Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: endokrinológus

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59685

Köszi!

Én fordított eset vagyok, tesztoszteron kell. :)
Remélem, találok valakit... nem akarok folyamatosan magán rendelésért fizetni.

Amúgy igen, a fórum rég halott már itt sajnos, ami élet van, az is csak a veszekedés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59692

Igen az nem volt egyértelmű XD de lényeg a lényeg, hogy nem nagyon kér mást.

Mondjuk így talán könnyebb dolgod lesz majd később mert elég lesz egy jó urológust találni ha megvan a névváltoztatásod ^^
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59693

Igen, nem szoktak annyit kekeckedni, mint a női hormonokkal. Hát, reméljük a legjobbakat. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59731

Sziasztok!

Tudnátok-e ajánlani magán endokrinológust? Jelenleg a területileg illetékes államihoz járok, és fél évente tud fogadni, akkor is lehetetlen időpontokban ami miatt ki kell vennem 1-1 nap szabit. A mellett fél évig nem szokott elég lenni a gyógyszerem, így többször előfordult, hogy illegálisan kellett hozzápótolnom. Most jelentette be, hogy elfogyott a beutalója, így ha már a többi, esedékes vizsgálatot magánban kell csinálnom, akkor megyek endokrinológushoz is magánban.

Gasztonyit ismerem csak, nála 5 eFt egy gyógyszer írás, és nem annyira lelkiismeretes, mint most az állami doki, akihez járok, és aki megköveteli a SoC szerinti vizsgálatokat (1/4 évente vérvétel, évente UH), valamint odafigyel a fejlődésemre, és megtapintja a melleimet, hogy nincs-e bennük daganat.

Gasztonyinak nem tudom, hogy van-e belgyógyász szakvizsgája, de ultrahangja biztosan van (mert nőgyógyász), vért tud venni (a labort kicsit drágábban méri, mint a tőle egy saroknyira lévő(!) laborközpont) és így egy vizit alatt el lehetne intézni az éves UH-kat is.

Ha esetleg tudnátok olyat, aki elfogadja az EP-kártyát, az még jobb lenne...

(Az EP kártya teljesen maszek módon is intézhető, és 20% SZJA visszaigénylést ad + előre tervezhetővé válnának az eü. kiadásaim.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59732

Sziasztok!

Az alábbi endokrinológusokkal kapcsolatban volt-e bárkinek negatív tapasztalata?

Dr. Balog István
Dr. Hosszú Éva
Dr. Sallai Ágnes Éva
Dr. Takács Éva
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 6 éve 6 hónapja #60541

FIGYELEM!

Akit érint: Dr. Gasztonyi Zoltán endokrinológus/nőgyógyász rendelése holnaptól (október 05.) új helyszínen és telefonszámon elérhető. A weboldalon, az alábbi linken megtaláláljátok az új elérhetőségeket, és az instrukciót a telefonos egyeztetéshez!

transvanilla.hu/hazai-orvosok/endokrinologus
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miron, Erika, Reka

endokrinológus 6 éve 6 hónapja #60544

Hello.. Mindenkinek. Ha valaki tud normális endokrinológust az kérem jeleze fontos lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 6 éve 1 hónapja #60588

Sziasztok! Dr Valkusz Zsuzsannához vagy Dr Csajbók Évához jár mostanság valaki? Tudnátok írni róluk valamit, hogy milyenek? Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy írnak-e fel hormonokat névváltoztatás előtt, a 3 szakvéleményemmel és hogy milyen vizsgálatok kellenek hozzájuk. Köszi előre is! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 6 éve 4 hete #60595

Sziasztok!
Tud valaki olyan endokrinológust, aki nem csak megírja a receptet és elküld, mert 500-an várnak rá :dry: Hanem akinek van arra is ideje, hogy részletesen beszéljen velem? :( :( :(
Budapesten vagyok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 6 éve 2 hete #60599

Szia Miron!

Én ugyan konkrét endokrinológust nem tudok Budapesten, de van egy ötletem:
ftm-ként fordulhatsz urológushoz is hormon-ügyben, urológus dokiból pedig jóval nagyobb a "választék". Én is urológushoz járok vidéken, és tök lelkiismeretes, elküld vérvételre, kikérdez, stb. Más ismerősömnek is ez a tapasztalata.
A cisz férfiak is urológushoz-andrológushoz járnak, ha gond van pl. a tesztó szintjükkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 5 éve 11 hónapja #60605

Ha ezt tudom kb. 10 évvel ezelőtt...

...bár attól tartok, vannak dolgok, amik akkor sem változtak volna :( :( :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.287 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook