Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hónapja #60064

  • maria999
  • maria999 profilkép
Sziasztok, Én azt szeretném tudni, hogy Lipárdy Krisztina biztos, hogy megadja a szakvéleményt és nem küld pszichoterápiára és csak Rorschach-tesztet csinál meg mikről kérdez? Köszi előre is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hónapja #60065

maria999 beküldte:
Sziasztok, Én azt szeretném tudni, hogy Lipárdy Krisztina biztos, hogy megadja a szakvéleményt és nem küld pszichoterápiára és csak Rorschach-tesztet csinál meg mikről kérdez? Köszi előre is.

Szia! Miért küldene pszichoterápiára?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hónapja #60298

  • maria999
  • maria999 profilkép
Sziasztok, Jekkel Éva milyen tesztet csinál? Több tesztet vesz fel? köszönöm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hónapja #60299

Szia maria999!

Dr. Jekkel Éva általában Rorschach tesztet (tintafolt-teszt) és MMPI (500 kérdéses teszt eléggé egyszerű kérdésekkel, melyek többször is ismétlődnek) tesztet csinál, de szerintem ez egyénfüggő, hogy kinél mit. Amúgy ezeken kívül a STAI(szorongás teszt) és a BDI(depresszió teszt) teszteket szokták használni, ha nagyon alaposak akarnak lenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hónapja #60304

  • maria999
  • maria999 profilkép
Sziasztok, Köszönöm a választ Dr. Jekkel Éváról, abban szeretném a segítségeteket kérni, ha másként nem, akkor priviben, hogy Lippárdy Krisztina milyen teszteket vesz fel és egyáltalán kérdez-e valamit a találkozó alatt? Köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 4 hete #60332

Valaki tudná a Wéber Katalin telefonszámát és azt, hogy mostanság mennyi nála egy szakvélemény? Hála érte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 4 hete #60333

Kedves evaa!

Wéber Katalin szakvéleményét sajnos az új szabályok szerint már nem fogadják el, ezért javaslom, hogy inkább Lipárdy Krisztina Ilona klinikai szakpszichológushoz fordulj, ha szakvéleményre lenne szükséged.

Lipárdy Krisztina elérhetőségei:
transvanilla.hu/hazai-orvosok/pszichologuspszichiater
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 4 hete #60334

Szia,
Pont tegnap voltam nála:) , Rorschach tesztet csinált illetve beszélgettünk a múltamról illetve hogy mióta érzem magam nőnek stb. Kedves, megértő volt, mondta hogy nőies vagyok már most is így hormonozas előtt is :)
Viszont ő nem ad ki már szakvéleményt! (Nem is fogadjak el tőle) Csak Tolnai Valéria doktornő kérte, hogy előtte hozzá is menjek, mert ő majd a teszt eredmény és a nála töltött konzultáció , beszélgetés után adja ki a pszichiátriai véleményt .
Wéber Katalin tel : 70/579 8134, Dr. Tolnai Valéria elérhetősége: transvanilla.hu/hazai-orvosok/pszichologuspszichiater

Tudnátok ajánlani klinikai szakpszichológust aki egy alkalom után tud F64 szakvéleményt kiadni?
Köszi előre is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 4 hete #60337

Sziasztok! Kérlek benneteket csak ne Lipárdy Krisztinát ajánljátok, az egy *MODERÁLVA*. Különféle teszteket vetet fel: Szondi, Rorscharch, MMPI meg még az úristen tudja, hogy miket, amíg hallom a Wéber Kati néninél csak egy Rorscharch van. Azt szeretném tudni ki van olyan, mint ő, aki csak egy tesztet csinál? És, hogy biztos, hogy az ő szakvéleményét már nem fogadják el?
Köszönöm. Éva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Darkflover

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hete #60386

Sziasztok,

Örömmel jelentem be, hogy megkaptam az F64.0 szakvéleményemet a pszichiáteremtől és a klinikai szakpszichológustól is pár nap múlva megkapom :woohoo: :side:
Mindkettőjüknél egyértelmű volt, hogy nekem ez lesz a helyes utam, semmi kétség nem volt, és még begyűjtöttem kedves bókokat is :)

" ne aggódjon nagyon jó csaj lesz magából"
" maga nagyon szép arcú, jó az alakja, remek alapanyag hogy szép nő legyen"

...ezek a dícséretek nagyon jót tettek a lelki világomnak :lol:

Következő lépések : Leiden mutáció, hormonszint, mell ultrahang, a hasi már megvolt és a teljes vérkép is...majd megyek Dr.Gasztonyihoz hormont feliratni.
Illetve még fagyasztok is előtte....

üdv.
Tami ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hete #60387

W.K. szakvéleményét azért nem fogadták el, mert a lakásán adta ki egy sima papíron és a minisztériumban észrevették, hogy nincs is magánrendelése. Ebből vonja le mindenki a maga következtetését. Tőle csak a Dél-pesti gondozóban kiadott szakvélemény jó, mert ott dolgozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 11 hónapja #60421

Kiegészítésként írom az előző hozzászólásomhoz ,hogy megkaptam a klinikai szakpszichológustól is a szakvéleményemet (Dr. Nagy Beáta Magda) , csak ajánlani tudom őt , kedves és megértő, kellemes volt vele beszélgetni.

Közben sikerül a fagyasztás is a Krio intézetben, és a leleteim is rendben vannak így a hormonkezelésem elkezdődött :)
Bővebben a "hormon" topikban írtam ezzel kapcsolatban.

Nagyon jó érzés ,hogy szinte alig 2 hónap alatt sikerült ennyi mindent elintéznem és sehol nem ütköztem eddig akadályba.
Örülök ,hogy végre elindultam ezen az úton. :woohoo:

Tami
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 11 hónapja #60423

  • Concorde
  • Concorde profilkép
Sziasztok!

25 éves transz srác vagyok. Régóta rejtőzködtem, de tavaly lett erőm és bátorságom felfedni magam. Előtte jó ideig tapogatóztam anyámnál, hogy lássam, mire számíthatok. Mivel nem tűnt valami toleránsnak a témát illetően, megijedtem és hallgattam tovább, de közben egyre jobban őrlődtem. Elkezdtem aztán fokozatosan alakulni, mert már csak úgy bírtam tovább létezni, meg próbáltam ezzel is felkészíteni az anyámat. Először az öltözék terén alakultam át (bár, korábban is hordtam fiúknak való holmikat, viszont ezúttal minden női holmit odaajándékoztam apránként az unokahúgomnak), aztán jött a hajvágás. Sokkal hamarabb kellett volna ezeket megtennem! Minden pillanatban mintha fojtogatott volna a jelmez, ami alatt ott lapultam annyi éven át és ezek az első lépések magam felé, ezek is már súlyt vettek le a vállaimról. Szóval aztán leültettem az anyámat és elmondtam, mit érzek régóta. Eleinte kételkedett bennem (pedig voltak jelek), de lassan rájött, hogy nem viccelek. Nem fogadta el, de nem is akadályoz. Kész elkísérni a dokikhoz, hogy meglegyenek a szükséges papírjaim és lépéseket tehessek afelé, hogy a külsőm végre engem tükrözzön. Tudom, hogy az első lépés a szakpszichológus, azután a pszichiáter.
Tudtok segíteni abban, hogy Pesten melyik szakpszichológus és pszichiáter tud szakvéleményt adni, amit el is fogadnak? Jó lenne TB-s, de ha tényleg minden kötél szakad, kiizzadom valahogy a fizetőst. Tolnai Valériával már felvettem a kapcsolatot, de nála 40 rugó körül áll meg a vége. Szóval jobb volna egy TB-s, tudom, hogy úgy hosszabb a procedúra, de én sem vagyok kitömve pénzzel. Nagy Gertrúd állítólag TB-s és szakdoki, szóval jó lett volna, de ő úgy tudom nem ad véleményt, csakúgy, mint a Wéber Katalin, szóval most nem tudom, merre tovább...
Első körben ennyi, de lesznek még kérdéseim.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 11 hónapja #60424

transvanilla.hu/hazai-orvosok/pszichologuspszichiater

"Ha Budapesten elérhető ingyenes pszichiátriai és klinikai pszichológiai szakvélemény felől érdeklődnél akkor írj a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. címre!"

Irj nekik! Sok sikert! :3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 11 hónapja #60425

  • Concorde
  • Concorde profilkép
Köszönöm, Libby! Írok nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 10 hónapja #60458

Sziasztok!

Tud közületek valaki Nyíregyházán olyan pszichológus, pszichiáter párost, akik F64-ről adnak papírt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 9 hónapja #60471

Sziasztok valaki tudna, ajánlani baranya megyében, nem fizetős pszchiológust, és pszichiátert?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 6 éve 9 hónapja #60479

Sziasztok! Valaki tud pszichológust és pszichiátert Budapesten, akinek elfogadják a papírjait, és akinél nem kell 10 alkalom ahhoz, hogy megkapjam?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 6 éve 8 hónapja #60495

Hi guys,

17 éves vagyok, pár hónapon belül betöltöm a 18-at. Mióta felkerültem középiskolába, lányként (-> nőként), éldegélem az életem, ez abszolúte nem is jelent problémát, megedződtem ami a mindennapos csatározásokat illeti, mondhatni teljesen biztos vagyok az utamban - noha időnként engem is elragad a tinidráma.
Ami azonban aggaszt, hogy egyre csak közeledik az a bizonyos 18, így némi szülői (anyai) támogatás fejében szeretném elkezdeni a hormonkezelést, továbbá a nemem jogi elismerését, névváltoztatást tötötö, de csak szépen sorjában.
Egerben élek, vagyis ahhoz közel, de minden ügyemet ott intézem. Évek óta dr Csákvári Nóra klinikai szakpszichológushoz járok a transz témán kívül eső egyéb más dolgok miatt, de rákerestem az egészségügyi nyilvántartásban, amiben szerepel, ezért elvileg adhat ki szakvéleményt - ezt készséggel fel is ajánlotta, azonban még sosem csinált ilyesmit, ezért kérdés: pontosan mi az, aminek benne kell lennie? Mik az elvégezendő tesztek, kulcsmondatok stb. amik feltétlenül benne kell hogy legyenek?
Ezután jöhet a pszichiáter, már jártam kettőnél, szintén nem transz okokból, de megérdeklődhetem a dolgot, tudtommal az egyiknek már volt transz páciense. A lényeg hogy minél olcsóbban meglegyenek a papírok, anyukám egyedül nevel három gyereket, ami anyagi szempontból elég megterhelő, nekem nincs munkám, a családom többi tagjára pedig aligha számíthatok. A kérdésem elsősorban ezzel kapcsolatos: igénybe lehet venni valamiféle egészségügyi támogatást, kérelmet stb. amik kedvezményeket tesznek lehetővé az orvosi és egyéb vizsgálatokkal kapcsolatban? Végcélnak Gasztonyit jelöltem meg, itt olvastam róla, látszólag képben van, de az előtte lévő út még kissé homályos.

Előre is köszönöm a válaszokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 6 éve 8 hónapja #60513

Sziasztok 17 éves leszek októberben és azt kérdezném, hogy ha én megszerezném a szükséges szakvéleményeket, akkor nem kéne felnötként(18 évesen) újra csináltatni őket a név, és nemváltoztatáshoz..stb
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.327 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook