Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hajhullás

Vá: Hajhullás 13 éve 4 hónapja #32683

Nekem Wu2 sampon száraz hajra és Golf Balzsam száraz hajra Lecitinnel amit használnom kell most. Egyenlőre szép a hajam és irigykednek rá, de sajnos a hajvonalat nem tudom meddig bírom megőrizni. Csak ezért aggódom és ha látom hogy egy kicsit feljebb csúszott már pánikba esek.
Nem sztem nem kell használnod, ki mondta hogy kell? a wu2-őt én is használtam és száraz hajra volt de mosás után azt hittem hogy kínomba nagyon messzire fogok futni ugyan is piszok száraz lett tőle! neked lehet azért jó ez is mert van némely faggyú termelődésed nekem nincs, szval ha a fejbőröd még aránylag elég egészséges addig nagyjából bármit (na ne szó szerint) meg enged rákenni hisz minden okés.
Én ha a hajam nem hullana akkor sem használnék wu sampont hanem pl, amit belinkeltem és az bio is! A balzsam száraz hajra lecitinnel szintén sztem olyan reklám fogás féle habár igaz nem ismerem tartalmát :unsure: de egy példa! ott vannak a mosogató szerek amik nagyon erős zsíroldót tartalmaznak és ezekből úgy amannyi van a samponokba is! és az csak egy dolog hogy van benne E vitamin meg anyám tyúkja! attól az jobb nem lesz csak a hiszékeny vevő meg fogja venni ezzel a címszóval; HÚÚÚ E VITAMIN! na szval ha jót akarsz magadnak akkor használj bio cuccokat :) én azt tenném.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 1 hete #34649

Ahogy teltek a hónapok közben én kutakodtam és be írom miket találtam :)

1=Herbal 12+ hajerősítő spray , 2=Forcapil oldat 150ml, 3=ProAnagen forte hajampullák 12x5ml, 4=Ginzeng ampulla, 5=Hajserkentő tonik
125 ml
, 6=[url=fhttp://www.shopmania.hu/shopping~online-haj-apolas~vasarlas-alfaparf-active-hairpower-energy-koncentratum-ampulla-hajhullasra~p-3529032.html]Alfaparf Active HairPower Energy koncentrátum[/url]


A lédy Bánfi hajszeszről egy egyéni észrevétel (nem az enyém) Lady Bánfi hajszesz
Hajhullást csökkentő

A Bánfi hajszesz hajhullást csökkentő és hajnövekedést serkentő hatását a SOTE Bőrklinikáján végzett vizsgálatok egyértelműen igazolták. A kizárólag természetes anyagokat tartalmazó készítményt kúraszerűen kell alkalmazni. A kúra időtartama 3-6 hónap.
A hajhullás csökkenését 4-6 héten belül, a haj növekedését - a kúra pontos megtartásával - 3-4 hónap múlva lehet észlelni. A Bánfi hajszeszt hetente legalább egyszer, a samponnal megmosott nedves fejbőrbe alaposan be kell masszírozni, majd 20-40 perc múlva vízzel leöblíteni, samponnal ismét megmosni, és megszárítani.

Összetevők: Aqua, Cochlearia Armoracia, Brassica Alba (and) Juniperus Communis (and) Majorana Hortensis, Alcohol, Parfüm, Citric Acid, Benzilszalicilát, Citronellol, d-Limonen geraniol, 2-(4-tert-Butilbenzil)-propionaldehid, Linalool, Hidroci-metil-pentil-ciklohexén-karboxaldehid.

Persze vannak még de ezek jók lehetnek, és amikor már semmi sem hat akkor jöhet a minox.
Jó samponok: http://alfadrogeria.hu/termekek/result/?q=logona+sampon
Szappanok: http://bionom.hu/biobolt/kozmetikumok/tisztalkodas/szappanok
Balzsamok: http://bionom.hu/biobolt/kozmetikumok/hajapolas/balzsamok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 10 éve 10 hónapja #48673

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok Lányok!

Én még nem kezdtem el hormonozni, de őszintén szólva én is nagyon félek a hajhullástól, mint "mellékhatástól".
Nem teljesen tiszta számomra ez a dolog, hiszen a férfihormonok visszaszorításával elvileg meg kellene állni a hajhullásnak...
Vagy rosszul gondolom?
Mi az, amitől a hormonterápia alatt hullik a haj?
Az, hogy a női hormonoktól szárazabb lesz a bőrünk, így a fejbőrünk is?
Húha....nekem már így is eléggé hullik, szval kicsit félek...Egyébként lassan másfél éve növesztem, nő is szépen, de sajnos hullik is ezerrel...

Légyszi, aki hormonozik és bármi infója van ezen dolgokkal kapcsolatban, az írjon....
Köszi.
Pusz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 10 éve 10 hónapja #48675

Amitől igen nagy vsznűséggel nem fog hullani az napi 4mg estri (kezdésnek megteszi) + min. fél szem proscar, ettől még nekem is mérséklődik vagy néhány szál nő elől ill állaga lesz vagy is nem lesz száraz tapintású, ennél jobb nincs sztem.
Spiron nagyon jó mellé teszto elnyomónak és dht-ra is, ettől erősen hiszem hogy neked is szépen össze jön majd minden ahogy kell.
A teszto elnyomásával androcur és cysaxal esetében ott a kisördög hogy hullani fog igaz ez egyén függő, mert ez tovább szárít jobban mint az ösztrogén (kivéve a szintetikusat az jobban szárít mint a nem szintetikus).
A progneszteron tovább segíthet a hajon ill bőrön, kezdésnek egy szem utrogestan kellene de ez nem kell azonnal csak ha úgy látod/érzed.
Nó para! te ahogy látom már most jól nézel ki! az a tipikus ts alany vagy velem ellentétben, én mondhatni fel is adtam már.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 10 éve 10 hónapja #48676

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nem tudom nálam ilyesmi nincs. Mielőtt nem hormonoztam akkor hullott valamennyire de akkor sem volt vészes most pedig alig hullik. Szépült a hajam sokat dob rajtam főleg frissen mosva. Nekem vékonyszálu alapból a hajam mint általában a legtöbb nőnek. De sok nőt ismerek akiknek hullik a hajuk mint állat mert hosszú is de pótlódik is. Addig nincs baj amíg pótlódik a hullott haj akkor van gond ha nem nő helyette másik. Mert akkor halnak elfelé a hajhagymák.Selymesebb és lágyabb szebb lett a hajam. Viszont ha az esőtől elázik ordítani tudnék. :huh: Mert én csak hetente 2-szer mosom. Hétfőn és Csűtörtökön. Kell két mosás egy héten mert azért zsírosodik. Esernyővel meg az a bajom elviszem magammal és ha valahol leteszem az tuti ott is hagyom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49293

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy használta -e már valaki a proscar, vagy valami hozzá hasonló finasteride hatóanyagú készítményt, s ha igen, akkor mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatosan.
Több orvost megkérdeztem, mindegyik mást mond...
Klasz lenne megállítani a hajhullásomat, és ha még dúsabb, több is lenne....
Köszi, ha valaki válaszol!

Puszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49304

Szabina!
Én ezt már itt asszem kiveséztem! nem olvastad? tőlem tapasztaltabbat nem hinném hogy találsz de te tudod, minél többet vársz annál rosszabb.
Napi 1 szem proscar tuti befutó sőt sok másra is jó pl, bőrre, szőrre, stb, de később napi fél is jó lehet.
A kinti "lapok" egy szemet írnak, mellé az ösztro, abból biztosabb ha estrimaxot használsz, vagy valerát tartalmút esetleg szurit.
A teszto lecsökkenése okoz hullást pl, androcur (nálam igen még fél mg-is) Egy a baj ezzel hogy cseszettül drága!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49305

Még annyit hozzáteszek hogy akkor mikor szedtem, akkor napi 4mg estrit szedtem, a proscarból meg egy szemet ill finasterid sandozt is használtam egyik nap ezt másik nap azt.
Semmi teszto elnyomót nem használtam! IGEN NEM! és nőtt mint a gyom! csak ott cseztem el hogy bántott a tudat hogy a tesztom nincs elnyomva és szedtem mellé d35-öt és attól megint kibillentem rendesen, igaz a teszto lecsökkent.
Utána meg megint mást csináltam, én hülye, nem tudom miért de a teszto a hajnak ott nekem úgy jó volt, potencia is volt meg változtam is szépen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49324

Nikol beküldte:
ott cseztem el hogy...

Létezik egy jól ismert közmondás, gondolom ismered:
Néha a kevesebb több...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49325

dorys beküldte:
Nikol beküldte:
ott cseztem el hogy...

Létezik egy jól ismert közmondás, gondolom ismered:
Néha a kevesebb több...

Szóismétlés, a kutyafáját. :(
Kicsit bővebben: Szóval meggyőződésem szerint nem a sarki gyógyszertár készletének mértéktelen felvásárlása és annak össze-vissza történő adagolása az ideális terápia a nemünk megváltoztatására. :p
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49330

Amit leírtam azok valósak és működtek nálam a többit már mindenki tudja hogy s mint csesztem el.
Nem kell hogy kiegyük a patika készletét az 100, de azóta többet tudok erről arról és azt jó szívvel megosztom.
Egyébként ez a fórum nem a nem változtatásról szólna ugye hanem a hajhullás megállításáról.
Csak tudod akinek egészséges mindene a haja is ugye az sokkal jobb lelki szinten is áll, és tudom nem a haj a lényeg hanem a mellek meg az hogy nő lesz vki teljesen de a tudat ha nem tudunk tőle megszabadulni mindég ott lesz és az már nem jó..
Néha a kevesebb a többről meg az jut az eszembe (nem is tudom miért?) hogy havi 48 ezer jön kézbe és hóvégére 5-10 ezerrel vagyok mínuszba és semmit sem vettem, ja és a ts életet egyenlőre vagy végleg de én feladtam, csak próbálok itt ott segíteni ahol tudok, ebben tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 8 hónapja #49331

Na oké, a mai napom mint a legtöbb munkatársamnak is Hót Xar volt (+ hétfő) és mindég a pénzre térünk vissza.
Kezdetbe én fél szem d35-öt szedtem és elég volt, de még hogy! csak megháromszorozta a hajhullásomat, onnantól kezdve én legalább is beparáztam és mindent elszúrtam, ennyi, más szóval nekem már Hello Kitty van de próbálok segíteni legalább is E téren igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 4 hónapja #50320

  • Berek
  • Berek profilkép
Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, hasonló tünetekkel, mint ahogyan a linkelt cikkben is felsorolják, annyival kiegészítve, hogy egy ideje el kezdett a hajam is hullani...Mit ajánlotok rá? Mi az, amit eddigi tapasztalataitok alapján érdemes kipróbálni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 10 éve 4 hónapja #50322

Sztem a neten keresgéljél ott többre mégy. Ez inkább az endo doki feladata, vele kéne megbeszélni miből mi kell.
Nem tudom de kinti fórumon olvastam hogy estradiol valerátot használt az illető de a 17b is ugyan úgy jó vsznű csak az előző lenne a legtermészetesebb, szval abból asszem minden 2. vagy 3. napon bevett 1 mg-ot ami napi kb. 100mg spironnal is kiegészített meg mellé még proscart is felezve, ez nem kamu van egy ilyen fórum vhol most én nem keresgélem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 9 éve 5 hónapja #52385

Mit csináljak ha eléggé megritkult a hajam a tesztoszterontól? Nem akarok kopasz lenni és parókát sem akarok.
Female to Male vagyok. Már sok hajhullás fórumot elolvastam, de nem tudom, hogy a mi esetünk mennyiben más, mint a cisz férfiaknál a kopaszodás?
Először 1 centivel feljebb került a hajam kezdete a homlokomon, de mostmár a fejtetőn is csúnyán ritkul. Gondolom nem nő vissza. Meg lehet állítani?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 9 éve 5 hónapja #52387

  • sockerartor
  • sockerartor profilkép
Hajhullásra a minoxidil tartalmú szereket elég jónak találom, persze nincs személyes tapasztalatom és remélem megúszom.

www.hajmax.hu/blog/tag/minoxidil

loadingbeard.tumblr.com/


Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 9 éve 5 hónapja #52388

miron beküldte:
Mit csináljak ha eléggé megritkult a hajam a tesztoszterontól? Nem akarok kopasz lenni és parókát sem akarok.
Female to Male vagyok. Már sok hajhullás fórumot elolvastam, de nem tudom, hogy a mi esetünk mennyiben más, mint a cisz férfiaknál a kopaszodás?
Először 1 centivel feljebb került a hajam kezdete a homlokomon, de mostmár a fejtetőn is csúnyán ritkul. Gondolom nem nő vissza. Meg lehet állítani?

Ez érdekes... mióta tesztoszteronozok nekem a körmöm és a hajam is sokkal gyorsabban nő. 2 hetente kell fodrászhoz mennem, pedig nem hosszú és nem is rövid hajam van. Inkább mint Robert Pattinsonnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 9 éve 4 hónapja #52410

A hajhullás oka sokféle de vegyük a hrt-t, a teszto önmagába nem okoz hajritkulást csak ha az átalakul dht-vá de ezt tudjuk, itt is azoknak baj akik nagyon érzékenyek rá. A finasteridet pl. proscar jól lehet használni erre de van sok más is. A minoxal az a baj hogy folyamatosan használni, alkalmazni kell és idővel a fejbőr is megszokja. A napi E vitamint tudom ajánlani mindenkinek elsődlegesen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 9 éve 3 hónapja #52621

  • Renato
  • Renato profilkép
Szervusz Nikol,
elolvastam a hozzászólásod a hajhullással kapcsolatban. A Proscarról van bővebb infód, vagy bárkinek tapasztalata?
Én ezt találtam róla a neten:
www.webbeteg.hu/gyogyszerkereso/proscar-...107/betegtajekoztato

Sajnos én is azok közé tartozom akiknek a Nebido vagy Depo hatására erősen hullik a haja, pár év alatt fele annyi lett és látványosan csúnya a változás. Hiába fordulok az endokrinológushoz ez ügyben, azt mondta ez ezzel jár...

Ennek ellenére az arcszőrzetem nagyon gyér, tehát se hajam se arc szőröm. Ez egy elég rossz kombináció. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 9 éve 1 hónapja #52854

Az a helyzet nem szoktam nézni a fórumot csak időnként be be nézek és írok vmi okosat ha találok mint pl, most is. A DHT blokkolásának a tablettákban mért erejét táblázatba foglalták e szerint a legjobb egy TS-nek a mikronízalt (természetes) progeszteron, míg a provera semmire sem jó kivéve hogy alakítja a mellet már aki hajlamos még rá.
A cikk ír arról is hogy a recept köteles progeszteron sokkal hatásosabb mint a vény nélküli ami szerintük semmire sem jó mivel kevés mennyiséget tartalmaz és kevésbé szívódik fel. A proscarral kapcsolatba annyit hogy nagyon hatásos! pl, mint régebben már valahol írtam is teszto elnyomó nélkül egy ts-nél napi fél vagy egy szem + 4 mg estradiol csodákra képes! Az arc nem lesz hófehéren nőies hanem tüzes piros, egy más típusú bőrszínt ad az egyénnek, ugyan az mit hófehéren csak az ellentéte. Sztem ha egy ts fiú pl, használ természetes progeszteront nem lesz tőle baja, a krém ami vényköteles tudtommal nálunk nem kapható, mellé a proscar ugyan úgy használható. Forrás: www.hemingways.org/GIDinfo/hrt_m2f.htm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.299 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook