Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: endokrinológus

Vá: endokrinológus 14 éve 1 hete #26198

  • Gabeee
  • Gabeee profilkép
Igen de szigorú,nekem ő az orvosom.
Dr.Szabolcs István Máv kórház
Itt is meg találod őt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 13 éve 11 hónapja #26856

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Sziasztok!


Én dr. Szűcs Nikolette-nél jártam nemrégiben. Még szerencse, hogy ezt a fórumot csak most olvastam, mert különben nem lett volna bátorságom bejelentkezni hozzá, hisz itt többen is azt említették, hogy borzalmas a stílusa. Velem kedves volt, a vizsgálatok és eredmények után Nebidót írt fel, kezdetnek fél ampullát, amit múlt hét hétfőn kaptam meg. Remélem hatni fog hamarosan!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 13 éve 11 hónapja #26857

  • andreas
  • andreas profilkép
Hali Kalóz!
Olvastam a másik témában,hogy 5 éve volt műtéted,előtte akkor hová jártál és melyik szert kaptad?Vagy 5 évig semmi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 13 éve 11 hónapja #26859

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Szabolcs dokihoz jártam, és Andriolt kaptam. Sajna a TB-m megszűnt, mert nem volt munkám, így már nem tudtam sem Pestre feljárni, sem a gyógyszert kifizetni. Most a szüleim segítenek, és míg helyre jövök valahogy anyagilag, befizetjük ezt az 5000 ft-os TB-s csekket.
Szabolcs dokihoz nem mertem menni, mert féltem, hogy újból nem vállal el, esetleg azt mondja, hogy nem is gondoltam komolyan ezt az egészet!:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 9 hónapja #36093

Az endokrinológusok listáját két debreceni orvossal bővítettük:

trans.pinkvanilla.hu/informaciok/hazai-o...logusok-nogyogyaszok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 9 hónapja #36135

Dr. Cseke Béla - belgyógyász-endokrinológus
Én hozzá jártam és ő hozzá is kellett beutaló! nem magán rendelés! de a tseket nagyon szereti kezelésbe venni, szereti látni a fejlődésüket és nagyon együtt működő.
(én sajna a saját talán genetikám miatt nem mentem semmire se, így nem tudtam neki mit felmutatni így inkább eljöttem tőle).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 9 hónapja #36137

Nikol írta::
Dr. Cseke Béla - belgyógyász-endokrinológus
Én hozzá jártam és ő hozzá is kellett beutaló! nem magán rendelés! de a tseket nagyon szereti kezelésbe venni, szereti látni a fejlődésüket és nagyon együtt működő.
(én sajna a saját talán genetikám miatt nem mentem semmire se, így nem tudtam neki mit felmutatni így inkább eljöttem tőle).
Dr. Cseke Béla oldalunkat megkereste és a magánrendelésének a linkjét adta meg elérhetőségnek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 9 hónapja #36152

Na ez új! még én voltam ez nem volt, le vagyok maradva ebben is sz.
Amúgy ezt nekem egy szóval se említette, na de mindegy amúgy is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 5 hónapja #38289

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Sziasztok! Szűcs Nikoletthez kell beutaló?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 5 hónapja #38294

Minden állami rendszerű endokrinológiára kell beutaló. 90 napig érvényes, úgyhogy előbb időpontot kérj és csak utána a beutalót a házidokitól, le ne járjon menet közben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 12 éve 5 hónapja #38305

  • Harcos
  • Harcos profilkép
sophiataylor írta::
Minden állami rendszerű endokrinológiára kell beutaló. 90 napig érvényes, úgyhogy előbb időpontot kérj és csak utána a beutalót a házidokitól, le ne járjon menet közben.
Köszi szépen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 10 éve 11 hónapja #48672

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!

Ha valaki esetleg tud szombathely, körmend, zalaegerszeg környékén endokrinológusról, nőgyógyászról, aki foglalkozik transzszexuálisokkal is, akkor légyszi írja meg.
Puszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48726

  • Enii
  • Enii profilkép
Én nem tudok sajnos, de azt tanácsolom neked, hogy a szombathelyi vagy a zalaegerszegi kórházban ( nem tudom hogy Vas vagy Zala megyében laksz) keresd fel az ottani endokrinológust. Egy próbát megér, max elhajt, ha meg elvállal, akkor megérte. A budapesti endokrinológusok nincsenek a helyzet magaslatán és nem értenek a TS-ek hormonkezeléséhez, csak úgy tesz némelyik, meg leakaszt rólad még egy rakás pénzt, aztán ki sem vizsgál rendesen, meg némelyiknek a stílusa meg a TS-ekhez való hozzáállása is olyan hogy... Ergo nem érdemes ide felbumlizni szerintem, mert véleményem szerint itt sem jobb az ellátás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48728

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!
Szia Eni!

Köszönöm szépen a válaszodat, igazad van egyébként mindenben, amit írtál.
a szakvélemények beszerzésekor is azt mndtam, hogy én, ha nem muszály, akkor nem fogok 250 km ről felkajtatni tööbször is pestre, hát sikerült is elintéznem mindkettőt majdnem helyben :-).
Képzeljétek!
Találtam egy nagyon kedves és aranyos nőgyógyászt is helyben, aki felírja nekem a hormonokat, már beszéltem vele.
Nagyon kedves, segítőkész, mert átérzi a helyzetünket.
azt mondta, hogy abban tud segyteni, hogy felírja a hormonokat, de a hormonszint beállításáéban sajnos nem, azt endokrinológusnál kell majd intéznem.
Csak az a kérdés, hogy a tb-s endo foglalkozni fog-e velem, amíg nincs átírva a nevem...Szerintetek? na nembaj, ezt is kihajtom majd magamnak, addíg megyek, míg ezt is el nem tudom intézni. :-)

Pusz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48731

  • Enii
  • Enii profilkép
Na látod, aki keres az talál :) Örülök hogy sikerrel jártál :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48732

Sziasztok! Cseke még dolgozik ill. fogad TS-eket? Mert elvileg ha ez a honlapján az elérhetőségnél ez van: csekeendo.hu/elerhetosegek.php Szóval ha valaki tud valamit róla az jelezzen már vissza! Köszönöm! Alex
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48733

Szia! Győrben az endokrinológus tb-re végez hormonvizsgálatot, viszont gyógyszert csak SRS után hajlandó felirni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48734

Gugyu054 beküldte:
Sziasztok! Cseke még dolgozik ill. fogad TS-eket? Mert elvileg ha ez a honlapján az elérhetőségnél ez van: csekeendo.hu/elerhetosegek.php Szóval ha valaki tud valamit róla az jelezzen már vissza! Köszönöm! Alex
Mint ahogy itt is láthatod 2012-es update: "Határozatlan ideig külföldön tartózkodik."
transvanilla.hu/info/hazai-orvosok/item/5-endokrinologus
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gugyu054

endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48750

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen vizsgálatok szükségesek a hrt elkezsése előtt?
Fzikális vizsgálatokra gondolok, szakvélemények már megvannak.
Beszéltem a házuorvosommal és olyan aranyos, hogy azt mondta, amiben tud, segítenni fog, akár a hormonokat is felírja nekem, de egyenlőre nem tudja, hogy ezt megtehethi-e majd.
Endokrinológiára 3 hónap múlva lenne vizsgálati időpont, így azt kérdezte, hogy belgyógyász szakorvos nem -e lenne jó a hrt előtti vizsgálatok elvégzésére, kérésére.

Húhhh, hamarosan elkezdem a hrt-t :-) legalábbis nagyon úgy néz ki :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 10 éve 10 hónapja #48753

Szabina beküldte:
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen vizsgálatok szükségesek a hrt elkezsése előtt?
Fzikális vizsgálatokra gondolok, szakvélemények már megvannak.
Beszéltem a házuorvosommal és olyan aranyos, hogy azt mondta, amiben tud, segítenni fog, akár a hormonokat is felírja nekem, de egyenlőre nem tudja, hogy ezt megtehethi-e majd.
Endokrinológiára 3 hónap múlva lenne vizsgálati időpont, így azt kérdezte, hogy belgyógyász szakorvos nem -e lenne jó a hrt előtti vizsgálatok elvégzésére, kérésére.

Húhhh, hamarosan elkezdem a hrt-t :-) legalábbis nagyon úgy néz ki :-)

Szia Szabinka!

Trombózishajlam szűrés (kérhető a laborral együtt), hormonszint mérés,(urológustól tudsz kérni), teljes vérkép és vizelet, hasi és mellkas ultrahang. (Ezekre pedig a háziorvos is tud beutalót adni.) A háziorvos - többek között - hormonkészítményeket is csak szakorvos javaslatára írhat fel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.314 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook