Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: műtét utáni problémák

Vá: műtét utáni problémák 12 éve 11 hónapja #35115

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Sziasztok!

Valaki segitsen.:shout:

Az menyire normális dolog hogy Április 6-án volt Korrekciós műtétem 2,5 órás mert a hüvelyemet varrták vissza mert előre esett volt, és a mai napig vérzek belül valahol.
(Hozzáteszem megint előre van esve.):unsure:
Próbáltam elmenni itt a környéken 1 nőgyógyászhoz hogy nézze meg mi lehet a baj de Senki nem akar fogadni az MtF mivoltom miatt.:blink:

Anna
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: műtét utáni problémák 12 éve 10 hónapja #35238

  • shadow
  • shadow profilkép
Szia Srácok!

Így másfél hónap után elhagytam a szorítót, viszont így jobban meg tudtam magam nézni, és azt vettem észre, hogy jobb oldalt a bimbótól pár centivel jobbra nem sokkal a seb fölött van egy jókora borsónyi izé a bőröm alatt. Elég kemény, amikor kicsit nyomkodtam szétterült és viszketett körülötte. Aztán megint összeállt.
Volt már valakinek ilyesmi?

Amint lehet, elmegyek dokihoz megnézetni, de kíváncsi lennék, hogy nektek volt-e már valami hasonló, és mi volt az végül is...
Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: műtét utáni problémák 12 éve 10 hónapja #35242

Nem hiszem h bármi komoly lenne, ebből amit írtál.
Ha ilyen közel van magához a heghez, azt is meg merem kockáztatni, h a hegvonalban még van némi cérna. Azokon pedig hurkok vannak, ezért nem lehet csak úgy egyszerűen kirántani, akkor sem, ha kibújik a vége vhol, előbb el kell vágni a hurkot. Lehet h pont egy ilyen hurkot tapintasz, azok bizony okozhatnak viszketést.
Nekem pl egészen biztosan van még benne cérna, és nekem tavaly júliusban volt a műtétem. Anno még ősszel erre rá is kérdeztünk, h mi van azzal a maradékkal ami benne van, nem kellene-e kivenni, a doki azt mondta, h semmi teendő vele, majd felszívódik, vagy ha kibújik a vége, óvatosan magunknak kiszedhetjük. Állítólag volt olyan páciense, akinek sok év múlva is maradt még benne, úgyh ez tényleg nem fog gondot okozni.
Persze ha begyullad, vagy fáj, vagy bármi látványos van vele, mutasd meg dokinak, de szerintem nincs gond. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: műtét utáni problémák 12 éve 10 hónapja #35281

  • shadow
  • shadow profilkép
Köszi Beni, megnyugodtam. :)
Megnéztem jobban, alatta a seb is más, mint a többi részen: nem dudorodik kifelé, hanem sima és alig látható. Bár az egész olyan lenne... De azért majd megnézetem az endóval ha eljutok végre hozzá, úgyis nőgyógyász is egyben. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.160 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook