Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Edzés tervek

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44163

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Nem tudom milyen UFO vagyok, de én egy ujjamat se mozdítom pl. a lapos, izmos hasért, hátért. Van értelme így bármit is kezdeni magammal? Mert a napi mozgás megvan. De edzés, futás nem vonz. Csak körülöttem mindenki szenved ezekkel, miközben én nyugodtan eszem/iszom mindent, ami belém fér és cseszegetnek. :shout: :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44164

  • filemon
  • filemon profilkép
Az edzésnek, az izomerősítésnek nem kizárólag csak esztétikai okai lehetnek. Ezt ne felejtsd el. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44165

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Észben tartom, épp azért írtam, hogy a napi mozgás azért megvan, plusz elvileg egészséges vagyok. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44182

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
sok múlik a genetikán is...

különben hiába vékony/lapos valaki, ha közben egy nagy púpos, narancsbőrös, igénytelen plötty, mert az izmainak semmi tartása. sajnos az emberek többsége (nagyrészt nők, akik azt hiszik, hogy a sok kozmetikai szartól, meg az új ruháktól majd jobban fognak kinézni, miközben a testük a lochnessi szörnyé) ezzel nincs tisztában. akinek jó alakja van, az egy szakadt, koszos, kinyúlt mackóban is 10x jobban jobban néz ki, mint egy ilyen puding estélyiben.

esetemben pedig a szép külső és a jó erőnlét mellett a legfőbb ok a férfiasodás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44189

  • Kurt
  • Kurt profilkép
Kedves Berzerker esetedben inkább egy kis tisztelet és némi alázat az embertársaid iránt sokat javíthatna a kinézeteden is, mert ez a stílus és ez az általánosítás meg ítélkezés belülről rohasztja a lelkedet és ezáltal a külsődet is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44192

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
hát, akinek nem inge, és főleg akinek rossz adottságai és egészségügyi vagy egyéb gondjai vannak, amik akadályozzák, ne vegyék magukra. legkevésbé vonatkozik az a megjegyzés a ts-ekre. általánosságban beszéltem.
ha pedig azt hiszed, afterlifexet támadtam, hát nem úgy van, örülök, hogy ő komolyabb erőfeszítés nélkül is jól néz ki, és jól érzi így magát. :)

de attól még igazam van. manapság elég gyakori, amiről beszélek. napi szinten tucatjával látok ilyeneket. és bocsi, de ez már felgyűlt.

és itt be is fejeztem a topik offolását. többit privátban kérem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44193

  • danken
  • danken profilkép
Szia Filemon!

Ez is egy csajos hátizom edés videó:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44194

  • filemon
  • filemon profilkép
Danke Danken! :lol:
Igaz, ezt a csajt csak kuka üzemmódban tudom elviselni, de nagyon jók a gyakorlatok. :cheer: Még egyszer köszönöm neked is!
Viszont ne kíméljetek, nyugodtan lehet keményebbeket is rám zúdítani. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44198

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Berzerker írta::
sok múlik a genetikán is...

különben hiába vékony/lapos valaki, ha közben egy nagy púpos, narancsbőrös, igénytelen plötty, mert az izmainak semmi tartása. sajnos az emberek többsége (nagyrészt nők, akik azt hiszik, hogy a sok kozmetikai szartól, meg az új ruháktól majd jobban fognak kinézni, miközben a testük a lochnessi szörnyé) ezzel nincs tisztában. akinek jó alakja van, az egy szakadt, koszos, kinyúlt mackóban is 10x jobban jobban néz ki, mint egy ilyen puding estélyiben.

esetemben pedig a szép külső és a jó erőnlét mellett a legfőbb ok a férfiasodás.

Gyorsan végignéztem magamon, azt hiszem nem vagyok sem nagy, sem púpos, sem narancsos, remélhetőleg igénytelen sem. :lol:
Viszont nem csak az izmok tartása fontos, hanem a saját testtartás is... Lehet valaki izmos, ha összeesve járkál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Edzés tervek 11 éve 9 hónapja #44201

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
biztosan jól nézel ki afterlifex, nem rád célozgattam. ;)

a testtartásos dolog is igaz. izmosakból még azokat bírom, akik meg olyan kigyúrtak, hogy nem tudják kinyújtani a karjukat. :D részemről mindig noszogatok mindenkit, h nyújtson edzés után, mert
- csökkenti az izomlázat meg a görcsöket,
- csökkenti a sérülés veszélyét,
- rugalmasabbak és szebbek az izmok,
- több izmot eredményez, ha egy szépen nyújtott izmot gyúrsz vastagabbra, mint egy rövid görcsöset.
én legalább olyan fontosnak tartom, mint magát az edzést.
még egy tanács, lehetőleg addig nyújtsunk, amíg még be vannak járatva az izmok. nyugalmi állapotban, mereven csak óvattal, mert húzódás veszélyes. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Edzés tervek 11 éve 1 hónapja #47827

szijasztok! B)

én most kezdtem el a gyúrást, mivel már lassan 2 hete volt az első szurim, és tényleg kezdem magam erőteljesebbnek érezni :cheer:

jók a videók :laugh: kipróbáltam és teccik..egész jó edzéstervet állítottam össze...ha majd lesz melóm veszek egy kondi bérletet..addig meg marad a fekvőzgetés :cheer: :cheer: :cheer:

köszönöm a tippeket :) a nyújtás tényleg nagyon fontoss!!

tervezem h majd rakok fel előtte utána képeket :cheer: :cheer: :cheer:

üdv:Rajmi B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Edzés tervek 11 éve 1 hónapja #47828

gondoltam még esetleg arra h beiratkozok valamiyen harcművészetre, amiben rugások, dobások is vannak...szerintetek van ilyen lehetőség idősebb kezdők számára?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Edzés tervek 11 éve 1 hónapja #47851

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
hahó!
azt tudom ajánlani, amit én is csináltam (és vissza is mennék, csak a nyamvadt anyagiak... meg ez a nyamvadt nemi diszfória stb. - mást nem próbáltam, azokról nem tudok nyilatkozni). :)
aikido.

elég változatos-vegyes, sokféle mozgásféle van benne. vannak dobások, esések, gurulások, térdelésből végzett gyakorlatok, fegyveresek (fatőr, fakard, bot). amit én külön szeretek benne, hogy egyáltalán nem versengős (mert olyanok nincsenek). és nem az erőviszonyokról szól, bárki gyakorolhatja; nálunk voltak fiúk-lányok, törékenyek és testesebbek, alacsony emberek és szélesvállú biztonságiőrök, fiatalok és idősebbek (volt aki 50 fölött kezdte el. itt nincs olyan, hogy "túlkésőn"). mindenkit szívesen fogadnak! :)

erősödsz tőle, testileg és lelkileg.

is. mert komoly szellemi háttere van. ami szerintem pont jól jöhet mindannyiunknak. nem támadó, nem védekező valami, hanem tiszta tudatot, reflexeket ad és biztonságot. önismeretet és mások ismeretét. (na ezért hiányzik.)

ajánlom, hogy keress fel egy edzést, nézd meg, milyen. és ha érdekel, addig is olvasgass róla (épp a kezemben van az alapító tanító kiskönyve, Ueshiba Morihei: Az Út kézikönyve):

- "Az Aikido az ellent nem állás művészete. Mivel nem áll ellen, ezért a kezdetektől fogva győzedelmes. Azonnal legyőzik azt, akiben gonosz szándékok vagy kötekedő gondolatok lakoznak. Az Aikido legyőzhetetlen, mert semmivel sem harcol."
- "Az ellenfél megsebesítése önmagunk megsebesítését jelenti. Az Aikido úgy fékezi meg az erőszakot, hogy nem okoz sérülést."
- "Az Aikidoban soha sem támadunk. A támadás azt bizonyítja, hogy elvesztettük önuralmunkat. Ne fuss el egyetlen kihívás elől sem, de ne is nyomd el vagy irányítsd természetellenesen az ellenfeledet. Hagyd, hogy úgy támadjon, ahogy akar, majd válj vele eggyé. Soha ne üldözd támadódat. Vezesd el minden támadását, és határozottan kerülj mögé."
stb.

(ha gondolod, szívesen írok még róla. de persze nézz még körül, milyen lehetőségek vannak a közelben. én mindenképpen harcművészetet ajánlok, és nem natúr küzdősportot. legyen benne szellemi tartalom is, amivel csiszolni tudod a tudásod. mert mit ér az erős-hajlékony test élénk tudat nélkül? :) )

hajrá!

(na, meghozta a kedvem a fórumtéma, hogy emelgessek egy kis vizespalackot. köszi mindenkinek! :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.224 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook