem ezt az érzést, rettenetes fájdalom,körülbelül mint a középkorban az inkvizítorok által használatos kínzások egyike lenne :-)
..De megérte, mert még most is babapopsi érzést kelt a bőröm tapintása :-) és nuku szőr.

Ha valaki már epilált és epilál most is, az ossza meg velem az észrevételeit és élményeit, nagyon kíváncsi vagyok, mennyire lehet ezt hosszabb távon alkalmazni, eredményesen.

Puszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 11 hónapja #48447

Bárki bármit mondjon, rávettem magam és Lidokain kenőcs védelme alatt szemöldökcsipesszel egyenként tépem ki a szőrt az arcomról.
Nagyszerű élmény megszabadulni tőle! :)

Szép sima, enyhén piros lett utána a bőr. Végre tetszik.
Hosszú távon célom az IPL árának megspórolása (alkalmanként egy tízes), valamint a csúf szürke szőrfoltok eltüntetése.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 11 hónapja #48463

  • Wini
  • Wini profilkép
amíg a tesztoszteron nincs kellőképpen elnyomva, vagy kiürítve a szervezetből, addig az ipl szinte teljesen felesleges pénzkidobás.

Az IPL-t nem csak transszexuálisoknak, és hormonzavarosoknak találták ki, hanem mindenkinek! Rengeteg férfi jár IPL-re meg lézeres szőrtelenítésre, és nem hiszem, hogy hazaküldik őket, hogy majd ha megettek 20 doboz androcurt és kiheréltették magukat, akkor menjenek vissza mert addig hatástalan minden!
Az IPL tartós szőrtelenítés, és nem végleges! Egyébként HRT, kaszt valóban segít, de túlzás hogy ezek nélkül semmit nem ér! Én is voltam HRT, SRS előtt, és érdekes módon nekem működött akkor is.
Én múlt héten leepiláltam az egész arcszőrzetemet, beleértve itt az egész arc és bajusz, nyak és áll környéket is.
Nem kívánom senkinek sem ezt az érzést, rettenetes fájdalom,körülbelül mint a középkorban az inkvizítorok által használatos kínzások egyike lenne

Csak az első pár alkalommal fáj annyira, aztán már nem igazán, mert gyengül a szőr a tépkedéstől. Ha epilálod az arcod, mindig feszítsd meg azt a területet ahol épp tépkedsz.
De megérte, mert még most is babapopsi érzést kelt a bőröm tapintása és nuku szőr.

A babapopsi a fejeden kb egy hétig lesz ilyen csodás, aztán majd viszketni fog, ragyás lesz, látványosan csúnya, ha nem kezeled rendesen szőrbenövés is előfordul, aztán pattanás, kráterek meg lyukak! Amire rákensz kb 5 és fél kiló alapozót, amitől sokkal csúnyább lesz...
Bárki bármit mondjon, rávettem magam és Lidokain kenőcs védelme alatt szemöldökcsipesszel egyenként tépem ki a szőrt az arcomról.

Ha már érzésteleníteni akarsz mindenképp, Lidocain helyett az Emlát használd! Sokkal jobb! Ha elérzéstelenedett mindenképp alaposan töröld le az érzéstelenítő krémet!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 11 hónapja #48523

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ha őszinte akarok lenni az epilátor sem jó. Miért is? Egyszerü mivel akkor szedjük vele mikor már épp hogy belekap a szőr szálba,vele együtt szépen a bőrt is felszántja. Legalábbis én ezt vettem észre magamon. Nem ajánlom az epilátort senkinek csak 2 mód van szemöldök csipesz vagy gyantázás. Én szemöldök csipesszel szedem lassan egy éve de jobban megéri mint az epilátor. Feleslegesen nem birizgálja a bőrt. Hiába feszítettem epilálásnál a bőröm a fájdalomtól meglazult a lényeg hogy nem jó nem vállt be. A legjobb a szemöldök csipesz persze hosszabb ideig tart de jobb az eredmény. Lassan 1 éve szedem vele meg se érzem már amikor ki húzom. Az epilátor pedig jó a hónomaljára meg a lábamra bár a lábamon már nincs is nagyon szőr. Oda bőven elég egy borotva. Az IPL-t is ki hagyom lézeres szőrtelenítésre megyek jobban megéri. Nem kínlódok én az IPL-el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 11 hónapja #48540

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Valóban, igazatok van az epilálással és az ipl el kapcsolatban is, viszont nekem azok a tapasztalataim, amit leírtam!
Nem mindenkinél működik egyformán.
Alézer valóban jobban "megéri" mert az ipl el ellentétben, nem két hónapig ad szőrtelenséget,hanem ennek a többszöröséig.

Én egyenlőre nem tudom csipeszelni, mert még rengeteg sajnos :-(
Gondolom, akik hormonoznak már, azoknak biztosan kevesebb és gyengébb is, igaz?

Pusz mindenkinek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 10 hónapja #48715

  • AnnaDream
  • AnnaDream profilkép
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Most kezdenék bele az IPL-be (teljes arc+nyak), már lassan 5. hete szedem a teszto blokkolót és az Estrofem-et. Az IPL operátorral ma beszéltem és a fényérzékenységet okozó szerek között ott volt az Estrofem is, viszont a teszto blokkoló nem (Spiro).
Tudtok esetleg erről valamit, hogy a Spiro is okoz fényérzékenységet vagy sem? Most emiatt nagyon nem szívesen de leállok az Estrofem-mel, de vajon a teszto blokkolóval is le kellene? Összességében mi a véleményetek az IPL-ről? Sajnos lézerre nem mehetek. Elektrolízis kezelést meg nem találtam. Van ötletetek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 10 hónapja #48718

AnnaDream beküldte:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Most kezdenék bele az IPL-be (teljes arc+nyak), már lassan 5. hete szedem a teszto blokkolót és az Estrofem-et. Az IPL operátorral ma beszéltem és a fényérzékenységet okozó szerek között ott volt az Estrofem is, viszont a teszto blokkoló nem (Spiro).
Tudtok esetleg erről valamit, hogy a Spiro is okoz fényérzékenységet vagy sem? Most emiatt nagyon nem szívesen de leállok az Estrofem-mel, de vajon a teszto blokkolóval is le kellene? Összességében mi a véleményetek az IPL-ről? Sajnos lézerre nem mehetek. Elektrolízis kezelést meg nem találtam. Van ötletetek :)

Válaszoltam privátban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 9 hónapja #49023

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Remélem most sokatoknak tudok segíteni, bár az én problémám se oldódott meg de leírom a bizarr történetem, hátha tanul belőle valaki. Én extrémen feminin vagyok, de tényleg, még fiúként is lánynak néztek, még a kosaras melleim is vannak így a hormon kezelés előtt...Viszont nagyon erős és az egész testemen szinte fekete szőrök vannak. Tavaly május óta élek teljesen lányként, szeptemberben mentem el az első IPL kezelésemre, ahol sikerült egy szép 5x8 cm égési sérülést és mellé egy kis fertőzést is szereznem, szóval jó pár hónapig még el nem tűnt a heg nem tudtam arckezelésre járni. Viszont decemberben vettem egy Remington IPL pro gépet, hát mondanom se kell hogy arcon egyáltalán semmit, testen pedig csak foltokban hullott ki a szőr ami azóta vissza is nőt, senki ne vegyen ilyen otthoni készülékeket! Azzal a 8 kj-al nem fognak a szőröcskék tartósan kihulladozni, még női pihe szőrön is csak pár hónapig tartós az eredménye. A szalonokban minimum 25 kj-al szőrtelenítenek, és hiába többször mész át a 8kj-al egy területen nem fog az energia megsokszorozódni! Nem beszélve arról hogy a lámpa bele 6 ezer, ami csak 1500 villanásra elég és írtó pici a feje, akkor egy kuponos szalonnal jobban jártok pénzügyileg is! - Májusban elkezdhettem az IPL kezelést újra, az elsőt kevés energiával csinálták ne hogy megégjek (bár mikor megégtem a kezelő hibájaa volt hiszen én kb fél centis szőrrel mentem oda, és 2x átment pont azon a területen ahol megégtem :D) a második kezelésem szerdán volt, nem tudom hogy kifognak hullani a szőrök vagy sem, az első alkalommal csak a bajuszkánál hulott ki egy részen. Elvileg arcon a lézer sokkal hatékonyabb hisz az ipl gép egy nagy felületen ad le x energiát a lézerfény pedig egy pici ponton, ezért is tart egy kezelés órákig lézerrel még ipl-el pár perc. Viszont sajnos a lézernek az ára alkalmanként 25 ezertől 60 ezerig terjed. amiből kell legalább 6 maximum 12 alkalom! Tehát rengeteg pénz, az ipl-t pedig ha kuponos oldalról rendeled meg 20 ezerből meg van a 12 arckezelésed! Még majd beszámolok hogy mi lett az eredmény! Nagyon rossz hogy a g*ci borosta elrontja az arcom, és ezért kell egy kiló camouflage korrektort használnom plusz alapozó és púder napi szinten, hogy sima legyen a bőröm :( Lassan a hormon terápiát is elkezdem hátha segíteni fog hogy eltűnjenek a szőrök. Annyira irigylem az olyan transzokat akiken alig van szőrzet, a volt legjobb barátnőm is ilyen volt, neki a hormontól az a kevés is elmúlt ami volt az arcán!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 9 hónapja #49030

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Szia !

Megértelek, nem ismeretlen számomra sem a helyzeted, hisz alapból nőies vagyok én is, az araszőrzetem mégis "elcsúfít" és lelkileg szinte beteggé tesz engem is.
A lézerről nem tudok nyilatkozni, mert még életemben nem volt annyi pénzem, hogy arra tudjak, tudnék járni, viszont az ipl el kapcsolatos meglátásaimról, észrevételeimről fentebb ugyanebben a rovatban olvashatsz pár dolgot.
Én egyetlen eg dolog miatt nem élek még nőként , ez nem más, mint az arcszőrzetem.
Teljesen kilátástalan nekem is a helyzetem ebből a szempontból (is), mert hiába vagyok nőies hangú, testalkatú és arcú, ha az arcszőröm nem akar eltűnni.

szóval tudom, nagyon nehéz ez.
Egyébként többen írtátok, hogy az ipl pesten olcsóbb lett sokkal az utóbbi időben, van egy barátnőm, aki alkalmankét 2500 ft ért teljes arc kezelésre jár.
Na, az is szarabb itt, mert itt teljes arc kezelést, nekem haveri alapon 8 ezerért csináltak tavaly, ami szerintem az idén már biztosan több lesz majd.

Ha néha van rá időm, ki szoktam csipeszelni , de az sajnos sokáig is tart, meg utána, ha elkezd nőni, képtelen a lépést tartani a visszacsipeszeléssel, nem is beszélve a szőrtüszőgyulladásokról...

Sokat agyalok nagyon én is, hogy hogy lehetne még , milyen módok vannak a szőrzet éltüntetésesre, vagy halványítására.

Az korrektor, alapozó és púder komponens iszonyatosan nehéz a bőr szempontjából, mert nagyon eltömít, ráadásul nagyon mesterkélt hatású és szerintem jó, ha 50-60 százalékos fedést el lehet vele érni.

Akinek van tippje, ossza meg velünk.
Én külföldi oldalakon olvastam olyat is, aki szőkítteti a szőrzetét, sőt, állítólag van olyan gyógyszer is, ami elhalványítja a szőrzetet, így azt könnyebb eltakarni, elfedni.

Azt ne kérdezzétek ez pontosan mi, én is csak egyik ismerősömtől hallottam, aki valahol olvasta, szintén nem magyar webes felületen.

szeretettel: Szabina.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 9 hónapja #49034

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Beszéltem már olyannal akinek nálam sokkal több és erősebb szőrzete volt, neki is lézerrel sikerült eltüntetni tartósan (véglegesen). Meg ugye csak akkor lehet tartós az eredmény ha megfelelően el van nyomva a tesztoszteron, mivel a teszto képes újra termelni a szőrtüszőket! Ha tudsz várni, még picit megnő akkor még gyantáztatni lehet kozmetikusnál, azért epilálni... Hát nem tudom de inkább nem mondok semmit, amiket olvasgattam itt :D - El lehet tüntetni a szőrzetet csak kell hozzá pénz és kitartás, nagyon sok ts-nek sikerült végelegesen eltüntetni, ne adja fel senki se!! :) - Egyébként nem tudom mennyire engedheted meg magadnak, de nekem eddig 100%-os fedést csak a MAC full coverage alapozóval sikerült elérnem, igaz ezt nem tudom hogy kapsz e pro kártya nélkül, nagyon sok mindent kipróbáltam a drogériás rimmel-től a dior-ig , de ez az egy ami tényleg nagyon jól fed és tartós, nekem 3 szín van és így árnyékolom az arcomat is. Plusz erős fedésű púderrel fixálom, és így porcelán arcom lesz, pedig már nem tudok úgy borotválkozni hogy ne legyek szürkés :D Kitartást! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 9 hónapja #49036

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Fúú , a szőrtelenítést én is elkezdeném , bár hála 23 éves korom ellenére szinte semmi sincs , már lassan másfél hónapja nem borotválkoztam , néha kiszedegetem és így elég lassan jön ki .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 9 hónapja #49049

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Szia, rákerestem a neten, de nem találom ezt a púdet, amit te írsz.
MAC full coverage

Hol lehet ezt kapni és mennyi az ára?
És valóban olyan jóü az állaga? porpúder csak valamivel sűrűbb mint a többi és azért fed jól?

Köszi az infót előre is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 8 hónapja #49251

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Na drágáim, ugye írtam hogy volt egy otthoni ipl gépem, de nem volt valami hatásos, mert csak foltokban hullott kis és azok is visszanőttek pár hét után.. Most ugyan ezek a foltok újra szőrmentesek :O Tehát az elmélet miszerint a szőr ciklusok váltogatják egymást igazak.. Elvileg akkor annaka ciklusnak a szőrei kivannak ölve... Konkluzíció testen az ipl hatásos, tartósan (szalonban végezve persze, mert nincs az a pénz amiért lámpákat kéne venni az otthoni gépbe hogy elegendő energiát érj el vele :D) - Arcra úgy néz ki nem igazán hat nekem az ipl, illetve max ilyen 10%-os ritkulásom van tőle, augusztusban elmegyek újra most 100%-os erősséggel kérem ami 50 kj, ha ez az alkalom se ér majd semmit akkor az Aestheticában lézerre fogok menni, mert a másik normális helyen a Bársonyban 60 ezret kérnek egy férfi arcért alkalmanként (nem normálisak...) Egyébként még áprilisban voltam lézeres konzultáción de az ny-dag lézer még a kezem is megégette, olyan lézerre senki se menjen mert az csak négereknek vagy sötétebb bőrűeknek lett kifejlesztve... Olyan helyet kell keresni ahol dióda vagy alexandrid lézer van. Az utóbbi a nagyon világos majdnem fehér bőrüeknek tökéletes, a dióda pedig a fitzpack 2-4 bőrtípusra tökéletes.

Szabina a kérdésedre válaszolva: Az aréna plázában, váci utcában illetve a westendben van MAC szaküzlet.. Az ára elég húzós legutóbb 8100 forint volt, de ezt a fajtát csak pro kártyával kapod meg, de mivel a nővérem fodrász gy ú is jogosult ilyen kártyára így tudtam hozzájutni én is! Viszont van egy csomó hasonló jó termék amit simán is megvehetsz, nagyon segítőkészek a lányok és nem lenézőek... Én nagyon ajánlom mindenkinek aki ts hogy menjen el a MAC-be mert tényleg olyan termékeket fog kapni amilyenekre számít, és az eladók nagyon segítőkészek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 7 hónapja #49704

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Van itt valaki akit égetett már meg IPL vagy lézer? Mert én hülye képes voltam vissza menni ugyan oda ahol egyszer megégettek, és igaz most nem maradt hegem, de bőrfertőzésem lett, 2 hétig megint itthon voltam, és a kezelés ráadásul hatástalan is volt ... Mondjuk szerintem szar a gép amivel kezeltek, mivel jég akkuval hűtötték a bőröm, tehát nincs benne hűtés.. Most már tényleg csak az Aesthetica van hátra vagy ez az új silk-laser szalon... Nem tudom de elég kétségbe vagyok esve. Elektrolízistől félek, mert utána fehér pöttyös marad a bőröm. De így borostával nem akarok már élni :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 7 hónapja #49707

cinnamoncake beküldte:
Van itt valaki akit égetett már meg IPL vagy lézer? Mert én hülye képes voltam vissza menni ugyan oda ahol egyszer megégettek, és igaz most nem maradt hegem, de bőrfertőzésem lett, 2 hétig megint itthon voltam, és a kezelés ráadásul hatástalan is volt ... Mondjuk szerintem szar a gép amivel kezeltek, mivel jég akkuval hűtötték a bőröm, tehát nincs benne hűtés.. Most már tényleg csak az Aesthetica van hátra vagy ez az új silk-laser szalon... Nem tudom de elég kétségbe vagyok esve. Elektrolízistől félek, mert utána fehér pöttyös marad a bőröm. De így borostával nem akarok már élni :(

Nyugalom Cinna.
Két biztos tipp!
Bőrbarát és hatékony IPL kezelés kb. öt hetente egy tízesért:

Csutoros Orsolya
06-30-431-73-72

Moll Csilla
06-30-439-66-29
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: cinnamoncake

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 7 hónapja #49709

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Köszönöm, fel fogom keresni mindenképp.. Mondjuk kicsit parázok már az IPL-től :( :unsure: Főleg hogy több mint egy éve nem ért semmilyen napfény, elég világos most a bőröm és még így is megégtem. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 7 hónapja #49710

cinnamoncake beküldte:
Köszönöm, fel fogom keresni mindenképp.. Mondjuk kicsit parázok már az IPL-től :( :unsure: Főleg hogy több mint egy éve nem ért semmilyen napfény, elég világos most a bőröm és még így is megégtem. :(

Nem kell túlspiláznod, nem lesz semmi baj!
Mindketten jól értik a szakmájukat és transz barátak. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"végleges" Szőrtelenítés. 10 éve 6 hónapja #49866

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Nyah babák, kicsit utána jártam ennek az egésznek. És értem is miért égtem meg 2x, és miért volt hatástalan az összes IPL kezelésem. Nem frekventált a fény, a 400-1100 nm-ig történő fehér fény nagyon igénybe veszi a bőrt, ha nincs komoly hűtés az IPL gépbe, és nem használnak plusz zselét is, érzékeny férfi arcbőr esetén (ami ki van téve napi borotválkozásnak stb.) elég nagy kockázata van a megégésnek!!! Most várom hogy keressenek az Aesthetica-ból. Az IPL "operator" kozmetikus aki szalontulajdonos (ahol megégettek) fogja állni az arcom szőrtelenítését, így eltekintettem a kártérítéstől. Lényegében lehet jobban is járok... x'D - Aztán remélem jó tapasztalatom lesz a lézerrel, ha azzal sem, marad a lízis ami 40 forint per szál, de hát hány szál lehet az arcomon nagyon sok o.O ... De a gondolattól is hogy tű ér a bőrömhöz...
Viszont a tavalyi szeptemberi rémálmom óta 4 különféle bőrgyógyásznál jártam, mindegyik lehordta az IPL-t, pedig utána néztem sehol semmilyen magánklinikán ahol van lézer nem praktizálnak. Ergó bizti nem azért mondták hogy menjek oda... Remélem az orvosi gép, és a bőrgyógyász vagy nővérek (tehát van egészségügyi engedélyük) nem cseszik szét a bőröm.

A testem meg gyantázom, sok idő meg fáj is, de reménykedek hogy ha el lesz nyomva a tesztó egy idő után nem nő vissza olyan helyeken ahol hormon szint függő a szőrnövekedés.
Ajj úgy irigyelem az olyan ts-eket akiknek alapból sima bőrük van :( :( :( :( :( :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.269 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook