Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43221

  • Trini
  • Trini profilkép
Nagyon jól nézel ki tényleg :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 11 hónapja #43232

  • shadow
  • shadow profilkép
Hejj Saga, nagyon jól nézel ki! Szerintem előnyödre változtál! Gratula!! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43444

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
na, az adatlapomra tettem egy ki egy-egy előtte-utána képet, hogy egy jó év alatt mit tudunk változni. (ha idővel nem lesz látható, akkor kérésre később még szívesen azzá teszem). igen, hormonoztam is pár hónapot, de 11 hónap alatt minden szinte alapra fejlődött vissza (maradt némi mutáló hang meg 2 szál szakáll, erőnlét 0-ra ment vissza), úgyhogy kinézetre merek úgy beszélni, hogy hormon nélkül. tavaly nyár óta sportolok aktívan, rendszeresen. remélem, sikerült kicsit motiválni a népeket. én is emlékszem, hogy mennyire lelkesített, mikor mások képeit nézegettem. :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43445

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
lengeségemért elnézést kérek, de azt hiszem, így látszik igazán a különbség.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43446

  • Wini
  • Wini profilkép
Berzerker

Megnéztem, a képed, és mivel én vagyok a főgonosz, elmélétileg kötekednem kellene meg ilyesmi. Viszont ezesetben őszinte leszek! Nagyon helyes vagy!
Az bifór képed számomra annyira nem megnyerő. Viszont az after... Le a kalappal! :)Szerelmes lettem! xD :))))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43453

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Én sajna még nem tudok ilyen képekkel szolgálni, de ösztönző, és remélem én is nemsokára tarthatok itt. :D A gyúrást én is tervezem, mondjuk amúgy se vagyok egy vékonyka... :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43454

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Berzerker nagyon jól néz ki! Nagyon nagyon ösztönöz, köszi hogy feltetted! :) Én is kb ilyen testalkat vagyok mint te az előtte képen! Karban talán kicsit erősebb, de oda már régóta edzek! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43458

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
köszi, köszi a dicséreteket, nagyon jól esik, alig hiszem el, hogy eddig eljutottam. :cheer:
sajnos elég sokan vagyunk ilyen pocsék körte alakúak. meg akartam mutatni, hogy a probléma leküzdhető.
nagyon jól érzem magam az új bőrömben, és senkinek nem vagyok gyanús. rendszeresen hívnak mate-nek (szabad fordításban bajtárs), de voltam már szőr, meg mister is. és mindig férfiként utalnak rám. imádom. B)
am isten áldja a magyar nyelvet, hogy nálunk megkülönböztetve he meg she.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43459

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Hú én nem körte vagyok, hanem inkább egyenes alak, szóval banán. :D De már nem is igazán bánom, hogy vagyok nőies. De hú, tényleg nagyon inspiráló vagy, Berzerker! És azt elhiszem, milyen jól esik, hogy férfiként kezelnek! :D Nekem még álom...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43463

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
hát akkor:
HAJJJráá, Hanzo, HAJJRÁáá!!! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #43612

  • Saga
  • Saga profilkép
Fú, Berzerker, nagyon jól néze ki :D
Nekem szerencsére nem durva az alakom, csak a seggem nőies de nem különösebben érdekel. Ma voltam endokrinológián, elvittem az összes szakvéleményemet (Pécs, Debrecen, Fehérvár, Pest- kb 2 évre visszamenőleg), az egyik orvos kifejezetten beleírta hogy nem ajánlja a műtétet vagy a hormont. A doki elmosolyodott, félretette, majd megírta a receptet :'D Úgyhogy már két tablettán túl vagyok.

A mostani állapotom a következő: (szar szögből van fotózva, bocsi)
a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/...858_2039411211_n.jpg

Szerintem ahhoz képest hogy nem szedtem eddig hormont jól nézek ki.

JA! És a névváltoztatással kapcsolatban is a most a héten vagy jövő héten jön meg a válasz, úgyhogy teljes extázisban vagyok :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #43616

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Saga csak így tovább!;)
A hormonoktól biztosan fogsz még változni, tehát ami jó most, az is csak jobb lehet!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #43634

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
csatlakozom Afterlifexhez :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #43912

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Bátorkodtam közzétenni én is egy képet magamról...:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #43917

  • filemon
  • filemon profilkép
Hanzo írta::
Bátorkodtam közzétenni én is egy képet magamról...:blush:
És milyen jót. :talk: Gratulálok a bátorságodhoz! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #43918

  • Trini
  • Trini profilkép
Szia én elsőre biztos azt mondanám hogy fiú vagy legalább is e fénykép alapján :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #43922

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Filemon, Trini, köszönöm. :blush:
Amíg nem jöttem rá, hogy mi nem stimmel magammal, addig teljesen a padlón voltam a fiússágom miatt (és elkezdtem magamra erőltetni, főleg társadalmi nyomásra a női ruhákat, kiszedtem a szemöldököm, stb...), de mióta tudom, hogy én bizony fiú vagyok, teljesen örülök magamnak. :D Az egyetlen "hibám" a hatalmas melleim, de az meg orvosolható... :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #43923

  • Trini
  • Trini profilkép
Nics mit :P én sajnos nem vagyok "voltam" lányos arc-ra inkább csak fiatalos remélem a fiatalos lassan már lányos lesz :P Hát igen a társadalmi dolgok én is volt hogy kicsit szakállas voltam uhhh :S azt soha többet..... Meg mindig baszogattak hogy ha már kicsit is hosszú hajam volt fiúnak ez a majd nem tarkópasz mért jön be nem értem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #43924

  • Trini
  • Trini profilkép
Irigyelek titeket "testre lányokat" fiúkat mert szerintem ha egy nő elkezd férfi ruhát hordani vagy nem olyan lányos nem basztatja a többség de mint .. "férfi" elkezdenék női ruhát hordani vagy le buziznak köcsögöznek vagy meg vernek stb. Ha férfinak hosszú a haja akkor vagy rockernek mondják vagy folyamat basztatnak érte hogy mire jó az ..ez sajnos tapasztaltam is ... :'( lányos formát elérni meg uhh.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #43925

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Trini írta::
Irigyelek titeket "testre lányokat" fiúkat mert szerintem ha egy nő elkezd férfi ruhát hordani vagy nem olyan lányos nem basztatja a többség de mint .. "férfi" elkezdenék női ruhát hordani vagy le buziznak köcsögöznek vagy meg vernek stb. Ha férfinak hosszú a haja akkor vagy rockernek mondják vagy folyamat basztatnak érte hogy mire jó az ..ez sajnos tapasztaltam is ... :'( lányos formát elérni meg uhh.

Nekem sok rocker ismerősöm van, akiknek hosszú a hajuk. Igen, basztatják őket, főleg a nemrockerek, de nem érdekli őket. :D Tudom, te más miatt szeretnél hosszú hajat.
A helyzeteddel egyetértek, mármint azzal, hogy a női testben lévő pasiknak jóval könnyebb, mint egy férfi testben élő nőnek, hiszen a "nőknek", vagyis testre nőknek, többminden el van nézve a társadalom szempontjából. És amikor elkezdek nyavalyogni magamban, hogy mekkora hulladék vagyok, akkor arra gondolok, hogy de milyen szerencsés vagyok, mert van párom, aki támogat, vannak barátaim, akik nem ítéltek el azután sem, hogy megtudták, mi a helyzet, és hogy végülis ez jutott nekem, hogy női testet kaptam. Hiába nyávogok a DD-s melleim miatt, amiket kínszenvedés lekötni, még mindig jobb helyzetben vagyok, mint a TS lányok. Na, azt nem csodálom, ha szegények elvesznek lelkileg... és csodálom, amilyen erősek. Sajnos a testtel is ez van, egy TS fiúnak könnyebb átalakulni, pláne ha már tesztózik is, mint egy szegény TS lánynak. De semmi sem lehetetlen ettől függetlenül! Van TS lány ismerősöm, meg nem mondtam volna, hogy valaha fiú teste volt. Szóval hajrá. :) És itt a fórumon szerintem mindenki mellettetek áll, és segít nektek, ahol tud! Persze, mindenkinek, aki ezt megérdemli, és kéri... :) Szeretem ezt a kis közösséget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.260 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook