Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: endokrinológus

endokrinológus 15 éve 1 hónapja #3430

  • Gabor
  • Gabor profilkép
Sziasztok!

Tudnátok nekem javasolni egy jó endokrinológust Budapesten, vagy Bp környékén? Jelenleg a Gasztonyi által felírt Andriolt szedem, de a minisztériumi engedély átvétele (a kérvény már benyújtva) és a petefészek eltávolítás után már mindenképp szeretnék áttérni az injekciós tesztoszteronra, azt pedig tudtommal Gasztonyi nem ír fel. Szűcs Nikolette és Szabolcs István akikről én hallottam, de nem tudom kinek mi a személyes tapasztalata velük kapcsolatban.
Illetve még egy kérdés, de ez már lehet hogy off-topic, kinek mi a véleménye a szigetvári Csobó doki műtéteiről (petefészek és felső műtét).

Köszönöm a válaszokat!

Gábor
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 15 éve 1 hónapja #3436

  • andreas
  • andreas profilkép
Hali!
Ha Gasztonyi írta fel neked az Andriolt akkor tudnod kell hogy ír fel injekciót is.Az tuti hogy húzós áron mert nem támogatva de pölö Testoviront is a Bayerest amit Ausztriából rendelnek be.Az hogy injekcióra térj át az nem azon múlik,hogy megvan már az engedélyed megvan-e,hanem hormonszint stb.A két endo közül úgy tudom csak Szűcs Niki foglakozik fiúkkal,a másik csajokkal.
Csobóék ahhoz képest hogy vidéki közkórház drágán műtenek.Én inkább összekulizom egy magánsebészre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 15 éve 1 hónapja #3464

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Szintén úgy tudom, hogy Gasztonyi injekciót is felír! Én Szabolcs Istvánt terveztem, hogy majd keresem, de Andreas, most jól elbizonytalanítottál! Rajtuk kívül Rácz Károlyról hallottam, de többet sajna nem tudok.
Beszéltem már pár sráccal, akitet Csobó doktor műtött, ftm páciensekkel tapasztalt, megbízható orvos, eddig csak pozitív kritikát hallottam róla!
De akkor témánál vagyok! Égen-földön keresek Budapesten ftm fiúkkal jártas sebészt a kisműtéteimhez -mellkas, petefészek-, (nyár-ősz folyamán szeretnék túllenni a műtéteken)! Tudna valaki orvost ajánlani? Ezen budapesti sebészekkel kapcsolatos pozitív-negatív vélemények is érdekelnének!
(Mennék Dr. Csobóhoz is, de engem is szorít a pénztárcám és a leutazás sem lenne egyszerűen kivitelezhető..)
Minden infót előre is köszönök!

Még valami: a legtöbb hormondoki csak hónapokra rá tud fogadni, így ha mégis váltást tervezel valamikor ajánlatos mielőbb időpontot kérni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 15 éve 1 hónapja #3512

  • Gabor
  • Gabor profilkép
Köszönöm a válaszokat! Igen, tudom hogy Gasztonyi végső soron ír fel injekciót is, de a petefészek műtétig az Andriolt preferálja (legalábbis az esetemben), utána pedig már szívesebben mennék olyan dokihoz aki TB-re is ír fel. A műtétnek meg ha nem tévedek a névcsere az előfeltétele, nagyon remélem hogy már nem kell sokat várnom az engedélyre és mielőbb tudok időpontot kérni a kisműtétekre. :cheer:

Andreas, említetted a magánklinikákat. Te milyen magánkliniká(ka)t ismersz, ahol értenek is a témához és némi referenciával is rendelkeznek? Mert ha lenne olyan Bp-en, akkor nem feltétlen túráznék el az ország túlsó végébe Csobóhoz.

Csabi, köszönöm a tippet, akkor amint megvan a műtét kitűzött időpontja, már be is jelentkezem a kiválasztott endo dokihoz (még mindig tanácstalan vagyok kihez, de majd addig kitalálom) hogyha ilyen hosszú a várólistájuk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 15 éve 1 hónapja #3524

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
A dokinő nem a nagy kedvességéről híres,ha ezt be tudjátok neki nyelni,akkor hozzá is érdemes menni.
Elvileg bármelyik endonak kötelessége lenne fogadni,ha jól áll hozzá akkor utánanéz és fogad.Nem ártana itt Bp-n néhány újat felhajtani.
Vidéken többektől is hallottam,hogy simán tudtak maguknak keriteni endot,nem mint a birkák ugyanoda járnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 15 éve 4 órája #4968

  • andreas
  • andreas profilkép
Lányok ti melyik endohoz jártok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #4983

  • Patty
  • Patty profilkép
andreas írta::
Lányok ti melyik endohoz jártok?

Én a Gasztonyihoz járok, de ő nőgyógyász, sőt szülész-nőgyógyász. Nála fogok majd szülni... :laugh: :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #4985

  • Cicely
  • Cicely profilkép
A plasztikai sebész itt Pécsett, aki a mellemet fogja csinálni májusban, teljesen odavan, és lelkiismeretesen foglalkozik a dolgaimmal, pszichiátert is ő javasolt nekem itt, és megkérdezte, hogy mikor Pestre költözöm, kihez fogok majd járni gyógyszert íratni, én mondtam két nevet, aki eszembe jutott netről, Gasztonyit és Szűcs Nikolettet, hogy majd valamelyikhez, és mondta, hogy szombaton (tegnap) Pesten jár amúgy is, utánuk néz... :)
Hát, vannak ilyen orvosok is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #4987

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Gasztonyi egyre több embernek alternatív megoldás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5027

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Tényleg szimpatikus orvos, mindegyiknek lehetne ilyen a hozzáállása. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5031

  • andreas
  • andreas profilkép
Jófej doki,de gondolkozom a továbbiakban hová menjek majd mert csak olcsóbb lenne a hormon és a rendelés meg ingyen lenne.A srácokkal főleg Szűcs Nikolett foglakozik de vele ijesztgetnek hogy semmi jóra ne számítsanak azok akik úgy kezdenek bele a HRT-be hogy nincs eltávolítva ami szerinte mindenképp el kell hogy legyen.Azzal izzitanak hogy lehet nem is fog fogadni vagy csak cseszegtetni fog. :stress:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5032

  • kandúr
  • kandúr profilkép
Sziasztok!
Nem akarok senkit elkeseríteni, de Szűcs Nikolettnek csak egy fiú esete van. Valószínűleg mindenki elmarad tőle a stílusa miatt.
De hangoztatja is, hogy nem azért lett endokrinológus, hogy transszexuálisokkal foglalkozzon.
Egy pozitívuma van, elismeri, hogy a tabletták nem érnek semmit, csak az injekció. De csak azoknak írja fel, akik ki vannak pakolva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5037

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Valaki nem tud számolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5038

  • Patty
  • Patty profilkép
xtrevor írta::
Valaki nem tud számolni.

Ki és miért? (nem értem) :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5041

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Patty írta::
xtrevor írta::
Valaki nem tud számolni.

Ki és miért? (nem értem) :nemtom:
Szűcs Niki 1 fiúesete.:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5042

  • Patty
  • Patty profilkép
xtrevor írta::
Patty írta::
xtrevor írta::
Valaki nem tud számolni.

Ki és miért? (nem értem) :nemtom:
Szűcs Niki 1 fiúesete.:laugh:

Már értem, köszike.
A Gasztonyi tudtommal foglalkozik fiúkkal is. Legalábbis két ismim is oda jár hozzá (sőt úgy tudom Barni is hozzá jár, de erre nem vennék mérget). Még az úgynevezett "kipakolás" előtt is fogadta őket és írt fel hormont.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5044

  • andreas
  • andreas profilkép
Gasztonyi jó csak drága teljes áron meg rendeléssel.:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5045

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Megkérdezhetem, hogy mit jelent pontosan a kicsit drága?
Mert én is Gasztonyihoz szeretnék járni hamarosan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5046

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Nem kicsit drága, bocsi, félreolvastam. :)
"Akkor mit jelent a drága?" lenne a módosult kérdésem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: endokrinológus 14 éve 11 hónapja #5047

  • Patty
  • Patty profilkép
Cicely írta::
Nem kicsit drága, bocsi, félreolvastam. :)
"Akkor mit jelent a drága?" lenne a módosult kérdésem. :)

A konzultáció díja nála 5000Ft. De nem tudom, hogy a rendelésen mit ért andreas, lehet, hogy a fiúknak külön kell rendeni. Én a recepteket a Pattykában :laugh: váltom ki. A konzultációról meg kapok számlát, amit az egészségpénztáron keresztül visszakapok. Így végül is ingyen megyek hozzá. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.249 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook