Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: endokrinológus

endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48782

  • sockerartor
  • sockerartor profilkép
Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan endokrinológust aki foglalkozik transzfiúkkal, Zala megyében vagy környékén vagy legalább nyitott a témában?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 9 hónapja #49055

  • Enii
  • Enii profilkép
Szia. Ha van Zalaegerszegen a megyei kórházban endokrinológiai szakrendelés, javaslom keresd fel az ottani illetékes szakorvost. Vagy, ha ott nincs, akkor kérdezz utána a házidokidtól, hogy melyik városi kórházban van a lakóhelyedhez legközelebb endokrinológia, ahova be tud utalni téged. Budapestre szerintem nem éri meg olyan messziről felcepedlizni, már Szabinának is leírtam, hogy miért, csak ha tényleg minden kötél szakad és nincs más megoldás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 9 hónapja #49056

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Szia Enii, igen, köszi, aranyos vagy.
Sockre, Te merre laksz?
Vas vagy Zala megyében?
Írj privátot és elmondom a tapasztalataim az itteni orvosokkal kapcsolatban, hátha tudok segíteni.
Pusz: Szabinka.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 9 hónapja #49084

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!
Dr. Szűcs Nikolett pontos címét meg tudná valaki adni? Megyünk hozzá hétfőn és nem tudjuk merre is van ő. Nála hogy működnek az árak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 9 hónapja #49087

Crystal beküldte:
Sziasztok!
Dr. Szűcs Nikolett pontos címét meg tudná valaki adni? Megyünk hozzá hétfőn és nem tudjuk merre is van ő. Nála hogy működnek az árak?

Semmelweis Egyetem II. Belgyógyászati Klinika
1088 Budapest Szentkirályi utca 46.

Üllői út és Szentkirályi utca sarok. A kapu az Szentkirályiról nyílik. A sarkon lévő kerek épületbe kell bemenni. A földszinti pultnál történik a bejelentkezés. Az emeleten találhatók a rendelők. OEP által finanszírozott az ellátás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 9 hónapja #49099

  • Enii
  • Enii profilkép
Hú, Szűcs Niki... Részvétem Crystal, remélem nem fog már első alkalommal "bemutatkozni" neked és túléled :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 9 hónapja #49172

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Hát...Dr. Szűcs Nikolett. No comment. Csak azt nem értem, hogy ha ő ennyire elfoglalt és neki ez már nem jelent újdonságot és kihívást, akkor ezt miért nem közli telefonba a fél éves várakozást megelőzve???!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49196

  • Enii
  • Enii profilkép
Mert egy se...ej... ( a csúnya részeketg kifütyültük :D )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49261

Sziasztok, ha jól értem akkor Gasztonyi csak teljes áron írja a Nebidot. (?) Kit ajánlanátok Budapesten aki TB-re dolgozik? Úgy látom Szűcs Nikolett-et nem :laugh: Privibe is jó lesz, minden segítséget szívesen fogadok. Előre is köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49267

Sziasztok!
Kicsit feszült vagyok a témában. 4-5 éve szedek Diane35-öt, sosem volt rá receptem. Most úgy néz ki, hogy nem igazán tudom már beszerezni recept nélkül, mivel 1. sokkal drágább 2. macerásabb. Voltam 2 endokrinológusnál is, megmutattam Nekik a pszichológusi és pszichiátriai szakvéleményeimet is, többször átvizsgáltak mindenfélével, teljesen egészséges vagyok. Ennek ellenére senki nem volt hajlandó felírni nekem bármit is. Aztmondták, csak a műtét után fognak tudni. De addig mihez kezdjek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49270

Mui beküldte:
Sziasztok!
Kicsit feszült vagyok a témában. 4-5 éve szedek Diane35-öt, sosem volt rá receptem. Most úgy néz ki, hogy nem igazán tudom már beszerezni recept nélkül, mivel 1. sokkal drágább 2. macerásabb. Voltam 2 endokrinológusnál is, megmutattam Nekik a pszichológusi és pszichiátriai szakvéleményeimet is, többször átvizsgáltak mindenfélével, teljesen egészséges vagyok. Ennek ellenére senki nem volt hajlandó felírni nekem bármit is. Aztmondták, csak a műtét után fognak tudni. De addig mihez kezdjek?

Hormont receptre felírni lányoknál névváltáshoz kötött, fiúknál kell hozzá műtét. (A dokik nem szeretnek kockáztatni.) Csak szakvéleménnyel pedig Gasztonyinál lehetséges ösztrogént+antitandrogént kérni receptre az Istenhegyi magánklinikán.
Névváltást követően Pesten Rácz Károly jöhet még szóba, aki Szűcs Nikolette főnöke a SOTE II-es Belklinikán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49272

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Az én kedvenc Jenei Szakbarbár Asszonyom is megpróbálta ezt eljátszani velem, de én eü-s (és végtelenül pofátlan) lévén nem félek az orvosoktól.

Kiselőadást tartottam neki.
Kedves doktornő.
Nő akarok lenni külsőleg is.
Akkor sem fogok tudni beilleszkedni, ha a hátam közepére is hüvelyt képeznek, legfeljebb én leszek a kétpinájú pasi a Fókuszban.
Tehát nem ártana a műtétre már nőként mennem, különben az orvosom sokkot kap és egyébként is elküld a viharba.
Tudja, az ösztrogén nőiesít.
De a tesztoszterontól nem tud, mert becsücsült a piszok.
Viszont ha volna olyan kedves és mondjuk cyproteronnal kipaterolná a sejtjeim kötőhelyeiről, rögtön volna értelme az ösztrogénnek és alapvetően az életemnek.
Nem feltételezem, hogy unatkozik, de mint orvosom, szeretném, ha a TB-mért ellátna.

Igaz, hogy később majdnem kinyírt, de ellátott.

Nem kell hajbókolni az orvosoknak, csajócák, tessék már a tűsarkatokra állni, transzik vagytok, nem mongolidióták és ezt éreztetni kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49315

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Na drágák, nagy bajban vagyok ugyan is nincs a kerületemben endokrinológia, így a Semmelweis-re kaptam beutalót, ahol még a telefont se képesek felvenni pedig ma reggel 9-től hívogattuk őket, én tegnap már teljesen bőgtem hogy nem fogom tudni elkezdeni a hormonterápiám, nagyon el vagyok keseredve és ez felháborító hogy nem tudnak SEGÍTENI nekünk az orvosok. Amiket itt olvasok; Egy az nem akarok fél évet várni hogy bekerüljek a Semmelweis-re, főleg akkor ha el is küld, mert nincs még vaginám... Hogy gondolják hogy majd teljesen férfiként hormonterápia előtt vaginát készítettek magamnak?! Nem elég szenvedés nekünk amit nap mint nap átélünk és még gyógyszer sem tudnak adni ergó nem tudnak segíteni pedig nem azért vannak hogy segítsenek?! Az anyukámmal élek más családom nincs is, 19 éves vagyok még tanulok, honnan kerítsek 22 ezret és havi 5 ezret hogy Pajor doktor úrhoz forduljak aki tudna segíteni, arról nem is beszélve hogy ő csak teljes áron ír fel gyógyszert?! Pedig valószínű az lesz hogy valahogy szépen összespórolom a pénzt. Esetleg még azon gondolkozok hogy már csak az urológiai papír kell, beadom a névváltoztatásom és amint nő vagyok papíron is elmegyek nőgyógyászatra vagy nem tudom... Valaki tud nekem segíteni aki pesti és itt pesten ingyenesen tb-re eltudta intézni a hormonokat?! Nagyon megköszönném akár itt ír, akár privátban. Mert már lassan 20 éves vagyok egyre jobban férfiasodok, és én így már nem akarok élni. És higgyétek el aki kicsit is ért a biológiához, hiába varratsz magadnak csöcsöket, arcplasztikásztatod magad, lézereztetheted magad egész életedben, hormonok nélkül nem fogsz szép nő lenni. És most ne az ázsiai shemale-ekből induljatok ki, akik alapból picik, szőrtelenek, és elég nekik egy két arcplaszika meg egy mell és el vannak itt Európában nőként, mert Ázsiában ugyan úgy észre veszik rajtuk is mi a helyzet... Na mindegy is, nagyon nehéz ez az egész ha nincs hozzá megfelelő anyagi keret. Azt elfelejtettem hogy az egyik legjobb biológiai barátnőm aki még csak 17 éves tehát gyermek rendelésre kell mennie, már ősszel kért endokrinológiára beutalót kapott tavaszra időpontot, majd tavasszal közölték hogy már csak ősszel tud menni, pedig valószínű pajzsmirigy problémái vannak... Jézusom mi van a magyar egészségüggyel?! Nem csak nekünk transzneműeknek ilyen nehéz ez az egész, hanem mindenki másnak akinek hormon vagy akármilyen problémái vannak! Tavaly gész tavasszal nyáron küzdöttem a hasammal és ha anya nem ismeri az orvost én is várhattam volna hónapokig hogy kikezeljék a betegségem! Ezek után teljesen megértem aki ts és kurva, mi más lehetőségünk van összeszedni ezt a rengeteg pénzt mindenre? És akkor mondja a sok okos hogy Amerikában meg még tb-s ellátás nem is létezik, de abba nem gondoltok bele hogy nekik normális munkából van pénzük mindezt végig járni?! Van jogunk élni úgy ahogy akarunk vagy nem.... Mert ha nem felelsz meg az orvosnak és nem férsz bele a sztereótíp látásmódjába akkor még a vaginoplasztikádat sem kapod meg, mert elhajt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49327

Légy nyugodt és türelmes, várd meg névváltoztatást, ami mindössze néhány ezer froncsi és utána már nem csak Gasztonyi bácsihoz tudsz menni, hanem fogadnak OEP ellátással a SOTE-n is. Alternatíva lehet továbbá Szegeden a Csajbók Éva & Valkusz Zsuzsanna endokrinológus páros. Belföldön vaginaplasztikát jelenleg csak a Pajor & Tizedes duó vállal a jól ismert árakon. Kasztráció F64-re szintén Szegeden és Pécsett lehetséges, ahhoz nem szükséges egy év hormonkezelés, de ugyanúgy fizetned kell érte. Az elszántság és kitartás jól jön a kényszerű pénzügyi keret mellé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49345

  • Enii
  • Enii profilkép
Ha itt laksz Bp-n , vagy az agglomerációban, nyugodtan besétálhatnál a SOTE-ra és érdeklődhetnél szeményesen. De ha nem szeretnél odamenni, lehet még a Honvédkórházba is menni a Szabolcs prof. úrhoz, de hozzá is várni kell. De ő felírja a gyógyszer névváltoztatás nélkül is, csak imádkozz, hogy ne legyen semmi bajod, mert vérvételen kívül semmilyen vizsgálatra nem ír ki, hogy ellenőrizze a hormonkezelés biztonságosságát. Vérvételkor is úgy kellett kikönyörögnöm hogy hormonszintet is mérjen, mert csak egy sima nagyrutinra írt ki. Ja meg arra számíts, ha hozzá mész, hogy egy párszor vissza fogsz fordulni a gyógyszertárból a recepttel, mert mindig elcsesz rajta valamit és a gyógyszerész nem tudja kiadni.
A magyar egészségügy tényleg egy katasztrófa, de ettől függetlenül azoknak akiknek egyből a ribanckodás jut eszükbe, mint pénzkereseti lehetőség, azoknak csak annyit mondanék, hogy nem kéne azért idáig lesüllyedni. Elég nagy baj, hogy a cisz nők között is már annyi k..va van, legalább mi mutassunk már példát, hogy igenis értékes tagjai vagyunk a társadalomnak. Persze ez csak egy jó tanács a részemről, mindenki azt csinál amit akar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49355

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Ne hittem volna, hogy ezt mondom, de: EGYETÉRTEK.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49357

  • ali1
  • ali1 profilkép
györben valki ismer pssiáert aki foglalkozik a transzfiukkal ali B) B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 8 hónapja #49358

  • ali1
  • ali1 profilkép
sziasztok győrbe van aki ismer endokrinologust ali B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 7 hónapja #49361

Győrben DrHorváth Katalin főorvos az endokrin szakrendelésen, beutalóval TB-re ellát, de gyógyszert csak műtét után ír fel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 7 hónapja #49362

  • ali1
  • ali1 profilkép
szia Bea azt akarod mondani,fiu vagyok ha kasztrálnak csak akkor ir lel gyoyszrt,te látom tőbbet tudsz mind én ha szépen megkérlek privivibe elmondanád az utat.kellene nekem psziháter és pszihologus is köszön előre is a segitséged puszi aliz :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.269 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook