Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "végleges" Szőrtelenítés.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 9 hónapja #44894

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Megbeszéltük! :pinch:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45553

Lehet hogy kicsit furi lesz a kérdés, de a tartós hormonkezelés mellett a minél kisebb fájdalomérzet érdekében epilálás előtt érdemes vagy lehet-e lidokain kenőccsel alaposan bekenni a gyalulásra váró bőrfelületeket?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45555

  • Alexia
  • Alexia profilkép
dorys beküldte:
a minél kisebb fájdalomérzet érdekében epilálás előtt érdemes vagy lehet-e lidokain kenőccsel alaposan bekenni a gyalulásra váró bőrfelületeket?
Ezt leginkább azzal beszéld meg aki "gyalulni" fogja :) de szerintem ha fénnyel (IPL-lel vagy lézerrel) szőrteleníttetsz azt ki lehet azért bírni, ha nem is fájdalommentes. (Leginkább olyan mintha kitépkednék a szőröket, de csak egy pillanatig tart.) Legfeljebb ha nagyon nem bírod a fájdalmat, akkor egy órával előtte vegyél be egy fájdalomcsillapítót (paracetamol, ibuprofén vagy aszpirin tartalmú általában, sokfélét lehet kapni). Annyira nem fájhat hogy lidokainnal kelljen kenegetni, ha mégis, akkor valamit nem jól csinálnak és jobb ha érzed és idejében abbahagyják. Szóval a lidokain szerintem túlzás szőrtelenítéshez és jobb ha egy kicsit érzed mit csinálnak, hogy tudj szólni ha nagyon fáj, mert ez a gép kezelőjének segíthet hogy tudja túlment azon amin nem kellene. De mondom azzal beszéld meg akinél csináltatod elsősorban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45556

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Csak a pontosság kedvéért: az aszpirin egy márka (tudom, hogy nem így írják, de mindegy) a hatóanyaga az acetilszalicil-sav ha jól tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45568

Alexia beküldte:
dorys beküldte:
a minél kisebb fájdalomérzet érdekében epilálás előtt érdemes vagy lehet-e lidokain kenőccsel alaposan bekenni a gyalulásra váró bőrfelületeket?
Ezt leginkább azzal beszéld meg aki "gyalulni" fogja :) de szerintem ha fénnyel (IPL-lel vagy lézerrel) szőrteleníttetsz azt ki lehet azért bírni, ha nem is fájdalommentes. (Leginkább olyan mintha kitépkednék a szőröket, de csak egy pillanatig tart.) Legfeljebb ha nagyon nem bírod a fájdalmat, akkor egy órával előtte vegyél be egy fájdalomcsillapítót (paracetamol, ibuprofén vagy aszpirin tartalmú általában, sokfélét lehet kapni). Annyira nem fájhat hogy lidokainnal kelljen kenegetni, ha mégis, akkor valamit nem jól csinálnak és jobb ha érzed és idejében abbahagyják. Szóval a lidokain szerintem túlzás szőrtelenítéshez és jobb ha egy kicsit érzed mit csinálnak, hogy tudj szólni ha nagyon fáj, mert ez a gép kezelőjének segíthet hogy tudja túlment azon amin nem kellene. De mondom azzal beszéld meg akinél csináltatod elsősorban.

Nagyon fájt, amikor villant. Ha hosszú a, akkor azért, ha pedig rövid, akkor meg az irritált bőrön széttördelt szőrszálak miatt. Prém nem maradhat rajtam, ezért mindenképpen szükséges valamilyen fájdalomcsökkentő módszer az adott bőrfelületre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45572

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
dorys beküldte:
Nagyon fájt, amikor villant. Ha hosszú, akkor azért, ha pedig rövid, akkor meg az irritált bőrön széttördelt szőrszálak miatt.
Ezt fejtsd már ki légy szíves bővebben (főleg az utolsó tagmondatot)!! :)
Köszi előre is!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45589

Lara_Croft beküldte:
dorys beküldte:
Nagyon fájt, amikor villant. Ha hosszú, akkor azért, ha pedig rövid, akkor meg az irritált bőrön széttördelt szőrszálak miatt.
Ezt fejtsd már ki légy szíves bővebben (főleg az utolsó tagmondatot)!! :)
Köszi előre is!! :)

A lézer amikor villan, megpróbál belekapaszkodni az adott felületen talált szőrszálakba, hogy azokat kiégesse. Ha alaposan nyesem le előtte, nagyon rövidek lesznek, nem talál a fény fogást. Amennyiben a villanyborotva kopott pengéjével darálom a kezelés előtt, az csak széttöri a szőrszálakat és a bőrt sem kíméli, tehát ugyanaz a helyzet, mint a hosszúra megnőtt szőrzet esetében.
Ezért gondolkoztam a sok szőrszál elleni küzdelemben a lidokain kenőcs bevetésén. Terveim szerint azt rákenném a dús dzsungelre, aztán a kiégetés vagy kitépés során hulljon csak, aminek hullania kell.
Előbb-utóbb majd csak elérek odáig, hogy csak a hajam és a szemöldököm marad szőrös felület a testemen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lara_Croft

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45594

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Bocsi, félreértelmeztem a dolgot, de azért köszi szépen a választ!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45625

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Ismeri valaki Leila titka nevű szőrnövekedés gátló krémet?
Nagyon jókat írnak róla, kérdés mi igaz?
Ha rágoogleiztok megtaláljátok :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45810

  • Mel
  • Mel profilkép
Várhatóan október közepétől Budapesten is elérhető lesz a vásárhelyi Silk laser Alexandrit lézeres szőrtelenítő kezelése, a megszokottnál kedvezőbb árakkal. És ami még nagyon fontos lehet, hogy a transzszexualitás miatt sem kell aggódni, hiszen Zsófi és én is oda járunk már jó ideje. Keressétek bizalommal Fekete Tímeát, nagyon kedves, segítőkész és türelmes. www.silk-laser.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 7 hónapja #45812

  • via
  • via profilkép
Anna89 beküldte:
Ismeri valaki Leila titka nevű szőrnövekedés gátló krémet?
Nagyon jókat írnak róla, kérdés mi igaz?
Ha rágoogleiztok megtaláljátok :S

azért írnak róla jókat, mert a jókat írókat a cég megjutalmazza egy ingyen doboz krémmel... nem pedig azért mert tényleg jó.
Leila titka - Nyereményjáték
"Ossza meg pozitív tapasztalatát a weboldal látogatóival!
A közzétett tapasztalat után 20 pontot kap. S ha fényképeket is csatol arról, hogy milyen volt előtte, milyen lett utána, egy doboz Leila titkát kap ajándékba. "
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 6 hónapja #46155

Köszi, Mel! Most akartam magam is írni pár jó szót Timiről.

Egyrészt az elfogadás nála nemkérdés, mert a kezdetektől teljes empátiával állt hozzám, később Melhez is.
Másrészt a hozzáértése sem kérdés. A legjellemzőbb példákat hozva: már régóta nem kell alapozót használnom. A másik meg az, hogy az SRS sebész, akihez mentem, a műtéti terület teljes tartós szőrtelenítését kérte a műtétig és a konzultáción teljesen elégedett volt az eredménnyel.

Ha megértő és hozzáértő lézeres szőrtelenítő szakembert kerestek, akkor Fekete Timi a ti emberetek. Immár Budapesten is.
http://silk-laser.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mel

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 5 hónapja #46902

  • lazarus
  • lazarus profilkép
Szia! Nekem kellene a telefonszám, illetve a tapasztalataidra is kíváncsi vagyok, tudnánk esetleg Győrben találkozni? Mosonmagyaróvári vagyok. Puszik!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 5 hónapja #46920

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!
Elkezdtem járni Szombathelyen ipl re, az első alkalom után már van pár folt, ahol kihullottak a szőrszálaim.
Azoktól szeretnék érdeklődni, akik ugyanígy ipl re jártak, járnak, hogy mik a tapasztalataik, mennyi idő, mennyi kezelés, mennyi villantás után milyen eredményeket lehet elérni.
Lézerre sajnos egyenlőre nincsen pénzem..
Köszönöm előre is a tapasztalatokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 5 hónapja #46922

  • annacska89
  • annacska89 profilkép
Az IPL eredménye nagyon változó, nekem nagyon kevés volt alapból, már talán négyszer voltam és sokkal jobb :S
Attól függ mennyi és milyen erős volt előtt, ha gyenge akkor ki is világosodhat tőle, de úgy tudom az androtól is kiszőkülhet amit viszont nem lehet IPL-ezni.
Minél kevesebb tesztoszteronod van annál hatásosabb lesz, de ez is teljesen egyénfüggő mint esetünkben sok más.
Szépen kell járni, szerintem minden egyes kezeléssel szemmel láthatóan ritkul.
Ahhoz, hogy teljesen eltűnjön elég sok kezelés kell sajnos...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47383

Erről a helyes kis készülékről kinek, mi a véleménye, tapasztalata?
(DEESS IPL otthoni tartós szőrtelenítő gép):
www.egeszsegbolt.hu/383-egyeb-muszaki-te...tos-szortelenito-gep

Ezen kívül pedig nemváltásban sikeres és az új életmódban eredményes új esztendőt kívánok minden kedves Transzneműnek! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47414

Január harmadikán előzetes regisztrációt ingyenes próbakezelésen vettem részt az Aesthetica-ban a Váci út és Dráva utca sarkán lévő irodaházban. Kedvesek a és hozzáértőek a személyzet tagjai, a lézergép is csúcstechnológiás, kényelmes a környezet. Elégedettség rendben, csak éppen ennek borsos ára is van: Négy évig tartó kezelés cirka nyolc alkalommal, a még kb. két hétig tartó karácsonyi harminc százalékos kedvezménnyel együtt a legkedvezőbb konstrukcióval együtt is 265 ezerre jönne ki egyszeri befizetés esetén. :ohmy: Alkalmanként körülbelül harmincezer forint lenne a kezelések ára. Ez azonban valóban rendes lézer. Mélyen hatol a bőrbe és kimondottan a szűrtüszőket célozza meg. Fájdalmat az olcsóbb IPL gépekhez képest alig éreztem. Nagyon hatékony, csak éppen igen drága.
(Műtét után persze azért meggondolandó, hiszen már könnyebb kiirtani egy kedvezőbb árú, de fájdalmasabb IPL kezelés sorozattal is. :) Ugyan sokan még tesztoszteronnal a testükben vágnak bele, addig törekszem ebben is a biztosra menni.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47415

dorys beküldte:
Január harmadikán előzetes regisztrációt ingyenes próbakezelésen vettem részt az Aesthetica-ban a Váci út és Dráva utca sarkán lévő irodaházban. Kedvesek a és hozzáértőek a személyzet tagjai, a lézergép is csúcstechnológiás, kényelmes a környezet. Elégedettség rendben, csak éppen ennek borsos ára is van: Négy évig tartó kezelés cirka nyolc alkalommal, a még kb. két hétig tartó karácsonyi harminc százalékos kedvezménnyel együtt a legkedvezőbb konstrukcióval együtt is 265 ezerre jönne ki egyszeri befizetés esetén. :ohmy: Alkalmanként körülbelül harmincezer forint lenne a kezelések ára. Ez azonban valóban rendes lézer. Mélyen hatol a bőrbe és kimondottan a szűrtüszőket célozza meg. Fájdalmat az olcsóbb IPL gépekhez képest alig éreztem. Nagyon hatékony, csak éppen igen drága.
(Műtét után persze azért meggondolandó, hiszen már könnyebb kiirtani egy kedvezőbb árú, de fájdalmasabb IPL kezelés sorozattal is. :) Ugyan sokan még tesztoszteronnal a testükben vágnak bele, addig törekszem ebben is a biztosra menni.)

Helyesbítek: előzetes regisztrációt követően kiváncsiságból
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47419

dorys beküldte:
Erről a helyes kis készülékről kinek, mi a véleménye, tapasztalata?
(DEESS IPL otthoni tartós szőrtelenítő gép)
Erről annyit hogy te még hiszel a mesékbe? gondolod egy erős hatásos IPL-t kiadnak egy hétköznapi embernek pusztán a dobozba adott tájékoztató ismeretével? szval erről ennyit, akinek sok zséje van az megérdemli annyi.
Az ipl jó de csak szinte hófehér bőrre, ha nem az akkor az az erősség nem jó és fáj is! viszont folyamatosra kell tetetni nem szakaszos belövésre, az ipl-t nem ismerem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "végleges" Szőrtelenítés. 11 éve 3 hónapja #47420

Francba már megint bakiztam! a lézert nem ismerem!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.297 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook