Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: FTM az ágyban

Vá: FTM az ágyban 14 éve 9 hónapja #8205

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Ez női test? :ermm:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 9 hónapja #8214

  • Szancsi
  • Szancsi profilkép
Ezzel nem igazán tudok egyet érteni. Ha nekik pont ez a legnagyobb problémájuk, hogy női testük van, akkor sohasem fogják elfogadni. És mi sem várhatjuk el, hogy fogadják el ha már ismerjük őket, és velük élünk mint FTM-ek. Ez nem önzőség!
Minden szex, lelki felkészülés vagy operáció, vagy ha esetleg nem úgy megy a teszto mint ahogy ő azt szeretné, én ott állok mellette. Ő ILYEN! Így választottam, így fogadtam el, így vagyok mellette!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 9 hónapja #8256

  • Barno
  • Barno profilkép
Sziasztok!
Madonna szerint a legszexisebb testrészünk az agyunk! Életem szerelmével élek másfél éve, és csak pár hónapja jöttem rá, hogy ez igaz! Ha nagyon, de nagyon erősen azt képzelem, hogy az ott egy kuki nekem, akkor jó! Sokáig egyáltalán nem engedtem meg neki, hogy "ott" hozzámérjen! Számomra ez kész csoda, mert azt hittem, hogy nekem a szex soha nem jelenthet többet tornagyakorlatnál! Utálom ezt a testet, mint a szart, de többre képes, mint hittem! Srácok, ne adjátok fel! :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 9 hónapja #8257

  • Barno
  • Barno profilkép
Szia!
Ez nem ész kérdése sajnos! Nekem azért nem olyan nehéz levetkőzni, mert úgy vagyok vele, hogy ez a test nem is én vagyok, ez csak valami tévedés!!! Én még röhögni is tudok magamon (ezen a kinézeten csak azt lehet!:-)), de nem mindenki van így ezzel. Nemrég Velencén voltam 8 fiúval, és baromi szarul éreztem magam fürdőruhában, megváltás volt visszavenni a rövidgatyát és a bő pólót! Hiába tudták, mi van alatta, nekem akkor is jobb volt ruhában, mert legalább egy kicsit hasonlítottam arra, aki kellene hogy legyek! Na, ez a lényeg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 8 hónapja #8374

  • omega
  • omega profilkép
Sziasztok!
Maximálisan egyetértek Misu-val...!!! Több mint 1 éve vagyunk mi is együtt FTM párommal,de a póló-gatya effektus nálunk is fennáll.Imádom a pasit,rohadt jó vele az ágyban...:) Szeretem szőröstül-bőröstül,úgy ahogy van!! Nagyon sokáig szinte sehova nem nyúlhattam..türelmet kért,és kapott.És én is..hmmm...:lol: Csak azt nem értem h MINEK A PÓLÓ ÉS GATYA??????
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 8 hónapja #8385

  • fruska
  • fruska profilkép
Nálam a gatyás dolog bejön, a póló már nem, mert olyan ftm srácok jönnek be akiknek már mellkasuk van, pasinak néznek ki, de a gatya még egy fura dolgot rejt.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 8 hónapja #8469

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Srácok,
nálatok is működik egy olyan érzet amiről a szerelmem beszámolt,azt mondja az orgazmusa a testén kivűl van,mintha lenne pénisze?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 8 hónapja #8484

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Hali Arthur!Látom te is biszex?Csak elméletben?B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9264

  • fruska
  • fruska profilkép
Hirdetésem újra aktuális.

Halika srácok!

Megragadnám az alkalmat itt a témába vágó fórumon,hogy ftm srácot keressek. Legyél helyes, nem teljesen átműtött de férfi kinézetű és hangú, és érdekeljen alkalmi kapcsolat egy biszex csajszival!
Várom üzitek srácok!
:byekiss:

u.i. A múltkori félreértések miatt pontosítok.Az a bizonyos lenti műtét ne legyen,de a többi igen.Azontúl legyél szőrös és férfias.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9277

  • omega
  • omega profilkép
Szia fruska!

Téged csak és kizárólag alkalmi kapcsolat érdekel?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9417

  • fruska
  • fruska profilkép
omega írta::
Szia fruska!

Téged csak és kizárólag alkalmi kapcsolat érdekel?
Szia Omega!

Jelenleg senkivel sem szeretnék komoly kapcsolatba bonyolódni.Lehet nem teljesen érthető, de nem szeretném az okát felfedni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9466

  • omega
  • omega profilkép
Szia fruska!

Lehet, hogy Neked van igazad...! Beleadod szíved-lelked egy komoly kapcsolatba, aztán majd beledöglesz ha vége lesz...! Akárcsak én.:( Röviden elmondom: a párom FTM srác,kb.300 km.választ el minket egymástól.Több mint 1 éve utazgatunk egymáshoz.Összeköltözés? Persze..ha olyan egyszerű lenne! Őt a munkája köti oda, engem meg a gyerekeim és a munkám.Egyikünk se lép.Erre fog rámenni a kapcsolatunk.Pedig nagyon szeretem!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9484

  • fruska
  • fruska profilkép
omega írta::
Szia fruska!

Lehet, hogy Neked van igazad...! Beleadod szíved-lelked egy komoly kapcsolatba, aztán majd beledöglesz ha vége lesz...! Akárcsak én.:( Röviden elmondom: a párom FTM srác,kb.300 km.választ el minket egymástól.Több mint 1 éve utazgatunk egymáshoz.Összeköltözés? Persze..ha olyan egyszerű lenne! Őt a munkája köti oda, engem meg a gyerekeim és a munkám.Egyikünk se lép.Erre fog rámenni a kapcsolatunk.Pedig nagyon szeretem!
Sajnálattal olvasom Omega.:( Nem sikerül valamilyen kompromisszumra jutnotok? Nem látok bele a helyzetetekbe, de nem neki kellene engednie, mert a gyerekek fontosabbbak, mint a munka. Ismétlem nem ismerem a részleteket és azért látom így kivülről.
Drukkolok nektek!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9545

  • omega
  • omega profilkép
Szia fruska! :)
Köszi a biztatást!! Megszenvedtünk ezért a kapcsolatért.Kezdve onnan, h hónapokig titokban tartotta, h ő FTM srác.Tehette, hisz a távolság miatt csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.Mire eljutottunk odáig,h találkozzunk személyesen is...egymásba zúgtunk,mit állat!! :blush: Persze próbált felkészíteni, h nem azt kapom tőle a szexben amit eddig "megszoktam",bár így utólag,a mai napig nem értem mit parázott annyira...Időnként összeomlik, h biztos nem jó vele a szex,pedig ott alul is khm..minden rendben van..vagyis áll..!!:woohoo: Szóval jó vele minden! Szeretem,el nem cserélném!! Csak ez a fránya távolság:( ez ne lenne... :crying:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9549

  • danken
  • danken profilkép
Sok-sok ilyen felfogású nőszemélynek köszönhetően egyszerűbb és boldogabb lehetne sok srác élete. Érdekes módon az általam ismert fiúk mind valamelyik véglethez tartoznak. Egyik részük igencsak hosszú, tartós kapcsolatban él, a másik része meg több év után sem tud még alkalami próbálkozást sem tud felmutatni, sínylődik egyedül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9562

  • omega
  • omega profilkép
danken írta::
Sok-sok ilyen felfogású nőszemélynek köszönhetően egyszerűbb és boldogabb lehetne sok srác élete. Érdekes módon az általam ismert fiúk mind valamelyik véglethez tartoznak. Egyik részük igencsak hosszú, tartós kapcsolatban él, a másik része meg több év után sem tud még alkalami próbálkozást sem tud felmutatni, sínylődik egyedül.


Tudod Danken,az emberek nagy többsége előítélettel van a transzszexuális emberek felé.Pedig ennek semmi alapja nincs!!A párommal megpróbáltam beszélgetni az "előző életéről"de nem sok sikerrel jártam:( Ő mondta nézzek körül itt Nálatok,sok mindent meg fogok érteni,amiről ő nem hajlandó beszélni.Rájöttem..buták vagytok!! :angry: Féltek..de miért és mitől??? Aki szeret titeket az fog szeretni szőröstül-bőröstül!!!Aki meg "fikázik"(bocsi)és nem tudja elfogadni azt akik vagytok,az mehet a levesbe,az sose szeretett.Cseppet se vagytok kevesebbek,mint bárki más!! Sőt..!Mindezeket amiket végigcsináltok...hát le a kalappal! :appl: Szóval,summa-summárum:fejet fel, hasat be,mellet ki!!! Bátran előre!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9572

  • aurora
  • aurora profilkép
omega írta::
Tudod Danken,az emberek nagy többsége előítélettel van a transzszexuális emberek felé.Pedig ennek semmi alapja nincs!!A párommal megpróbáltam beszélgetni az "előző életéről"de nem sok sikerrel jártam:( Ő mondta nézzek körül itt Nálatok,sok mindent meg fogok érteni,amiről ő nem hajlandó beszélni.Rájöttem..buták vagytok!! :angry: Féltek..de miért és mitől??? Aki szeret titeket az fog szeretni szőröstül-bőröstül!!!Aki meg "fikázik"(bocsi)és nem tudja elfogadni azt akik vagytok,az mehet a levesbe,az sose szeretett.Cseppet se vagytok kevesebbek,mint bárki más!! Sőt..!Mindezeket amiket végigcsináltok...hát le a kalappal! :appl: Szóval,summa-summárum:fejet fel, hasat be,mellet ki!!! Bátran előre!:)

Nos, elöször is, a párod múltját inkább ne bolygasd, ez egy tsnek se esik jól..

"Rájöttem..buták vagytok!! :angry: Féltek..de miért és mitől??? Aki szeret titeket az fog szeretni szőröstül-bőröstül!!!Aki meg "fikázik"(bocsi)és nem tudja elfogadni azt akik vagytok,az mehet a levesbe,az sose szeretett."

Ezzel teljesen egyet értek. De ott vannak még az idegenek, akiket egyáltalán nem ismersz és ök se téged, mégis utálnak mert más vagy. Szóval azért igenis van mitöl félni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9581

  • danken
  • danken profilkép
Nem mindnkinek vannak ilyen jellegű problémái,inkább az átalakulás elején vagy előtt lévő fiúknak okoz nagy gondot a szexuális életük.
Lehet teljes boldog életet élni. Nekem is van egy drága kis feleségem.(és péniszem is :cheer: )

Terveztek ti is házasságot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9590

  • andreas
  • andreas profilkép
Ja én majd szeretnék.B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 7 hónapja #9591

  • omega
  • omega profilkép
Hogy tervezünk e házasságot?;) Hááát...igen felvetődött a dolog,de én kicsit húzodzkodok.Afféle eljegyzés már volt,de én kicsit félek tovább lépni,16 éves házasság van mögöttem.Összeköltözésről is volt szó,de fentebb már említettem az okát,h miért nem kivitelezhető.Ti mióta vagytok együtt Danken?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.281 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook