Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Szortelenites

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38159

  • Gerga
  • Gerga profilkép
Melyik a leghatásosabb és legmegfizethetőbb végleges szőrtelenítési módszer, ami után nem kell többször visszajárni szőrtelenítésre?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38162

Én ipl-re járok eddig 2 volt meg a próbával de azt is én emeltettem hogy ne a leg gyengébbel csinálja, az első azonnal belőtte a 2. már szakaszosan egy másik program szerint így óvva a bőrt az égéstől, de ha választani lehet márpedig lehet sztem ami egyből belövi az hatásosabb.
Azt vontam le eddig hogyha nagyobb erővel csináltuk volna a kezdetektől akkor már most sok kiment volna, az elsőnél is volt kopás de a második szakaszos programnál már nem láttam jelentősebb kopást, minden esetre ha megyek akkor maximumon fogom kérni mert ez így nem munka hogy emelgessük, durr bele oszt hagy menjen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 5 hónapja #38169

  • Gerga
  • Gerga profilkép
Fáj? Milyen érzés?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 4 hónapja #38313

Megvolt a 3. is 12.5-lel volt előtte azután egy fokot kértem rá majd 1-2 lövés után úgy döntöttem fullon legyen és megemeltettem 14-re (azon a programon az a full és szakaszosan nem egyszerre lövi be) a bajusznál egy picit bepirosodott ott ezek szerint gyengébb a bőr, öt hétre kell mennem majd de sztem maradok a 14-esnél már azért elég jól látszódik hogy kopik.
Eleinte talán egy picit fáj de hozzá lehet szokni inkább a fény a nagyon rossz ami rettenetesen zavarja a szemet, én mondjuk vettem hozzá spéci zárt szemüveget ami körbe full zárt és így nem jut be csak töredéke.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 4 hónapja #38315

  • Gerga
  • Gerga profilkép
Gondolom aki végzi rajtam ő majd tudni fogja, hogy mit kell tennie a legjobb eredményért. Nem így van?
Ipl-nél mennyibe kerül hogy véglegesen szőrtelen legyen az arc?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 4 hónapja #38316

Ha olyanhoz mégy aki már fiún is csinálta akkor igen, nálam nem így volt.
Nekem 6Ez 1 alkalom de ezt kedvük szerint számolják pedig lövésenként 300Ft lenne csak de lehet így hogy fix még jobb is kivéve a vége fele mikor már alig van sz, és úgy 8-10 kell kb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 4 hónapja #38418

  • Gerga
  • Gerga profilkép
;) Találtam egy ipl-es videót:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 4 hónapja #38430

Ez a gép 3x annyit visz mint az enyém, nem rossz! de láttam már a vidit.
Az a lényeg hogy olyan programra kell tetetni ami egyből beviszi az energiát nem szakaszosan még egy kissé sötétebb bőrnél is, az 100x hatásosabb úgy a szakaszossal csak az idő megy nagyon ill még egy dolog! ne legyen a zselé se túl sok mert akadályozza a fény bejutását, a leg érzékenyebb terület a bajusz, ott egy fél fokozatot visszább lehet vetetni.
Az a baj hogy ahol én "fekszem" ott baromi kevés a világítás és emiatt nem tudom hogy hogy lesz majd a foszlányokba szanaszét maradt szőrszálak kiirtása/megtalálása mert hát azt látni kéne de annál a fénynél? vicc.
Az is lehet hogy máshova kell a végén elmennem hogy igazán végleges legyen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 3 hónapja #38953

Tegnap voltam és vissza rakattam arra a programra ami egyből beviszi az energiát hogy hány zsullal azt nem tudom de a 17-es fokozaton volt és éreztem rendesen! volt egy kicsi perka szag is de utána ahogy telt az idő nem volt irritáció, a bajusznál féllel vissza vetettem mert ott érzékeny, ha így haladunk most már nem kell sok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Szortelenites 12 éve 3 hónapja #38956

  • vikivik92
  • vikivik92 profilkép
Es hany alkalommal voltal eddig? hova jarsz kulomben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.190 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook