Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40390

  • Wini
  • Wini profilkép
Értem! Szerintem Pajor viselkedésére van ellenpélda is, ezért ezt kár taglalgatni! Van aki negatívan nyilatkozik róla, és van aki pozitívan.
De ettől még a kérdés nyitott. Tizedes küldött már el valakit? Vagy nyakra- f&@#@ mindenkit megműt?!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40395

  • Barno
  • Barno profilkép
A paraszt viselkedésre szerintem nem mentség, hogy van ellenpélda.
Én úgy tippelem, hogy Tizedes nem nagyon küld el embereket, és ezt abból gondolom, hogy rendkívül elfoglalt mindig. Én pl. azért voltam két nappal tovább a kórházban, mert nem tudták elérni, hogy eljöjjön és kivegye a csöveket. Végül én adtam meg a mobilszámát az osztályvezető főorvosnak, úgy érték utol! :) Aztán mentővel átvittek hozzá, ahol végre megszabadultam a csövektől, és mentem is az állomásra. :D

Én gyűlölöm az udvariatlan, bunkó embereket, ha én normálisan elmondok valamit, nagyon haragszom, ha otromba reakciót kapok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40397

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"Tizedes küldött már el valakit? Vagy nyakra- f&@#@ mindenkit megműt?!"

Tudok olyanról, akit elküldött Tizedes, volt már rá példa, igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40398

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"Bár szerintem Pajor annyiból volt jobb, hogy nem operált meg mindenkit, addig míg nem látta, hogy az alkalmas a választott neme szerinti életre! Tizedesnél meg szerintem pénz beszél kutya ugat alapon működik a dolog. Nálam ez negatívum! Legalábbis még nem hallottam olyat, hogy Tizedes elküldött volna valakit, mégcsak fejlődni sem! De javítsatok ki ha tévedek! (és ezesetben, akkor meg sem szólaltam)"

Tizedesről: Egyik részét már megválaszoltam az előbb (van, akit elküld), másrészt pedig konkrétan nekem is volt sok más társam mellett ingyen és bérmentve nála kisebb műtétem, úgyhogy a legkevésbé sem illik rá a "pénz beszél kutya ugat" leírás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40399

  • Wini
  • Wini profilkép
Ennyi! Köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40400

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Emelhetjük azt a templomot!:woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40409

  • Kitti
  • Kitti profilkép
Sziasztok!

Barno Te meg a Juditéknál voltál paraszt... :D

Amúgy meg igaza van Pajor proffnak, mivel ez nem életmentő műtét csak egy opció. Vagy elvállalja vagy nem. Amúgy meg velem mindig kedves volt.

Üdv: Kitti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40411

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Cicely írta::
"Bár szerintem Pajor annyiból volt jobb, hogy nem operált meg mindenkit, addig míg nem látta, hogy az alkalmas a választott neme szerinti életre! Tizedesnél meg szerintem pénz beszél kutya ugat alapon működik a dolog. Nálam ez negatívum! Legalábbis még nem hallottam olyat, hogy Tizedes elküldött volna valakit, mégcsak fejlődni sem! De javítsatok ki ha tévedek! (és ezesetben, akkor meg sem szólaltam)"

Tizedesről: Egyik részét már megválaszoltam az előbb (van, akit elküld), másrészt pedig konkrétan nekem is volt sok más társam mellett ingyen és bérmentve nála kisebb műtétem, úgyhogy a legkevésbé sem illik rá a "pénz beszél kutya ugat" leírás.
Kit és milyen okkal küld el? Erre én kíváncsi vagyok. A srácoktól én pont az hallottam, hogy masztek ügyben mennek konzultálni, de ő meg rögtön a péniszműtétre akarja őket befűzni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40416

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Kitti írta::
Nem tudom, nem szoktam vele péniszműtétről beszélgetni. :D
Dr. Tizedes Györgyről kérdeztem Cicelyt.
Dr. Pajor László már nem műt srácokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40421

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Kitti írta::
Sziasztok!

Barno Te meg a Juditéknál voltál paraszt... :D

Amúgy meg igaza van Pajor proffnak, mivel ez nem életmentő műtét csak egy opció. Vagy elvállalja vagy nem. Amúgy meg velem mindig kedves volt.

Üdv: Kitti.

Hogy vállalja vagy nem, az tényleg az ő dolga, de hogy igaza van, vagy nincs, az már kérdéses. Mint írtam nálam a transition felé vezető úton nem volt más opció, mégsem volt hajlandó rá. Ezen kívül pedig örülhetsz neki, hogy veled kedves volt, de nem egy emberrel ultra paraszt, amit Tizedes dokiról én még nem hallottam. Személy szerint tisztelettel mentem Pajorhoz anno, aztán olyan megalázóan dobott ki, ahogyan életemben senki más, mintha ehhez lett volna bármi joga. A saját asszisztense rohant utánam, hogy véletlenül se menjek vissza hozzá, ha jót akarok magamnak, mert ha nincs kedve valakihez, azzal kőbunkó. Tapasztaltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40423

  • fool
  • fool profilkép
Nem rossz a cím:Tizedes György műtétei? Mert itt a Pajorról van szó nem kevés hozzászólásban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40425

  • Wini
  • Wini profilkép
Egyébként akikkel kedves volt, na vajon miért volt kedves?
Amúgy meg igaza van Pajor proffnak, mivel ez nem életmentő műtét csak egy opció. Vagy elvállalja vagy nem. Amúgy meg velem mindig kedves volt.

Na ezaz! Hogy nem SOS beavatkozás! Ergo ő döntötte el! Nem mellesleg ismerek pár lányt akit Pajor műtött, és nem volt velük bunkó, sőt...! Szerintem ok nélkül nem bántott ő senkit.

De más példa! Tőlem annó Nagy Gertrúd azt kérdezte, hogy ugye nem azért akarom a szakiját, mert kurválkodni akarok később, és kellenek a papírok a legális hormonszedéshez??? Mondhatnám, hogy bunkó volt, de nem vettem sértésnek.(mert biztosan tapasztalt már ilyen jelenséget)
Hogy vállalja vagy nem, az tényleg az ő dolga, de hogy igaza van, vagy nincs, az már kérdéses.

Nyilván nem fogsz vele egyetérteni, és nem adsz neki igazat, mivel te vagy a sértett fél.
Úr isten! Ilyen is megtörténhet?!
Igen, megtörténhet!
Vagy lehet, hogy én vagyok naív?
Nincs kizárva!
Ui:hogy vállalkozzak így a kuki műtétre? Mi lesz ha engem is seprűvel zavarnak el?

Mert kit zavartak még el seprűvel? Ne írj hülyeséget!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40426

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40429

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
robert1979 írta::
Kit ajánlatok kukiműtétre? Van itt köztünk már valaki akinek van? Jó lenne tudnom, ha majd rászánom magam.
Köszi, Rob
Bocs az előbbiért. Látom paprikás a hangulat. Ez viszont komolyan érdekelne.
A megfeleő helyen kérdezd, akkor okosabb is leszel. Ez Tizedes. Nemcsak ts út és Tizedes van itt. :rolleyes:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40444

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
fool írta::
Nem rossz a cím:Tizedes György műtétei? Mert itt a Pajorról van szó nem kevés hozzászólásban.

Az én hozzászólásaimban ott szerepel Tizedes neve is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40445

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Wini írta::
Egyébként akikkel kedves volt, na vajon miért volt kedves?
Amúgy meg igaza van Pajor proffnak, mivel ez nem életmentő műtét csak egy opció. Vagy elvállalja vagy nem. Amúgy meg velem mindig kedves volt.

Na ezaz! Hogy nem SOS beavatkozás! Ergo ő döntötte el! Nem mellesleg ismerek pár lányt akit Pajor műtött, és nem volt velük bunkó, sőt...! Szerintem ok nélkül nem bántott ő senkit.

De más példa! Tőlem annó Nagy Gertrúd azt kérdezte, hogy ugye nem azért akarom a szakiját, mert kurválkodni akarok később, és kellenek a papírok a legális hormonszedéshez??? Mondhatnám, hogy bunkó volt, de nem vettem sértésnek.(mert biztosan tapasztalt már ilyen jelenséget)
Hogy vállalja vagy nem, az tényleg az ő dolga, de hogy igaza van, vagy nincs, az már kérdéses.

Nyilván nem fogsz vele egyetérteni, és nem adsz neki igazat, mivel te vagy a sértett fél.
Úr isten! Ilyen is megtörténhet?!
Igen, megtörténhet!
Vagy lehet, hogy én vagyok naív?
Nincs kizárva!
Ui:hogy vállalkozzak így a kuki műtétre? Mi lesz ha engem is seprűvel zavarnak el?

Mert kit zavartak még el seprűvel? Ne írj hülyeséget!


Ok nélkül nem bántott ő senkit?
Wini azért mindent még te sem tudhatsz jól. Valószínűleg rengeteg okot adtam arra, hogy paraszt stílusban kidobjon egy orvos, aki végig sem hallgatta a panaszom. Ne is mondd! Biztosan rárontottam és szétvertem a rendelőjét, így indítottam. Nehéz elhinni, hogy nem mindenkivel kedves és ok nélkül? Lehet. De igaz.
Semmilyen körülmények között nem adnék igazat egy olyan embernek, aki úgy zavar el valakit, hogy még csak meg sem hallgatja. Minimális tisztelet is hiányzott részéről.

Nem SOS beavatkozások?
Erről is lehetne vitatkozni. Nekem meglehetősen sürgős lett volna, hogy ne 5-10 évvel később kezdjem újra a HRT-t kaszt után, mivel úgy valószínűleg nem változik a külsőm sem annyit, mint fiatalabb kiadásomban. Persze ez nem SOS, és teljesen mellékes, hogy mikor élhetem hozzám illő női testben életem boldogan. Nyilván nem számít, hogy 10 évvel később vagy hamarabb.
Mikor ilyesmit írtok le ide a fórumba, hogy nem SOS műtétek, gondolkodtok is vagy csak jó firkálni? Én teljes mértékben úgy éreztem egész életemben, hogy női testtel kellett volna születnem. Ezzel a tudattal már 1 év, vagy 1 óra, vagy 1 perc is soknak számított egy számomra idegen testben, idegen nemi szervvel. Én SOS-nek érzem az efféle műtéteket, mert aki úgy érez, mint én, annak borzalmas férfi testben, férfi nemi szervvel, s női tudattal élni egyetlen másodpercig is. FtM-ek esetében fordítva valószínűleg szintén.
Nem is értem egyesek itt miért nem 90 évesen esnek át az SRS-en, hisz ráér, nem? Miért nem vártatok nyugodtan?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40454

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"Kit és milyen okkal küld el? Erre én kíváncsi vagyok. A srácoktól én pont az hallottam, hogy masztek ügyben mennek konzultálni, de ő meg rögtön a péniszműtétre akarja őket befűzni."


Egészen konkrét esetet és neveket természetesen nem szeretnék mondani, van ide feljáró ember is, akiről tudok, de a lényeg annyi, hogy ha úgy látja, hogy pl. a transzszexualitáson kívül van más problémája is (itt mentálisra, idegire gondolok, ami nem feltétlen a ts-ségéből eredő tünet), vagy pl. abszolút nem látja felkészültnek egy műtét megpróbáltatásaira, akkor küldi el. Ha úgy látja, hogy lelkileg, mentálisan, fizikálisan mehetnek az adott műtétek, akkor valóban szereti jelezni, hogy többféle műtétben, minél előbb tudja támogatni az adott egyént, de ezt nem pénzéhségből csinálja, biztosan állítom, hogy nem szorul erre rá. Jóérzés és segítőkészség van benne.
Most ne értsetek félre, nem vagyok "fanatikus Tizi-fan", csak leírom amit tudok, ill. személyes tapasztalataimat, ami van bőven, ill. láttam sok mindent más embereknél is, mivel "helyben" lakom. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40457

  • Wini
  • Wini profilkép
Wini azért mindent még te sem tudhatsz jól.

Nahjó, akkor elmondom. Engem is a Pajor műtött. Nagyon kedves volt velem, már az első találkozáunk alkalmával. Mivel már előtte be lett harangozva, hogy mennyire nyers a stílusa és a modora, lelkileg felkészültem arra, hogy engem is elhajt a francba. Sokan írták róla, hogy nemcsak hogy bunkó, hanem még az SRS-t is elrontja. Volt itt szó kérem szépen rothadó p&@#Đról, meg bentfeletett golyókról, keresztben felvágott hasakról, és egyéb más finomságok. Amikor elsőször beszéltem vele, és elmondtam, hogy miért vagyok ott, meglepődött, mosolygott, és megnézte hogy mi a pálya odalent. Kérdezgetett a nemi életemről, elmondta, hogy mit tud nekem segíteni, és felvilágosított, hogy tisztában kell lennem, hogy ha elvégzi a beavatkozást, akkor onnan már nincs vissza út. Megbeszéltük, előkapta a határidő naplóját, és kaptam is az időpontot SRS-re. A műtét zökennőmentes volt minimális komplikációval, a végeredmény első mustrára undorító, de a gyógyulás után már jó. Nem maradt bent semmi, nem kezdett rothadni, nem gyulladt be stb stb. Következő évben visszamentem kontrollra. Megnézte, azt mondta, nagyon szép, és hogy nagyon ügyesen tágítottam és ennyi. Mosolygott, kézcsókkal köszönt (minden alkalommal).
Hát erre aalapozom a Pajor féle védelmem. Lehet hogy valamilyen oknál fogva téged Ő taszított az elkeseredésbe, én viszont neki köszönhetem a boldogságom, és nem fogom szapulni ok nélkül.
Nem SOS beavatkozások?

Hidd el! Akkor nekem is SOS volt, én is így éreztem, pedig jól reagáltam a HRT-re is. És ha elhajtott volna, én is mélységesen csalódott lettem volna, és kerestem volna a hibát, a hibást, magamat beleértve is!
Megértelek! Biztosan nagyon rossz lehetet, és kudarcként élted meg, negatív élmény, és nagyon sajnálom is. De bármennyire is kedvellek, nem tudom és nem is akarom a fentiek okán szidni a Pajor, és ezért kérlek ne haragudj rám.
1 év, vagy 1 óra, vagy 1 perc is soknak

Nekem is számított, hajszoltam a célom! És azon kevesek közé tartozom (azt hiszem Cicely is ide tartozik) akik nagyon gyorsan lezavarták a transitiont. Nemtudom, hogy szerencse e mázli e, vagy valmi más. De el nem tudom képzelni, hogy másoknál ez miért nem ennyire egyszerű. Illetve bizonyos esetekben igen, de az más tészta!
Miért nem vártatok nyugodtan?

Mert fiatalabb voltam, és nem akartam húzni, és minél előbb nyugodt életet akartam élni! Ezért!:)
nem vagyok "fanatikus Tizi-fan"

De szerintem az vagy! De nincs ezzel az égvilágon semmi baj! A te életed Ő "mentette" meg, kell is hogy védd, a segítődet. És ezt nagyraértékelem benned!
mivel "helyben" lakom

Na necsináld már!:D Most komolyan a kórházban laksz?? xD xD :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40458

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"De szerintem az vagy! De nincs ezzel az égvilágon semmi baj! A te életed Ő "mentette" meg, kell is hogy védd, a segítődet."

Ugyanezen okok miatt értelek meg téged, amikor a Pajort véded, ezért is nem téged, vagy a Pajort támadtalak, mikor írtam kérdésedre válaszolva, hogy a Tizedes sem műt meg mindenkit, hanem csupán közöltem amit tudok. Örülök, hogy így is vetted, jó, hogy megértjük egymást. :) Van, aki a Pajor-team tagja, van, aki a Tizedes-teamé, de ettől még nem kell egymást támadni, azt hiszem, a kultúrált hangnemet találtuk meg, és nem a "legjobb védekezés a támadás" típusút.
Jajj, hogy is van ez az Alkonyatban... Team Edward meg Team-Jacob... :D :D Bocsi, csak erről ez jutott eszembe! :D


"Na necsináld már! Most komolyan a kórházban laksz?? xD xD "

De, képzeld, Tizi kiadja a használaton kívüli kórtermeket albérletbe, látod, sokkal jobb, mint a Pajor! :D :D
(Na, ilyen hülyeséget azért nem írnék komolyan a "saját oldalam" erősítésére, remélem, tudod... :D)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 12 éve 2 hónapja #40465

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Wini én is megértelek, és nem várom tőled, hogy a dokidra negatív megjegyzést írj, ha neked szerencséd volt vele. Csak azt írtam, hogy nem mindenkivel bánt úgy, ahogy kellett volna, mivel saját bőrömön is tapasztaltam, s nem hinném, hogy az én hibám volt, mert semmi okot nem adtam neki erre.

El nem tudod képzelni másoknál miért nem megy egyszerűen a transition lezavarása? Én eltudom képzelni. A mai világban, mikor rengetegen éheznek és még azok sem kapnak munkát, akik lelkileg rendben vannak, bizony előfordul, hogy egy TS bele sem tud kezdeni. Sokan szülőkkel élnek és el sem merik mondani, mert megvan az esélye, hogy kidobják őket, volt már nem egy példa erre is.
De ha ilyen gond nincs, s még munkája is van, átlagkeresetből pl. egy albérletben számlákat fizetve, havi gyógyszerekre költeni és még SRS-re félretenni...egyáltalán nem biztos, hogy hamar megoldható.
Úgyhogy szerintem tökéletesen érthető, hogy nem zavarja le mindenki 5 perc alatt.

Mikor meg kellett szakítanom a HRT-t, fogalmam nem volt Tizedes dokiról és sajnos nem is említette senki. Az állami kórházakból mindenki Pajorhoz irányított, akiről már meséltem... Mivel meg sem hallgatott, befejezhettem a HRT-t, majd alaposan megzuhantam, reményem is odalett. Ez is csak egy példa arra, hogy nem mindig megy a transition lezavarása hamar.

Mikor meglátogattam Tizedes dokit, meghallgatott és megértette mi a problémám. Azt már nem értette meg, hogy az előzmények fényében miért nem végezték el legalább a kaszt.-ot azért, hogy tudjam folytatni a HRT-t. Mindegy, végül sikerült tovább lépnem, de nem bántam volna, ha ez pár évvel ezelőtt is ilyen zökkenőmentesen ment volna, hisz elég sok évemet rabolt már el a testem tőlem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.324 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook