Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45002

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Wini beküldte:
Régóta sejtem, hogy én csakis izé lehetek! Köszi hogy rávilágítottál! xD

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó humorod van!!! :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45005

  • Wini
  • Wini profilkép
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó humorod van!!!

Mindenki azt hiszi, hogy én ide csak embereket terrorizálni járok fel, pedig zömében jókat vihogom a hszeken (a sajátjaimat is beleértve). Mások meg sértődötten szerveszkednek ellenem, meg egyesületet alapítanak ellenem! xD Nem mindenki értheti a humort... xD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45011

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Legközelebbi Bp. Pride már az ellened való tüntetésről fog szólni, csak idő kérdése. :lol:
Majd viszlek páncélozott vitrinben, mint a pápát. B) Aki nem bír magával, azt majd pirítóssal dobáljuk. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45014

  • Wini
  • Wini profilkép
Legközelebbi Bp. Pride már az ellened való tüntetésről fog szólni, csak idő kérdése.
Majd viszlek páncélozott vitrinben, mint a pápát. Aki nem bír magával, azt majd pirítóssal dobáljuk.

El is képzeltem amint vonulunk pápásan a Prideon, pirítóst dobálva a tömeghez, akik épp a winizmus ellen tiltakozva püfölik a zsernyákokat! Megkérjük kedves Csórókonyhás barátnénkat, szponzorálja az eseményt, és futószalagon gyártson nekünk kismillió sokszázezer pirítóst! Ami ugye neki is jó, mert ő lesz a firstlady, Éva után, aki elferdült, mert inkább foglalkozott az almával, mintsem hogy pirítóst sütögessen! xD Sírok a röhögéstől, kb akkora hülye vagy mint én! xD :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45015

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép


Csini verdával vonulunk majd...utána pedig rendezek egy Afterpartyt, belépés csak hülyéknek, mint mi. :evil: :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45021

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Quaoar beküldte:
Találtam egy jópofa képsort angol versikével, hátha mosolyra deríti a népet. :woohoo:
kepfeltoltes.hu/120722/pansexual_poem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez tetszik. :woohoo: Nem vagyok egy költő, de megpróbáltam átültetni magyarra is:

A nők nők
nemüktől függetlenül
és a férfiak férfiak
mindegy mi van alul s felül

Lehetsz mindkettő is,
avagy fele-fele
és akár egyik sem,
ha ez mi megfelel neked.

De minden ember ember
a testrészeken kívül,
és ami igazán számít
az a szívben van legbelül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45027

ez most felviditott valamennyire....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45031

szijasztok...

tegnap tulvoltam eletem elso megalaztatasan, a csajom reszerol...szo szerint ott hagyott es elment egy joval "komolyabb" (komolyabb alatt ertsd: nagydarab kigyurt cigany)
szakitottam vele de meg nem is volt alkalmam ezt elmondani neki...mara mar tul vagyok eletem elso szerelmen, csalodasan, es keztoresen.... :dry: :angry:
sokszor megbocsatottam mar neki 8 honap alatt de ezt mar sehogy se tudnam...
tudom sok ido lesz mig elfelejtem OT...de azt az idot arra szanom hogy valtozzak...hogy igazan ferfikent erezhessem magam egy no mellett
sajna az volt az egyik amit megbeszeltem baratnommel h nem mondhatom el senkinek...sokan sejtettek :whistle: de mas ismeros elott soha sem kezelt ugy mint ha csavoja lennek... :dry:
( mostmar en magamnak leszek az elso, meg a suli, a melo, es a sport)
mindegy az ember a hibaibol tanul...sose hiszek tobbet a noknek :P
es tudom legbelul hogy az ido mulasaval ra fog jonni hogy mit vesztett (volt mar ilyen) de en akkor mar eros leszek es nemet mondok neki...mert en nem azt varom el egy csajtol hogy kihasznaljon, hanem hogy mellettem aljon testileg es lelkileg stabilan...
udv : Rajmondo B) :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45033

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
...mert en nem azt varom el egy csajtol hogy kihasznaljon, hanem hogy mellettem aljon testileg es lelkileg stabilan...

Jogosan...általában azért keresünk valakit, hogy mellettünk legyen mindenben és mi mellette.

Személy szerint azt mondom ne bánkódj, még ha fáj is! Ebből tanulsz és később jobb lesz! Nekem is voltak csalódások és rádöbbentem, hogy részben ezek segítségével lettem érettebb (már amennyire az én lökött fejem érettnek nevezhető). Szükséges rossz. Semmiképp se csinálj hülyét magadból, bármennyire szeretsz! Aki Téged igazán fog szeretni, nem fog így megbántani. Találsz még biztosan jobbat, aki értékelni fog! :kiss:

Most az a lényeg, hogy a jelenlegi fájdalmat ne magad ellen fordítsd, hanem a saját javadra! Ne depizz, az a cél, hogy erősebb légy az ilyen történések után, s nem gyengébb!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45035

hmmmm koszonom a jotanacsot...igyekszem megfogadni ;) mar amennyire tudom....ez a lany nekem nagyon sokat jelentett...3 eve ismerem, 8 honapot volt velem, szoval elegge ismertuk mar egymast mielott oszejottunk, s en mar azelott beleestem... :heart:
en, aznap mikor otthagyott, nagyon magamalatt voltam...hal istennek legjobb baratom megvigasztalt, valamenyire...aztmondta szeinte majd megbanja es mingyart itt van hogy bocsanatot kerjen...a vegen mar egyszerrre sirtam es nevettem ( velem ilyen meg sose volt de furcsa erzes hogy azon nevecc hogy sirsz) :side:
tegnap meg azt ereztem hogy a lelkem jobban faj mint a kezem...csak O jart a fejembe, az amikor otthagyott, ahogyan otthagyott... :unsure: az O gondolataval aludtam el...rolla almodtam :dry: (esku azt hogy vissza jon)...kedden hagyott ott, ma csutortok van. azota nem lattam...de tobbe nem is akarom, es ha meg is fogom akkor majd en fogom megalazni :laugh: mara mar hal istennek nem o volt az elso gondolatom mikor felkeltem...hanem hogy menyire faj a kezem...remelem hamar meggyogyul, mert minnel elobb sportolni akarok
(bevallom oszinten baszottul irigy vagyok arra a csavora akivel a volt csajom elment) :dry:
udv : Rajmondo :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 11 éve 8 hónapja #45059

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Régóta sejtem, hogy én csakis izé lehetek! Köszi hogy rávilágítottál! xD

Hát akkor üdv a klubban! :side:


--
Hm, komolyan mondom, vagy hajlékony rozsdamentes acélgerincet növesztünk vagy bentragadunk a négy fal között.

Rajmondo, kitartás! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 10 éve 6 hónapja #49668

hmmm...én egy eléggé gyenge emberke vagyok a szeretet / szerelem terén...nagyon ragaszkodom, ha van kihez..de ha az a valaki továbbáll...hmm...22 évesen már igengen jó lenne egy társ, aki mellettem van, aki támaszt nyújt...deee hogy várhatom el bárkitől hogy elfogadjon és szeressen, amig én magamat nem tudom így elfogadni? :/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 10 éve 5 hónapja #49875

Először is bocsánat,nem válaszolni akartam erre a bejegyzésre, másodszor is, hozzászólni szeretnék ehez a topic-hoz... Beillesztem ide egy nap alatti problémámat...Nyíltan felvállalom,hülyeséget csináltam...Mi a véleményetek? Igen is, számít,mert aki kívülálló,az jobban láthatja a dolgokat. (amúgy hétköznap férfiként élek sajnos,és itt is megnyomja a bélyegét annak,amit itt fogok leírni,ez egy facebookos vita volt...).A Duna parton csókolóztunk,a kopaszi gátnál elhatárolva.... Ő aktív meleg srác volt,én meg a passzívot játszottam,miközben én egy transzexuális vagyok, amit nehezen értett meg,vagy egyáltalán nem...Belementem,mert jó volt,de a vége nem ...

Szóval,beillesztem a facebookos beszélgetéseket,én vagyok X,ő Y,csak hogy ennyivel tartsam őt tiszteletben...

x

Jeh:)

30.9.2013 6:01
x

Szia:)))
x
30.9.2013 6:07
x

Mennem kell,suli :'(
30.9.2013 6:15
y

Jahj

Hey

Nekem is :((((((

Most keltem

Aludni akarok még!xdxd
hétfő

30.9.2013 15:22
y

Végre vége a napnak. XD holnap meg némettel kezdek O_o

30.9.2013 16:03
x

Most indulok keringőzni egy barátnőmmel.

Egyáltalán jó,hogy belementem ebbe a dologba?? Kezdem megbánni

mert évek múlva simán kiábrándulsz belőlem -.-"

30.9.2013 18:33
y

Hát mivel nem vagyok olyan (a szavaiddal élve) perverz sem hetero, így lehetséges :S
Ma

6:47
x

Akkor hagyjuk a francba,mert nekem olyan nem kell,aki nem fogad el olyannak,amilyen vagyok,ahogy elfogadom őt is olyannak,amilyen! Bezzeg jó voltam egy parti smárra,és fogdosásra, na szép,férfiak,jó képet merithettem ismét belőletek!

7:02
Y

Amivé akarsz válni az már nem te lennél.

A smárról meg annyit, hogy én 5 perc alatt meg tudnék magamnak szervezni egy smárolós találkát valakivel, szóval ezt hagyjuk, hogy ezügyben rád lennék szorulva...

Ha meg ilyen könnyű elfogadni mást olyannak, amilyen, akkor nem értem te miért nem fogadtad el a volt osztálytársaidat olyan gyökérnek, amilyenek.

Vagy miért volt olyan rossz a szüleiddel. Ha elfogadnád őket megértenéd miért pszichopaták, nem? Nekem meg olyan nem kell, aki mindenből problémát csinál és nonstop nyugtatgatni kell, nehogy felidegesítse magát. Nekem erre nincs lelki kapacitásom...

8:23
Y
De amúgy sem értelek, mert nem úgy indítottam, hogy én csak kapcsolatot keresek. Beavattalak, hogy én miért ismerkedek.
Ma

15:35
X

Most komolyan,hogy jönnek ide a volt osztálytársaim,és a szüleim?Biztos ők is jelen voltak a parti smároláskor,biztosan(mert tuti nem láttam őketxD). És hogy mivé válok,az nem én lennék?Nem k..... mindegy? Szerintem k....ra nem tudod,hogy mi én mit miért tervezek! Még hogy te tanítasz erre,és te akarsz erről lebeszélni..., Hagyjuk ezt,és most felejted el! Ki vagy te hogy ezt mondjad?! Nekem alkalmi kapcsolat nem kell, és nem kérem,hogy jöjjünk össze(pláne,hogy te csak alkalmival éled ki magadat,mert nem bírsz meglenni akár az igazinál sem,bár kívánom,hogy sikerüljön,még így is!). Belőled bőven elég volt,kitöröltelek,szevasz!

15:52
Y

Úgy jönnek ide, hogy te sem fogadsz el akárkit. Ha odajön hozzád a sarki hajléktalan, hogy jöjjünk össze, szerintem nemet mondanál. Én utálom a traszvesztitákat. Szerintem az összes elmebeteg, mert kinézett valahogy erre azt mégjobban elb....ta. Kerülöm őket, érted? És nem érdekelnek a lelki fellángolásaid, mert nem vagy senkim. Én toleráns voltam veled a szó minden értelmében pajtikám. Ennek vége. Te ezt nem is értékeled és még vissza is élsz vele. Törölj. Én meg tiltalak 1234-el (testvérem,akinek szintén csapta a szelet...)együtt, nehogy onnan írj. Azt csinálsz, amit akarsz, szabasd át magad, ha ezt akarod én nem mondok meg semmit, csak ha képtelen vagy emberi megnyilvánulásokra, akkor kerülj el. Egy kib*...tt átok volt veled ismerkedni, mert 2 napból 1 nap 20 óra azzal ment el, hogy nyugtatgattalak, mert minden sz...a felkapod a vizet. Azt se mondom, hogy gondolkodj el magadon, mert úgy se fogsz. Törj össze és várd 123-mat(testvéremet,akinek szintén csapta a szelet...), amíg oda ér, hogy elmondja mennyire nem érdemeltelek meg. Csá.

Amit hozzákívánok tenni: Se transzvesztita,sem a pajtása nem vagyok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 10 éve 5 hónapja #49884

  • micro
  • micro profilkép
Békén hagyott azóta?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 10 éve 5 hónapja #49926

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Estella beküldte:
Először is bocsánat,nem válaszolni akartam erre a bejegyzésre, másodszor is, hozzászólni szeretnék ehez a topic-hoz... Beillesztem ide egy nap alatti problémámat...Nyíltan felvállalom,hülyeséget csináltam...Mi a véleményetek?

Sajnálom, hogy kifogtad ezt a... valakit. Szerintem hülyeségeket ugyan csinál az ember, én is szoktam, és az egy dolog, pont. De a transzfób viselkedés, hozzáállás ultra gáz. És mocsok undorító dolog. Akkor is, ha 'hétköznap férfiként élsz'. Tökmindegy. Még azt is megérteném, hogy meglepődött, de így, ebben a formában, ahogy beszél... így nem.
Hivatalosan nekem is női nevem van meg a fizikai valóság sem az, amit szeretnék, DE - ettől még igenis kijár az alap-tisztelet nekünk, nem? De.

Beszéltek még? (Saját vélemény következik: ha velem valaki így mondaná a magáét, azt kapásból hagynám a retekbe...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 10 éve 5 hónapja #50098

Szóba sem állok vele,és kíváncsi vagyok a véleményedre. És igen, úgyanúgy kijár mindannyiunknak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 11 hónapja #51288

Angolul tudóknak ez érdekes lehet, ezen a csatornán egy transz srác és leszbikus cisz nő párja felváltva megosztják a tapasztalataikat a srác átalakulása közben. A feleség beszél többek között a gyászról, amit a férje transition-je elején érzett, valamint pl. hogy még mindig leszbikusként önazonosít, annak ellenére, hogy egy férfival él párkapcsolatban.

www.youtube.com/user/ElectricDade/videos
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 11 hónapja #51290

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Tudom, hogy csak egy szó az egész, de nem tudnám elviselni, ha a csajom azt mondaná magáról, hogy leszbi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 10 hónapja #51565

  • Ladyalexa
  • Ladyalexa profilkép
Valaki meg tudna határozni,vagy jó,és megfelelő tanácsokkal tudna ellátni?!!
Nem olyan régen jöttem rá,hogy a transzneműség igaz lehet rám. Ezt is onnan tudom,hogy a jelenlegi párom,akit nagyon szeretek,és azóta is mindenben mellettem áll,elmondta a gondolatait,észrevételeit.A kapcsolatunk elején,már megbeszéltük,mikor e kényes kérdések felmerültek,hogy tetszenek a lányok is,de nem voltam még lánnyal,de nem is szeretnék leszbikus szerepet vállalni,csak "kapni". Ez le is záródott annyival,és elkönyveltem,hogy van bennem leszbikus/biszex hajlam..Miután többet beszéltünk a dologról,persze jóval később,és nyíltabbak is lettünk,stb..meg kellett neki valljam,miután szóba került,hogy mikor lányról fantáziálok,akkor fiúként élem meg azt,pénisszel.Tehát fejben az orientációm fiú,mikor beindul a fantáziám lányra..de az identitásom mondhatni vegyes.:) A szexualitásomat meg tudom élni nőként is,és szerelmes vagyok nőként férfiba,jelenleg is..Vagy fiúként vagyok szerelmes a férfiban?! :) Az,az transznemű biszexuális vagyok??! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 9 hónapja #51660

  • tthinkittwice
  • tthinkittwice profilkép
Sziasztok,

Hetero lany vagyok - azt hiszem, igazából teljesen ossze vagyok zavarodva-.
Megismerkedtem a neten egy fiuval, 1 éven at beszéltünk ejjel nappal , telefon, Skype mjnden . Eletem szerelme lett. 1 éven keresztül egyszer se akart velem talalkozni - éreztem h valami nem okes - .. 2 hete viszont találkoztunk.Kiderült h ts fiu... Nekem ezt most nagyon nehez feldolgozni, teljes egyeztetési zavarom van . Test- lelek, tok mas .... h kezeljem mi lesz stb... Igazából az ijeszt meg h most egy ilyen helyzetbe csöppentem bele. Valaki aki hasonló szituban van / volt segítsen .. Legalábbis tok jo lenne valakivel erről beszelni, h hogy elte meg h birkozott meg ezekkel a változásokkal ( kicsit ugy erzem h a kis hétköznapi eletem, teljesen nem hétköznapivá kezd válni ami megijeszt , de emiatt nem akarom elhagyni mert en meg mindig a fiút , a szerelmemet erzem, látom benne es le akarom küzdeni a paraimat es ott lenni vele mindig minden jóban rosszban )..
Koszonom (:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.293 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook