Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54775

Nálam Ő kérdezett rá a telefoban, hogy hány éves vagyok. Mondtam 19 és már jöttek is a kifogások. Nem rosszból írom, mert nem ismerem. Nem is akarom rossznak beállítani, de nekem ez nagyon nagy negatívum volt. Próbálkozni azért lehet, de szerintem már mindenkinél rá fog kérdezni a korra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54776

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Snezi1996 beküldte:
Nekem azt mondta, hogy jobb megvárni a 23. életévet.
Különösen az MtF-ek esetében fontos, hogy mielőbb elkezdjük a hormonkezelést. Ha normális mennyiségű tesztó van a véredben, akkor kiszőrösödsz a tipikus pasis területeken, és 23 éves korodra megférfiasodsz - ha akarod, ha nem. Szerencséje van azoknak, akik a férfi biológiához képest alacsony tesztoszteronszinttel rendelkeznek, vagy épp tesztóhiányosak akármilyen okból kifolyólag, de ilyen tizen-, huszonéves - tudomásom szerint - nagyon kevés van. Én azt tanácsolom, ha valaki ilyen helyzetbe kerül, mondja nyugodtan az agyturkásznak a fentieket. Emlékszem, Gertrúd anyánk engem sem akart elvállalni, mert "sok a betege, rengeteg a munkája, nagyon kevés ideje van egyéb más dolgokkal foglalkozni" meg ilyenek. Azt mondtam neki, hogy a Minisztérium Önt ajánlotta, mivel az Ön szakvéleményére adnak, és nem utolsó szempont az sem, hogy számos sorstársam járt Önnél, akik ma már boldog nőkként és férfiakként élnek. Ezen szavak hatására már adta is az időpontot. :-)

Mi volt a neve annak az aranyos szakpszichológusnak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54777

Nekem azt mondta, hogy jobb megvárni a 23. életévet. Hozzátette, hogy voltak problémái, hogy pár szülő megkereste, hogyan adhat ki ilyen engedélyt?!

Az a szülőkkel való pedálozás az nagy faszság
, azok a legtöbb esetbe úgyis kifognak akadni 100 éves korodba is, ezért kár volt elküldeni....meg felemelni USA korhatárra annál is többre a nagykorúságot. :side:

Úgy tűnik, hogy vidéken naivabbak, meg minden, jobb ott probálkozni, én más témába vidéken szereztem be OKJ vizsgához papírt ( nyaralás közbe). simán ment, olcsóbban is, meg még örült is nekem az orvos, de a hormon témába legjobb, aki nem, tud várni, és teljesen biztos benne, az beadagolja magának előre...egy csomó írásból kiderül mekkora szemetek, az ember meg azt várná, hogy végre segítenek, megértőbbek, erre meg egy csomó gusztustalanságot olvastam, bár nem lepődtem meg annyira, ki kell fogni ez is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54778

Lara_Croft Az aranyos Klinikai Szakpszichológus neve: Nagy Beáta Magda
Rendkívül megértő és empatikus :) A hangja is annyira kellemes és megnyugtató, hogy teljesen megnyíltam neki. A sima Pszichos szakvéleményem én imgyen szereztem a körzeti Pszichiátertől. Ő is rendes volt, őt egyébként a pánikbetegségemmel kapcs. kerestem fel és Ő ajánlotta, hogy állit ki nekem szakvéleményt, mert 2 szavamból levágta, hogy mi a baj és természetesen a kinézetemből. Összesen 4x mondta el, hogy mennyire gyönyorű vagyok és közelebb ült hogy szemügyre vegye van-e valami férfiasság bennem. De semmit nem talált! :laugh: :cheer:

lovestorysecret Egyébként is anyukám egyedül nevelt fel és Ő jött el velem mindkét szakvéleményért, mondtam volna Wéber Katalinnak is, de hamar lerázott. :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Transvanilla, Lara_Croft, Tami35

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54781

Azért így lerázni, hogy meg se tudtál szólalni az csúcs, de nyugodtan vigasztald fel magad, és örülj neki inkább legyél fiatal, és aztán 10 év múlva is fiatal leszel..míghát....itt mindenki azt gondolol, amit. ki se merem írni, de azért érdemes elmenni, mégha vannak hátulütők valami olyanhoz, aki nem olyan szarozos.

Én tudok lenni 60 éves is, meg gyerekes is, mivel fiatal vagyok, és tudom milyen az így ezért elküldeni ismi pl.... biztos fiatalabbnak nézel ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54783

A lényeg az hogy már megkaparintottam mindkét szakvéleményt. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54786

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Így van. Grat. és sok sikert a továbbiakhoz. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54789

Sziasztok! A pszichiáternek illetve a klinikai szakpszichológusnak nem áll jogában a kora alapján bárkit diszkriminálni! Az ő dolga szakvéleményt adni és azt bármilyen életkorban lehet. Még 18 éves kor alatt is. Ahhoz pedig szülőknek semmi köze, hogy a 18 évet betöltött gyerekük mit csinál! Aki a szülői panaszra reagál az a transz embereket nem tartja épelméjűnek, márpedig azok!

Ha van információtok a Transvanilla weboldalán lévő orvosokkal kapcsolatban, illetve javasolnátok valaki másnak a kihelyezését, írjatok nekünk üzenetet itt vagy a weboldalon keresztül. A fórumot nem olvassuk rendszeresen. Sokat segíthettek ezzel másoknak is meg nekünk is! Köszi :)

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: , Lara_Croft

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hónapja #54795

  •  profilkép
Lara_Croft beküldte:
Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
most, hogy ezt így elolvastam, eszembe jutott, hogy szerintem nekem is így tette fel a kérdést. mármint nem azt kérdezte, kihez vonzódom, hanem hogy kit képzelek el... csak bennem ez valahogy nem maradt meg annyira, mint a válaszomra adott reakció
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 1 hónapja #55538

Van esetleg valaki, aki Debrecenben intézte a szakvéleményeit? És ha igen kiknél, illetve a tapasztalatok is érdekelnének.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 3 hete #55614

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Valaki tud pszichiátert,pszichológust pécsett?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 3 hete #55615

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Vagy ha nemtudtok akkor mondtok pszichológust és pszichiátert és hogy mennyiért dolgoznak és hogy mennyi idő után adják ki a szakvéleményt.Valaki elmagyarázná hogy ezek hogy vannak mert nem igazán tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 3 hete #55616

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Vagy ha ott nemtudtok bocsánat elirtam
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 3 hete #55631

  •  profilkép
Tihamervagyok, egy részt itt tájékozódhatsz:
transvanilla.hu/nemvaltoztatas/nemvaltoztatas
transvanilla.hu/hazai-orvosok/pszichologuspszichiater

másrészt pedig:
olyan szakember fog neked szakvéleményt adni, aki jártas transzszexuális témában, a többiek valószínűleg nem vállalják be. minden esetre ezt feltétlenül érdeklődd meg előtte! mondd el, hogy nemváltoztatáshoz van szükséged erre a papírra!
klinikai szakpszichológushoz odamész, elbeszélgettek, aztán csinál veled tesztet (valószínűleg Rorschachot), ezt kielemzi (pár nap alatt) és ha minden oké, megírja a szakvéleményt. a pszichiáterhez szintén odamész, elbeszélgettek és ha úgy találja, megírja a szakvéleményt. előbbi 10-20 e Ft körül lesz, utóbbi 20-30 e Ft. dokija válogatja
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55632

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Rendben. Amugy 15 évves vagyok így szerintetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55634

  •  profilkép
akkor sajnos nehezebb a helyzeted. bár vannak, akiknek sikerül intézniük dokit, de a legtöbb hazai pszichiáter-pszichológus nem is áll szóba veled szakvélemény tekintetében, amíg nem vagy legalább nagykorú. de ez ne szegje kedved! lehet, hogy te is kifogsz egy normálisat! úgyhogy mindenképp keresd fel a szakembereket, vázolj nekik mindent és úgyis megmondják, mi legyen. de ha egy-ketten visszadobnak, ne csüggedj, haladj tovább!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55637

Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55638

Ja meg még Tihamér, háát azért nem ártana valami női nevet kitalálnod, ez így nem túl jó...mit tudom én Tia :) , ja az nem magyar, ami passzol rád pl.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55640

  •  profilkép
Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55665

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Megtudnád mondani, hogy mennibe került anyagilag mire megszerezte a psziologusi papirt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.287 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook