Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hajhullás

Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32067

Szerintem egy ilyen topicnak már nagyon itt volt az ideje, de ki hogy látja ezt persze.

Szeretném a mostani tapasztalatomat megosztani veletek mégpedig azt hogy hogyan is hathat a nagy névnek örvendő Dr. Immun Család! Nos rólam azt kell tudni hogy mióta hormonozom azóta irtózat amilyen száraz az egész hajam és fejbőröm és emiatt mint egy "kiszáradt talaj" folyamatosan pusztul rajta minden élő hajszál.
Szesz: ez nem olyan rossz ha nem teljesen száraz a fejbőrünk de ha az akkor nem igazán merném ajánlani (friss tapasztalatom) kizárólag gyógynövényekből áll ami alkoholos vizes oldat foglal magába, de erről ennyit.
Sampon: ez a termékük sajna nem 100%-os bio termék íme: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Peg-12 Dimethicone, Methyl isothiazolinaone, Alcohol, plussz egy csomó szám ami a gyógynövényeket takarná, ill még ezek: Citric Acid, Methylcloroisothiazolinone, Geranium oi Első használatra sikerült kiszárítania de nagyon rendesen ám! mivel nem bio így hát nem hagytam előírás szerűen a hajamon hanem zuhanyoztam is lefelé, ezt inkább a zsíros hajúaknak ajánlanám.
Haj Olaj: na ez sem semmi, igaz bio teljesen de nem több egy normál oliva olajos pakolásnál ami után 2x-es hajmosásnak kell jönnie mivel máshogy a feles olajtól nem lehet megszabadulni, a hatás a sampon miatt persze nem marad el ugyanis sikerül neki az amúgy is száraz hajamat fejbőrömet még jobban kiszárítania, szval nem éri meg, (nekem nem érte meg).
Ami jó volt az a Phantenol spré! amit hajra is lehet alkalmazni :) ez felér egy jó minőségű hajpakolással :lol: ennek a ható anyaga a B5 vitamin elővitaminja (én így tudom) szval még tápláló is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32074

  • shadow
  • shadow profilkép
:appl:

Ez jó kis téma!
Pár napja kezdtem szedni egy étrendkiegészítőt, hogy így hormonok előtt felturbózzam egy kicsit magam, hátha nem fog így annyira hullani.
Ez egy Naturline termék, neve: "A szép hajért, bőrért, körömért". A gyógyszertárban ajánlották.
Egyelőre az egyetlen dolog, amit mondani tudok róla, hogy reggeli előtt érdemes bevenni, mert visszajönne az ízétől! :lips:
Később majd beszámolok, hogy mire jutottam vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32077

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Én egy cég vitaminját szedem mindennap,és még az allergiám is elmúlt tőle!!!
LifePak a neve.
Teljesen természetes, nem gyógyszer. Nem lehet kapni semmilyen gyógyszertárban,vagy drogériában..
De nemcsak nekem vált be,van akinek a cukrát is levitte,hogy nem kell végre szurkálnia magát.

Ezt bátran ajánlom mindenkinek,akit kicsit is érdekel az egészsége!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32078

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Elfelejtettem a lényeget. :lol:
Azt mondták hajra is tökéletes,ha valaki dúsabbat szeretne,én nem tudom mert nekem nincs problémám az sajátommal. Szóval ez csak egy tipp....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32101

Fiúk! Egy tipp... Nem kell annyira félni a hajhullástól, higyjétek már végre el! ;)
Tény és való, a tesztoszteronnak valóban van egy olyan hatása, h hullhat az ember haja.
De!
Ezt nem úgy kell elképzelni a mi esetünkben, h magunkba szúrunk egy injekciót, és huss, a következő szellő leviszi a hajkoronánkat. :laugh:
A férfias típusú kopaszodás csak azt jelenti, h megindul a homlokvonalunk egy kicsit felfelé, ami véleményem szerint kifejezetten fontos, hiszen azért váltunk nemet, mert férfiak szeretnénk lenni, márpedig a férfaik hajvonala mindenképpen eltér a nőkétől. Ha meg nem hajlamos a család a kopaszodásra, akkor még a mikiegeres típus sem fog feltétlenül szerepet játszani az életünkben.

Persze ezzel nem azt mondom, h ne szedjetek vitaminokat, és ne törődjetek magatokkal, csak nem kell azton pánikolni, h olyanok leszünk mint Telly Savallas, mert garantáltan nem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32102

  • Armin
  • Armin profilkép
kynkus írta::
Én egy cég vitaminját szedem mindennap,és még az allergiám is elmúlt tőle!!!
LifePak a neve.
Teljesen természetes, nem gyógyszer. Nem lehet kapni semmilyen gyógyszertárban,vagy drogériában..
De nemcsak nekem vált be,van akinek a cukrát is levitte,hogy nem kell végre szurkálnia magát.

Ezt bátran ajánlom mindenkinek,akit kicsit is érdekel az egészsége!

Fals info. Az inzulint semmi nem helyettesíti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32104

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Armin írta::
kynkus írta::
Én egy cég vitaminját szedem mindennap,és még az allergiám is elmúlt tőle!!!
LifePak a neve.
Teljesen természetes, nem gyógyszer. Nem lehet kapni semmilyen gyógyszertárban,vagy drogériában..
De nemcsak nekem vált be,van akinek a cukrát is levitte,hogy nem kell végre szurkálnia magát.

Ezt bátran ajánlom mindenkinek,akit kicsit is érdekel az egészsége!

Fals info. Az inzulint semmi nem helyettesíti.

Neked semmit nem kell elhinned :)
Immunrendszer ha rendben van akkor semmi betegséged nincs,de nem várom,hogy megértsd.... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32112

Valóban nem kell elhinni semmit, mivel a cukorbetegség nem hit kérdése. Nem gyógyítható, csak szinten tartható, ugyanúgy, ahogy az epilepszia, és sok egyéb betegség. Szinten tartani pedig csak inzulinnal lehet, ha tetszik, ha nem. Amennyiben a készítmény tartalmaz inzulint, természetesen én kérek elnézést. :)
Nem akartam eredetileg beleszólni ebbe, mert semmi kedvem vitatkozni veled, de ha te itt elkezded terjeszteni bármilyen orvosi, természetgyógyász, vagy egyéb készítményról, h gyakorlatilag az örök élet kulcsa (hiszen ha komolyan gondolod az immunrendszerről alkotott véleményedet, akkor ezzel pontosan ezt mondod), akkor igenis fel kell hívni a figyelmedet a munkáddal járó felelősségre. Ha te közlöd egy cukorbeteg emberrel, h ez a szer fölöslegessé teszi a rendszeres inzulin injekcióit, az érintett pedig erre föl a kukába hajítja a gyógyszerét, és utána cukorkómába esik, akkor az a te felelősséged. Ha csak 10 év múlva jelentkeznek a kezeletlen cukorbetegségre jellemző tünetek (pl végtagok lassú elhalása), az sem sokkal jobb, se a te, se a páciens szemszögéből.
És ne gyere azzal a szöveggel, amivel ilyenkor szoktak, h te nem ígérsz semmit, meg h ez csak egy lehetőség, mert a fentebb lévő hozzászólásaiddal pontosan az ellenkezőjét bizonyítod, hiszen ex catedra kijelented, h ha megerősíted az immunrendszert, akkor a betegséget mint fogalmat törölni lehet az emberiség szótárából.

Végezetül pedig. Semmi bajom a természetgyógyász készítményekkel, magam is többet használok, és amennyiben úgy látom, tovább is ajánlom őket, mert valóban sok szir-szart lehet vele helyettesíteni.
Nekem azzal van bajom, ha vki tudatosan, vagy pusztán felelőtlenségből Istent játszik. Ebbe már emberemlékezet óta nagyon sokan sültek bele, a szenvedőalanyok pedig minden esetben a legártatlanabb résztvevők, a betegek...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32113

Nos eléggé eltértünk a fórum témájától és egy kicsit kezd feszültség is termelődni épp ezért gondoltam hogy meg törném a jeget szval!
Gondolom mindenki hallott már a nagymamáink által régen saját kezűleg főzött szappanról, (amit állati zsíradékból főztek), és még talán vkinek van is othol :) (remélem), ugyanis szeretnék venni legalább egyet magamnak! na ez nem vicc ez tényleg jó dolog mert ez zsírosít és tök jó utána a hajam, és a régi öregek ezzel ill dióolajjal kenték ápolták a hajukat, nah, ha vkinek van akkor írjon PM-et.
(A phantenolt lemostam mert már fázott a fejem tőle és a párnámat is össze kentem, de azé nem volt rossz, viszont inkább a szappan :) ).
Jut eszembe olyan is van már hogy kecske tej szappan, azt 1x lehet kipróbálom még, mivel haj tisztításra is ajánlják (kérdeztem tőlük).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32116

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Nem kívánok vitázni erről senkivel,aki nem ismeri...ennyi. :)

Nikol nincs egy közeli ismerősödnek egy kedves nagymamája, aki megtanítana téged arra hogy kell elkészíteni? Akkor venni sem kell :)
Amúgy azt is hallottam,hogy hagyni kell,hogy zsírosodjon a haj és magától letisztul...bár nem egy kényelmes megoldás,pláne ha utcára menne az ember :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32117

Nikol nincs egy közeli ismerősödnek egy kedves nagymamája, aki megtanítana téged arra hogy kell elkészíteni? Akkor venni sem kell
Amúgy azt is hallottam,hogy hagyni kell,hogy zsírosodjon a haj és magától letisztul...bár nem egy kényelmes megoldás,pláne ha utcára menne az ember
Ez most komoly? :unsure: tényleg szappant főzetnél velem? :laugh: na jó, végül is van benne vmi :) de inkább én megvenném.
Letisztulásról pár szót; működik de csak annak akinek nem nagyon zsíros a haja és csak vízzel kell olyankor mosni, (így hallottam).
Amúgy én majdnem mindég csak vizel mosom és jó! öntisztul magától, amit a kiengedett vízben látok mert a kádat bedugva hagyom és "tele lesz" habbal :ohmy: ne értsetek félre de ez így igaz! sajna :( ugyanis mikor még nem tudtam hogy mennyire káros a száraz hajat egyéb krémekkel kezelni addig sokat ártottam neki és mind be is szívódott amit most "termel" kifelé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32223

  • shadow
  • shadow profilkép
shadow írta::
:appl:

Ez jó kis téma!
Pár napja kezdtem szedni egy étrendkiegészítőt, hogy így hormonok előtt felturbózzam egy kicsit magam, hátha nem fog így annyira hullani.
Ez egy Naturline termék, neve: "A szép hajért, bőrért, körömért". A gyógyszertárban ajánlották.
Egyelőre az egyetlen dolog, amit mondani tudok róla, hogy reggeli előtt érdemes bevenni, mert visszajönne az ízétől! :lips:
Később majd beszámolok, hogy mire jutottam vele.

Na, ez a bogyó lehet, hogy bevált volna, de inkább fogyókúrához, mint hajerősítéshez. :laugh:
Egy ismerősöm a sörélesztőre esküszik, úgyhogy teszek vele egy próbát. A srácnak amúgy rohadt jó haja van, derékig érő göndör erdő. Naja, fene tudja, hogy mennyit adott ebből a genetika, és mennyit a sörélesztő... :rock:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32228

  • Lucius
  • Lucius profilkép
'Hair, flow it, show it
Long as God can grow, my hair'

Na, itt vannak A hajak, kérem:





A barna srác egy másik videóban az általa használt készítményekről beszél.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32234

Na, ez a bogyó lehet, hogy bevált volna, de inkább fogyókúrához, mint hajerősítéshez.
Egy ismerősöm a sörélesztőre esküszik, úgyhogy teszek vele egy próbát. A srácnak amúgy rohadt jó haja van, derékig érő göndör erdő. Naja, fene tudja, hogy mennyit adott ebből a genetika, és mennyit a sörélesztő...
A sörélesztővel légy azért óvatos mert sok fajta van belőle, ahány gyártó annyi fajta, amit én szedtem annak idején az iszonyatos volt! (a doboza lehet még kint figyel a műhelyben amibe csavarok lettek rakva) ha szedni akarod olvass jól utána! nagyon ajánlom :)
Ja igen,most nem olvasok vissza mivel most keltem épp fel szval a hajolajat (Dr. Immun) ki öntöttem mivel nem fogom a le mosással szárítani a hajamat, ja és a samponjukat nagymamámnak adtam, szegénynek amúgy már haja is alig van, na de ez van, a szesz viszont még megvan és használom, most azért nem száraz a hajam, sztem az az elcseszett samponjuk csinálta ki a hajamat, ja és jók ezek a videók!! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32235

Na még annyit hogy a kenceficékkel csak óvatosan!
(ja a vidit nem értettem mert nem magyar :unsure: egy srt jól jött volna, na mindegy, és ez genetika ám!) itt ezt töltsétek le: 10 legkockázatosabb vegyületcsoport, amit érdemes kitiltanod a fürdőszobádból De lehet hogy regeznetek kell viszont higyjétek el megéri! ez egy pdf fájl és nem semmi a tartalma.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 5 hónapja #32236


Hát, nem is tudom mit fűzhetnék hozzá :( iszonyat!
Nekem is hull nagyon de itt még nem tartok szerencsére, és nálam azért van esély, úgy veszem észre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 4 hónapja #32664

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
A Fodrászom ajánlotta élettelen töredezett hajra a Pantenol habot. Hajmosás után kellett a hajamra tenni és egy órán keresztül dunsztolni szobahőmérsékleten hogy beszívódjon a hajba. Egy fürdősapkát tettem a hajamra és abba voltam amíg el nem kezdett fájni a fejem. Utána lemostam és hagytam hajszárító nélkül száradni a hajamat.
Remélem valakinek segít ez a tanács is.
Rengeteg hajápolóban használnak pantenolt. Ez a B5 vitamin a hajat táplálja és erősíti.
Nálam a hajam újra életre kelt, természetes és növekszik.
Remélem hogy a hajhagymáim elég erősek ahhoz hogy sokáig szép hosszú hajam lehessen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 4 hónapja #32667

Akkor neked rendben van csak élettelen, na hát akkor legalább nem hull! a phantenol ha kimosod sima vizel akkor a kád dugig lesz habbal, nem tudom én sem hogy miért és mitől és ez hogy káros-e? szval de én leraktam, nem használom, nekem folyamatosan volt rajta másnap megint rákentem.
Egyébként van tablettába is és azt is kellene neked sőt talán az lenne a jobb + pl, supradin mellé, és az sem mindegy hogy milyen sampont használsz mert szinte kivétel nélkül mind szárít!! még az is ami hidratálna mert száraz hajra van/lenne, na itt egy jó sampon csak egy példa neked :) ez:[url] http://alfadrogeria.hu/termekek/result/?q=logona+sampon[/url] az oliva olajos úgy hallottam hogy nem szárít, ja és igen! talán idegennek fog hangzani de napi 2.5mg provera vagy 1 szem utrogestan tabletta képes arra hogy a hajad élettel telibb legyen ne szálljon tehát jól nézzen ki :) a provera szintetikus amaz természetes vegyület.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 4 hónapja #32668

Tudom talán furcsán álltok hozzá de hajat mosni (szárazat!) ez is nagyon jó lehet: Szappan körömvirág kivonattal
Nekem a szappan az ami jó erre a célra, de nem mindegy milyen! ezért a link! most ha mosok is hajat vmivel csakis (mert még van egy kicsi) valódi házi szappannal teszem, amúgy én tiszta vízben zuhanyzom :) ennyi, de teszem fel zsíros hajat így mosni ápolni nem igazán lehet de szárazra tökéletes, mármint csak a zuhanyzásos megoldás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hajhullás 13 éve 4 hónapja #32680

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Nekem Wu2 sampon száraz hajra és Golf Balzsam száraz hajra Lecitinnel amit használnom kell most. Egyenlőre szép a hajam és irigykednek rá, de sajnos a hajvonalat nem tudom meddig bírom megőrizni. Csak ezért aggódom és ha látom hogy egy kicsit feljebb csúszott már pánikba esek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.304 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook