Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43119

• Moncsicsibe
  • Moncsicsibe profilkép
Üdv Mindenkinek!
Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki a Tizedes doktor úr által végzett MtF SRS műtétek eredményességéről valamit mondani, illetve egyáltalán, végez-e még ilyen műtéteket, mennyibe is kerülhet, stb. Előre is köszönöm, Mindenkinek szép napot.
Moncsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43120

• sziszkó
  • sziszkó profilkép

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43129

• Susanne
  • Susanne profilkép
Sziasztok!

Már csak pár nap és újra Pécsen leszek a klinikán, hogy megkapjam a műtéti időpontom, hogy megszabaduljak a szenvedésemtől!:cheer:

Anna

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43163

Remélem minden jól megy majd. Gondolni fogok rád. ;) Kitartás!

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43257

• Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Csak úgy megjegyzem, Tizedes doki hajlandó hosszú műtét után éjfélig egyedül maradni a páciensek kedvéért, konzultáció miatt, hogy mindenki nyugodtan térjen haza. Ő nem ember, egy angyal. Remélem nagyon boldog élete lesz, megérdemli! :rock: :byekiss:

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43277

• Szabina
  • Szabina profilkép
Sziasztok!
Én Vas-Megyében élek, Körmenden,ami egy pici kis város, szeretnék Veletek ismerkedni, barátkozni,ma voltam pszichiáternél és pszichológusnál, remélem a jövő héten megkapom a szakvéleményeimet.
Aztán meg irány az urológus.
Nagyon várom már a hormonterápiát, tapasztalatotokat, segítségeteket előre is köszönöm és szívesen venném.
Szeretettel üdvözlök mindenkit: Szabinka.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 5 hónapja #43280

• Wini
  • Wini profilkép
Szabina

Szia!

Nagyon jól tetted, hogy elmentél pszichókhoz, és nem feketén kezdted marékszám enni a hormonokat! Azt javaslom mindenképp válogasd meg kitől fogadsz el tanácsot!
Sok sikert!

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 4 hónapja #43695

• harcioroszlan
  • harcioroszlan profilkép
Végigolvastam az egész topikot, és az alapján már szedtem össze információkat, de nekem nem mind volt teljesen tiszta, meg van, ahol a sok, de többféle infó pont bezavart. Ill. amilyen kérdések csak évekkel ezelőtt voltak felhozva, de változó jellegűek, azokra inkább rákérdezek mégegyszer, h most hogy vannak. Mert ezzel végülis nem veszítünk semmit, és másnak is jó, aki olvassa, ha minél frissebb infók állnak rendelkezésére, de az gáz lehet, ha én, v vki más, egy már elavult infó alapján cselekszik v kalkulál, és ezért sikerül neki rosszul vmi. Ezt csak azért írtam, h ne gondoljátok azt, h azért kérdezek meg vmit, mert lusta vagyok végigolvasni a korábbi válaszokat.

Én úgy szeretnék menni Tizedes dokihoz, h még nem volt semmilyen műtétem, még nem is voltam nála egyszer se, szal az elejéről szeretném kezdeni, a kapcsolatfelvétellel. Ill. legelőször ugye konzultációra kell bejelentkezni.
Ilyen esetben melyik számot hívjam?
Ezeket a számokat ollóztam össze:
Az asszisztense, Maróti Zsuzsanna száma: 06-72-512-052
A Transvanillán ezt a számot ajánlják konzultációra: 72-532-132
A Da Vinci Klinika honlapján pedig ez van: 30-396-1112
Most akkor melyiket a legjobb, ha hívom?
És olvastam ilyet, h nagyon elfoglalt ember, ezért nem szokta felvenni a telefont. Ez melyik számra vonatkozik, ezek közül melyiket tekinthetjük leginkább az ő "személyes" számának, amit nem szokott felvenni?

És ha felveszik a telefont, és kérek időpontot konzultációra, akkor már ekkor figyeljek arra, h az adott időpont a Tizedes doktor úrral és a nőgyógyásszal való időpontot is magában foglalja, v nem kell ezzel foglalkozni? (Mert olvastam olyat, h nem kell erre külön figyelni, mert ha kapok egy időpontot, az alapból, magától is mind2 dokiról szól, de olyat is, h vki a konzultáción azért nem kapott időpontot a műtétre, mert Tizedes dokinak jó lett volna egy adott időpont, de egyeztetni kellett volna, h a nőgyógyász is ráérjen akkor, de ő meg nem volt ott.)

És a telefonban mit kérdezzek a konzultációról? Mik azok, amikről gondoljátok, h jó, ha tudom így előre, amit "nem szabad elfelejteni" megérdeklődni?
Meg így mit mondjak, hogy kezdjem, meg ilyenek. Meg így mondotok vmi biztatást? Eléggé fiatal vagyok még, és eléggé félek idősebb idegen emberekkel ilyen ügyben telefonálni... h mi van, ha beszólnak vmit meg ilyesmi... ill. a leginkább attól, h mi van, ha én mondok vmi visszavonhatatlan hülyeséget véletlenül, ami miatt nem fog megműteni és nyomhatok magamba egy kést. Ugyanakkor szeretném legyőzni ezt a félelmet, mert nagyon szereném, ha haladnának a dolgok...

És akkor mi is kell ahhoz, hogy ő alul-felül megműtsön? A 2 szakvélemény, bár azt van, akinél nem kéri; a nőgyógyászati papír; ugye? És kell vmi minisztériumi engedély, meg ilyesmi? Ha kell, akkor azzal én nagyon nagy bajban vagyok...
Szeptember végén leszek 18 éves, és ősszel megyek egyetemre. Namost ha addigra nem sikerül lerendeznem a műtéteket (most úgy értem, h a mellet meg ilyesmi, ami látszik, nem SRS-re gondolok), én nem fogok bemenni... hiába vesznek fel valszeg magas pontszámmal, meg minden, úszik az egész, amit eddig belefektettem, de én nem akarom azt, h ott is x évig ugyanazt a szerepet kelljen játszanom, mint középsuliban, h én vagyok "a TS", csak azért, mert vmi hülye nagykorúsági szabály szerint csak az első napi, döntő bemutatkozás után 2 hónappal engedélyezték nekem nagy kegyesen, h megcsináltassam a műtéteket (amiket mellesleg én már évek óta rég megcsináltattam volna, ha hagyták volna)... xS Szal én rendkívüli esetnek számítok sztem, és esetemben nagyon fontos lenne, h ennek a nagyja a nyáron lezavaródjon. A névváltás nem tud, de azt majd megoldom, de a Tizedes dokival intézendő része a dolognak. Arra viszont, h ilyen engedélyeket szerezzek, esélyem sincs addig. Szal csak a doktor úr jó szívére számíthatok, h bevállal ilyesmik nélkül.

A szakvélemény valszeg meglesz pár héten belül, én úgy tervezem xD, bár még nem kaptam rá konkrét visszajelzést a pszichóktól, akiket kerestem. És itt lenne a kérdésem, h csak akkor keressem Tizedes dokit, amikor már a kezemben vannak, így 100%-ra biztosra menve, vagy már akkor is lehet, amikor ugyan még nem kaptam kézhez őket, de megbeszéltem az időpontokat meg minden?
Az elsőnek az lenne a hátránya, h akkor csak a szakvélemények megkapásától indul a 2 hét a konzultációra való időpontig, meg még onnan az 1-2 hónap a műtétre való időpontig, meg szal a Tizedes doki-ügynek az egész idővonzata, ami nekem iszonyatos csúszás, sztem nem nagyon fér bele, amikor 3 hónapom van. De ha meg már most keresem mondjuk, v amikor (a napokban vmikor) elérem Gertrúd nénit és esetleg kapok tőle időpontot, akkor meg az van, h amíg nem kapom kézbe, addig még mindig közbejöhet vmi, és mi van, ha az utolsó pillanatban kiderül, h mégse kapom kézbe, mert közbejön vmi, és akkor ott maradok Tizedes doki-féle időponttal, de szakvélemény nélkül...

És már a konzultációra mutatni kell a papírokat, v elég csak magára a műtétre?

És akkor most mire is számítsak? H hova ad konzis időpontot, Budapestre, v Pécsre? Az utazás szempontjából nem mindegy, meg h tudok-e tesómnál aludni. Meg még ilyen dolgokat mondjatok már, h mire számítsak, mit fognak mondani, h fel tudjak készülni, mert nagyon izgulok...

És most aktuálisan az hogy van, h csak a Da Vinci Magánklinikán műt, v a másikban, a "simában" is? És a 10% támogatás, amiről a Transvanilla beszél, az mind2 helyen történő műtétre vonatkozik, v csak akkor, ha a "simában" műt téged?
És mi az az OEP? Ugyanaz, mint a TB? Mert láttam több helyen, és nem tudom, h mi az.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 4 hónapja #43698

• Szigmund
  • Szigmund profilkép
Szia!
Az új módi az, hogy a Maróti Zsuzsa nevű nőt kell hívni, ő a személyi titkár vagy mi.
Lehet Pécsre és Budapestre is kérni konzultációt.
Már nem engedik szakvéleményre műteni, csak nemváltásra.
A nőgyógyász nem lesz ott de a Tizi doki megmondja hogy hogy keresd vagy mit kell lépni.
Lehet kórházban meg magánklinikán is, a kórházra sokáig kell várni, de olcsóbb és ott van az a 10 százalékos szitu.
OEP és TB ugyanaz.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 4 hónapja #43701

• harcioroszlan
De nekem ez így nagyon nem jó... xS Szeptember végén betöltöm a 18-at, addig ha minden papír meg is van, ha a szülinapomon is küldöm be a kérelmet, még 2-3 hónap, amíg elbírálják, ez az összes hülye engedéllyel, meg átiratással meg minden, azt jelenti, h leghamarabb januárra lenne műtétem, de inkább később? Nekem ez nem fog menni... xS
Lehet, h én már nem élem meg, h bármilyen műtétem is legyen... xS

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 4 hónapja #43703

• harcioroszlan
Tuti, h nem lehetne megkérni, h vhogy mégis csinálja meg? Titokban? V nem nemátalakító műtétnek nevezve, v vmi kerülőúton?
Mondom, én nem tudom kivárni... :dry: Emiatt, az egyetem miatt is, meg amúgy is, én már nem bírom ki így sokáig... :(

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44313

• harcioroszlan
Én arra gondoltam, h akkor hívom majd fel Maróti Zsuzsannát, megérdeklődni a részleteket (pl. aktuális árak), ill. kitérni erre a 18-as dologra is, amikor már megkértem az időpontot a pszichóktól.

Ez valószínűleg holnap (hétfőn) következik be. De nem biztos, h holnap rögtön fel tudom őt is hívni, de a héten mindenképpen. Még az érettségi előtt, ami pénteken lesz.

Gondolkodtam, h mit lehetne tenni ezzel a 18-as dologgal.
Légyszi, ne nézzetek hülyének azért, amire jutottam! V h ez lehetetlen ötlet... Sztem logikus, és ha tapasztaltabbak szerint esetleg irreális is, nem vesztek vele semmit, ha felvetem. (Szóval ha van vmi oltás, azt meg lehet tartani magunknak. xD Nincs szükségem arra, h még le is hülyézzenek, anélkül is van elég bajom. Ez szül ilyen végkétségbeesett kicsavart ötleteket is.)

Arra gondoltam, h ki is határozza meg azt tulajdonképpen, h ha vki mell-levételt kér, azt csakis kizárólag nemátalakító műtétként lehet értelmezni?

Tegyük fel, h én mondjuk nem FtM lennék, csak egy olyan lány, akit vmiért zavarnak a mellei, és le szeretné szedetni őket. Nem mondom, h 100-asával szaladgálnak ilyen lányok; de mért is lenne lehetetlenség? Ki tudja, h ki hogy képzeli el magát, ki hogy szeretné megélni a saját szexualitását, ki mitől érzi magát szexinek... És hogy lehet ezt csípőből kizártnak tekinteni, h vki attól érezze magát szexi NŐNEK, ha lapos? H vki így képzelje el önmagát, nőnek?

Szóval tegyük fel, h van egy olyan lány, aki úgy gondolja, h ő mellek nélkül képzeli el magát. Mert ő pont ettől érzi magát nőiesnek, szexinek, v ezzel szeretne különlegesnek lenni... v akármi. De távolról se FtM, egyáltalán nem tartja magát fiúnak, és esze ágában sincs nemet váltani. Csak neki egyszerűen a lapos mellkasú nő az önideálja. Akkor neki is nemet, nevet kell váltania ahhoz, h ezt megtehesse? (Ami különben alapból lehetetlenség is lenne neki szakvélemények nélkül, amit ugye nem kap meg, ha nem TS.)

Biztos van a melleltávolító műtétnek is egy olyan értelmezési lehetősége, h szépségoperációnak is lehetne értelmezni. H én nem akarok nemet váltani, csak egy mellműtéttől érezném magam szexibb nőnek. Ha van olyan, aki mellnagyobbítástól érzi magát annak, akkor mért ne lehetne olyan is, aki meg mellkissebbítéstől?
Nehogy azt mondjátok, h mert a mellnagyobbításnak van értelme a kisebbítéssel ellentétben. Mert a TS-ségnek sincs "értelme" ilyen értelemben. Abban, h vki hogy és mitől érzi jól magát, nincs értelme értelmet keresni. xD És mondom, én nem mondom, h sok nő érezné magát a mellkissebbítéstől szexinek; de előfordulhat. Ha már 1 van, akkor máris lehetséges opció. Meg akkor is, ha ma épp nincs egy se, de holnap fog születni; ezt pedig ki tudhatja?
Csak azt mondom, h attól, h nem sokszor fordul elő egy eset, attól még nem lehet csípőből azt mondani rá, h nem történhet meg, és h nem foglalkozunk vele, mint eshetőséggel.
A kipakolást már kevésbé lehetne így értelmezni, bár abba is bele lehetne magyarázni; de a mellműtétet mindenképpen.

Naés... én ugye ha felhívom Tizedes doktor urat, neki természetesen elmondom, h FtM vagyok, h tudja; de ezt annak az állami atyaúristennek, akinek ő felel, nem kell tudnia. Neki lehetne mondania, h én csak egy olyan lány vagyok, aki mellek nélkül képzeli el a maga női szexualitását. xD És ha anyám beleegyezik... (ezt nem, mintha könnyű lenne elérni, de most nézzük az ideális forgatókönyvet), akkor ebbe hogy lehetne belekötni? Erre mit mond az az állami atyaúristen? H törvénybe ütközik, h én lapos mellkassal képzeljem el magam nőnek? :P
Sztem erre nem lehetne mit mondani. Ha ezt elmondanám, lehet, h ezt Tizi (ill. az asszisztense) is elfogadná érvként. És akkor szépségoperációként kerülne be a nyilvántartásokba. De ez kit érdekel? A lényeg a lapos mellkas. :)

Én erre gondoltam kerülőútként.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44317

• shadow
  • shadow profilkép
Szia, hmmm, ez elég fura, amit írsz, én nem tudom elképzelni egy ízig-vérig nőről, hogy mellek nélkül érezné szexinek magát, ott már lapul valami a háttérben, de ha mégis lenne ilyen, akkor az szívás. Ha nagyon gyorsan akarod a műtétet, láss neki az agytúrkászhoz járásnak, mert azok közül sem mindenki adja ki 1-2 alkalom után a papírt.
Ha meg tudnád beszélni valamelyik orvossal ezt a 'szépítészeti beavatkozást', azt rengeteg pénz és idő feláldozásával tudnád szerintem megtenni, és akkor már megint ott vagy, ahol a part szakad.
Indulj el szépen az úton, ha készen állsz, aztán majd a részeredmények erőt adnak a folytatáshoz. Ne a műtétet tűzd ki rögtön célnak, keress valami olyan célt, ami hamarabb megvalósítható, és örülj neki, ha megvan, és továbbléphetsz. Nem hajt a tatár, még fiatal vagy, az egyetemen meg majd kialakul minden időben.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44321

Szép elmélet, csak sajnos több helyen sántít. A legnyilvánvalóbb, h nálunk nem végeznek plasztikai műtétet fiatalkorún, ha beleegyezik a szülő, ha nem. Pláne nem ilyen fajsúlyút. A mellkisebbítés (ami egyébként elsősorban nem esztétikai, hanem egészségügyi műtét szokott lenni) nem egyenlő a totális kétoldali masztektómiával. Fiúként te gondolom nem kisebbíteni szeretnél a melleiden, hanem egyrészt levetetni őket, másrészt úgy plasztikáztatni, h az minél jobban hajazzon a férfi mellkasra.
Amúgy jó hírem van, valóban vannak olyan nők, akik úgy éreznék magukat igazán nőiesnek, ha levehettetnék a melleiket. Az ilyen, és ehhez hasonló eltorzult énkép (azért valljuk be, aki totálisan meg akar tőlük szabadulni nőként, annál bibi van) nagyon gyakori a borderline személyiségzavarosok között, úgyh ezeket a nőket jó esetben sebész sosem látja, az ő bajukat a pszichiátrián látják el, méghozzá elég alaposan...
Magyarul igen, ha egy nő le akarja csak úgy vetetni a mellét, akkor előbb szakvéleményeket kell szereznie, majd nemet váltania, utána műttethet. Személy szerint én ezzel nem feltétlenül értek egyet, szerintem mindenki azt vágat le/varrat magára amit akar, de nem az én véleményem a mérvadó, hanem az orvosi.
(Az meg, h nem kapná meg a szakvéleményt, mert nem TS, arról meg van a privát, elég kiterjedt véleményem, de inkább nem ismertetem...)

Persze mindig voltak, és lesznek is olyan orvosok, akik ha milliós nagyságrendű borítékot csúsztatsz, eltekintenek az orvosi etikától, és kreálnak neked mondjuk egy mellrákot a záródba, h az alapján műtöttek téged (ilyen úgy tudom volt is), de abban biztos lehetsz, h nem Tizedes lesz az, és nem is olyan, akit mi itt ismernénk (ezek a nevek általában nem forognak közkézen). Ha neked ez megéri, h kockáztasd több szempontból is a jövődet, akkor menj házalni sebészekhez, de látatlanba megmondom neked, h ameddigre találnál orvost, már be is töltötted a 18-at.

Még mielőtt megsértődnél, h ünneprontó vagyok, ez nem oltás, hanem száraz tények. Ha haladni akarsz az úton, akkor ne ilyesmiken agyalj, hanem szerezd be a szakvéleményeket (megint csak nem ünneprontás, de a korodnál, és a helyzetednél fogva benne van a pakliban, h nem sietnek majd utánad dobni). Ha ezek után még azt is eléred, h 18 alatt nemet is válthatsz, akkor sokkal előrébb vagy, mint bárki ebben az országban, ha jól tudom (nem szokás kiadni 18 alatt az engedélyt, olvass vissza, pont pár hónapja volt egy ilyen eset)

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44352

• Berzerker
  • Berzerker profilkép
hali!

én ismerek személyesen egy csajt, aki meg is próbálta levetetni a melleit (nem ts, nem is elmebeteg, ő inkább csak nemtelen akart lenni, úgy emlékszem), és járt is sokat a dokik után, de a teljes levételt egyik sem vállalta. a kisebbítés végül sikerült neki, de azt is csak nagyon szájhúzogatva vállalták. szerintem nem érdemes ezt próbálgatni.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44354

• Pinky
  • Pinky profilkép
Kedves sörényes fórumtárs!

Ha jól értem, szeptemberben kezdenéd az egyetemet. Nos, a papiros oldalát talán sikerül addig elintézni, bár a bizonyítványcsere sztem necces a beiratkozásig. Szinte kizártnak tartom, hogy a műtét (korrekcióval, felépüléssel együtt) meglegyen őszig.
Van, aki úgy csinálta - és sztem egy előremutató ötlet volt -, hogy az érettségi után kihagyott egy évet, nem ment egyből egyetemre, és akkor kiteljesedett, ha érted. :) Ja, és a műtét így sem fért bele... Jó, persze ez az eset MtF volt, nem FtM.
De FtM esetén is lehet, hogy van megoldás: létezik mell-leszorító, talán ezzel vállalható az egyetemen az első két félév. A gólyatábor kihagyását pedig túl kell élni...

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44507

• harcioroszlan
Figyelem!! Mostmár nem Maróti Zsuzsanna az asszisztense, hanem Gál Anikó (vagy Gaál, nem tudom, hogy kell leírni, én csak kiejtve hallottam telefonban).
Az ő száma: 06-30-505-5789

Sikerült a doktor úrral telefonon beszélnem, az asszisztens adta át neki. Tényleg kedves volt.

De 18 alatt tényleg nem vállal sajnos. :dry: Ez nekem nagyon rossz hír. Mert ő azt mondja, 16 fölött megcsinálná, mert szte 16 fölött elég érett lenne vki a műtétre, testileg és lelkileg, és szeretné is, ha segíthetne, de a jogszabályok nem engedik bármilyen műtétet is csinálni 18 alatt. :dry:

Akit érdekel, annak írok privátban a műtét és a névváltás viszonyáról, de ezt nem akarom kiírni fórumra.
Úgy néz ki, augusztus végén szeretne velem "személyesen is találkozni" egy konzultáció keretén belül, amikor visszajön szabadságról. És majd akkor akarja a részleteket elmondani, megbeszélni.

Nekem 2 új dolog volt abban, amit mondott a feltételekkel kapcsolatban. Az egyik az, h azt mondta, a szakvéleményt meg kell erősíteni 18 fölött is. Vagyis ő csak olyat fogad(hat) el, amit 18 éves korom fölött adtak ki. Ez esetemben kb. azt jelentené, h a szülinapomon bemegyek újra, h nyomtassák újra aznapi dátummal (azért nem mondom alapból azt, h addig ne nyomtassák ki, mert addig is, ha a kezemben van, az már egy tárgyilagos dolog: tudom esetleg mutatni, ha vhova mégis kell, pl. intézkedni, v anyámat meggyőzni :lol: ; ill. így nem gondolhatják közben meg magukat, mert arra az esetre is már van egy, bebiztosításként). Szóval ez még nem is olyan nagy akadály, úgyértem nem telik sokba megerősíteni, bár Marton Sára egyértelműen azt mondta, h az nem baj, ha kiskorúként kaptam a szakvéleményt. És a minisztériumba nem baj, a műtétre meg baj? - De ez majd kiderül a konzultáción, h újra kell-e nyomtatnom majd (az még úgyis 18 alatt lesz), mert egy villámtelefon alatt ez nekem nem rajzolódott ki egyértelműre. (Nyilván próbálok majd érvelni, h a minisztérium mondta, h erre nincs feltétlenül szükség. Csak h ezt a fáradalmat is mespóroljam.)

A másik dolog, h a pszichiátert illetően Simonhoz ragaszkodik. Mondtam, h nekem egy SZTK-snál van folyamatban. De ő mondta, h jó lenne, ha megkeresném Simont, mert ő a TS-ség nagy szakértője az országban. Az említett SZTK-s pszichiátert pedig nem ismeri, nem tudja, mennyire van otthon a témában...
De én Simont vhogy meg szeretném kerülni, még majd elgondolkozok, h hogy. Mert nincs kedvem felmenni Pestre és fizetni érte, h kapjak egy második szakvéleményt, amikor ez a nő is ért a dologhoz, meg adott is már másnak is, és segítőkész is, meg minden. És nem utolsó sorban nem gondolja, h nem létezik homo TS. xDD :lol:

Valóban igaz, h mind2 klinikán műt (a Da Vinciben és a másikban is), és a "simában" valóban 10% az OEP támogatás. De az OEP-esre csak novemberre vagy decemberre tudna időpontot adni, a másikra meg hamarabbra.

Nekem 750 ezret mondott, amiben minden bennevan, mellműtét, kipakolás... De akkor is, őszintén szólva egy kicsit felszisszentem, amikor hallottam, mint a lottó reklámjában, h mennyiii? :ohmy: Különben magamban először úgy akartam érteni, h "k"ét-, azaz kettőszázötven. :)

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44508

• harcioroszlan
Különben azon gondolkoztam el, h mostanában mintha megállt volna ez a topik. Amikor elolvastam végig az eddigi hozzászólásokat, láttam, h régen még nap mint nap jöttek az ilyen hozzászólások, h "én ekkor és ekkor megyek ilyen és ilyen műtétre, mert így van időpontom, nagyon várom, majd beszámolok a tapasztalatokról, és aki szintén akkoriban jön, azzal esetleg menjünk haza együtt...", utóbbi időben pedig nem nagyon írt senki arról, h a közeljövőben menne műtétre. Ennek mi az oka? H fizetőssé tették, és a válság hatására egyre kevesebben tudnak annyi pénzt elővenni hozzá? :dry: Vagy esetleg elfordult volna a bizalom tőle? :(

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44509

• harcioroszlan
Ja, és amúgy Beninek: persze, h totális kétoldali masztektómiát szeretnék... És esetemben külön nagyon fontos is lenne, h szép legyen, és bio férfimellkas módjára nézzen ki, mert a melegeknél ez külön fontos (szokták nyalogatni is egymásét). Szóval olyan kell, ami tetszik egy másik pasinak. xD

Különben hol lehetne megnézni Tizedes doktor úr régebbi munkái közül néhányat? Tudom, h fent van egy pár Transvanillán, de többet, és főleg az, h ne csak pár héttel, hónappal a műtét után, hanem az is fontos lenne, h évekkel utána hogy néz ki, korrekció, meg minden után, meg amikor már halványult a heg... végülis hosszútávra gondolkozik az ember.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #44520

• Wini
  • Wini profilkép
Figyelem!! Mostmár nem Maróti Zsuzsanna az asszisztense, hanem Gál Anikó (vagy Gaál, nem tudom, hogy kell leírni, én csak kiejtve hallottam telefonban).
Az ő száma: 06-30-505-5789

Ez több mint jó hír, ugyanis Maróti kisasszony enyhén szólva is tökéletlenül látta el a feladatát. Hol felvette a telefont hol nem, megígérte hogy visszahív, aztán nem hívott...stb stb...
A másik dolog, h a pszichiátert illetően Simonhoz ragaszkodik.

Nyilván nem véletlenül. Akárki akármit mond, Simon tényleg érti a dolgát, akiben biztos, abba nem köt bele. De az ilyen mensiző elvtárskirálykisasszonyokba nem csoda, ha beleköt...
"én ekkor és ekkor megyek ilyen és ilyen műtétre, mert így van időpontom, nagyon várom, majd beszámolok a tapasztalatokról, és aki szintén akkoriban jön, azzal esetleg menjünk haza együtt..."

...és útközben klasszul kimázolhatnánk egymást, szedegethetnénk egymás arcáról, hátáról a szőrt, esetleg süthetnénk PIRíTÓST elemes kenyérsütővel... (milyen szép is lenne...)

Oldal elkészítésének ideje: 0.260 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook