Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 9 hónapja #51664

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Szia Tthinkittwice,
nagy tapasztalatom van ts fiúkkal kapcsolatban, szívesen próbálok neked segíteni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 9 hónapja #51668

  • tthinkittwice
  • tthinkittwice profilkép
sziaa,

írtam privit, megkaptad ? :o :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 9 hónapja #51744

Tanácsot kérek ismerkedéshez. Hogy kezdjek a dolognak mondjuk társkereső oldalon? Fiúnak vagy lánynak mutatkozzak be? Mikor avassam be a másik felet, ha lesz ilyen, hogy mi van velem pontosan? FTM vagyok, lánynak fiús, fiúnak pedig túl lányos a külsőm :S Nem tudom, hogyan ismerkedjek ebbe a helyzetbe :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 9 hónapja #51745

  • tthinkittwice
  • tthinkittwice profilkép
Sziaaa, irok privit!!(:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 9 éve 9 hónapja #51757

miron beküldte:
Tanácsot kérek ismerkedéshez. Hogy kezdjek a dolognak mondjuk társkereső oldalon? Fiúnak vagy lánynak mutatkozzak be? Mikor avassam be a másik felet, ha lesz ilyen, hogy mi van velem pontosan? FTM vagyok, lánynak fiús, fiúnak pedig túl lányos a külsőm :S Nem tudom, hogyan ismerkedjek ebbe a helyzetbe :S
Láttam erről egy írást nemrég az egyik magyar transz-blogon: transzblog.blogspot.hu/2014/06/biztonsag...pek-transzoknak.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 8 éve 9 hónapja #53156

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Futó kaland az van egy arab sráccal dugtam 2 óvszert használt el rám. Szét élvezte magát jól szét is dugott mindenhol. Volt torkozás nagyon jól kinyalt elszálltam. Ha valaki futó kalandot akar pénzért ezt ajánlom az arab pasikat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 8 éve 8 hónapja #53233

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Sziasztok!
Viki vagyok, 25 éves, MtF 7 hónapja hormonozok. Még soha nem volt párkapcsolatom, még barátaim sincsenek, sajnos. Szeretnék segítséget kérni, hogy mit tegyek. A lányokhoz vonzódom, vagy ts lányokhoz. Én próbálok kedves és ngyon illedelmes lenni, de mjndig csak megbántanak... Tud valaki segíteni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 7 éve 5 hónapja #58881

  • Zoe33
  • Zoe33 profilkép
Sziasztok.Egy transznak párkapcsolatot létesíteni nem egyszerű dolog. Az is jó kérdés hol keressen valaki magának társat. Szerintem a szokványos társkeresőkben nem sok esélye van. Az a jó ha hasonló körökben próbál ismerkedni, mint amilyen ő. Az a véleményem a heterók sőt még a biszexek sem igazán fogadják el a transzokat. Lehet, hogy kíváncsiságból rövidebb ideig járnak velünk. Amikor meg már úgy érezzük minden milyen jó akkor közlik bocsi részéről ennyi volt. Sok ilyen kapcsolat után az embernek az összes önbizalma el fog menni. Én TV vagyok ami azt jelenti nem akarok véglegesen nő lenni, mind a kettő oldalamra szükségem van. Eddig heteró kapcsolataim voltak és a pasik nem is igazán érdekelnek a TV. TS. -ek viszont már igen. Megpróbáltam olyan nővel megismerkedni aki előtt már nem kell titkolóznom. Nem könnyű ilyen nőt találni, létezik aki elfogadja esetleg még tetszik neki, ismerek is ilyet, de nagyon ritka. A nagy keresgélésben megtaláltam a jelenlegi párom egy TS. csini csajszit. Én magam sem gondoltam volna, hogy képes leszek egy Ts.-be szerelmes lenni. Érhetik az embert meglepetések. Egészen jól megvagyunk már 1,5 éve annak ellenére hogy a korkülönbség sem kevés köztünk. Ő pasit keresett magának és talált is egy fél pasit. Már többször átbeszéltük milyen nehéz olyat találni akivel boldog lehet valaki. Elmondtam az elgondolásom, hogy egy biszex pasival úgy járt volna, hogy vagy kihasználja és nem veszi komolyan a másik véglet amikor betegesen féltékeny és mindenért cirkuszol. Nem tudták volna teljesen nőként kezelni és csak egy érdekességet láttak volna benne. Én teljesen megtudom őt érteni, mivel én is érintett vagyok a dologban, ha nem is olyan mélyen mind ő. Az a véleményem egy transz embert egy másik transz tud a legjobban megérteni. Természetesen vannak kivételek, ismerek is ilyet de nagyon ritkán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transzszexuálisok szerelmi élete/párlapcsolata 7 éve 5 hónapja #58882

  • Zoe33
  • Zoe33 profilkép
Szia Alexa. Az még, hogy fantáziálsz péniszről és használatáról nem jelenti azt hogy fiú szeretnél lenni. Ismerek én is több olyan heteró nőt aki élvezi ha műpénisszel dughat pasit vagy nőt. Még biszexnek sem lehet mondani, mert a nők nem is érdeklik. Nem izgul fel rájuk csak a helyzet izgatja. Annyira kiakarod próbálni tegyél fel egy felcsatolhatós péniszt és próbálj rá vállalkozót találni akin ki is próbálhatod. Már maga a látvány is lehet izgi lesz. Ettől még nem akarsz teljesen pasivá alakulni. Ez lehet egy jó játék is. Mások is vannak ezzel így. Én TV. vagyok és élvezem ha átalakulhatok nővé és így bulizhatok sétálhatok az utcán. Ennek ellenére mégsem szeretnék teljesen nővé alakulni véglegesen. Az esetemben ez jó dolog mert tisztában vagyok vele mit akarok. Sokan vannak akik nem tudják mit akarnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.216 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook