Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Transztalálkozó!

Transztalálkozó! 11 éve 9 hónapja #43857

  • Rainbow mama
  • Rainbow mama profilkép
sziasztok!
várunk mindenkit sok szeretettel!

A találkozó június 2-án 14:00-kor kezdődik, gyülekezés 13:30-tól.

Gyertek és szóljatok a barátaitoknak is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Transztalálkozó! 11 éve 9 hónapja #43858

  • Rainbow mama
  • Rainbow mama profilkép
Az esemény zártkörű, jelentkezéshez kötött!
Részvételi szándék jelzése: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Szeretettel várunk minden transzszexuálist, transzneműt, hozzátartozót és érdeklődőt!

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Transztalálkozó! 11 éve 9 hónapja #43866

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
nem mintha tudnék menni, de sztem nagy vonalakban egy helyszínt még oda kellene biggyeszteni. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Transztalálkozó! 11 éve 9 hónapja #43867

Berzerker írta::
nem mintha tudnék menni, de sztem nagy vonalakban egy helyszínt még oda kellene biggyeszteni. ;)
Nem véletlenül nincs soha oda "biggyesztve" a helyszín.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Transztalálkozó! 11 éve 9 hónapja #43870

  • Rainbow mama
  • Rainbow mama profilkép
Szia!
aki szeretne jönni ott az email ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Transztalálkozó! 11 éve 9 hónapja #43899

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
oké, bocsánat a fölös kötekedésért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transztalálkozó! 11 éve 5 hónapja #46156

  • Mel
  • Mel profilkép
Szuper volt a találkozó, köszönet érte a szervezőknek és mindenkinek, aki eljött! Kicsit tartottam tőle, mert amikor legutóbb voltam (kb.1 éve) eléggé pesszimista volt a légkör, most viszont mindenki pozitív élményekről számolt be. Így már tényleg arról szólt ez az esemény, amiért létrejött: ismerkedés, információszerzés, elfogadás, egymás segítése, stb. Aki most nem tudott eljönni, de szeretne feltöltődni egy támogató közegben, az készítse magát a következő találkozóra!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transztalálkozó! 11 éve 5 hónapja #46164

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Tényleg nagyon klassz volt :-) jó volt hallani a többiek sikerét. Nekem ez volt a ts talim és amikor csak tudok el fogok menni! Sokat segített, hogy ennyi sorstárssal találkozhattam és ilyen csodás szövetségesekkel ;-)
Több olyan emberrel is találkoztam akikkel még feltétlenül szeretnék kettesben is beszélgetni.
Ezer köszönet az összes szervezőnek és annak a közösségnek is akik a helyszint biztosították számunkra. <3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transztalálkozó! 11 éve 5 hónapja #46169

Mel beküldte:
Szuper volt a találkozó, köszönet érte a szervezőknek és mindenkinek, aki eljött! Kicsit tartottam tőle, mert amikor legutóbb voltam (kb.1 éve) eléggé pesszimista volt a légkör, most viszont mindenki pozitív élményekről számolt be. Így már tényleg arról szólt ez az esemény, amiért létrejött: ismerkedés, információszerzés, elfogadás, egymás segítése, stb. Aki most nem tudott eljönni, de szeretne feltöltődni egy támogató közegben, az készítse magát a következő találkozóra!

Örülök, hogy Hozzád hasonlóan Mindannyian kellemesen és vidáman éreztétek magatokat. Magánéleti okokból kifolyólag nem tudtam most jelen lenni. A következőre majd talán sikerül elég erőt és bátorságot merítenem és részt vennem majd rajta.
(Sokáig szégyelltem a külsőmet, ezért idén kb. februárig az összes TS találkozót kihagytam, amit utólag már hiába bánok, azonban e téren mára megváltozott a hozzáállásom.)
Nem létezik, hogy ez a régóta tartó pozitív kezdeményezés csupán holmi információbörze vagy csak sorstársak kölcsönösen egymást történő támogatása lenne. Annál szerintem azért több. Köttethetnek itt komolyabb barátságok és akár szerelmek is. Annyi az eddigiek alapján a konklúzióm hogy többet nem szabad várnia tőle az ember lányának, mint amennyit az egész nyújtani tud.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transztalálkozó! 11 éve 5 hónapja #46177

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Kedves Dorys!

Ne aggódj a külsőd miatt, biztosíthatlak, hogy senki nem fog megszólni. Mind ebben a cipőben járunk, gyere el bátran ;-)
Minél többen vagyunk annál jobb.
Èn igaziból csak egy baràtnőm kedvéért mentem el, de örülök, hogy elmentem!!
Nekem ez hatalmas lökés volt így az út elején ;-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transztalálkozó! 11 éve 5 hónapja #46528

szijasztok B)

amióta fent vagyok a pinken mindig látom hogy szerveznek találkozókat...gondoltam már arra hogy elmegyek, sőt nagyon szívesen mennék is, csak eddig mindig olyan napokra volt kiírva amikor már volt akkorra programom :huh:
viszont a következőre már feltétlenül elszeretnék menni, mert kiváncsi vagyok hogy zajlik egy ilyen? sokan szoktak menni? valamijért nem birom a tömeget, vagy ez inkább olyan családias hangulat fílling?

üdv: Rajmonó
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.213 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook