Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: A történetem

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30588

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Wasp írta::
Ez nem semmi :-)
Most úgy belegondoltam,hogy mi is 2-3 gyereket szeretnénk és ha az egyik meleg lenne mit tennék....hm :-) biztosan furcsa lenne,tudom ez érdekesen hangzik,de én biztosan kicsit letörnék. De ugyanúgy szeretném továbbra is,és minden szeretetet megkapna. Kezet biztosan nem emelnék rá. Mélységesen elítélem azokat embereket,akik megütik a másikat,vagy testileg erőszakban tartják ütés nélkül...

De mindenesetre ezek az emberek jobbá teszik a világot :-) bár több ilyen lenne :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30596

  • Wasp
  • Wasp profilkép
Szerintem a legtoleránsabb szülő fején is átsuhan a gondolat, hogy "Úristen! Vajon miket titkolhat még előlem??"
:)

Sid, nehogy elfelejts írni, kíváncsi vagyok, hogyan alakítod a dolgodat :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30604

  • Barno
  • Barno profilkép
Na igen, tényleg kicsit erősen fogalmaztam, különben sem tudnám így hirtelen definiálni, hogy ki ember és ki nem. Elnézést kívánok. :)
Én minden édesanyának, -és mindenkinek- azt kívánom, hogy legyen bátorsága jól szeretni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30605

  • kynkus
  • kynkus profilkép
:up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30611

  • Sid
  • Sid profilkép
Hát szívesen írok, jó érzés írogatni, és jó érzés ha valaki elolvassa, válaszol, és tanácsokat ad.
Nem történt ma velem semmi extra, csak kicsit álmos vagyok, megint nem sokat aludtam az éjjel.
Tökre félek egyedül:)
Ha szeretnétek leírhatom az eddigi életemet, nekem jólesne. Bár sokszor olyan borzalmas volt, hogy jókedvűnek kell lennetek, mert a végére leesnétek a székről:)
Igazából egyedül, négy fal közt próbálok nőiesedni.
Járás, hangom nőiesítése stb.
A legfőképpen azt gyűlölöm magamon, hogy már most 185 cm. vagyok, és hát simán nőhetek még. Egyik tesóm 190 cm , a másik 2 méter ,szóval eléggé gáz:(
Lehet, hogy hormon tabikat kellene szednem. Talán el kellene kezdeni, hisz ilyenkor lenne igazán nagy hatása.
Egyébkét jó a rosszban, hogy piszok mód lányos arcom van, tiszta babaarc, amiért rengeteget cikiztek és cikiznek, de azért az osztályban nem utálnak. Volt, hogy leszólított pár bunkó srác, és mondták csúfolásból, hogy lány vagyok, hogy ők lánynak néznek.
Persze bemutattam nekik, de azért egy kicsit örültem is neki:)
Na mindegy, nem szomorkodom, neki állok a háziknak, holnap 8 óra, 6,7,8-ba tripla matek Fakt. Eléggé nehéz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30612

  • Barno
  • Barno profilkép
Ó, de cserélnék veled, már ami a magasságot illeti...:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30613

  • Barno
  • Barno profilkép
Miért félsz egyedül? Az egyik legjobb dolog a világon, senkihez nem kell alkalmazkodni, azt csinálsz, amit akarsz! Szabad vagy! Nekem legalábbis ezt jelenti, ha egyedül lehetek.
(Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a családomat, csak én ilyen vagyok.Így szocializálódtam.)
Ja, jut eszembe, a magány meg az egyedüllét két külön fogalom.
Szerintem egyedül lenni még mindig sokkal jobb, mint rossz társaságban lenni. Most legalább senki nem cseszeget.
Vagy a saját társaságod sem elég jó..? Szerintem az egyedüllét az csak annyi, hogy nincs ott senki rajtad kívül, a magány meg az, ha nem érzed jól magad magaddal. Biztos nagyon rossz lehet, erről Lindusom tudna mesélni, ő jobban érti ezt, sajnos. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30616

  • Sid
  • Sid profilkép
Utálok egyedül lenni, nincs kivel beszélgetni, nincs kinek elmondani a gondjaimat:(
Nincs ennél rosszabb a világon:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30619

  • Barno
  • Barno profilkép
Az írás nem pótolja? Az is egy kommunikáció. De mondjuk én írni jobban is szeretek, mint beszélni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 7 hónapja #30620

  • Sid
  • Sid profilkép
Szerintem sokkal személyesen. Nekem legalább is az jobban megy.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30933

  • Sid
  • Sid profilkép
Nem sok minden történt velem ebben a szűk két hétben. Örülök, hogy elkezdődött a suli, elég jól érzem magam az osztálytársakkal.
Igazából segítséget szeretnék kérni a hormonokkal kapcsolatban.Honnan és kitől tudnék tabikat szerezni?
Megtudjátok mondani? Milyeneket javasoltok?
Melyek a legjobbak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30934

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Sid írta::
Nem sok minden történt velem ebben a szűk két hétben. Örülök, hogy elkezdődött a suli, elég jól érzem magam az osztálytársakkal.
Igazából segítséget szeretnék kérni a hormonokkal kapcsolatban.Honnan és kitől tudnék tabikat szerezni?
Megtudjátok mondani? Milyeneket javasoltok?
Melyek a legjobbak?
Szia Sid!
A hormonokba nézelődjél! ;)
pinkvanilla.hu/forum?func=view&catid=15&id=671&start=460
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30936

  • Sid
  • Sid profilkép
Köszke, nagyon ari vagy, olvastam már, csak nem tudom, hogy tudnék ilyeneket szerezni:unsure:
Ebbe kéne segítség
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30937

Feketéééééén... :) Attól függ mennyi zsebpénzed van, én a magamét mind bele fektettem :DD A legjobb az lenne ha a rendes úton szereznéd meg, csak a két szakvélemény lehet hogy nem lenne meg egyhamar. Nekem pl egysincs, voltam már 2 pszihonál, sztem szüleim simán beleöltek már 100ezret, aztán nem nagyon jött össze. De én nem is vagyok túl nőies, talán még a te korodban se voltam az :))

Ja, amúgy minervával meg dianéval szokás kezdeni nem? ez a kettő asszem elég hasonló. ebben van antiandrogén (férfiasság gátló) meg ösztrogén is, de van olyan gyógyszer amiben (talán) csak ösztro (estrimax) van, meg olyan ami csak tesztoszteron gátló. (androcur). viszont az andro elég drága, meg erős cucc, ezért asszem a diane/minerva a helyes megoldás.
Vágó: megjelöljük??
:)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30938

Amúgy én is nem is az anyuddal kapcsolatban néztem nagyot hanem a tripla matek fakt miatt! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30973

  • Sid
  • Sid profilkép
Hát igen, tripla matek fakt. Szeretem, de egyáltalán nem vagyok autista,mint néhány faktos társam:)
Köszi a tippeket, ezek simán kifizethetőek havonta,
az androcur drága lenne minden hónapban:(
Egyébként tudtam, hogy feketén kell megszereznem a gyógyszereket, de akkor sincsen semmi ötletem, hogy honnan és kitől szerezzem meg. Nincsenek kapcsolataim.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #30979

Kérlek titeket, hogy ezt a kérdést ne itt, hanem a megfelelő topicban, azaz a Hormonokban részletezzétek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #31038

  • sztella
  • sztella profilkép
Szia!

Érdemes arra is gondolnod, hogy vállalalsz kockázatokat az orvosi felügyelet nélküli hormonozással. Ennek ismeretében kell felelős döntést hoznod. A hormon szedés szinte biztos hogy nem fogja befolyásolni a végleges testmagasságodat. Minden mást viszont igen :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #31042

  • Sid
  • Sid profilkép
És tudsz valamit amitől megállna a növekedés, vagy csökkentené azt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A történetem 13 éve 6 hónapja #31044

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Itt volt a nagy piros szöveg, de csakazértis itt folytatjátok a hormontémát... :angryy
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.252 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook